Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lesz egy férfi, igazi férfi? fórum

Mitől lesz egy férfi, igazi férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. Borzoska (válaszként erre: 60. - Tulipán***)
2021. jan. 27. 14:03
Főleg meg egy olyan gyerektől, akinél 2 év alatt sikerült elérnem, hogy APÁNAK nevezzen 😊😊😊😊😊
60. tulipán*** (válaszként erre: 59. - Borzoska)
2021. jan. 27. 12:20
elhiszem. Egy gyerektől még nehezebb lehet megválni, mint egy pártól ... :( :(
59. Borzoska (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2021. jan. 27. 11:45

Nem is mondd.


A szívem szakad meg a lányomért....

😭😭😭😭😭😭

58. tulipán*** (válaszként erre: 57. - Borzoska)
2021. jan. 27. 00:22
kár :(
57. Borzoska (válaszként erre: 56. - Tulipán***)
2021. jan. 26. 22:18

A hétvégén beszélgettünk és addig ameddig el nem mondta, hogy 2 hónapja "beszélget" valakivel és ki nem derült, azt mondta, hogy szerette volna hogy megpróbáljuk....


Csak ez már késő, mert az előző két pasijával is ugyanezt csinálta, és én naivan azt hittem, hogy velem nem fogja....

Hát tévedtem


EGYETLEN egy dolgot sajnálok:

NEM LÁTOM TÖBBET A NEVELT LÁNYOMAT és egy anya fogja felnevelni.

Holott zokogva mondja szombat este óta, "nem akarok elköltözni, mert akkor nem látom többet Viktojt"

😔😔😔😔😔


Hát a szívem szakad meg érte

56. tulipán*** (válaszként erre: 55. - Borzoska)
2021. jan. 26. 16:34

Igen, volt egy ilyen érzésem. Akkor szokott az érdeklődés hiánya fellépni ok nélkül, ha megjelenik egy harmadik. Sajnálom. :(

És mi lesz most? Ő mit akar?

55. Borzoska (válaszként erre: 53. - Tulipán***)
2021. jan. 25. 23:53

Akkor elmondok neked egy nagy titkot, amire az írásoddal rá is tappintottál.


És mégpedig tegnap este tudtam meg tőle, hogy igen bekerült az a bizonyos harmadik személy is ebben a bizonyos körbe.

És ő állítása szerint már 2 hónapja beszélgetnek egy " véletlen" találkozás következményeként, de azért már 2szer találkoztak is, bár állítása szerint nem történt a csókon kívül semmi egyéb sem közöttük.....

2021. jan. 25. 22:05
Humor, intelligencia, elfogadható kinèzet.
53. tulipán*** (válaszként erre: 52. - Borzoska)
2021. jan. 25. 21:51

nem mindig a rosszfiúk a nyerők, sőt. Hosszú távon biztosan nem (lásd pl. az exét, aki mellől lelépett. Nemde?) Csak azért mert a te csajod ESETLEG rád únt mert nem jelentesz kihívást a számára (de ez is csak feltevés hiszen nem tudjuk, csak találgatunk ...) még nem azt jelenti, hogy MINDEN NŐ A ROSSZFIÚKAT KEDVELI, és ők a nyerők, szóval felesleges ilyen elméleteket gyártanod.

Amúgy meg általában minden kapcsolat ellaposodik egy kicsit egy idő után és még ott is elvonhatja a figyelmét az egyik félnek egy harmadik, ahol amúgy minden jól működött. Egyszerűen csak azért, mert egy új kihívás mindig izgalmas. Ettől még nem feltétlenül lesz vége a meglevő kapcsolatnak, csak érzelmileg kivonja a "kihívott" felet egy időre. De persze bármi megtörténhet ...

És vannak olyanok is (nők és férfiak egyaránt) akik az állandó kihívást szeretik és ha megkapják azt akire vágytak azt is megúnják egy idő után, hiába ideális a kapcsolat. Akár ilyen nővel van dolgod akár nem, felesleges általánosítanod és hisztériáznod, hogy a normális hozzáállású férfiaknak soha nincs becsületük, mert ez nem igaz!

52. Borzoska (válaszként erre: 51. - Be95e6ff22)
2021. jan. 25. 19:16

Én ezt tudom.


Csak azt nem értem, hogy miért viszik a rosszfiúk a pálmát, aki átgázol rajtad, semkibevesz a sárba tapossa, és mindezek mellett a nők mindig egy normális kapcsolat után ácsingoznak, aki igazi érzelmek és odafigyelés van.


MIÉRT??????

51. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Borzoska)
2021. jan. 24. 07:36

Attól és annyira lesz férfi, amennyire egy nő annak látja.

A nők különbözőek.Nekem pl. ahhoz, hogy férfiasan vonzónak találjak valakit, kell, hogy határozott legyen, meg tudja oldani a hétköznapi helyzeteket, legyen jövőképe, legyen intelligens, talpra esett.

Vannak, akik az irányítható, befolyásolható férfiak mellett érzik jól magukat egy kapcsolatban, ahol a nő hordhatja a nadrágot.

Van, akinek az a férfias, ha szenvedélyesen lehet Nietzsche-ről beszélni vele, másnak meg az, ha ingujjban összeszerel egy szekrényt, a harmadik nő meg attól olvad, ahogy a fickó főz a konyhában.

Van, akinek a derékig érő raszta haj jellemzi sz álomférfit, vagy épp a tetkó, a másik nő meg mindenhonnan, minden szőrszálat száműzne a férfi testéről.

Egyébként meg van egy olyan alaptézis, hogy a “rosszfiúk” mindig izgalmasak a nőknek.Gondolom, azért, mert van egy naiv hit, hogy “majd miattam megváltozik”, meg “majd én megmentem”.

2021. jan. 24. 07:14
Nekem ez nagyon bejön,persze lehessen Vele jókat dumálni,nevetni...
2021. jan. 23. 22:00

Ezek a tulajdonságok mind szépen és meghatóan hangzanak.


Csak egy a baj vele, hogy elég sokszor azt veszem észre, hogy efféle pasik unalmasak és túl nyugalmas velük az élet....


Vagy nevezzük ezt a 22es csapdájának?!?!

2021. jan. 23. 11:45

Aki szembenéz a nehézségekkel,számíthatunk rá/jóban ,rosszban/

Legyen empatikus.

Érzeki,ápolt,finom illata.

47. 184481d874 (válaszként erre: 46. - Borzoska)
2021. jan. 23. 11:21
Igen,van aki nem tudja ezeket a tulajdonságokat megbecsülni.Az értékrendünk úgy látszik nem egyforma.De az is az igazság,hogy azokat a tulajdonságokat amiket leirtam,azok nagyon ritkán találhatóak egyetlen férfiban,de vannak ilyenek,szerencsére.
46. Borzoska (válaszként erre: 45. - 184481d874)
2021. jan. 23. 11:10
És mégsem lehet megbecsülni......
2021. jan. 23. 11:08

Aki nem szégyenli az érzéseit kimutatni,családcentrikus,van tartása,tiszteletreméltó,elfogadó,oda figyel a másikra és tud férfiasan viselkedni.



sk vél.:azt gondolnnk,hogy ezek "semmik" de ha jobban belegondolunk ritka kincs egy ilyen férfi.

44. Borzoska (válaszként erre: 43. - Tulipán***)
2021. jan. 23. 10:57

A nevelt lányom jobban szeret, mint a saját apját.

Mert kb az apja az első 2 évében telibeszarta a lányát, mindaddig amíg el nem költöztek attól.

Persze mostmár teszi a szépet és a tökéleteset.


Nem egyszer én is meg az anyja is megkérdezte tőle, hogy vissza szeretne-e költözni az apjához?!?!


Válasza: "NEM AKAROK, mert akkor többet nem látnám Viktort és nem játszhatnėk vele".......


Ez szerintem mindent el árul

43. tulipán*** (válaszként erre: 42. - Borzoska)
2021. jan. 23. 09:17
nyilván valóan lenne olyan nő aki értékelne, ez nem is kérdéses. De azért ne szaladj ennyire előre szerintem mert lehet, hogy minden helyreáll köztetek. Olyan kapcsolat szinte nincs is ahol ne lennének hullámvölgyek, szóval szerintem légy kicsit még türelemmel főleg azért, mert ott van a kislány, aki valószínűleg hozzád szokott és meg is szeretett. Ha csak ketten lennétek akkor nem számítana hogy mikor dobjátok be a törölközőt, de a kislány miatt szerintem tarts még ki, hátha ez a visszafogottabb hozzáállás meghozza az eredményét. 🤞
42. Borzoska (válaszként erre: 41. - Tulipán***)
2021. jan. 22. 23:12

Igen, ezzel teljesen egyetértek.

És már el is kezdtem engedni.


Ha neki nem vagyok elég, biztos van a földön olyan nő, akinek elegendő leszek.....


És ÚGYIS MEG FOGOM TALÁLNI

41. tulipán*** (válaszként erre: 40. - Borzoska)
2021. jan. 21. 00:23
az tuti, hogy ha az ember nem kapja a pozitív visszajelzéseket, akkor egy idő után bele tud fáradni az egyoldalú nyomulásba.
40. Borzoska (válaszként erre: 38. - Tulipán***)
2021. jan. 20. 23:54

Mindezek mellett egyre jobban azt érzem magamon, hogy valami elszakadt bennem.

És első körben erre akarok rájönni, hogy az érzéseimet nyírta ki iránta, vagy egyszerűen csak az év eleji/téli rosszkedv ami most bekavar

39. Borzoska (válaszként erre: 38. - Tulipán***)
2021. jan. 20. 23:52

Ezt csinálom már kb 2 hete, és nem nagyon sikerült még kapcsolnia.


Meg emellett most azért is van nyerő pozícióban, mert a húga eljött segíteni nekünk, ameddig a nevelt lányom sulija be van zárva....

38. tulipán*** (válaszként erre: 37. - Borzoska)
2021. jan. 20. 22:19
csak kicsit lazulj el. Legyél egy kicsit fáradt megcsinálni ezt-azt, vagy ne rajongd annyira körül. Egy keveset vegyél csak vissza és meglátod, hogy reagál.
37. Borzoska (válaszként erre: 36. - Tulipán***)
2021. jan. 20. 21:23
Szerintem ez már késő lenne, mert már túlságosan hozzászoktattan....
36. tulipán*** (válaszként erre: 35. - Borzoska)
2021. jan. 20. 18:03
Akkor lehet, hogy jól gondolod és tényleg az a baj, hogy túlságosan oda teszed magad. Sokan nem tudják ezt értékelni és szeretik, ha valaki nem adja könnyen magát. Lehet, hogy le kellene tesztelned merre mozdulnak a dolgok, ha egy kicsit kevésbé állsz a rendelkezésére.
35. Borzoska (válaszként erre: 34. - Tulipán***)
2021. jan. 19. 20:37

Látod pontosan így vagyok vele én is.

Egy álomnő volt régen...

De hogy tovább mondjam, amiutá összejöttük nem sokkal elmondott nekem 3 lényeges dolgot, hogy milyen pasit szeretne.

És ha mint a 3ban 150%-osan megfelek, mind szerintem mind szerinte, és eltelik 1.5 év és rohadtul szaga lesz a gyereknek és bűzlik a szájától a pelenkájáig


Megkérdeztem tőle végtelen sokszor: MI AZ AMIBEN MÁS VAGYOK MINT AZ ELEJÉN??

Válasza: semmiben, minden nő ilyen pasiról álmodozik, mint te.

Na most erre csakis annyit tudok mondani, hogy:

A, belehazudik a szemembe

B, tényleg ennyire bolond, ha mégis elvesztegeti ezt...

34. tulipán*** (válaszként erre: 33. - Borzoska)
2021. jan. 19. 17:09
ezt nem értem ...
33. Borzoska (válaszként erre: 32. - Tulipán***)
2021. jan. 19. 15:33
Ez is nagyon furcsa, mert régen a földről lehetett enni,most meg már az étkező asztalon mindent lehet csinálni, csak éppen étkezni nem.
32. tulipán*** (válaszként erre: 26. - Borzoska)
2021. jan. 19. 11:44
szerintem teljesen jó a hozzáállásod, ne változtass rajta. Vannak mondjuk olyan nők akik kifejezetten szeretik, ha a pasasok föléjük helyezik magukat és nem tesznek meg mindent értük. Lehet, hogy ő is ilyen és ettől, hogy "tálcán kínálod magad" nem érzi azt, hogy "elég jó" vagy neki. Nem biztos, hogy így van, csak találgatok. Mindenesetre ha ilyen akkor szeirntem jobban jársz nélküle, minthogy egy érdektelen bunkóvá válj. De ha nagyon fontos neked akkor lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod, hogy egy KICSIT lazábbra veszed őt, aztán meglátod, merre fele változnak a dolgok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook