Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
73056. Ágio8405 (válaszként erre: 73055. - Ágio8405)
ápr. 18. 08:39
Kombi=lombik
73055. Ágio8405 (válaszként erre: 73054. - Otan)
ápr. 18. 08:39
Nagyon sajnálom. 😞 az is nagyon jó hogy sikerült így fog máskor is. Akar segítség nélkül is. Legközelebb menjen a profi pótlás rögtön ( nem tudom most rögtön volt-e) Azt mondjak ilyenkor nagyobb az esély az újabb sikerre mert fel van turbozva a hormonrendszer. Sokaknak sikertelen kombi után a pihenő időben sikerül spontán.
73054. Otan (válaszként erre: 73053. - Csillagvirag83)
ápr. 18. 07:27
Sziasztok. Sajnos nem. Elveteltem. 🙁 Szerencse a szerencsetlensegbe hogy nem kell beavatkozas ugy nez ki. Nagyon szomoruak vagyunk, de megyunk tovabb es ha legalabb egy picit azert boldogok voltunk es tervezgettunk. 🙁 Doki azt mondta 4-6 het es megjon menstruacio, akkor mar mehetek is ismet az inszemre. Ma mennem kellene meg vervetelre beta hcg de persze hogy pl medicoverben nincs idopont es nem tudom egyaltalan valahol lesz e... meg doki mondta jovo heten is mennem kell.🙁 Szoval ez van sajnos. Nektek kismamak szoritok tovabbra is,hatha meg en is egyszer beallok a sorba.
73053. Csillagvirag83 (válaszként erre: 73051. - Otan)
ápr. 17. 21:33
Remelem minden rendben van!!!
73052. Ágio8405 (válaszként erre: 73051. - Otan)
ápr. 17. 07:40
Remény persze hogy van. Sok not elönt a vér pl hematoma miatt a babával mégsem lesz gond. Próbálj arra koncentrálni hogy minden rendben lesz. Beszélj vele hogy kapszkodjon, fejlődjön. Sok doki sajnos ilyen 🙁 meg sok eleve mindig negatívan áll a dologhoz és nem biztat hogy ne az legyen ha esetleg gond lesz hogy utána fejéhez vágjak de ő azt mondta minden ok lesz. De te ne engedd hogy ez elvegye a bizalmadat a babád felé. Drukkolok hogy minden rendben legyen. Írj hogy mi volt. Progi pótlás meg menjen ezerrel tuladagolni nem lehet. Ha tudsz esetleg menj el maganban progi vervetelre
73051. Otan (válaszként erre: 73050. - Ágio8405)
ápr. 17. 03:03
Aludni nem tudok igy irok. Dokim azt mondta telefonban amig nem omlik ver nincs gond... szoval ma este megyunk hozza. De tegnap este elmentunk a Robert Karoly ugyeletre vegul, ahol megvizsgaltak de nem lettunk okosabbak sokkal. Valoszinu h latta a petezsakot, de nem 100% , irt fel utrogestant a doki amit ki is valtottunk es mar vettem is be belole... De sajnos verzes az van. Ma megyunk dokimhoz, de nagyon szomoru vagyok es merges , mert nagyon olyan mintha oneki csak egy lennek sok kozul.. persze a penzunk elfogadja. Nem tudom van e meg remeny sajnos...
73050. Ágio8405 (válaszként erre: 73045. - Otan)
ápr. 16. 22:40
Drukkolok hogy minden ok legyen. Reméljük csak a természetes nő a méhed stb az oka. Lehet emelni kell a progin. A kismamák szinte kb felének van vérzés vagy barnazas és soknak nem lesz gond. Reméljük neked is így lesz.
73049. Csillagvirag83 (válaszként erre: 73048. - Kisvé)
ápr. 16. 15:50

Nagyon kallsz es izgalmas lehet, mar erezni is.

Igen, nekem a Joco heten lesz egy UH, a 12. heten a nogyogyaszomnal es majd a 13. heten lesz a tarkoredos reszletes nagy UH.

73048. kisvé (válaszként erre: 73047. - Csillagvirag83)
ápr. 16. 14:54

A 15. héten vagyunk, ez az egyik legjobb időszak szerintem :) bár még nem érzem mindennap,az még pár hét szerintem. De ugye ez teljesen egyéni, meg attól is függ hol tapadt a lepény. Nekem kisfiammal meg most is a hátsó falon, őt is a 17. héttől éreztem mocorogni.

Akkor nektek az lesz a 12.heti uh, ugye? Vagy ott máshogy van?

ápr. 16. 09:36

Sziasztok!

Köszönöm Nektek.

Otan: nekem nem volt ilyenem, szerintem minel hamarabb doki. En is csak holnap mentem volna, de boldog vagyok, hogy lementunk tegnap es megnyuguodhattam.Nem tudod felhivni oket, hogy nem-e mehetsz mar ma?

Kisve: hat sajna a munkam eleg sok, hiaba irtak ki, ma dolgoznom kell.... de holnaptol lablogatas lesz....

Elhiszem, hogy varod mar nagyon a genetikait, de nem lesz semmi baj!!!

Mi is megyunk majus 7 a tarkoredo viszgalatra.

Hany hetes vagy, hogy mar erzed a mocorgast? De klassz lehet.

73046. kisvé (válaszként erre: 73044. - Csillagvirag83)
ápr. 16. 08:44

Örülök, h minden rendben és jól vagytok :) Akkor pihenjél sokat, az most a legfontosabb.

Mi jövő héten megyünk a genetikai vizsgálatra, már nagyon feszült vagyok miatta...de bízom benne, h minden rendben van a babával. Kb. egy hete már időnként érzem is a mocorgást :)

73045. Otan (válaszként erre: 73044. - Csillagvirag83)
ápr. 16. 07:19
Orulok hogy minden ok. Nekem tegnap ota vannak enyhe alhasi fajdalmaim es pici barnazas. Holnap este megyunk csak dokihoz. Izgulok nagyon. Csutortokon leszek 6 hetes. Volt valakinek esetleg hasonlo?
ápr. 15. 20:32
Na voltam orvosnál. Szerencsére a babával minden rendben van. Vert a kis szíve és ficankolt. Nekem viszont többet kell pihennem. Kiírt egyből betegszabira.
73043. Ágio8405 (válaszként erre: 73042. - Csillagvirag83)
ápr. 15. 17:47
Mit értesz az erős alatt? A mehedben érezted egyértelműen? Azóta elmúlt? Az is lehet nem a méhed gorcsolt. Sokaknak pl vese vagy felfazas vagy pl vakbél okozza. De volt akinek petefeszke csavarodott meg és az fájt. Ha elmúlt és azóta minden ok lehet már megvarnám a szerdát de ha aggodsz nagyon inkább nezesd meg magad. Nincs szivhang figyelőd?
ápr. 15. 12:43
Csajok kellene egy kis tanács vagy bármi... most vagyunk ugye 10+3... és tegnap este óta nagyon komoly görcseim vannak. Nem vérzem szerencsére de nagyon nagyon meg vagyok ijedve. Szerdára van idopontom UHra. Szerintetek ez lehet egylatalan normalis?
73041. Otan (válaszként erre: 73040. - Csillagvirag83)
ápr. 8. 10:41
Köszi :) Eddig minden ok , de még nagyon az eleje. Most nem bánnám ha gyorsabban telne idő, de ezzel mind így vagyunk. Már alig várom hogy menjünk a dokihoz, remélem a héten. Holnap hívom majd. :) Még mindig azért kiváncsi vagyok hogy mennyi az annyi, de férjem szerint egy baba lesz :) Kiderül majd.
73040. Csillagvirag83 (válaszként erre: 73031. - Otan)
ápr. 8. 09:41
Gratulalok en is ovatosan... vigyazz Magatokra nagyon!
73039. kisvé (válaszként erre: 73038. - Ágio8405)
ápr. 6. 08:53
Szerintem biztos h nézték és rendben volt.Mondjuk nekünk sem kifejezetten ez a 2eres dolgot hangsúlyozták, hanem a ductus venosus áramlást akarták megnézni/mérni de nem sikerült, ugyanezen okból. De a leleteden tuti rajta lenne, nekem is rajta van minden. Hányadik hétben vagy amúgy?
73038. Ágio8405 (válaszként erre: 73037. - Kisvé)
ápr. 5. 20:18
Köszi. Nekem nem említettek semmit ezügyben gondolom azért mert rendben volt.
73037. kisvé (válaszként erre: 73036. - Ágio8405)
ápr. 5. 19:37
A 12.heti genetikai uhn nézik a köldökzsinórt is, meg az áramlásokat is. Így most minket tovább küldtek még genetikára meg magzati szív uhra, meg ugye ott van még ezek után a 18.heti uh is.
73036. Ágio8405 (válaszként erre: 73035. - Kisvé)
ápr. 5. 19:07
Ezt én is olvastam hogy többeknek is így van de nem gond. Ezt amúgy hanyadik heti uh-on látták?
73035. kisvé (válaszként erre: 73030. - Csillagvirag83)
ápr. 5. 18:22

Nagyon Örülök Nektek Csilla😊 igen, az uh szuper egyébként, én is nagyon boldog vagyok mindig mikor láthatom😊 Annyira durva h még milyen picik és már látszik a kis kezük, ujjacskák...stb

Minket elküldött az orvos még egy vizsgálatra, azt mondta nagyon meg kell nézni ezt a babát, ami mondjuk elég ilyesztő, de meg is nyugtat h legalább alapos és biztosra megy. Ezzel együtt próbálok nagyon pozitív maradni és hiszem h rendben lesz minden. A gond egyébként az h a köldökzsinórban 3ér helyett csak 2van. Az inszemes dokim azt mondta egyébként h nem kell kétségbe esni, ha minden más rendben van, nem lesz gond és nem ritka dolog egyébként.

73034. Ágio8405 (válaszként erre: 73033. - Otan)
ápr. 5. 16:57
Az vastagitja a nyálkahártyát tudtommal, a progi arra kell ne váljon le.
73033. Otan (válaszként erre: 73032. - Ágio8405)
ápr. 5. 12:14
21én volt az inszem , akkor 16. nap ha jól számolom és ha 21-e az első nap :) Ok hívom majd. E vitamint szedek mondjuk külön az is valamilyen szinten ok nem?
73032. Ágio8405 (válaszként erre: 73031. - Otan)
ápr. 5. 11:47
De jó. Halk gratula. Mindenképp beszélj dokival és ragaszkodj hozza hogy adjon progi potlast a barnazas miatt. Akkor is ha most már nincs.ő mèg látni ugysem fog semmit. A korai terhesség tünetei megegyeznek a prémes tünetekkel. Mindneki úgy érzi meg fog jönni csak épp a beagyazodasnál ugyanez a tünet van😍 remélhetőleg a barnazas is csak amiatt volt. Hányadik napon vagy?
73031. Otan
ápr. 5. 09:07
Meg el sem hiszem,de kepzeljetek ugy nez ki sikerult 😊 Pozitivat teszteltem ketszer is. Remelem minden ok lesz. 😊 Picit a heten lemondtam rola mert folyamatosan olyan erzesem volt,hogy megjon. Barnaztam is picit, de mar nem. Lehet ma mar hivom is dokit.
ápr. 4. 09:01

Mi tegnap voltunk ujabb UH-n. 9 hetesek vagyunk, egyenlore minden olyan, mint lennie kell. Megnyugtato, ha lathatom a kis pulzalo szivet. Mar 2 Centisek vagyunk, latszik szepen a kis feje, keze, laba.. olyna igazi Baba formaja van.

2 het mulva ujra.. es akkor lesz kiskonyv is. Varom.

73029. Csillagvirag83 (válaszként erre: 73028. - Kisvé)
ápr. 2. 15:05

Az jo ötlet, hogy felhivod a dokit!!! Lehet Mond Ö is valami nyugtatot. Nagyonszoritok Nektek is!

Mi holnap UHra megyunk innentol a rendes dokinömhoz. A termekenysegi intezet elbocsatott.

Nagyon varom. Remelem mindne ok odabent :)

73028. kisvé (válaszként erre: 73025. - Csillagvirag83)
ápr. 1. 10:06

Igen,mi is ebben bízunk, és h minden rendben lesz. Most már kicsit enyhültek a rosszullétek, legalábbis Napközben, este rosszabb...

Szerencsés vagy h nálad csak a fáradtság van, de örülj neki😊

A napokban Felhívom a dokimat, aki csinálta az inszemet, időpont miatt a 18.heti uhra, meg akkor megkérdezem tőle, h mi a véleménye erről h nem találták ezt az eret..

73027. Csillagvirag83 (válaszként erre: 73026. - Ágio8405)
márc. 27. 14:00
Tudod nekem mi tunt fel? Hogy az egesz Kambodzsai utazas alatt nem ittam kavet... es mikro hazajottem, mesletem a legjobb baratomnak, hogy nem kivantam a kavet... en aki napi nem tudom hany bogrevel ittam... Ö mondja, hogy midnen ok veled? nem ittal kavet?? elgondolkoztam.. azonnal teszt :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook