Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
503. alfa11 (válaszként erre: 502. - Ilike46)
2012. jan. 31. 15:19

Köszönjük a tanácsot:) A fogyivízzel kapcsolatban

gmarta406 hozzászólásában a recit megtalálod! Részemről nagyon jó!

Páá.

502. ilike46 (válaszként erre: 474. - Hópofi21)
2012. jan. 31. 13:53

Szervusztok, elnézést, hogy csak idecseppentem, de olvasgatlak benneteket.

Javasolnék valamit a székrekedés ellen. Patikában lehet venni, kapszula, bértisztító és az oxigén erejével hat. Nem merem a nevét leírni, nehogy baj legyen. Kb 5000 ft körül van, este, reggel 1 db. majd később elég csak este. Teljesen jó, én azóta rendben vagyok. Egy havi adag kb.

Akit érdekel a neve írjon, és válaszolok, de ha a patikában elmondod amit tudsz róla rögtön tudni is fogják.

Most is tartok itthon, ha valami rendetlenkedés van, akkor megoldja.

További kitartást és sok sikert Néktek.


Olvasom, de nem találom, mi az a fogyi víz?

2012. jan. 31. 12:49

Sziasztok!

nagymamám is elkezdené a diétát, de az a baj, hogy nagyon savas, és nem tud reggelire gyümölcsöt enni. Szerintetek? Nekiálljon így? Mivel helyettesíthetné a reggeli gyümit? És a gyüminapon mit egyen?

500. Hópofi21 (válaszként erre: 498. - Baba86)
2012. jan. 31. 12:23
Gratulálok! Ügyes vagy! Az a jó ebben a fogyókúrában, hogy már az elején van eredmény, ami aztán tovább motivál.
499. alfa11 (válaszként erre: 497. - Baba86)
2012. jan. 31. 10:36
Neked is gratula!♥
498. baba86
2012. jan. 31. 10:27
Raktam fel egy képet, amilyen most vagyok, láthatjátok hogy a comb és popsi a kényes testrészeim, nameg a felkarom, ezek a célpontok fogyás terén :D
497. baba86
2012. jan. 31. 10:16
Sziasztok! gmarta5 gratu a fogyáshoz, kitartó vagy :) Én ma reggel mérekeztem, a mai a 9. napom, szóval 8 nap alatt lement rólam 1,5 kg, annyira örülök úristen!!! :))) Ha hetenként akár 1/2 kg is megy le rólam, boldog leszek!! :)) Nekem ez az első sikerélményem a diétában, Ti már túl vagytok ezen, bár azt gondolom hogy minden egyes kg újabb sikerélmény:) Csak így tovább, érjük el a célunkat együtt!! :)) Sziasztok :)
496. alfa11 (válaszként erre: 494. - 41fdab80c1)
2012. jan. 31. 08:15

Nagyon szép és kellemes napot Mindenkinek!

Drága Mártika, Szívből gratulálok!! Saját magamon is tapasztalom, és azért bíztam ennyire a te sikeredben is!♥ Sőt, mint ahogy már írtam a vizet Mariannkám is iszza, nem is a fogyásért, hanem mert az összetevők nagyon jót tesznek a szervezet karbantartásához vagy tisztításához? Továbbra is bíztat, hogy anci ez nagyon jó a szervezetnek!! Gondolom a lányok a fórumon már jó néhány kg- tól megszabadultak, de úgy gondolom, hogy az ő estetükben azért nincs + 40 kg, és éppen ezért elfogadják azt a módszert amibe belevágtak! Amit ajánlottál blogot a fogyásról biztosan elolvasom!

Továbbra is jó kitartást kis csapatunknak!♥

2012. jan. 31. 07:52

Már kétszer írtam Nektek ennek a tagtársunknak a blogjáról, de mindkétszer kitörölték. Most a naplóját írom ide Nektek, onnan eljuthattok a blogjába is. A nickneve cukornádkisasszony, és a naplója:-42kg után elértem az Álomsúlyom!!!


Elérte úgy, hogy különösebben nem diétázott, nem vont meg magától semmit, mégis leadott 42 kg-ot.


Érdemes elolvasni fiatalok!!! Ti még előtte vagytok az életnek. Ne kelljen egész életen át sanyargatni magatokat alig haszon fejébe, ahogy én tettem.

2012. jan. 31. 06:09

Lányok, szép reggelt!!!


Mázsáltam, és szinte nem akarom elhinni: -3,3 kg hétfőtől 8 nap alatt. Ilyen még nem volt sosem. Éreztem én, hogy az a fogyis víz megmozgatott bennem dolgokat. Hiába feszegettem a témát, talán csak Alfa csinálta meg. Kíváncsi leszek az ő eredményére is.

Na és ráadásul ma még ehetek is ezt, meg azt. Hirtelen nem is tom mit csináljak valami finom husit.

Szóval szép az élet!!! Szép eredményt kívánok Nektek is!!!Pusza

493. alfa11 (válaszként erre: 492. - 41fdab80c1)
2012. jan. 30. 22:03

Szerintem a fogyis víz nagyon jót tett! A mérlegeléssel még várok 1 hetet. Holnap nekem is proteines napom lesz, és székelykáposztát szeretnék főzni! Mártikám a mérlegelésnél biztosan nem fogsz csalódni!

Angika, mi nem mellőzünk Téged, csak néha nem jön ki a lépés, hogy mind egyszerre tudjunk csevegni:))

Szióka Mindenkinek, és kitartás!♥

2012. jan. 30. 20:42

Nekem is gyüminapom volt, kibírtam és holnap ha a lábam formában lesz, mázsálás fog történni. Sokkal sovánkábbnak érzem magam....de komolyan!!! Ez a fogyis víz is jót tesz, szerintem hajtja a vizet is meg mást is.


Holnapra még nem döntöttem. Ha eredményes lesz a mázsálás, akkor proteines napom lesz, ha nem, akkor víznapot tartok.


Kitartás lányok!!! Pusza

491. Hópofi21 (válaszként erre: 489. - 41fdab80c1)
2012. jan. 30. 16:54

Szia!

Azt még nem próbáltam, aszalt szilvát azt vettem, azzal nem mentem semmire, ma zabfalatokat ettem, mert az még szokott segíteni, meg teát (babamosoly+fogyis tea), ami emésztést segítő hatású. Várom, lesz e hatás...:/

490. baba86 (válaszként erre: 488. - Alfa11)
2012. jan. 30. 16:32
alfa11 nekem is gyüminapom van, eddig 2 nagy almár lereszeltem és fahéjjal ízesítettem, azt ettem és 5 szem földimogyorót. Ezután banánt fogok enni és narancsot, remélem vagyis tudom hogy ki fogom bírni bűnözés nélkül :) Ez a nyár az enyém lesz! :) Kitartást Mindenkinek! :)
489. 41fdab80c1 (válaszként erre: 486. - Db82bed8d4)
2012. jan. 30. 15:00

Életem, beszélsz, írogatsz itt hüléket. Ezt nevezik véletlennek. Na de tudod Te ezt, csak cukkolod itt a Hoxa öregjét, engem.


Hópofi a magnéziumos narancslé nem segített???

488. alfa11 (válaszként erre: 486. - Db82bed8d4)
2012. jan. 30. 09:44

:)))) Ez igen! Nekem ma van gyümi napom, de előre látom, hogy hosszú lesz a mai nap!:((

Szép és kellemes hetet kívánok Mindenkinek!♥

2012. jan. 30. 09:15

Sziasztok!

Én ma nagyon szarul vagyok. Már nem tudom mióta nem wc-ztem egy normálisat, és ez ma reggelre már hasfájással társult, ráadásul úgy nézek ki, mint aki 9 hónapos terhes.

Ilyen még nem volt. Ma amúgy ch napom van, úgyhogy venni fogok zabfalatokat, mert eddig talán még az bevált, meg szilvalekváros magos kiflit, ha lesz. Egész nap gyógyteát fogok iszogatni. Két féle filter, az egyik a Babamosoly te, ami emésztést serkentő, görcsoldó, puffadás elleni, a másik pedig egy elhízás elleni tea, ami szintén emésztést serkentő. Kezdek már aggódni, mert ennyire még nem volt gázos a helyzet. :/

2012. jan. 29. 23:38

Gyümi nap letudva :)


Olyan érdekes,ha vagyok nincs senki,ha nem jövök meg vagytok... Büdös vagyok vagy mi??? :D :D

2012. jan. 28. 22:29

sziasztok :)


Én ma folyadék napot tartottam,de csaltam egy kicsit, egy forró csokival és fél liter őszilével :)

Látom nagyon ügyesek vagytok ♥

Szép álmokat :)

484. alfa11 (válaszként erre: 482. - Hópofi21)
2012. jan. 28. 21:56

Szép estét Mindenkinek!:) Drága Hópofi, nekem az tegnap volt:)) A mai ebéd a maradék krumpli savanyú káposztával. Holnapra valami tésztaféleség lesz, de még alszom rá egyet, hogy mi is legyen az. Képzeljétek, a fogyi vízből éppen hogy csak holnapra valamicske marad. A drága lányomnak is nagyon ízlett és jóízűen iszogatta! Holnap reggel egy újabb adag készül!

Mindenkinek nagyon kellemes pihentető hétvégét kívánok!♥

2012. jan. 28. 21:54

Szép estét lányok!!!


Keményítős napom volt és ki kell próbálnom a magnéziumos narancslét, mert ma nem volt kábelfektetés.


Ebéd, vacsora: zöldséges gersli Kezdem jobban szeretni, mint a rizst.

Holnap délben a lefagyasztott káposztás cvekedli lesz(még mindig marad a fagyóban 1 adag), vacsorára 2 szelet kakaós süti.


Jó éjt Nektek, szép álmokat!!! Pusza holnapig!!

2012. jan. 28. 19:52

Alfa, mi nagyon összebeszélhettünk. A mai nap majdnem ugyanazt ettem, mint te. Fűszeres csirkecombok fokhagymás tejföllel, és héjában sült krumplival. :) Isteni volt, bár a fokhagymától picit fáj a hasam, de megérte. :)

Holnap keményítő a maradék krumplival, és lehet borsófőzeléket is főzök egy keveset. :)

481. alfa11
2012. jan. 27. 19:34

Sziasztok, szép estét Mindenkinek!:))

Nekem is ma husi napom volt, amit nagyon vártam!:) A mai ebéd csirke combok fűszerezve, megrakva lila hagymával, sajttal, Bacon szalonnával és a tetejére fokhagymás tejföl. Mikor már félig puha volt (a családnak és holnapra nekem) az egészre nagyobb kockákra vágott nyers héjas rózsa krumplit tettem amit előtte kevés olivaolaj kakukkfű só és rozmaringgal összekevertem. Leírhatatlan, milyen illat volt és isteni lett!

( Mártikám, a Te menűd is isteni lehetett olvastam a naplódban! ) A fogyi vizet mától iszom, sajna csak 2 pohárral, a vacsi adagot otthon felejtettem és most éjjelesem van. Hoztam magammal almát hátha reggelre már megéheznék! Szegénykéim, nagyon sajnállak titeket, hogy olyan problémás a nagyszükségleti dolog. Magamon a fogyi során néha néha előfordult, de a kamilla tea esetemben hatásos volt! További szép estét, és kellemes hétvégi kikapcsolódást kívánok Nektek!♥♥♥

480. 41fdab80c1 (válaszként erre: 479. - Baba86)
2012. jan. 27. 16:21

Sziasztok!!!


Ma husis napom van, én ezt a gyüminap után mindíg nagyon várom és nem a hús miatt, hanem úgy amblock azért, mert jajjjj, megint ehetek.


Babikám, én anno úgy tanultam ezt a diétát,hogy ebédre, vacsira ugyanazt kell enni, kivéve a ch. napot. Én ehhez tartom magam. Azért nagyjából azt is nézem, hogy napi 1200-1400 kalóriánál ne egyek többet. Hogy ebbe mennyi füstli férne, azt nem tom.


Jók legyetek!!!! Pusza

479. baba86
2012. jan. 27. 11:38
Sziasztok! :) Nekem tegnap volt gyüminapom, alma,banán és narancs volt terítéken :D Kibírtam de este nagyon éhes voltam... Ma szezámos csirkét csinálok magamnak, estére füstlit fogok enni, abból mennyit szabad? :D Bár még csak ez az 5. napom, kiváncsi voltam hogy ment-e le a súlyomból valami, 1/2 kg-mal vagyok könnyebb, bár aznap jött meg mikor elkezdtem a diétát szóval ha elmúlik akkor fogom komolyabban nézni, havonta 1-max2-szer. :)
2012. jan. 27. 09:24

Sziasztok csajok!

Köszi a segítséget. Lehet a narancslét kipróbálom. Ma gyüminapom van, ugye Angie?!:)

Reggelim egy alma volt. Ebédre veszek aszalt szilvát, ha kapok a kisboltban. De ha nem, akkor egész nap alma lesz almával. :/

2012. jan. 26. 23:31

Sziasztok... Kellemes, nyugodalmas éjszakát kívánok Nektek :)

Igen Hópofi egyszerre haladunk :) és nekem is van nagy dolog problémám, van,hogy két hétig nem megyek és ez nem vicc...a dokim megkérdezte,hogy hogy hogy élek :(

Mártikám ezt a narancs levet én is kipróbálom :)


Dika biztos,hogy segít a fogyásban, mert gyorsabb az anyagcseréd, hamarabb át halad rajtad az étel és nem beszélve arról,hogy a rengeteg rossz dolog nem szívódik fel a sok idő alatt :(


jó éjt...kitartást holnapra :) ügyik legyetek :D

476. 41fdab80c1 (válaszként erre: 474. - Hópofi21)
2012. jan. 26. 22:17
Sürgősen tegyél ellene!!! Próbáld meg azt a narancsleves magnéziumos itókát, az annyira pénzbe sem kerül és hátha segít.
475. Dika-84
2012. jan. 26. 20:49
Nekem is gondjaim voltak a nagy wc-vel.Én zöldtea kapszulát eszek reggel és este 2-2-őt.Azóta minden reggel normális a székletem.És azt mondják ez a fogyásban is segít..
474. Hópofi21 (válaszként erre: 468. - 41fdab80c1)
2012. jan. 26. 17:36

Hát kapaszkodj meg! Van mikor egy héten csak egyszer nagy wc-zem. :/ És akkor sem az igazi.

Most felírt nekem egy természetgyógyász egy vastagbél tisztító szert. Zöld vér, vagy valami ilyesmi a neve (ColonControll asszem)

Ha lesz pénzem, befizetek rá, mert ez már azért durva.

Bocsi mindenkitől, a kicsit ide nem illő témáért. :/

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook