Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
72937. Jázmin85 (válaszként erre: 72936. - Kisvé)
jan. 28. 14:26

Szia! Igen. Negatív :(

Most vagy a tesztek csaptak be. 2 különböző. Vagy elindult valami de megállt.

Ha megjön a mensim megyek dokihoz. Ennyi progi mellett nem tudom mikor jön meg majd. Holnap kellene.

72936. kisvé
jan. 28. 11:43

Szia Jázmin! Csináltál másik tesztet?

Én megcsináltam kicsit előbb látszott a 2csík, délután hívom is a dokit, remélem minden rendben lesz.

72935. kisvé (válaszként erre: 72934. - Jázmin85)
jan. 26. 21:47
Nem ismerem ezeket a teszteket. Én korábban is az xepilt használtam, vagy ezt a 2dbosat vagy az 1dbos kazettásat. Soha nem adott álpozi vagy negatív eredményt. Mindenképpen csinálj hétfőn vmi megbízhatóbbal is, én is fogok még.
72934. Jázmin85 (válaszként erre: 72933. - Kisvé)
jan. 26. 16:13
Én tegnap csináltam egy benu-s 25-ös tesztet. Azon halványan van valami. Gondoltam a 10-es predicator jobban mutatja majd. De azon is csak akkor van csík ha az ablakba a fénybe nézem. Ezt a tesztet sokan szidják is, dícsérik is.
72933. kisvé (válaszként erre: 72932. - Jázmin85)
jan. 26. 15:02

Köszönöm, bár még tényleg hihetetlen.

Xepil van itthon, az a 2dbos, 25-ös. Kisfiamnál inszem után 12.nap nekem is negatív volt a tesztem, netes 10-es. Úgyhogy ne add még fel!

72932. Jázmin85 (válaszként erre: 72931. - Kisvé)
jan. 26. 14:04

Milyen tesztet csináltál?

Gratulálok a 2.babához!

72931. kisvé (válaszként erre: 72930. - Jázmin85)
jan. 26. 13:45

Tegnap volt 2hete az inszem, így ma reggel megcsináltam a tesztet. Néztem, néztem, semmi...letettem a fürdőbe a csap szélére, bementem a szobába épp elkezdtem bőgni h megint nem sikerült, de mondom megyek megnézem még egyszer természetes fénynél is, fürdőbe elég sötét van. Addigra bar halványan de egyértelműen ott volt a 2.csík is, alig hittem a szememnek. Furcsa mert tényleg semmi tünetem nincs de ilyen korai terhességnél ha meggondolom szerintem ez normális. Még most is hihetetlen az egész, még így is h második baba lesz....

Szerintem korai volt még a teszt, fel a fejjel, hétfőn még simán lehet pozi. Nagyon drukkolok és kívánom h így legyen!

72930. Jázmin85 (válaszként erre: 72928. - Kisvé)
jan. 26. 11:56

Teszteltél ma? Én igen. Hétfőn lenne az ideje de nem tudtam várni :(

Predicator early-vel. De sztem full negatív. Ha nagyon nézem lámpa alatt akkor esetleg van rajta valami.

Most nagyon a padlón vagyok 😭😭😭

72929. Gizuskaa
jan. 26. 10:24
Hétfőn megyek inszem előtti UH-ra. Drukkoljatok, mert nagyon izgulok 😬
72928. kisvé (válaszként erre: 72926. - Csillagvirag83)
jan. 23. 16:22

Nehéz helyzet ez, teljesen érthető h nem szívesen beszélsz róla, nem is kell, csak ha úgy érzed. A ti helyzetetek meg eleve sokkal nehezebb, ezt szerintem bármelyik férfinak nehéz lenne feldolgozni, de még nőként is. Viszont ha ez volt nálatok a probléma, akkor szerintem nagyon jó esélyetek van arra h ez most sikerüljön.

Nálunk fogalmam sincs mi a gond, bíztam benne h bármi is az szülés után rendeződik de nem igy lett. Sőt most úgy tűnik h már az se működik ami előtte igen, hiszen megint ott tartunk h 2év alatt nem sikerült teherbeesnem. Sajnos egyre inkább úgy gondolom h ez most nem sikerült, nem érzem magamat állapotosnak, már a szúrkálás is elmúlt.

72927. Veronika27 (válaszként erre: 72925. - Gizuskaa)
jan. 23. 14:22

Szia.

Nekem csak a tüszőrepesztő után fájt, amikor volt az inszem... De akkor egész nap és durván, mondjuk én alapból megérzem, ha ovulálok.

72926. Csillagvirag83 (válaszként erre: 72924. - Kisvé)
jan. 23. 11:04

Köszönöm pen az oszinte valaszt.

Elhsizem. En meg nem tudok erorl beszelni, csak a Parommal es Edesanyammal osztom meg ezeket. Meg nem tudom, hogy kinek, milyen körnek, mindnekinek?, senkinek? beszeljek vagy ne beszeljek rola.

Mindenki kerdezgeti a Babat, es tudjak, hogy vagyom is ra.... közben igy is eleg nehez lelkileg. Szovla meg nem tudom, hogy kell ezt kezelnem.

Holnap lesz egy hete az inszemnek.. egyre nehezebben viselem. Januar 31-en lesz a teszt... remenykedem.

72925. Gizuskaa
jan. 23. 10:58

Akinek stimulált inszemje volt, mennyire fájt a hasa?

Még van 3 szurim, de néha úgy bele nyillal, meg fáj, hogy azon gondolkodom, beveszek valamilyen fájdalomcsillapítót...

72924. kisvé (válaszként erre: 72922. - Csillagvirag83)
jan. 21. 16:43
Eleinte nem szerettem erről beszélni. Az első inszemre is nagyon nehezen szántam rá magam, nehéz volt h segítség kell, kb fél évvel később mentem csak az elsőre mint ahogy a doki javasolta. Aztán persze már nagyon bántam mikor elsőre sikerült. A környezetünk sem tudta mi a helyzet, illetve volt aki magától rájött egy idő után, de volt aki 100x is megkérdezte h nem akarunk még babát?! Mikor a vetélésem megtörtént azt is csak hetekkel később mondtam el pl. anyunak, mikor már kicsit könnyebb volt. Mikor Kisfiam Megszületett utána kezdtem nyíltan beszélni mindkettőről.
72923. Jázmin85 (válaszként erre: 72921. - Kisvé)
jan. 21. 13:20

Ezzel én is így vagyok. A napok múlásával egyre reményvesztettebb vagyok :(

Érzékeny a cicim, nagyon szúr a hasam. Érzékenyebb vagyok. A méhem mintha valami tojás vagy valami lenne.

És még egy hét van a tesztig :(

Szóval nem gondolom, hogy a babát érzem ilyen korán.

72922. Csillagvirag83 (válaszként erre: 72921. - Kisvé)
jan. 21. 13:03

Nagyon jo hallani, hogy van ilyen is, hogy elsöre.

Meg Eleve az, hogy nem vagyok egyedul, hogy meg lehet osztani masokkal itt a felelmeim aggodalmaim.

Kulonben Ti nyiltan vallajatok a kornyezetetekben?

A parom nagyon nehezen viseli ezt a donoros dolgot... nem tudom, hogy lehetne konnyiteni neki ezen.

72921. kisvé (válaszként erre: 72920. - Csillagvirag83)
jan. 21. 12:24

Hidd el h sikerülhet elsőre is! Mikor 3éve az első inszemem volt én se bíztam benne, de még is sikerült elsőre, nagyon drukkolok h így legyen.

Pontosan tudom mire gondolsz, én is félek reménykedni...ahogy telnek a napok egyre inkább azt érzem h megint nem sikerült, hiába szúr meg fájdogál itt-ott. Ha őszinte akarok lenni akkor is éreztem ilyeneket mikor nem sikerült, nagyon nehéz h az ember ne keresse magán a tüneteket.

72920. Csillagvirag83 (válaszként erre: 72919. - Kisvé)
jan. 21. 10:53

Hat nekem Januar 31-en kell mennem az intezetbe es tezstre. Szerintem csak aznap reggel tesztelek, hogy ne a odkitol tudjam meg, ha nem sikeulne, mert szerintem nagyon összetörne. Inkabb tudjam meg otthon reggel.

Nagyon Furan erzem magam. Szeretnem remenykendi, de felek remenykendi... Ti biztosan tudjatok mire ertem.... nagyon nehez ez, holott meg "csak" az elso inszem. Annyira szeretnem hinni, hogy lehet ez sikeres....

72919. kisvé (válaszként erre: 72917. - Jázmin85)
jan. 20. 10:11

Remélem igazad van és így lesz😊

Csillagvirág Te hogy vagy, mikor fogsz tesztelni?

72918. Dorina84
jan. 19. 17:23
Sziasztok! Mi most készülünk az első inszeminációra. Van köztetek esetleg, aki Tapolcára jár a Kaáliba? Mennyi ott a várakozási idő? Köszi a választ!
72917. Jázmin85 (válaszként erre: 72916. - Kisvé)
jan. 18. 22:28
Nekem is tegnap este meg ma is szúrkál a petefészkem meg a hasam is olyan puffadtabb. Mondtam is Férjemnek, hogy most foglalja el a helyét a baba(beágyazódás kb most esedékes).
72916. kisvé (válaszként erre: 72915. - Jázmin85)
jan. 18. 19:20

Nagyon drukkolok Nektek, kívánom h sikerüljön.

Én most már kezdem nehezen viselni, jönnek a "tünetek" h itt fájdogál, ott meg szúrkál...tényleg ez a legrosszabb h az ember keresi a nem létező jeleket...

Ha ez most nem sikerül, még egyet mi is bevállalunk, de aztán nem tudom mi lesz...de nem is akarok erre gondolni mert nagyon bízom én is most abban h sikerül.

72915. Jázmin85 (válaszként erre: 72914. - Kisvé)
jan. 18. 16:44

4. inszemináció ez.

Bejelentkeztem lombikra a BMC-be ha ez nem sikerülne. Az még így is sok hónap mire lombikra kerül a sor. Addig meg lehet inszemezni még.

De nagyon bízom most a sikerben.

72914. kisvé (válaszként erre: 72913. - Jázmin85)
jan. 18. 13:52
Igen,nem jó túl korán tesztelni, 5nappal korábban meg lehet még a tüszőrepesztőtől volt pozi. Kisfiammal mikor terhes lettem a 12.napon teszteltem Elvileg 10-es teszttel és teljesen negatív lett. Biztosra is vettem h nem sikerült, aztán a 14.napon reggel még is csak halvány pozi lett a 25teszt.Úgyhogy én se fogok előbb tesztelni,semmi értelme. Hányadik inszemed ez most?
72913. Jázmin85 (válaszként erre: 72912. - Kisvé)
jan. 18. 10:15

Én is meglepődtem, hogy milyen sok lett.

Én majd 28.-án tesztelek. Akkor telik le a 14 nap inszeminációtól számítva.

Előzőnél előbb is teszteltem. 5 nappal a nemvárt előtt. Az nagyon halványan lett pozitív. Több teszten is. De aztán megjött :(

Így most nem akarom ezt a kellemetlenséget.

72912. kisvé (válaszként erre: 72911. - Jázmin85)
jan. 17. 21:37
Én eddig csak egy clostit szedtem 5napig, ugye mivel ez bevált Kisfiam előtt a doki nem változtatott rajta. De most h már volt két sikertelen inszem, mondta ha most se jön össze emeli nekem is 2x1re.Hű, 7-8tüsző az nem semmi, abból simán lehetnek ikrek. Hát szerintem tesztelni jövő hét szombaton fogok, előbb nem nagyon szeretnék, legalábbis most így vagyok vele, de hát az még olyan messze van...És Te mikor tesztelsz?
72911. Jázmin85 (válaszként erre: 72910. - Kisvé)
jan. 17. 20:56

Nekem spontán ciklusba is adtak crinone gélt. Aztán closibegyltet szedtem 2*1-et. Lett egy szem tüszőm tőle. Most is azt kaptam, most vagy 7-8 tüszőm lett. És mindegyik szép nagy lett.

Te mikor tesztelsz?

72910. kisvé (válaszként erre: 72909. - Jázmin85)
jan. 17. 17:51
Magán dokihoz járok. Nekem ez a spontán ciklus eleve olyan fura...nem nagyon bíztam benne h lesz egyáltalán peteérésem...mondjuk nekem gyógyszer mellett is eddig mindig csak egy lett, így az esély ugyanakkora, és végül is már sikerült kétszer teherbe esnem inszemmel.Néztek ciklushoz kötött hormon sort, ha erre gondolsz, abban szerintem benne volt a progi is.
72909. Jázmin85 (válaszként erre: 72907. - Kisvé)
jan. 17. 15:54

Megkérdezhetem, hogy hová jársz?

Én spontán ciklusba is mindig kaptam progi pótlást. Most jó nagy adagot. 2*2 utrogestant. Alszok is egész nap :)

72908. Veronika27 (válaszként erre: 72907. - Kisvé)
jan. 17. 15:41
Volt előtte progeszteron mérésed?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook