Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki hatásos zsírégető teát vagy egyéb terméket javasolni a 90 napos diétához? fórum

Tud valaki hatásos zsírégető teát vagy egyéb terméket javasolni a 90 napos diétához? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 19:45
90 napos diéta teljesen kikészitette az epémet
2010. jan. 9. 02:55
A legjobb szerintem is a zöld tea, mert nem drága, de az is jó! Méregtelenítéshez jó a maté tea, ebből csak két csészényit szabad inni egy nap, de hatásos, frissítő hatása van. Az ára sem vészes. :) Hát egyéb termék 90 naposhoz.. talán próbáld ki a fehérje-port fehérje napon vacsi pótlásra. Finom, kevés kalória van benne, eltelít és ha sportolsz, akkor az izomfejlődést elősegíti. Ha drágább befektetésre szánod magad, kereshetsz kapszulát, folyadékot. Hasznos az L-karnitin, ami egy aminosav származék és a zsírsavakat oda szállítja, ahol azok energiává alakulnak. Zsírégető hatása van, javítja az állóképességet, de jó hatással van a szívre, vérkeringésre, koleszterinre. Az L-karnitin és a zöld tea kivonat kombinációját sok "okos" ajánlja.
17. Dorkinc (válaszként erre: 14. - Galadriel1313)
2009. nov. 16. 10:17
mályva tea? nekem van h jópár napig nem megyek wcre mióta diétázom, lehet hogy ki kéne próbálnom néha :)
16. Dorkinc (válaszként erre: 15. - Petrussz)
2009. nov. 16. 10:15
csak nem norbi 1ik embere szólt hozzánk h update sütit vagyünk mert az a legjobb??? :D
2009. aug. 14. 08:39

Sziasztok!


Én tapasztalatból mondom, hogy nagyon csínján kell bánni a 90 napos diétával. Nem tudom, hogy akik itt Közületek ezzel a módszerrel próbálkoztak, hogyan élték meg, de én totál idegroncs lettem. Rajtam kívül három kollégám is próbálkozott ezzel a diétával, de egyrészt mind meghülyültek, másrészt amint abbahagyták, a dupláját hízták vissza, pedig utána is odafigyeltek az étkezési szokásaikra, ráadásul mindhárman sportemberek...

Az én tuti tippem: Reggelire Update péksütik! Hagyományos reggelivel (müzli, joghurt, kétszersült, sajt, stb.) már 11 óra körül korgott a gyomrom, de nem viccelek! Május óta (akkor nyitott meg a hozzám legközelebbi Update Pékség), még 15 óra körül is sokszor csak azért ebédelek, hogy ne késő délutánra hagyjam. Este pedig már szintén nem vagyok éhes. Ezek a proteinlisztes péksütik teljesen eltelítenek, és ha este eszem belőlük, akkor sem hízlalnak! Azt mondják, nem léteznek csodaszerek, de ezek mégis azok! Próbáljátok ki, és ne sanyargassátok magatokat holmi "90 napos" (és társai) diétákkal!


Szép napot mindenkinek!!!

2008. okt. 17. 19:53

Sziasztok,


A mályva tea "futtató" hatását én is meg tudom erősíteni.. Elég erős görcsökkel párosul, amíg teljesen ki nem pucol. Kipróbáltam reggel éhgyomorra - 11 órától garantált futkosás, este - sajnos éjszakai görcsre ébredés... ennek ellenére hatásosnak látom.

13. Rosa
2008. jún. 2. 22:23

Sziasztok!

Én a szűzteára esküszöm.Minden reggel 1 teát iszom belőle.Szeretem az izét,és jó az emésztésemre.A mályva teától nagyon görcsöl a hasam és meghajt.

Almaecetet salátára szoktam tenni.

2008. ápr. 17. 12:57

Almaecetet iszom éhgyomorra, ha eszembe jut. 3 nagykanál almaecet, egy kis méz, plusz szóda, vagy csapvíz. Én szeretem az ízét, frissítő.

Anyukám is itta évekkel ezelőtt, de nem fogyókúrára írták fel neki, hanem valami más bajra, mégis fogyott tőle!


A másik meg a zöld tea. Sokan esküsznek rá. Ennek már nem szeretem az ízét, de ráerőszakolom magamra, mert állítólag tényleg hat. Csak kérdés, hogy az olcsóbb fajtákban valóban benne van-e a zödltea hatóanyaga? Tudtok erről valamit?

11. somzsuzsa (válaszként erre: 1. - Nell)
2007. nov. 24. 20:43
calahar diet 2006.oktober ota 35kilot fogytam napi 1 kapszulat szedek.4.honapban indult el a .sulycsokkenes
2007. nov. 20. 21:34
Most hétvégén a tv2 2testőrében volt szó az almaecetről,de már későn kapcsoltam oda,csak a végét láttam.Nézz utána a honlapjukon,hátha újra meg lehet nézni,vagy van róla valami szöveges cikk
2007. nov. 20. 09:02
Csaó mindenkinek! Mit tudtok az almaecetről, mármint fogyókurás szempontból? Hatása, eredményessége,és kell-e töle "futni", mert ha igen, akkor nem ezt keresem.Aki okosabb ez ügyben mint egy 50-es, kérem ossza meg velem a tudását. Köszönöm Cila49
2007. nov. 14. 13:22

erősség szempontjából mind a fittforma, mind a zöldtea nekem gyenge, valamit jelentenek persze, de főleg csak akkor ha reggel éhgyomorra iszom.


nekem egyedül a szűztea segit, a mályvát is próbáltam, de nekem az sem bizonyult erősebbnek hatásában, mint a szűztea.

2007. nov. 13. 18:53

A fittforma teák sz@rt sem értek. Túl vagyok 30 dobozon. életmódot válzotattam tornázok és semmi.

A dobozuk viszont dizájnos. Először ebbe buktam bele. Folytattam, mert hittem.Nekem nem jött össze.

6. nell (válaszként erre: 5. - Szazala)
2007. nov. 13. 18:32

Köszi, kipróbálom a mályva teát. A távolsággal nincs gond, itthon vagyok a két pici lányommal, így ha futni kell, közel a cél. :))

Remélem hatásosabb lesz, mint a másik.

2007. nov. 13. 18:07

Én zöldteázom minden mennyiségben,meg szüzteával zárom a napot,meg néha naturland fittforma,de én sem mondhatom el,hogy meggyorsítja az anyagcserémet:((

Van a mályvatea,amit nem merek kipróbálni,de a lányom szerint nagyon hatásos,csak nem szabad a mellékhelyiségtől nagyon eltávolodni:))Mivel különösebb gondom nincs,ezért nem igazán akarom megzavarni a szervezetemet.

4. nell (válaszként erre: 2. - Kisnyussz)
2007. nov. 13. 13:52
Igen, azt próbáltam, de semmi. Pedig alapjában véve semmi gond nincs az emésztésemmel, nincs olyan gondom, hogy napokig semmi, de ez abszolút semmi hatással nem volt. :((
2007. nov. 13. 13:37
Zöld tea.Minden mennyiségben.
2007. nov. 13. 13:22
A kínai szűzteát próbáltad? Érdekes, mert az szinte mindenkinél működik, sőt sokaknál inkább az a baj, hogy erős hasmenést okoz.
1. nell
2007. nov. 13. 13:15

Sziasztok!


Szeretném kiegészíteni a diétámat valamilyen egyéb módszerrel. Ha valaki ismer hatásos szert, kérem írjon. Én próbálkoztam kínai zsírégető teával, amit napi 2X kell inni, de nálam semmilyen hatása nincs. Elvileg az emésztést gyorsítaná, az én gyomrom meg csak benyeli, de ki nem dolgoz semmit. Ha tudtok segítsetek!!

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook