Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen káros hatása lehet a védőoltásoknak hosszú távon? fórum

Milyen káros hatása lehet a védőoltásoknak hosszú távon? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 23. 00:42
rezisztencia
2009. jan. 23. 00:35
Mivel a mostanában divatos autizmusnak nevezett tünetcsoport leginkább más veleszületett értelmi fogyatékossággal társul, nem szabad a tehesség alatt ilyen oltásokat adni/kapni. De ezt már akkor is tudta minden nővérke, amikor még nem játszották az Esőebert.
2009. jan. 23. 00:30
Nem is tudtam, hogy a masszőrök mostanában már ennyire képzettek infectológiában, virológiában és az immunológiában!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Masször)
2009. jan. 23. 00:27
Magyarországon élő magyar gyermekorvosnak is lett autista a gyermeke, amit a védőoltás mellékhatásának vél. Nehéz dolog ebben bármilyen tanácsot adni, hiszem mindenki csak a legjobbat akarja a gyermekének, és nem tudhatjuk mikor teszünk jót, vagy rosszat, mert mindkét esetre van pro-kontra vélemény.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Masször)
2009. jan. 23. 00:21
Igazad van, csak bizonyos oltások hiányában nem viheted közösségbe a gyereket sem itthon, sem külföldön.
2009. jan. 23. 00:18

Ezt találtam: [link]


Ha már a reménynél tartunk: abban is reménykedhetnénk, hogy nem kapjuk el a betegséget!

2009. jan. 23. 00:10

Ezt hallottam tudományosan is boncolgatják és elképzelhető, hogy van mellékhatása. Viszont én úgy hallottam még minden ilyen témában, hogy kicsi az esélye, nagyobb annak, hogy esetleg abban a betegségben betegszik meg valaki ami ellen nem kapta meg valaki az oltást.

Kérdezz rá gyerek klinikákra, esetleg keresd meg a László Kórház valamelyik orvosát aki a védőoltásokkal foglalkozik. A válaszok tapasztalatom alapján ellentmondásosak lesznek. Mint mindennek valakire elvétve mindig van nem kívánt hatása valaminek. :( Bízni lehet benne nem velünk történik. :(

2. Masször (válaszként erre: 1. - Lampakorte)
2009. jan. 23. 00:09

Nem csak vélemény!

Bizonyítékok vannak, feltárt esetek.

Megjelent egy könyv a témában.

2009. jan. 22. 23:34
Van aki szerint a védőoltásoknak köze van az autizmus kialakulásában... Vajon igaz ez? Esetleg okozhat hasonló problémákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook