Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lesz egy férfi, igazi férfi? fórum

Mitől lesz egy férfi, igazi férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Borzoska (válaszként erre: 29. - Ildi992)
2021. jan. 18. 22:06
Ezzel nem azt akartam kihangsúlyozni, hogy állandó térfigyelő kamera van rá állítva, mert én nem akkor mosogatok ameddig ő főz, hanem miután befejezte, addig én lekötöm magam mással, mondjuk kocsi szereléssel vagy a lányával játszok/tanulok.....
30. Borzoska (válaszként erre: 29. - Ildi992)
2021. jan. 18. 18:36
Ezzel nem azt akartam kihangsúlyozni, hogy állandó térfigyelő kamera van rá állítva, mert ők én nem akkor mosogatok ameddig ő főz, hanem miután befejezte, addig én lekötöm magam mással, mondjuk kocsi szereléssel vagy a lányát kötöm le.....
29. ildi992 (válaszként erre: 26. - Borzoska)
2021. jan. 18. 16:02

ha ő főz akkor én mosogatok, ha én nyirom a füvet akkor ő ülteti a virágokat.

Ne ettől örülnék meg. Mindenkinek kell én idő. Kell, mindenkinek, hogy saját magával törődjön. Folyamatos felügyelet? Na ne. Ameddig én főzök, addig te nyírd a füvet. Nem vagyok gyámság alatt, nem kell mindig egy légtérbe lenni. Hiszen én eddig is egy egész voltam, és azt meg is őrzöm. Egyedül szeretnék ezt vagy azt csinálni... ez teljesen rendben van egy kapcsolaton belül, hiszen megbízunk egymásban. Amikor a féltékenység felüti a fejét, az már régen nem jó. Akkor ott az ajtó. Egy egész lény keresi a másik egész lényt. Tehát nem kell úgy bánni, mintha 24 órás megfigyelést igényelnék. Persze jól jön a segítség, meg kellenek közös programok is, de hogy nélkülem már levegőt se vehetsz, mert én akkor is ott leszek melleted, ez nagyon sok. Miről beszélek? Aki nem érti költözzön vissza a szüleihez, ők mindent behatárolnak. Értsétek jól amit írtam.

28. Borzoska (válaszként erre: 27. - Borzoska)
2021. jan. 18. 09:00
Azaz 10%-ba
27. Borzoska (válaszként erre: 25. - Ildi992)
2021. jan. 17. 22:59

Akkor az olvasottak alapján, én a fennmaradó 20%-ba tartozom, ami felkérés és felszólítás nélkül tesz meg dolgokat...


Sokkal jobban háttérbe szorítva a magam" boldogságàt és fáradtságádát....

26. Borzoska (válaszként erre: 25. - Ildi992)
2021. jan. 17. 22:39

Ehhez csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy lehet pont ez volt az a oltári hiba, amit elkövettem...

EGYENÉRTÉKŰ TÁRSat szerettem volna magam mellé, akivel osztozkodunk mindenem a házimunkától a gyereknevelésen keresztül a ház tatarozásig.

MINDENBEN, mert nekem nem egy cselédnek kell egy nő, hanem azért mert szeretem és tisztelem.

Példaként: ha ő főz akkor én mosogatok, ha én nyirom a füvet akkor ő ülteti a virágokat.


Az esetek nagy többségében reggel 4től este 10-10:30-ig talpon vagyok, de ha a nevelt lányom játszani akar, sose mondok nemet, vagy ha simogatásra vágyik miközben filmet nézünk, sose esett nehezemre.


És teszem ezeket mindezek ellenére, hogy a szeretet legminimálisabb mennyiségét kapom viszonzásul hosszú hosszú idő óta

2021. jan. 17. 09:43

"-Te mit keresel egy férfiben? - kérdezte a nőtől a vele szemben ülő férfi.

A Nő egy pillanatra meglepődött, majd így felelt:

- Tényleg tudni szeretnéd?

- Igen! - mondta a férfi.

- Normál esetben, egyedülálló nőként, azt kérhetném a férfitől, amit egyedül

nem tudok létrehozni, megélni, megteremteni. Nézd, én felelősségteljes

felnőtt életet élek. Fizetem a számlákat, háztartást vezetek, bevásárolok,

a gyerekeimet nevelem. Mindezt egy férfi segítsége nélkül.

Így jogosan kérdezhetném: Mit hozhatsz Te az életembe?

A férfi ledermedt, az arcán látszott, hogy egyből a pénzre gondol.

A nő ráérezve erre, elébe ment:

- Nem, nem a pénzre gondoltam, annál sokkal többre.

Vágyom a férfira, aki életem minden területén a tökéletességre

ösztönöz.

Akitől megkaphatom az érzelmi biztonságot.

Aki nem csak a testemet stimulálja, hanem a lelkemet és az

elmémet is.

Arra az érzéki férfira, aki megérti, min megyek keresztül nőként,

de elég erős ahhoz, hogy védelmezni, ápolni tudjon.

Akarom a férfit, akit tisztelni tudok, mert a helyén van.

Nem a tökéletest keresem és végképp nem azt, akivel felszínesen

élhetnénk egymás mellett. És hogy miért nem?

A válasz pofon egyszerű, mert rövid az élet.

- Sokat kérsz! - mondta a Férfi.

- Mert sokat érek! - válaszolta a Nő." Kevesebb jelenjen meg

Hozzászólások


Ebbe mi a sok kérés? Érzelmi biztonság? Védelmezzen, és ápoljon, ha kell? ( ezt ők is igénylik.) Tisztelni tudok? ( Ők is ilyen nőt keresnek.) Tehát arra jutottam, hogy nem élhetik a 1. A mama mindent megcsinál helyettem, ilyen nőt keresek. A 2 csak a sör, és a bor érdekel, van vacsora? Nos ezzel a férfiak 90 %-a ki is esett.

24. tulipán*** (válaszként erre: 19. - Borzoska)
2021. jan. 17. 09:39
Azt csak ő tudja sajnos, hogy miért nem érez úgy, ahogy korábban. Lehet, hogy az együtt töltött idővel kezd beállni az unalom érzése, vagy találkozott valaki mással aki elkezdte érdekelni, esetleg a volt fickója kontaktálta és ígéretekkel bombázza ami miatt kétségei támadtak .... szóval sok minden lehet de a lényeg, hogy nem benned van a hiba, még ha úgy is érzed. Ha mindent ugyan úgy csinálsz mint eddig, akkor valamilyen külső tényező miatt alakult át az érdeklődése amit félek, nem nagyon tudsz befolyásolni.
2021. jan. 17. 05:33
Nem szeretnék vészmadárkodni, de szerintem csak menekúlni akart az előző embertől. Aztán amíg élvezte, hogy már nem az a .... van mellette, addig széles mosoly, de mikor rájött, hogy ugyanúgy "be van zárva",akkor elmúlt a varázs. Ezért temetkezett a munkába. (Szerintem)
22. P.angi.88 (válaszként erre: 15. - 346490ec7b)
2021. jan. 17. 05:26
Az ki? 🤔
21. P.angi.88 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2021. jan. 17. 05:23
Imádom Karinthy-t!!!!!
2021. jan. 16. 23:39

Kérdezem én azt, hogy mit rontottam el?

Hova tűnt az ő elmondása szerint "álmaimban látott férfi"?

Hova lett az a nő aki mindig széles mosollyal várt?

Hova lett az a nő akinek a szemében mindig ragyogást láttam?

19. Borzoska (válaszként erre: 12. - Dfc04c70e4)
2021. jan. 16. 23:37

Igen, jól láttad, hogy férfi vagyok.

És a teljes igazsághoz azt kell tudni, hogy közel 2 éve vagyok együtt egy lánnyal, aki kb az első 1.5 évig oda meg vissza volt értem, de annyira, hogy a lányával együtt elköltözött az "apától" (aki egyébként csak spermadonor tekintek én)

Kb semmitse foglalkozott a nagyon szeretett lányával, mert fontosabb volt neki az egyedül menni pecázni vagy az egész hétvégés drogozás, de még kevesebbet a "szerelmèvel", akit elmondás szerint bejárónőként, takarítónőként és naponta felfújható guminőként használt.


Aztán ugye elköltöztek és voltak apróbb bökkenők, de ezekre most nem térnék ki, majd valahogy múlt nyár végén elkezdett nagyon zuhanni a kapcsolatunk, és én erre már szeptember közepén felhívtam a figyelmét, hogy nagyon el fogunk távolodni egymástól, ő erre akkor azt mondta, hogy a karácsonyi szezon a munkahelyén nagyon zűrzavaros, de januárban majd bepótoljuk azt a 2-2.5 hónapot.

Hát mostmár ugye január közepe van, és nemhogy közelednénk egymáshoz, de még jobban és jobban távolodunk

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2021. jan. 16. 16:05

Az, hogy valaki hímnemű vagy nőnemű, az genetika(jobb esetben).


Erre írtam, ha a genetika nem szól bele. Tegnap volt egy műsor, ahol a magzatifejlődés napjait boncolgatták. Mutatták, hogy van amikor a nemijellegek már megjelennek, de a hormont "mellé lövi" a sors. Ha jól emlékszem azt a 16.hétre datálták.


"Az, hogy valaki nő vagy férfi legyen, azért azt gondolom, tenni kell, és az elsősorban belső munka, aminek látszata is van."


Nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezen dolgozni kell/kellene. Vannak olyan babák, akik már csecsemőként igazi hercegnék, vagy pasik. Ha van kislányod, vagy a családban van már 1,5-2 évesen "nőcisek" vagy kisfiúk csábos pasik.


Ha nem érzi valaki, hogy nő, vagy férfi, akkor régen rossz.

Vagy esetleg még olyan lehet, hogy bármelyik nem életében jön a nagy Ő, aki királylánnyá, vagy királyfivá varázsolja, ettől az érzéstől lesz igazi nő, vagy férfi.


Ez az én véleményem, de mindenkinek más, ezt elfogadom.

17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - 346490ec7b)
2021. jan. 16. 15:51

Vajna Timi szindróma.


Engem a pénz nem tud meghatni, mindig is önállóan eltudtam tartani magam. Mondjuk az is biztos, ekkora összegekkel még nem csábított senki.

16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - 346490ec7b)
2021. jan. 16. 15:37
Nem sok Lölő mászkál hétköznapi emberek életében. Kár ebből az egy nőből kiindulni.
15. 346490ec7b (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 16. 15:28

"Nos hát lehet ez már lerágott csont, viszont komolyan érdekelne, hogy lányok/nők szerint mi az amit egy férfi teljesen ellenállhatatlan lesz."



a PÉNZ.



lsd. pénztáros lölő új csaját. :)

14. Scherlock (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 16. 14:41

Az egész gondolattal.


Az, hogy valaki hímnemű vagy nőnemű, az genetika(jobb esetben).


Bocsánat, itt lehet, hogy megköveznek, de sok nőnemű sem "igazi nő".


Itt a mindegy emberekre gondolok. Az, hogy valaki nő vagy férfi legyen, azért azt gondolom, tenni kell, és az elsősorban belső munka, aminek látszata is van. Tartom továbbra is, hogy a hitelesség alapvető.


Huuu remélem, értesz. Nem tudom igazán úgy szavakba önteni még, ahogy érzem és gondolom.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Scherlock)
2021. jan. 16. 13:26
Mivel? Melyik mondattal?
2021. jan. 16. 13:24

Hoppá!

Most szembesültem vele, hogy a kérdező nem nő.

Tévedni emberi dolog.:)

11. Scherlock (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 16. 12:34

Jaj, ezzel nem tudok egyet érteni.


Szóval hímneműnek születnek, ez igaz, na de hogy férfinak, az nem. Azzá válni kell, ;)


Zerintem"

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 16. 12:13

Hogy férfinemiszervekkel jön a világra és lehetőleg nem csúszott hiba a magzati fejlődésébe se.

Nem agyal azon, mitől lesz férfi, mert érzi és tudja, hogy az.

Benned felmerült, hogy lehet nem is vagy férfi?

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 16. 10:01
Belső(zseb) érték
8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 16. 09:59

Ahány nő, annyi vélemény.

Aki szerintem "ellenállhatatlan", az más szerint nem az, és fordítva is igaz lehet.


Az biztos, hogy nem attól lesz ellenállhatatlan egy férfi, hogy nadrágot hord.


A te véleményeden sem fog változtatni az, hogy ki mit írogat ide, ha más a zsánered.


Nekem a magas, sportos, jóképű férfi tetszik. Már ami a külsőségeket illeti. De mit ér egy ilyen férfi, ha primitív, közönséges, játssza a macsót?


Szóval, keresheted itt a választ, attól, hogy kinek mi a véleménye, nem leszel előbbre.


Majd ha megtalálod azt a típust, aki neked minden téren megfelel, akkor rájössz, hogy mitől férfi a férfi.

2021. jan. 16. 08:57

A hitelességtől.


Olyan nincs, hogy ellenállhatatlan, max te vagy valakibe belepistulva, aztán ezt gondolod. 😊

2021. jan. 16. 07:59
Attól függ, kinek és mi célból.
5. Emese1 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2021. jan. 16. 06:11
👏👍
2021. jan. 16. 05:21

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."

(Karinthy Frigyes.)

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 16. 03:53
Ha nő lennék azt írnám hogy olyan férfi nincs, de csak azért h véleményt tudjak mondani, nem fogom levágatni.
2021. jan. 16. 03:49

Mi az, amitől?

Tényleg lerágott. Mindenkinek mástól. Aztán ezen belül vannak közös pontok.

Megnyerő duma, szögletes áll, ahogy kifújja a cigifüstöt, a kocsijától/motorjától, szőrös a mellkasa, csupasz a mellkasa, kigyúrt, tetovált, csetlőbotló, mert a barátnőknek is tetszik, kinyitja majd becsukja neked a kocsiajtót, ajándékokat vesz, menő barberhez jár, verseket ír neked, mindig lehet rá számítani, mély rekedtesen énekel, főz, betakar ha elalszol stb stb.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook