Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? fórum

Most megint feleslegesen áltattam magam, vagy mi lehetett a baj? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
559. c114183a1c (válaszként erre: 545. - Cde472ac47)
2014. febr. 24. 13:46

Encsike! Olvaslak, olvaslak és csak ámulok, meg bámulok. Ha így leírod önmagad, akkor mit gondolsz, kifelé mit sugárzol? Nem szabad elégedetlennek lenned önmagaddal szemben! Mindenkiben van valami szép, ami megfogja a másikat. Lehet, a szemed nagyon szép! (Azon éppen nem akartál semmit sem csináltatni! :P)

Egy kicsit meg kellene erőltetned magad ahhoz, hogy mások is észrevegyenek. Nyitott szemmel kellene járnod és mosolyogva.

Miben leled örömödet?

558. c114183a1c (válaszként erre: 528. - Cde472ac47)
2014. febr. 24. 13:39

Encsike! AZ hogy lehet, hogy tök vadidegen emberekkel órákat el tudok beszélgetni és hiszed vagy sem nem szexes témákról beszélgetünk és nem a semmiről. Minden értelmes embert foglalkoztatja valami. Az otthoni életed, a munkád, a szüleid, a tesód, a sport, a zene, a hobbid, a háziállatok, az a hely, ahol éppen vagytok, szórakozó helyek, melyik a legjobb tablet, milyen ásványvizet, pizzát, kólát, röviditalt szeretsz, volt iskoláid, osztálytársak, cipő vagy ruhamárka, ékszerek, mozifilmek, színházi előadások, üdülés, mit tud a víztisztítókról (:D bocsi, de itt van oldalt egy reklámjuk), milyen nők tetszenek neki, melyik a kedvenc étele, stb...

Ne mond, hogy ezekről nem tudnál senkivel sem beszélgetni, csak kukán hallgatni...

557. Érdekes73 (válaszként erre: 545. - Cde472ac47)
2014. febr. 24. 13:28
Minek ?
556. Érdekes73 (válaszként erre: 531. - Moonlight13)
2014. febr. 24. 13:26
:)
555. moonlight13 (válaszként erre: 554. - C114183a1c)
2014. febr. 23. 21:05
Bőven! :D
554. c114183a1c (válaszként erre: 521. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 20:37
Azt hiszem, elég lesz csak az utolsó két nap is. :D
553. kriszta773 (válaszként erre: 549. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 15:30
akkor viszont add le az igényeidet, és ne akarj magadnak egy jó pasit, mert azoknak külsőre biztosan nem kellenél (ha nem is teszel meg semmit azért, hogy csinosabb legyél), és nem szoktak beleszeretni egy nagy rakás szerencsétlenkébe :) akkor válassz a külsőre-belsőre egyszerűbb pasik között, biztos találsz majd olyat, aki megszeret. de te mintha azt várnád, hogy jön egyszer egy full jó pasas, és egésznap arról fog győzködni, hogy mennyire szeret, sőt még szexelni is akar veled. kicsit furcsán látod a kapcsolatokat
552. moonlight13 (válaszként erre: 549. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 15:17

Te tényleg inkább pszicholgushoz menj és ne plasztikai sebészhez!

Szerintem talán kevesebbe is kerül, és lehet, hogy többet használ!!

Ha még azt sem hiszed el, ha valaki azt mondja, hogy csinos vagy, hogy azt komolyan gondolja, akkor komoly baj van a fejedben! Azt kell rendbe tenned, vagy szépen leéled így egyedül az életed! Ezzel a hozzáállással senki nem fog hirtelen beléd szeretni, mert erre senki nem lesz kíváncsi,hogyha azt mondja Neked, hogy szép vagy, vagy szeret, akkor Te azonnal megkérdőjelezed a mondatait!

551. michelle.r (válaszként erre: 540. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 15:15
Kisugárzása mindenkinek van. Azt sugárzod ki magadból, ami benned van, mást nem tudsz. A kommunikáció 90%-ban non verbális. Tehát amíg ennyire zűrzavar van benned, a helyzet nem fog változni. Miért nem kérsz segítséget, pszichológus, kineziológus, ezer útja van annak, hogy megszabadult a görcseidtől.
2014. febr. 23. 15:11

Ezzel sokan vagyunk így.

Ha gúnynak veszed a bókokat, kinek lesz türelme harcolni veled hogy igenis tetszel és csinos vagy?? Ez a te hülyeséged. Ezt egyik pasi se szereti. Így nem jutsz el a kapcsolatig. Ha azt mondja csinos vagy,akkor az vagy. A gimis dolgokat,meg más csajokat felejts el.

2014. febr. 23. 15:07

Nekem nem is kell bizonygatni. Én el sem várom hogy valaki azt mondja hogy "Jajj de szép és gyönyörű vagy" el sem hiszem, meg nem is kell. Csak szeressen már valaki. Mert ha valaki szeretne, és ezt érezném és tudnám és látnám rajta, nem kell a duma. Sőt, ha valaki azt mondja rám hogy csinos vagy, vagy szép, én azt gúnynak veszem. Volt már rá példa. Én az ilyet nem hiszem el, meg tudom is hogy kamu, gúny, poén. Ilyet nem is szoktak sztem kimondani azok akik így gondolják.


A viszonyításra: soha sem felejtem el, 2. osztályos voltam. És volt egy barátnőm. Az anyjáékkal jóban voltunk, összejártak az én szüleimmel. Osztálytársak voltunk. És kaptam egy 4-est, mikor itthon elmondtam anyumnak az volt a kérdése hogy "És a Briginek hányas lett?" és mondtam hogy neki 5-ös. Na és akkor onnantól kezdve mindig a Brigivel akartam versenyezni. Ha neki jobb lett alul maradtam, ha nekem lett jobb, akkor meg semmi extra érzésem nem lett. A gimiben is a barátnőimmel versenyeztem így a jegyekkel. Mindig hasonlítottam magam hogy legalább egy szinten legyen velük a jegyem. Ez így alakult ki bennem.

2014. febr. 23. 15:05

Pfffffff...

Ez komoly??? Te is egy agymosott kiscsaj vagy,aki csak a külsőségeket nézni és nyávog. Pedig azt hittem értelmes vagy,csak még nem tudod mihez kezdj magaddal..Menj műtétre,akkor sem leszel jobban.

Pedig én megpróbáltam.

547. kriszta773 (válaszként erre: 545. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 15:02
erre nem tudok mit mondani, csakhogy fordulj orvoshoz. nem plasztikai sebészhez, hanem pszichológushoz :)
2014. febr. 23. 14:54

Igen, hosszú folyamat, de az ember tudja magát erősíteni és ezáltal megszeretni.

Külsőségeken lehet változtatni, ne hasonlítsd magad mindig másokhoz, mert akkor sose fogod magad jól érezni, mivel mindenki más, másért szép stb. Belső tul. szedd össze a jókat, mindig erre kell összpontosítani + kezdj el mozogni, foglakozni olyan dolgokkal, amit szeretsz ( ha nincs ilyen, keress)..

Ilyen "semmilyen" önképpel és önbizalomhiánnyal tényleg ne várj pasit, mert senkinek nincs türelme bizonygatni, amit úgysem hiszel el. Vannak barátaid??

545. cde472ac47 (válaszként erre: 542. - Kriszta773)
2014. febr. 23. 14:53
Hát én már sokszor végigfuttattam magamban hogy plasztikáztatással talán jobban érezném-e magam. Csak nincs bátorságom a műtéthez. Meg pénzem. De ilyeneket akár megcsináltatnék hogy orr formálás, száj vastagítás, esetleg a mellem is lehetne nagyobb, meg póthaj.
544. cde472ac47 (válaszként erre: 541. - Porcukor16)
2014. febr. 23. 14:49
Ezt nem tudom megfogalmazni. Külsőleg is elégedetlen vagyok, meg belsőleg is. De nem tudom megfogalmazni hogy mik a hiányosságaim. Olyan semmilyen vagyok. Csendes is vagyok, semmi kiemelkedő szépség sincs rajtam. Másokhoz viszonyítom magam, és alul maradok.
543. kriszta773 (válaszként erre: 541. - Porcukor16)
2014. febr. 23. 14:48
jaj ne, még végül leírja tízezredszer is a sirámait :) hülyeség az egész, a legtöbb embernek van magával baja kívül vagy belül, attól nem lesz "különleges", mert ő is így érzi. ez a szeresd magad dolog is marhaság, mégis az ember leül és azt mondja, most szeretem magam? :) amit nem szeret magán, magában, annak a legtöbbjén lehet változtatni, tenni érte
542. kriszta773 (válaszként erre: 540. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 14:45

és mégis mit várnál, hogy mitől lesz, lehet neked jobb?

ne haragudj, de pont az ilyen emberekre szokták mondani, hogy hagyni kell őket a csudába, és elkerülni, mert csak elveszik más életkedvét is a folytonos siránkozással és negatív hozzáállással. ha ennyire szar minden körülötted, és semmin nem akarsz változtatni, semminek nem tudsz örülni, és csak a mások irigylésében és saját magad sajnálásában találsz elfoglaltságot, akkor így jártál. ha semmit nem akarsz tenni, maradj ilyen

2014. febr. 23. 14:44
Mert a kisugárzás lelki békével és önszeretettel érhető el...erre nem nehéz rájönni :) Miért nem szereted magad??
2014. febr. 23. 14:42
De nem úgy van hogy elmegyek a boltba és veszek magamnak kisugárzást. Ez olyan megfoghatatlan dolog. Az embernek vagy van vagy nincs. Nekem nincs. Soha sem volt. Írtam valamelyik fórumhoz hogy van egy ismerős kislány, 7 éves és már neki is van kisugárzása. Nekem meg 20-on X évesen sincs. 7 évesen sem volt. És igen, kenhetek magamra bármit, járhatok báli ruhákba, akkor sem érezném magam jobban. akkor sem lenne kisugárzásom. Mikor koszorúslány voltam tavaly mondták hogy milyen szép vagyok. Hát én sz*rul éreztem magam. Pedig haj megcsinálva, kisminkelve, abroncsos ruha stb. És mégis utáltam magam akkor is.
539. kriszta773 (válaszként erre: 536. - Porcukor16)
2014. febr. 23. 14:36
nem, mert aki változtatni szeretne, az változtat is, és pontosan tudja, mivel elégedetlen, mit kellene tennie, hogy elégedett vagy elégedettebb lehessen :) a többi az csak elmerül az önsajnálatban, meg szereti, ha mások is sajnálják, és csak irigykedik és utálja az életét
2014. febr. 23. 14:34
Kisugárzás nélkül aztán kenhetsz magadra bármit, az csak egy plusz senki nem ezét fog felfigyelni rád..Jobb inkább magányosnak lenni, mint kicsit gondolkodni és változtatni??
537. kriszta773 (válaszként erre: 535. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 14:33
így viszont szinte garantálod, hogy unalmas legyen az életed, és abból neked is csak egy van :) de ugye mindenki a saját boldogságáért, életéért felel :)
2014. febr. 23. 14:32
Nem is tudom hány lánynak kellett már leírni ezeket....vajon megfogadják a tanácsokat egyszer?:)
2014. febr. 23. 14:31
Nem, én már egy ideje szinte csukott szemmel járok hogy ne tetsszen meg senki. Mert semmi értelme. Én most jutottam el oda hogy nem akarok inkább senkit sem. Olvasok, netezgetek, a kutyámat viszem sétálni, meg persze dolgozom. És ennyi. Semmi kedvem már az egészhez. Egy darabig törtem magma hogy csini haj, smink de aztán rájöttem hogy tök felesleges. Így csak a bőrhibákat elfedem, és kész.
534. kriszta773 (válaszként erre: 532. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 14:16

sajnos te túl körülményes és merev vagy, bármennyire is laza, flörtölős akarnál lenni, nem fog menni. szerintem ne is erőltesd, mert akkor ugyanilyen sztorik lesznek, hogy te nyilvánvalóvá teszed egy idegennek, hogy bejön neked, miközben semmit sem tud róla, az pedig kerülni fog, és legfeljebb udvariassági szinten leállni, ha muszáj


megint nem lehet mást írni neked, minthogy ne görcsölj rá a pasivadászatra, se a külsődre, vesd bele magad olyan programokba, hobbiba, amikben jól érzed magad, akkor könnyebben fogsz beszélgetni emberekkel, megismerni őket, és nagyobb esélyed lesz találkozni valakivel, aki szintén vonzónak tart, mint így, hogy eléd kerül egy kicsit is jobb pasi, akire ráfókuszálsz és még ha nem is történik semmi sem, akkor is hónapokig foglalkoztat

533. moonlight13 (válaszként erre: 532. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 14:14

De most miért azzal a lánnyal foglalkozol még mindig? Kit érdekel az ő hülyesége?

Azért magadtól kitalálhatsz egy pár témát, amiről lehetne beszélgetni.

Pl. jár-e a másik szórakozni, mi a hobbyja, sportol-e valamit, mit olvasott mostanában, volt-e színházban, látta-e az XY filmet v. színdarabot, stb.

2014. febr. 23. 14:03

Ja hogy ez a csaj hozta fel egyik alkalommal a fülem hallatára. Azt hittem dobok egy hátast. Akkor már igaz hogy 7-8 alkalommal találkoztak mert hozta a cuccot a srác, de elkezdtek beszélgetni hogy mennyire fáj a lány torka mert meg volt fázva. Mire mondta a srác hogy ő is mennyire utál beteg lenni. És erre mondta a lány, hogy "Hát igen nem is csodálom, mert a pasik nem bírják a fájdalmat. A nők fájdalomküszöbe magasabb, elég ha belegondolsz a menstruációs görcsökbe. Nekem is annyira szokott fájni mindig. Vagy a gyerekszülésbe. Azt a fájdalmat is csak a nők tudják kibírni" meg még mondott ezzel kapcsolatban valamit. Erre mondta a srác hogy "Na jól van, hagyjuk az ilyen témát inkább".


Én ilyeneket nem hoznék fel egy kb idegennek. De nem zavarta mondjuk...

531. moonlight13 (válaszként erre: 528. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 13:34
Megmondom Neked őszintén, ez a két téma még soha nem jutott eszembe, amikor valakivel beszélgetni kezdtem. Miért pont ezek jutottak az eszedbe?
530. kriszta773 (válaszként erre: 528. - Cde472ac47)
2014. febr. 23. 13:05
jézusom, egyáltalán hogy merült fel benned, hogy ezek normális beszédtémák lehetnek valakivel, akivel éppen csak ismerkednél? :) ha valakivel beszélgetni sem akarsz, tudsz, azzal nem fogjátok sosem megismerni egymást, és általában egy beszélgetés nem a menstruáció taglalásával indul vagy világmegváltó dolgokról, hanem hétköznapibbakról :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook