Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
72601. punktum (válaszként erre: 72600. - Jázmin85)
aug. 13. 19:50
Hát előfordul az ilyen, van akinek két egymást követő napon van inszem, nem tudom mi alapján döntenek így a dokik.
72600. Jázmin85 (válaszként erre: 72598. - Punktum)
aug. 13. 16:05

Hogy érted, hogy pénteken és szombaton volt inszemináció?

Drukkolok neked, hogy sikerüljön!

72599. Ivett 1980 (válaszként erre: 72598. - Punktum)
aug. 13. 14:35

Szia Punktum🤗üdv itt...:)

Szoritok hogy ez az első inszemed legyen sikeres🤗

72598. punktum
aug. 13. 09:50

Sziasztok.

Mi most vágtunk bele az inszeminációba. 35 éves vagyok, párommal és velem is minden rendben elvileg, az eredményeink mind teljesen jók voltak, de 1,5 év alatt nem jött össze a baba. Én Bemfola szurikat és Ovitrellet kaptam inszem előtt, aztán Duphastont kell most szednem napi 3-at. Pénteken és szombaton volt inszemem. Nekem azóta is nyilallgat a méhemnél vagy petefészkeknél, de gondolom ez normális. Azért is csatlakozok ide, hogy olvassak mások tapasztalatairól és szurkoljunk egymásnak :)

72597. Ivett 1980 (válaszként erre: 72596. - Pikapika)
aug. 11. 08:26

Lehet igazad van,az inszem a természetes és a lombik között van valahol.

Viszont sokat olvasni azt is hogy sikertelen inszemek után az első lombik sikerül ,hat nem tudom...én már nem szeretnek inszemet.

De jó nektek nyaraltok🤗mi sajnos most nem megyünk ,de se baj itt is jó az idő .

Akkor valószínű hogy kb egyszerre kezdünk 🤗

72596. Pikapika (válaszként erre: 72595. - Ivett 1980)
aug. 10. 09:45

Szia Ivett,

Nagyon sajnalom 😞😞

Csak azert gondoltam, h az inszem jobb mert ott "termeszetesen" talalkoznak a dolgok..sajna lombiknal sokan irjak h hiaba sikerul nem biztos h megmarad.De am nem tudom mi a jobb 😕

Kitartast kivanok neked, sikerulni fog 😊

Mi most varunk , jovo péntek kontroll, imadkozok h minden rendbe legyen, de mivel ugy nez ki, h hamarabb indulunk nyaralni,( valtozott minden, majd megirom ha mar biztos) ezert , ha minden ok lesz akkor szept kozepen folytatnank.Addig pont visszajovunk mar es utana fog megjonni.

A klinikara 28an megyek, de most a masik dokinohoz kertem magam, nem a régihez, rola tenyleg csak jokat irnak ...

Hat remenykedunk :)

Lehet addig pajzsmirigy dokihoz is elmegyek, mert ok h szedem a gyogyszert de azert jo lenne ranezni h miert is van ez 🤔

72595. Ivett 1980 (válaszként erre: 72594. - Pikapika)
aug. 10. 09:18

Szia ,nem sok jó 😞

2 doki is nézte és sajnos ugyanarra a véleményre jutottak,megállt a babonk a fejlődésben ...még aznap kaptam 3 db pici gyógyszert amit otthon fel kellett raknom és beindult a vérzés ,jövő hét kedden kontroll..következő mensi és kezdhetünk,addig pihi ..a doki ra akart beszélni hogy legyen megint inszem mert hogy látom így is sikerült ,de mondtuk férjemmel na NEM...elég volt 6x...

Te hogy vagy?

72594. Pikapika
aug. 9. 10:49
Ivett, mi volt a dokinal?
72593. Pikapika (válaszként erre: 72590. - Veronika27)
aug. 7. 12:28
Koszonom Veronika..
72592. zsanci79 (válaszként erre: 72581. - Ivett 1980)
aug. 6. 21:15

Nagyon szomoru hirek 😓😓

Nagyon sajnalom! Gyors felepulest, es sikeres kovetkezot kivanok!

72591. zsanci79 (válaszként erre: 72573. - Veronika27)
aug. 6. 21:13

Sajnalom Veronika de ne add fel.

Nekem az elso lombik sikerult harom sikertelen inszem utan. Pedig sosem akartam lombikot...

72590. Veronika27 (válaszként erre: 72589. - Pikapika)
aug. 6. 20:17
Részvétem 😦 Sok erőt kívánok!
72589. Pikapika (válaszként erre: 72585. - Veronika27)
aug. 5. 21:17

Szia Veronika, nagyon sajnalom h nem sikerult :( de ne add fel, sikerulni fog :)

Nalunk haat..sok szar dolog tortent, a baba elvesztese utan kb masfel hettel meghalt a Nagyim, o nagyon sokat jelentett nekem szoval eleg rossz időszakon vagyunk tul :(

Otthon voltunk 1 hetig , mar azert talan jobb..de Nagyim hianya nagyon rossz .

A mensim idobe megjott aztan kb masfel het mulva megyek kontrollra a nogyogyihoz, h minden rendben van e.A klinikara majd aug 28ra kaptam idopontot, akkor megbeszeljuk hogyan tovabb....de nem adjuk fel mi sem :) sikerulni fog nekunk is 😊😊

72588. Pikapika (válaszként erre: 72581. - Ivett 1980)
aug. 5. 21:11
Uristen Ivett, nagyon sajnalom, nem hiszem el h ezt irod 😢😢😢😢😞...rendesen en konnyezek mert tudom milyen borzaszto...de veled is miert tortenik ez?? Azt hittem az inszemmel tobb az esely h nem lesz baj 😞
72587. Ivett 1980 (válaszként erre: 72584. - Veronika27)
aug. 5. 16:58
Dehogy,ne szégyeld magad!!!mindenkinek a sajátja a nehéz !!..erőt és kitartást..👍✌️
72586. Veronika27 (válaszként erre: 72577. - Maba)
aug. 5. 16:37
Köszi, ha aktuális lesz, akkor majd írok ☺
72585. Veronika27
aug. 5. 16:36
Pikával mi van??
72584. Veronika27
aug. 5. 16:35

Mindenkinek köszönöm a biztatást!

Ivett, nagyon sajnálom 😕

Ilyenkor szégyellem magam, hogy mérges vagyok azért, amiért nekünk nem sikerül, pedig a te helyzeted ennél sokkal komolyabb...

Sok erőt kívánok!

72583. EllaBp (válaszként erre: 72582. - Jázmin85)
aug. 5. 15:20
Így már értem, ilyen körülmények között tényleg indokolt a táppénz. Csak tudod, most már táppénz alatt is fel lehet mondani a dolgozóknak... :( Nekem szerencsém van, a munkahelyemen tök támogatóak.
72582. Jázmin85 (válaszként erre: 72580. - EllaBp)
aug. 5. 14:13

Szia, sajnos fizikai munkát végzek. 12 órát állok, hajolgatok, nehezeket emelgetek. Ez nem egy kímélő munka :( ezért gondoltam a táppénzre. Házidoki is mondta, hogy hülye voltam az előzőnél, hogy másnap dolgoztam már.

Hozzátenném, hogy kerek legyen a történet : 4 éve dolgozom itt, soha nem voltam táppénzen. Bármi volt mentem segíteni. Jelenleg havi 50 óra túlórával nyomom már 2. hónapja, és szeptemberben is ez lesz. Azt gondoltam lesznek ennyire rendesek.

72581. Ivett 1980 (válaszként erre: 72573. - Veronika27)
aug. 5. 11:44

Szia Veronika,tudom hogy nagyon rossz és bosszantó hogy nem sikerült de ne add fel!!hidd el egyszer sikerül majd,és megéri küzdeni !!

Nekünk sajnos elment most a babánk,elkezdtem barnázni hétfőn és irány a kórház ,kaptam progit de sajnos az sem segített ,uh -csak egy üres petezsakot láttak ,kétnaponta vv-re kellett mennem és sajnos csak keveset emelkedik a hcg😫keddre van időpontunk hogy megbeszéljük hogyan tovább ....mi nem fogjuk feladni,pedig nagyon nehéz ...két hétig a mennyben jártunk annyira boldogok voltunk,de ez ad erőt és kitartást hogy igenis megyünk tovább ...

72580. EllaBp (válaszként erre: 72578. - Jázmin85)
aug. 4. 23:37
Szia! Szerintem csak az emberi reprodukciós kezelés megkezdésétől számítva max. 6 hónapig vagy védett, ez nem hosszabbítható meg. Munkahelyeden ennyire nem támogatóak? Szomorú. :( Inszem után biztos kell a 10 nap táppénz? Nehogy tényleg elveszítsd a munkád a baba érkezése előtt..
72579. EllaBp (válaszként erre: 72575. - Veronika27)
aug. 4. 23:27
Szia! Sajnálom, hogy nem sikerült. Nálunk dettó ugyanez a helyzet, 2 sikertelen inszemünk volt, most augusztus végén kezdünk a Kaáliban, egyelőre szintén inszemmel.
72578. Jázmin85
aug. 4. 21:10

Sziasztok!

Inszeminációra járunk február vége óta. Most megyek a 3.-ra. Amit kaptam igazolást a dokitól, hogy emberi reprodukciós eljárásba veszek részt az lejár augusztus végén. Mert ezek elvileg fél évig jók. A szabim elfogyott. Táppénzre iratom magam. Ez nem tetszik a mubkaadómnak. Lehet ki akar majd rúgni. Hiszen már nem véd semmi.

Ha most kérek az új dokitól igazolást akkor megint védve vagyok?

Szeretnék 10 napot otthon lenni táppénzen inszem után.

Köszönöm szépen!

72577. Maba (válaszként erre: 72576. - Veronika27)
aug. 4. 13:53
Kaális dolgokkal kapcsolatban tudok segíteni, nekünk ott jött össze, ott végeztek el csomó vizsgálatot, küldtek műtétekre és ott lett volna a lombikunk is. Bármi kérdésed van nyugodtan írj rám, szívesen segítek ☺️
72576. Veronika27 (válaszként erre: 72574. - Maba)
aug. 4. 12:29
Köszönöm a bíztatást és örülök, hogy nektek sikerült :)
72575. Veronika27 (válaszként erre: 72574. - Maba)
aug. 4. 12:28

Az a helyzez, hogy nálunk semmilyen bajt sem találtak. Kedd este együtt kellett lennünk, csütörtökön és pénteken volt az inszem, pénteken végig éreztem, hogy a tüszőrepedés végbement. Este még ráraktunk egy lapáttal... Nyálkahártya szép vastag, tüsző is gyönyörű volt a doki szerint.

Szóval én már másra tippelek, konkrétan arra, hogy immunitásbeli gondok lehetnek.

Hajlok rá, hogy kérek egy konzultációs időpontot a Kaáliban, legalább elmondják, hogy mire számíthatunk...anyagilag is.

72574. Maba (válaszként erre: 72573. - Veronika27)
aug. 4. 11:17
Szia! Semmiképp se add fel! Hogy miért, nem tudom, de nekünk is a 3. sikerült, pedig arra már úgy mentünk el, hogy csak azért, mert különben nem mehetünk lombikra... Sosem tudhatod 🍀
72573. Veronika27
aug. 4. 09:18

Sziasztok!

Hát nekem a 2. sem jött össze. Én ezzel be is fejeztem. Hogy hogyan tovább, még nem beszéltük meg, de ennek nincs értelme így.

72572. Cati (válaszként erre: 72571. - Kisvé)
júl. 24. 18:59
Köszi,én is mindenképp szedem továbbra is a bromot,már úgyis hozzászoktam!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook