Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen frappáns választ lehet adni erre a kijelentésre? Az igazi férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal. fórum

Milyen frappáns választ lehet adni erre a kijelentésre? Az igazi férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak csontokkal. (tudásbázis kérdés)


1 2
59. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Zebra25)
2013. nov. 3. 17:20
Gratula:)
2013. nov. 3. 12:50

Nem tudom, hogy ilyesmire mit lehet mondani, talán semmit sem kell mondani rá.

Egyébként szerintem azért ez enyhe túlzás. Járok edzőterembe, diétázom már egy ideje és bizony mondhatom, hogy 20 kiló ledobása után, tapadnak rám a faszik. Bármennyire is beképzelten hangzik. Folyamatosan kapom a bókokat, a randira hívnak(na jó, azért nem minden nap, de heti 1x befut 1-1 meghívás). Még mindig le kell adnom azért még egy 10-es és tudom, hogy akkor lesz igazán formás az alakom. A férjem is jobban szereti, ha vékonyabb vagyok.

2013. nov. 3. 11:56

Semmit nem kéne ilyen hülyeségre reagálni:)


Hihetetlen, hogy sokaknál minden a külsőségek körül forog. Jah,nem vagyok sem "csonti", sem "duci-muci" vagy mi, és vékonyan is nagy mellem volt, már amikor vékony voltam. Most van rajtam pár plusz kiló, sőt, ahogy elnéztem, némi cellulitisz is, ami jó lenne ha nem lenne, de az utóbbi pár évben nem ekörül forgott az életem.


Kezdem azt hinni, hogy az egyenjogúság és az egyenlő megítélés legnagyobb gátjai maguk a nők..

Leértékelik állandóan egymást a külsőségek miatt, mintha egy nő kizárólag a feszes testből meg a mellekből állna. Föl kéne ébredni. Bár el tudom képzelni, hogy valakinek annyira nincs semmi gondja-baja az életben, vagy nem talál magának értelmesebb tevékenységet, hogy állandóan ekörül kötnek ki a gondolatai.

2013. nov. 3. 11:43
Fogja! (felkiáltójellel!:)
55. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Michelle.r)
2013. nov. 3. 11:42

Én nem, mert akkor könnyű lenne nekik. Tessék bevallani, hogy nincs kedve lakatot tenni a hűtőre és nincs kedve a sporthoz mert lusta. Ne a természetre fogja.


Van egy irányzat Amerikában, a telt idomú nőket úgy nevezik, hogy booty-baby, booty-queen és hasonlók, szépek, mert úgy ducik, hogy a Vénusz szobor jut róla eszedbe:) nagy fenekük van, vékony derék, nagy mellek, szép húsos combok. De azon nincs egy gramm cellulitisz. Hát megnéztem egy-két edzést és étrendet. Bizony, kemény meló a telt szépség is! Szó sincs róla, hogy nekik abból áll, hogy chipseznek a díványon... Ezek a nők ugyanannyi időt és energiát fordítanak a testükre, és még ők is bevallják, hogy az a típusú alak sem a természet ajándéka. Ezért NEKIK minden elismerésem!


Szóval a szottyadt duci el van tévedve, hogy azt hiszi, minden duci egyforma, és ez tetszik a férfiaknak és ezt tartják telt idomoknak. A telt idomok a feszes telt idomokra vonatkoznak!:)

54. michelle.r (válaszként erre: 52. - Gribedli***)
2013. nov. 3. 10:10

Én erre csak simán annyit szoktam mondani: elnézést kérek, hogy az élt a tenyerén hordoz, és ezt is csak úgy simán megkapom :o))


Tudom, nem elég zen-válasz, de néha elszakad a cérna némelyek rosszindulatúságán.

53. michelle.r (válaszként erre: 1. - Af3726302b)
2013. nov. 3. 09:58

Van rá egy húszasom, hogy ez soha nem egy férfi szájából hangzik el, hanem a csajok b.sztatják egymást vele :). Egyébként remek önigazolásnak tűnik.


Hogy mit válaszolj rá? Valami olyasmit, hogy a pasi, aki mellettem van, elég igazi ahhoz, hogy ne játszadozzon velem.

Vagy semmit, csak röhögj egy jót.

52. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Bandzsamaci)
2013. nov. 3. 09:34

Ha 6-7 kg miatt így beszólt, meg is érdemelte a választ!:)


Egyébként én azt látom, hogy vékony, sportos lévén sokkal kevesebbet szólok be, sőt, háta mögött sem beszélek csúnyán duci ismerősről, tapintatból, csak megtartom magamnak a véleményt, de én mégis gyakran megkapom, hogy nem kiérdemeltem az alakomat (mert törődöm vele) hanem szimplán a sors mindig kegyes volt hozzám. Az ilyen jellegű dolgokra reagálok, mondjuk a kezébe nyomok egy étrendet és egy dvd-t:)))) és nem szoktak rá megsértôdni, de legközelebb nem mondják!

51. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 64f150aa42)
2013. nov. 3. 09:27
:DDDD
50. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Szaffi2013)
2013. nov. 3. 09:24
Az, hogy valaki duci, nem mindig garantálja a nagy melleket, ők is előszeretettel szilikonoztatnak (csak nagyobb protikat kell tenni, hogy látszódjék, hogy kiegyenlítse a nagyobb feneket). És van sok vékony nő arányos mellekkel.
49. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Af3726302b)
2013. nov. 3. 09:18

Ez hülyeség, nincsenek megszólva. Ne azt nézd, hogy mit posztolnak, mert azok csak szavak. A valóság az, hogy az egész univerzum fogyózik, még azok a nők is, akik ezt a telt idomos szöveget nyomatják, és azok a férfiak is megnézik a vékony, feszes nőket, akik a ducik előtt ezt tagadják.


Bár mindenkinek más az ízlése, az egészséges kinézet még soha nem mondott csődöt, van vékonyban is szottyadt, de a feszes, jó testű csaj mindenkinek az esete, nem mondják, hogy túl vékony. És nem vagyunk egyformák, mindenki a sajátjából hozza ki a maximumot!:)

48. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Inezróka)
2013. nov. 3. 09:13
:DDDD
2013. nov. 3. 08:28

Én már hallottam frappáns választ férfiszájból, nagyon tetszett:

Csak az óvodások gyurmáznak. Az igazi férfiak a szép feszes testet szeretik.

Jobb is ha férfiak szólnak vissza, mert tőlük csak hitelesebb, hogy nem mindegyiküknek jönnek be a teltebb nők.

46. ittmost (válaszként erre: 44. - Mesesajt)
2013. máj. 13. 17:34

Így van.

Eddig én is ezt a választ találtam a legfrappánsabbnak.

Egy nő ne legyen játékszere a férfinak,sem mint csont,sem pedig a dunnája,amibe belefeküdhet.A nő nem tárgy,hanem ember.

2013. máj. 12. 14:54
Az igazi férfi nem fikázza az exét. Mert ugye, addig jó volt? :D
2013. máj. 12. 14:21
az igazi ferfinek nem jatszasra kell a no...
43. pzm3 (válaszként erre: 42. - Sárkánytűz)
2013. máj. 12. 11:52
igen
2013. máj. 12. 11:46
Hogy kit lehet igazi férfinak nevezni, nem az dönti el, hogy milyen az ízlése, hanem az, hogy milyen a viselkedése.
41. 17aadc1082 (válaszként erre: 30. - Af3726302b)
2013. máj. 11. 20:26

ööö.... eddig jó játék volt neki is? eddig jó volt neki lenni a kutyának? :D vicces.

Saját magát köpi szembe ezzel a beszólással :D Te meg röhögj rajta, mert ez így szánalmasan vicces :)

40. 6b006fc769 (válaszként erre: 39. - Bandzsamaci)
2013. máj. 11. 20:09
nem tudom, ezeknek az erős csúsztatásoknak köszönhetően én nem olvasom ezeket az oldalakat. bár lehet, hogy mégsem ezek miatt
39. bandzsamaci (válaszként erre: 38. - 6b006fc769)
2013. máj. 11. 20:05
vagy csak olvasót akar szerezni. A vékonyabb lett britniszpírsz címre nem kapja fel a fejét senki.
38. 6b006fc769 (válaszként erre: 33. - 64f150aa42)
2013. máj. 11. 20:02
ezektől én is csak pislogok. eztán rájövök, hogy az "újságíró" szimplán hülye vagy vak.
2013. máj. 11. 19:59
Rajtam van 6-7 plusz kiló, anyu kolléganője szokott bunkó módon beszólni miatta, amíg a férjem egyszer nem mondta neki azt, hogy mi legalább spórolunk az árammal, mert sötétben is tudom, melyik az asszony eleje meg hátulja :)))
36. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - 64f150aa42)
2013. máj. 11. 19:58
nekem tetszik:D
2013. máj. 11. 19:57
Szóval nem kéne senkit sem bántani.
34. Regin_a (válaszként erre: 30. - Af3726302b)
2013. máj. 11. 19:56

Bizonyára a sértettség vagy a düh beszélt belőle

Szard le nagy ívben!

33. 64f150aa42 (válaszként erre: 31. - Bandzsamaci)
2013. máj. 11. 19:56
Mennyire igazad van!Tapintat? Elég csak valamelyik újság online változatába belenézni és hemzseg az ilyenektől " brutálisan elhízott" "lepukkant" ijesztően sovány" Lecsontsoványoznak teljesen normális alkatú, de vékony nőket, aki meg öt kilóval nehezebb, az meg brutálisan elhízott. A hétköznapi életben miért lenne más? Sajnos, ez van.
32. pzm3 (válaszként erre: 29. - 64f150aa42)
2013. máj. 11. 19:53
Igen,egy kövér ezen vérig sértődne...
31. bandzsamaci (válaszként erre: 2. - Af3726302b)
2013. máj. 11. 19:49

Ahogy annak is, ha valakin felesleges kilók vannak.

Undorítónak tartom, ha bárki rákérdez más súlyára, megjegyzést tesz rá, bármilyen irányú legyen az eltérés attól, amit a többség normálisnak tart.

Ugyanennyire utálom (és én pl nem is teszem), mikor valakivel erőszakoskodnak, hogy mikor szülsz, miért nem szülsz, miért csak egy van.

Kihalt az emberekből a tapintatosság.

2013. máj. 11. 19:36
Most szólt be az ex pasim, aki fotós.... :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook