Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. febr. 18. 19:05
Nekem már hivatalosan vége a diétámnak, nem tartom már a szétválasztást, csak a reggeli gyümit. Kicsit sokat eszem, de egy hete rendszeresen zumbázok. :)
562. alfa11
2012. febr. 18. 13:19

Hát mit ne mondjak, sajnos még víznapot nem tartottam, pedig holnaputánra nagyon is esedékes lenne:(( A napokban azon filóztam, hogy talán a kaloriákat kellene számolnom, hogy a napi 1200- nál ne legyen több, mert hogy így is lehet fogyni:) Talán készítek magamnak egy táblázatot, hogy mi az ami a napi 1200- ba belefér. Mert nem mondanék igazat, ha azt írnám, hogy nem bűnöztem:(( Ilyenkor arra gondolok, de jó lenne, ha nem tudnék főzni:)))! A másik gondolatom, meg az, hogy a hűtőt kellene átalakitani King-konggááá:))

Nagyon szép hétvégét kívánok Nektek♥

561. alfa11
2012. febr. 18. 13:10
Végre valahára!! Már én is írni, hogy merre vagytok jó barátok!:)))
2012. febr. 18. 11:46
Hogy vagytok Csajok? Nagyon el veszett mindenki, velem együtt :(
559. db82bed8d4 (válaszként erre: 558. - Alfa11)
2012. febr. 18. 11:45
Köszönöm szépen ♥
558. alfa11
2012. febr. 12. 19:44

Szép estét Mindenkinek:))

Angikám, hát ez egy hatalmas siker!!! Nálam is így van:))!! Néha néha bűnözöm, de másnap kicsit visszafogom magam. Én is igy képzeltem, nem számít, ha nem 90 nap alatt megy le mínusz tizen valahány kiló! Az a jó, hogy mindíg van ösztön az újrakezdéshez vagy folytatáshoz:) Lehet Mártikánk rövid idön belül megint belevág. Azért a savtúllengés is nagyon árt a gyomornak, nem is csodálkozom, hogy jelen pillanatban abbahagyta!

Nagyon is megértem Őt!

Puszillak benneteket♥

2012. febr. 12. 11:48

Jajj Csajok fel ne adjátok itt nekem!!!!!!

Néha van bűnözés,de másnap folytatódik minden, néha egyébként még jót is tesz egy kis Ch sokk :)

Ügyesek legyetek :)

én - 16 kg-nál tartok kevesebb, mint egy év alatt, volt,hogy visszajött egy kicsi, volt,hogy feladtam,de újra és újra felálltam és van eredmény, nem szabad fel adni!!! Tartsatok ki!!!

556. Dika-84 (válaszként erre: 554. - 41fdab80c1)
2012. febr. 11. 17:32
Sajnálom hogy abbahagyod!Habár most én is a határán voltam mert se ma sem tegnap nem a diéta szerint étkeztem.Egyszerűen elcsábúltam...De nem akarom feladni..Egy két pofon a pofikámra és holnaptól folytatom tovább ezerrel.Júniusig le kell mennie még 5 kg-nak.MUSZÁLY!!!
555. alfa11
2012. febr. 11. 09:37

Sziasztok, nagyon kellemes hétvégét Mindenkinek!

Mártikám azt tedd, ahogy neked a legjobb! Ezek után én sem mérlegelek, mert bosszantana, ha nem változna a súlyom:( Majd valamikor, mikor éppen elérkezettnek látom az idöt a mázsálásra:)) Ma gyüminapom van, a legközelebbi után már víznapot szeretnék beiktatni. Vigyázzatok magatokra és jó pihenést!♥

2012. febr. 11. 08:59
Lányok, feladom...tegnap mázsáltam és egy grammot nem fogytam. És mindez gyümölcs és víznap után. Elegem van!!! Legyen nagyon nagy sikeretek, néha majd benézek!!! Pusza mindenkinek!!!
2012. febr. 10. 20:47

Lenne egy kérdésem csajok:


Szerintetek akkor is fogyunk tovább, ha már letelt a 90 nap és folytatjuk? vagy hozzászokik a szervezetünk és "csak" nem hízunk?

2012. febr. 9. 21:32

Hello csajok!!!

Nyomom a káposztalevest, elég jól bírom:-)))

de hamarosan térek vissza a 90 naposra....


hát az hogy minden 5. nap lénap.. hát nem.....nekem ezek a víznapok is nagyon nehezen mennek... akkor ugye már előző nap gyümölcsnap meg után csak víz... hát botrány.... még hogy minden 5. nap....na neeeee...:-))

551. 41fdab80c1 (válaszként erre: 549. - Baba86)
2012. febr. 8. 19:58
Pusza!!! Az 550-ben erre is válaszoltam..
550. 41fdab80c1 (válaszként erre: 546. - Ilike46)
2012. febr. 8. 19:56

Puszika!!!


Én a rákom miatt eszem, eszegetem a céklát. Hát mit is mondjak, nagyon jó posató.Szerintem ez erőszakolása a fogyinak. Ha a végén leállsz a céklával, az talán majd önmagában hizlaló lesz. Nem gondoljátok??


Na de tépem itt a klaviatúrám, miközben én meg fogyivizet iszom(pont ma csináltam). De ez nem annyira drasztikus, mint a cékla, pláne nyersen.

Nekem azzal nagyon kell rohangálnom.


Ma víznapom volt, hát ebből elég is havonta egy, max 2. De hogy 5 naponta???!! Ki bírja azt??

549. baba86 (válaszként erre: 548. - Hópofi21)
2012. febr. 8. 15:19

[link]


Itt a link. Én elolvastam, szinte ugyanaz mint amit mi csinálunk, csak minden 5. nap folyadék illetve vitamin nap. Hát nemistudom... Maradok ennél, még csak most melegszek bele :)

2012. febr. 8. 12:42
Az milyen baba? :)
547. baba86
2012. febr. 8. 12:41
Sziasztok! Valakinek van véleménye az újabb fajta 90 napos diétáról?:)
546. ilike46
2012. febr. 8. 11:01

Régen jártam felétek. Hellyel közzel bűnözés volt. Nem is ez a lényeg, csak ajánlani szeretnék valamit, hátha tudok újdonságot mondani.


A nyers céklát próbáltátok már?

Én készítettem 4 közepes méretűből salátát.

Legyalultam, és egy nagy almát közé kockáztam. ' pohár sovány tejfel, pici só, édesítő, kömény.

1 nap után nagyon összeérik és isteni finom egy szelet husihoz. Ízlés szerint még kevertem hozzá egy kis mustárt, szóval ajánlom. Itt az oldalon olvastam a receptek között.

Jó próbálkozást.

545. csuszi81 (válaszként erre: 544. - Dika-84)
2012. febr. 7. 14:08
Hát mivel én nem mérem magam, így nem tudom kilóban megmondani mi a cél.... eddig is egy 38-as méretű gatya volt a cél..most az már rámjön, de még azért nem mondom hogy csini vagyok benne, majd ha nem burjánzik ki a hájam a derekánál.. most ez.. aztán majd találok más célt... amúgy egyszerűen csak annyi, hogy mikor tükörbe nézek ne keseredjek el....
544. Dika-84
2012. febr. 7. 09:09
Hát lemehetet volna több is ha kicsit kevesebbeket eszek,de én egy nap sem éheztem és azt nem is tarom jónak.Inkább lassan de biztosan!Mert hiába megy le gyorsan ha ugyanolyan gyorsan is jön vissza.Én egyszerűen nem tudtam megenni azt a fogyókúrás káposztalevest.Neked sok szerencsét hozzá , bár van akinek ízlik.Neked mi a cél?
543. csuszi81 (válaszként erre: 542. - Dika-84)
2012. febr. 7. 08:53

Persze simán mehet a rántotta:-)) 25 nap alatt 2,5 kg az nagyon jó:-))

Jó neked, hogy szeretsz futni azt mondják az fogyaszt a legjobban.... én utálok futni,de muszáj lesz mozogni valamit ha jön a jó idő...bár én sokat sétálok ( babakocsit tolva) de az nem ugyanaz...


Én ma belekezdek egy hét káposztalevesbe.. de aztán visszatérek és folyt köv...

remélem nem zavarja meg nagyon a szervezetemet hogy így váltogatom a diétákat...

542. Dika-84 (válaszként erre: 540. - Csuszi81)
2012. febr. 7. 06:36
Szia!Nekem ma van a 25-ik napom.67-felé felszökitem az ünnepek után.Eddig 2-2,5 kg tól szabadultam meg.Nekem az álmom a 60 kg lenne de már a 62- vel is kibékülnék.Habár most hogy itt van ez a vacak idő nem is mozgok annyit amennyit szoktam...sajnos mert imádok futni.Na de majd akkor ha újra elkezdem hátha jobban beindul a fogyás is.Nekem ma fehérjenapom van, de komolyan nem kívánok semmit.Lehet hogy egy egyszerű hagymás réntotta lessz az ebédem...Az is jó,nem?
2012. febr. 6. 15:36

Helló Lányok!!


Ma ch napom van. Az ebédem diós tészta volt egy kevés baracklekvárral megöntve, hogy ne legyen nyögvenyelős. Sütim estére van a fagyóban, ezekkel lesz a mai nap letudva.

Holnap gyümölcsnap, holnaputánra pedig víznapot is beiktatok.


Kitartás, jók legyetek!!!

540. csuszi81 (válaszként erre: 538. - Dika-84)
2012. febr. 6. 13:15

12.-én lesz 4 hónapja, hogy elkezdtem, de azért bele-bele bűnözgettem......

Nem is tudom, hogy életforma váltás-e vagy már csak agyamra ment......:-)


Nem tudom mennyit adtam le, mert nem mérem magam. Ennek az az egyszerű oka, hogy nem jó a mérlegünk, majd veszek, de annyira nem sürgetem:-))) a ruháimon érzem a fogyást meg kapom a sok visszajelzést és nekem ez bőven elég.....

te mikor kezdted?

539. alfa11
2012. febr. 6. 09:05

Mindenkinek nagyon szép, kellemes, fogyókúrás hetet kívánok!♥ Ma nem bűnözöm, sőt egy kicsit visszafogom magam, de engedélyezett 1 szelet torta:)

További jó fogyizást és kitartás a csapatnak!♥♥♥

538. Dika-84 (válaszként erre: 533. - Csuszi81)
2012. febr. 6. 05:17
Nagyon ügyes vagy hogy már ilyen régóta csinálod!!!Hanyadik napod?És mennit sikerűlt leadnod?Ez már életformáddá vált?Mert nekem is az a tervem!
537. alfa11 (válaszként erre: 536. - Alfa11)
2012. febr. 6. 01:00
:((( Bocsi, akartam írni Drágáim!!:))
536. alfa11 (válaszként erre: 535. - Csuszi81)
2012. febr. 6. 00:59

Sziasztok Grágáim! Én kuvikkolok a késő éjszakában:) A mai jaj, már elmúlt éjfél:( vagyis a vasárnapi napom nagyon kellemesen telt el:) Éjszakai műszak után voltam, és nem mentem pihenni, mert ma egy kicsike családi ebédre invitáltam anyukámat és hugomat kisfiával. Napokban volt a szülinapom és nálam az ebédmeghívás már szokás vált. Ezerrel nem, de százzal bűnöztem:( A mai ebéd tyukhúsleves cérnametéltel, rántott csirke és disznó husi, rizs, valamint gombás hús krumplis siskával. A siska kelt tészta és olajban kell kisütni. Ez nagyon finom szaftos husikhoz!:) Sütötten farsanki fánkot is és madártej szelet tortát:)

A mérlegelés ezek után elhalasztva. Máskülönben keményítős napom lett volna:(! Nagyon kellemes hetet kívánok és jó fogyizást!

Puszika♥

2012. febr. 5. 23:47
Ma amúgy zöldség napom volt és nagyon fincsikét csináltam: karfiolt, brokkolit, vöröshagymát, kaliforniai paprikát, kelbimbót és zellert pircurka darabokra vágtam... beletettem őket egy sütőzacskóba. egy picurka olivaolajba törtem fokhagymát és ráöntöttem.... fél óraára a sütőbe..... nagyon fini.....
534. csuszi81 (válaszként erre: 532. - Alfa11)
2012. febr. 5. 23:43
Köszi baby:-))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook