Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik az apró jelei annak, hogy az egyik fél félrelép? fórum

Mik az apró jelei annak, hogy az egyik fél félrelép? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
27. ab4b6bc17d (válaszként erre: 26. - 560bad1f8f)
2008. máj. 26. 22:40
Egyetértek! Így van rendjén! :) Nem hiába mondják, hogy: FIATALSÁG, BOLONDSÁG! :)))
26. 560bad1f8f (válaszként erre: 24. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 26. 10:41

BRENDAMAZON: Végülis igen... Nekem az államvizsgám után volt a csúnyán szétcsúszós korszak, amire nem vooltam büszke, de szingli voltam! Azóta nekem is van állandó, teljes munkaidős melóm és időközben a páromat is megismertem, össze jöttem vele. Amikor még nem voltam vele, de már találkoztunk, akkor is eljártam bulizni, ittam is elég rendesen, de volt bennem egy blokk, nem vágytam férfiak közelségére, még egy éjszaka erejéig sem, pedig az ösztöneim erősek voltak rá... Itt még nem volt szó érzésekről, inkább tudtam, hogy mit kell tennem, mit szeretnék. Speciel a párom szerdán készül bulizni menni, de alap aggodalmon kívül nem érzek mást... Tudom, hogy ha iszik is, nem végződik az éjszakája csalárdsággal.Nincs sok titka előttem, azt a keveset pedig meghagyom neki, mert arra mindenkinek szüksége van! Ezért is érzem erősnek a kapcsolatunkat és tudom, hogy én maximálisan kitöltöm az életét!


Szerintem mire mi is 30 évesek leszünk, velünk is változni fog a világ és egyre jobban fogjuk igényelni a másik szeretetét és egyre kevesebbet a külön töltött bulizós éjszakákat. De ez valahol így van rendjén, mert gondolj bele, ha minden fordítva menne... 20 évesen komolyak vagyunk, mire elérjük a 30-at, elmegy az eszünk és ennek lehet, hogy a gyermekünk látja majd kárát, aki semmiről nem tehet, és akit egyébként a világért se szeretnék bántani!

25. Büngyürina (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2008. máj. 25. 22:08
Szerintem nem valószínű,hogy megcsal.Vannak ilyen emberek,szükségük van vonzerejük fitogtatására,szeretik a másik nem rajongását.Bár tény,hogy az ilyen partnerek izgi,szexi,tuti társak,de a megtartásukhoz,kordában tartásukhoz oda kell tennie magát a párjának.Szemed a páján legyen,de ne mutasd,hogy mennyire féltékeny vagy.Légy tüzes vadmacska,ici-picit flörtölj te is,szédítsd meg újra!3,5 év sok idő,pörgesd fel a kapcsolatot!nem olyan egyszerű ez,tudom,de ha jól csinálod,nem marad el a hatás!:)
24. ab4b6bc17d (válaszként erre: 23. - 560bad1f8f)
2008. máj. 25. 21:17

Ha hiszed, ha nem, amikor tegnap kikapcsoltam a gépem, pont ezen gondolkodtam én is, hogy ti, a 20-asok valószínűleg másképp gondolkodtok egy komoly kapcsolatról. Talán még nem annyira komoly a dolog, hogy összeházasodjatok, gyermeketek szülessen, stb. stb. Ezért is hagytam abba végül ezen a topicon a fórumozást :)

Igazad van, fontos a bizalom. Azonban egy 30-asnál már ott a rendszeres munkahely jó esetben, a felek nem tudnak naphosszat együtt lenni, tehát örülnek minden együtt töltött időnek. Már csak ezért is írtam azt, hogy furcsa nekem, hogy külön-külön mennek szórakozni.

Azért gondold csak el, nem mindenki olyan, sőt, a legtöbben sajna a bulizást ital nélkül el sem tudják képzelni! S ha lement egy pohárkával, könnyen megy a többi is. Olyankor felszabadulnak a gátlások, főleg, ha nincs ott a partner... szóval hova is vezethet mindez?

Na, lényega lényeg a 20-as évek még a kiélési évek csúnyán mondva, mert nem találok rá jobb szót :)

23. 560bad1f8f (válaszként erre: 22. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 25. 12:04

BREDAMAZON: Bizonyos szinten igazad van, de mi 20-asok kicsit másképp működünk már... Sajnos egyre inkább ragaszkodik mindenki a maga kis személyes szabadságához és függetlenségéhez, mégha van párja akkor is! Ezt igazából megértem, mert én se szeretném , ha belemászna valaki az életembe és mindent együtt akarna csinálni velem.


Tudod nagyon sokan feszültséggel élik meg a párjukkal való együtt bulizást. Lehet olyan dolgokból is feszültség, amikről igazából senki se tehet. Például ha a felek féltékeny típusok, kialakulhat nézeteltérés elég könnyen, ha mondjuk egy ellenkező nemű (vagy mostanában már azonos nemű egyének is :))) ) erősen villogtatják szemüket a hőn szeretettre. Tudom, magamból indulok ki, mert én is féltékenyebb típus vagyok és nehezebben élném át azt, ha valaki úgymondd kilesi a kezeim közül a páromat... Ezek a dolgok pedig tönre is tehetik a bulit. Hogy mi történhet akkor, ha nem vagyunk egymással? Ez viszont már bizalom kérdése. Én 100%-ig bízom a páromban,nem feltételezem azt róla, hogy bárkivel is kikezdene. A bizalom pedig nagyon fotnos egy kapcsolatban, ha nincs meg, akkor lőttek az egésznek!

22. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - 2577cdcc12)
2008. máj. 24. 22:00

Őszintén gratulálok Neked és a férjednek! Szerintem ez kéne a természetes legyen!


Mi (még csak) 5 éve vagyunk együtt a férjemmel, de a szerelmünk nem lankad. Persze, nálunk is vannak apróbb viták (hol nincsenek?), de mindig tisztázzuk, haragosan sosem fekszünk le és olyan jó, hogy őszintén szeretjük egymást... :) Mindenkinek ezt kívánom, hogy találja meg az Igazit!

21. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2008. máj. 24. 21:56

Hali!


A megcsalás sajna nem az ágyban kezdődik, hanem már a flörtöléseknél bizony! Egy kacsintás erre, egy flört oda, egy puszi emide... NEKEM MÁR AZ IS FURCSA EGYÉBKÉNT, HOGY EGY KAPCSOLATBAN, HOGY LEHET KÜLÖN MENNI SZÓRAKOZNI???

Azért lettetek egymás partnerei, azért jártok, mert szerettek egymással lenni, nem? Meg főleg azért gondolom, mert szeretitek egymást. Vagy beszéljünk múlt időben?

2008. máj. 11. 16:46

Zsuzsa: Hmmmm.... Kicsit deja-vu érzésem van veletek kapcsolatban! Remélhetőleg nem te vagy neki az első szexuális téren... Mert ha igen, akkor lehet, hogy van egy kis félnivalód... Vészmadárkodni ugyan nem szeretnék, de a saját példámból okulva, illetve a környezetemet is elnézegetve, sajnos megállapíthatom, hogy az "első komoly kapcsolatok" az esetek nagy%-ában nem az utolsók szoktak lenni! PErsze akadhatnak kivételek, de a nagytöbbség nem ezt mutatja. Persze az nem baj, ha neked Ő az első, mert ha szereted képes vagy kitartani mellette, de a srácok kicsit másképp működnek, mint mi. Ők sem tehetnek róla, de időnként változatosságra vágyhatnak, hiába, hogy tisztába vannak azzal, hogy minden rendben van a kapcsolatukkal és a barátnőjük is a legszuperebb a világon. Ez legfőképp az első komoly kapcsolatoknál lehet jellemző, de a későbbiekben is előjöhet, beállítottságtól, előélettől, pillanatnyi érzésektől függve. Ilyenkor megváltozik a hozzáállásuk kicsit...


Olvasva amit írtál: Nem tudok mit mondani! Rosszat pedig nem akarok, mert nem ismerlek titeket, ezért nem szeretnék egyértelműen kijelenteni semmit sem, de amit leszűrök az egészből az az, hogy a párod szeret téged! Szerintem ne aggodalmaskodj, azzal teszel a legjobbat, hisz téged fotóz le, miközben alszol, Te vagy a jobbján, ha valahol meg kell jelenni, Téged hív fel, hozzád megy haza, Te vagy neki az, akit vállal mindenki előtt és lebegjen ez előtted, mert per pillanat ez a legfontosabb! Bízz benne, és ne érezze azt rajtad, hogy kételkedsz benne, mert ezzel csak elriasztod, most pedig inkább arra van szüksége, hogy mégjobban magadhoz édesgesd! Szóval fel a fejjel és hajrá, én nagyon drukkolok nektek, hogy rendeződjenek a dolgok és hogy Te is megnyugodj! Szép és boldog Szerelmet kívánok! :)

2008. máj. 5. 23:03
most majdnem ugyanazt írtam le, mint amit már a másik fórumomba írtam, szintén neked :D
18. Zsuzsa88 (válaszként erre: 17. - 560bad1f8f)
2008. máj. 5. 23:00

Hű, részletes hozzászólás, köszönöm :)


Én '88-as vagyok, ő '87-es. Igen, első komoly kapcsolata vagyok, ahogyan ő is nekem. Több, mint 3,5 éve vagyunk együtt. Én úgy érzem, hogy a mai napig is napról napra jobban szeretem, viszont az a rajongás, amivel ő vett körül a kapcsolatunk elején, az eltűnt. Régen soha nem bizonygatta jó csajoknak, hogy ő bizony milyen jó pasi. Minden kívánságomat leste, a tenyerén hordozott. Olyan, hogy megnézzen más csajt az utcán?! SOHA! De nem is lehetett vele komoly dolgokról beszélgetni. Csak az így szeretlek - úgy szeretlek féle nyálas szövegek mentek. Most viszont még ha ki is hangsúlyozom, mit szeretnék, vagy elengedi a füle mellett, vagy elfelejti. Bár most már sűrűbben beszélgetünk komoly dolgokról, nyugodtan, minden viccelődés nélkül, már nem hordoz a tenyerén. Nem tudom, mi történt vele. Megváltozott... De mindig komolyan, mélyen a szemembe nézve mondja, hogy a világon mindennél jobban szeret, és a világon nincs semmi, amiért vagy akiért elcserélne/elhagyna.


Ami nagyon zavar, az az, hogy ő jópofizik a jó csajoknak, akik persze ha kellene, rögtön hanyatt is dobnák magukat, de ha én egy picit is jóízűt beszélgetek egy pasival, kirobban a balhé, merthogy én flörtölök, meg biztos megadtam neki a számomat is, majd biztos hívogatni fog, randikra akar vinni stb. De mikor mondom neki, hogy nem az a flörtölés, amit én csinálok, hanem amit ő, egyszerűen a képemberöhög, és mondja, hogy tiszta hülye vagyok, mert hogy ő sohasem flörtöl senkivel, mert nem kell neki más.


Ami a toleranciaküszöböt illeti, szerintem nincs oka panaszra. Haverokkal is beszélgettünk, mindegyikőjük álma egy olyan nő, mint amilyen én vagyok. Nem hisztériázok, nem nyafogok, ha a haverjaival akar bulizni, akkor nyugodtan elmehet, és ha épp kézenfogva sétálunk a városközpontban, és megfordul egy jó popsi után, akkor sem kapom fel a vizet. Tehát megvan a maga szabadsága, amire szerintem mindenkinek szüksége van. Néha én is elmegyek a barátnőimmel bulizni. Bár ez már neki nem tetszik, mégsem csinál belőle keleti kérdést. Sőt, ami a szexet illeti, nálam nincs olyan, hogy nincs kedvem. Mondom, a haverjaim szerint egy álomnő vagyok, minden pasinak egy ilyenre lenne szüksége. Én viszont nem érzem már azt, hogy az én páromnak ez elég lenne. Attól félek, hogy egy kis változatosság kell majd neki. Hiába igyexem mindig fitt, szép és ápolt lenni. Azért évek múltán az ember ezt is meg tudja unni, nem?


Amit felsoroltál, azok közül az első 4 pont OK, tehát nem kér szokatlan dolgokat, nem ingerült, nem üvölt velem (soha nem üvölt velem), nem szokott hirtelen nyálas lenni, stb. De mikor együtt vagyunk, szokták hívogatni. Mindig azt mondja, hogy az anyja, vagy az unokatesója (a szülei elváltak, és az unokatesójával van napi kapcsolatban, mintha az édes testvére lenne). Mindig kinyomja, és kikapcsolja a telefont. Amikor látja, hogy nagyon gyanúsnak találom, meg szokta mutatni, és tényleg ők keresik (vagy az egyik, vagy a másik), de mi van, ha pont akkor, mikor nem parázok miatta, és nem mutatja meg, akkor valaki más csörgeti/hívja? Vagy ha valami csajt úgy írt be, hogy Anyu, csak azért, hogy ne kapjak gyanút...? Ennyire okos lenne? Késő van, szerintem mostmár csak én képzelek be ilyen hülyeségeket... De mi van, ha... ha mégsem?

2008. máj. 4. 18:47

Szia Zsuzsa!


Hány éves a párod? Első "komoly" kapcsolata vagy neki? Ezek az információk fontosak ahhoz, hogy tudjak bármit is mondani... Nem biztos, hogy megcsal, bár attól függ, neked mekkora a tolerancia küszöböd és mit minősítesz megcsalásnak! A pasiknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy komoly barátnő ide,vagy oda, szeretnek arról meggyőződni, hogy bár komoly kapcsolatban élnek, de attól még "jóóóó csávók"! Ehhez más (vad idegen) csajok véleménye, azaz hasraesése szükséges! Ezzel többnyire nem büszkélkednek el.


Addig szerintem nincs gond míg:


1, Nem kér tőled új, szokatlan, vagy az eddigiektől eltérőbb, banálisabb dolgokat az ágyban


2, Nem lesz hirtelen ingerült és nem üvölt veled, ha szúrópróba szerűen felhívod, hogy megkérdezd hogy van.


3, Egy átmulatott éjszaka után nem lesz az átlagosnál nyálasabb, vagy nagyvonalúbb veled.


4, Nem kezd gyanúsítgatni, hogy megcsalod, holott az a Te életedbe, időbeosztásodba nyilvánvalóan nem fér bele.


5, Nem kap éjszaka, vagy a nap bármely szakában rejtélyes telefonokat, sms-eket, vagy más egyéb üzeneteket, amikről nagyon nem akaródzik neki beszélni, és amikor már nagyon kérdezgeted, akkor egyszerűen ráfogja a legjobb haverjára. Ezeket az üzeneteket vagy hívásokat rend szerint azonnal kitörlik és ráfogják, hogy bocsi, véletlen volt! NA PERSZE! :S


Amíg szerintem nem tapasztalsz ilyen dolgokat a magánéletedben, szerintem ne aggódd magad túl, mert tönkreteheti a kapcsolatotokat! Ha meg kicsit sztároltatni akarja magát a dizsiben, hát tegye, szerintem önmagába véve ezért nem kell máglyára küldeni! De amint gyanús dolgokat tapasztalsz, vagy változik a hozzáállása a kapcsolatotokhoz, légy résen! Én nagyon drukkolok nektek, és remélem, hogy nem lesz semmi hasonló gond köztetek! Engem eddig rengetegen csaltak meg és tudom, mennyire rohadék érzés! Senkinek nem kívánom!!!!

2008. ápr. 18. 17:05

Hűű, elég kemény a sztorid. A jövő 7végén megyünk megint oda bulizni, meglátom, hogyan fog viselkedni a csaj. Különben már rengeteg sztorit hallottam róla, egy utolsó kis riherongy. Mindegy, hogy a pasinak, akire rámászik, van -e barátnője, vagy nincs, ha neki épp az a pasi kell, akkor rászáll, és nem érdeklik a körülmények. És ha később meglátja, hogy az a pasi, akire már egyszer rászállt, a csajával megy, ez a kis ribanc mindent elkövet, hogy a bekeverje a szarrrrt. Egy barátnőm mesélte, hogy amikor a haverjaival ment házibuliba, ott volt az a csaj is (Elvira - miért ne írhatnám ki a nevét?!). A barátnőm 4 haverjával ment. A kis ribi az este folyamán mind a 4 pasin végigment, de "csak" 3-mal dugatta meg magát a WC-ben. Azért ez durva, nem? OK, hogy egyiknek sem volt nője, de akkor is... Amikor mi voltunk a diszkóban, és ott játszotta a haját elvira (épp azért sem fogom nagy kezdőbetűvel írni a nevét, meg sem érdemli!), szemmel tartottam azért. Ezt figyeld: 5 percenként más-más pasi nyakán lógott. Szánalmas! Én elhiszem, hogy a pasim és közte nem volt semmi, már csak azért sem, mert a pasim utál kimenni a diszkóból, a mosdóknál kidobók állnak (tehát aki nem a nemének megfelelő mosdóba megy be, az kap 1-2 jó szót), és mivel egy kis faluban lakik a csaj, jóóó messze tőlünk, a pasim biztos nem fogja kockáratenni a kapcsolatunkat azzal, hogy elmegy a csajhoz. Hozzá meg az a csaj be nem fogja tenni a lábát, mert a "zanyóssal" jól megvagyunk, nagyon szeret, tehát biztos nem volt semmi. Ja, és amin jóóóót röhögtem: a pasim haverjai, akik ott voltak velünk, mindegyik fel akarta szedni a csajt. A kis gráciának persze nem tetszett. Ő azt szereti, ha ő vadászik a pasikra, viszont, ha őrá rászáll vlki, az már úgy nem jó.


Szóval megyek a jövő 7végén bulizni. Biztos ott lesz ő is, mert minden pénteken ott van. Ha 1 pillanatra is úgy néz rám, ahogy nekem nem tetszik, be fogom ráncigálni a mosdóba egy kis beszélgetésre. Meglátjuk, akkor mekkora lesz a bőr a pofáján. Kis mitugrász, majdnem 1 fejjel alacsonyabb tőlem, és vagy 20 kilóval könnyebb. Eddig rendes ember voltam, figyelembe vettem azt, ha valaki gyengébb nálam, és még akkor sem ütöttem meg, ha nagyon megérdemelték. Most viszont úgy vagyok vele, hogy velem egyidős, tudja, mit csinál, és ha tudatosan keveri másnak a sz.rt, én majd szépen tudatosan beverem a képét. Marhára elegem van abból, hogy mindig van egy rib.nc, aki szét akar szedni bennünket. Eddig nyeltem, nem csináltam cirkuszt, de mostmár, hogy a közös jövőnket tervezgetjük, nekem ne merjen senki sem keresztbe tenni, mert mostmár valakit nagyon meg fogok verni. Sajnálom azt, akinél elszakad a cérna, de az nagyon fog kapni. Az szegény megkapja mindazt, amit én 3,5 éve tűrök másoktól...

15. puli1
2008. ápr. 7. 06:59

Honnan tudtad eloszor hogy ki az a csaj?Azt irtad hogy csak megerzesed volt elotte!Egyfolytaban bamult,ha ha azt tom milyen idegesito,mert nem hiszed el hogy nalunk is ue.volt.

Csak en olyan hukye voltam,hoy akkor nem jartam utanna.Amikor buliztunk,a csaj meg abratnoje mindig mellenk jottek tancolni,de eleg durvan nyomtak,es mar annyira ideges voltam mint az allat,mert folyton mind a 2 csaj a pofamba rohogott.Azan mikor mar nem birtam akkor elmentem a pulthoz bevertem meg egy par tequilat,azta leultem egy kis helyreahol senki nem volt,es kesz voltam ott bogtem...Mert persze a pasim meg mindig tancolt a haerjaival,ez a kis ribanc meg ott volt veluk.Nagyon gaz volt,hogy az osszes bulin ott volt a ribanc meg a baratnoje es kibaszott szar volt hogy rohognek rajtam.Aztan kb2 honap mulva a pasim baratja elmondta,hogy a pasim azt a csajt kurogatta akkor eppen!!!SZerinted,sokkot kaptam??????!Nem tom miert jo ez,a masiknak a pofajaba rohogni???ES nem gondolod hogy volt mar egymashoz kozuk?Vagy a csaj miert csinalja????A pasim az tok atlagosan viselkedett a bulin,ha a csaj nem arulja el magukat ezzel a furi viselkedessel,talan ki sem derul,mert en a faszimon SEMMIT nem vettem eszre,hogy esetleg feltekenynek kellett volna lennem!!!!!?Ha mar volt megerzesed,es a csaj meg igy viselkedik,hat vazzeg en nem tudom mit csinalj,de en ugyan igy estem pofara,pedig sose gondoltam volna.SZerintem kb 90 szazalek,hogy volt koztuk valami,mert hidd el a csaj nem csinalna ezt!!De ez csak az en velemenyem!DE akar mit is csinal a csaj,ne csinalj jelenetet az nagyon GAZ!!!!!Legyen annyi onbizalmad,hogy ez a kis lotyo miet rohog rajtad?Mert esetleg megkapt a pasid 1 ejjszakara?ES?Az tok megalazo,nem neki kellene rohognie rajtad!!!!A csavod akkor is a tied!Akar mi is tortent koztuk,nem tudta elvenni toled,arra buszke?????En ha megegyszer igy jarok az eletbe,en ossze cuccolok,es lepattanok,aztan rohadjanak meg egyutt,de ha a csaj mar egyszer ennyire sotet,hogy elarulja magukat ,az a legmegyozobb utanna mar feleslegesen kerdezed a csavod,mert O persze hogy letagadja,meg a csillagos eget is.Hat vazzeg,en nem irigyellek,to milyen szar ez!!!De hidd el,hogy atbasznak!!!!!!!

Majd irj hogy mizu?!!!!!!

14. Zsuzsa88 (válaszként erre: 13. - Puli1)
2008. ápr. 4. 11:27
Jah, voltam... Ott volt a csaj is. Egyfolytában a közelünkben volt. Kaptam néhány szúrós tekintetet. Ő is :) Kozmix koncert volt, az első sorban buliztam, és tudjátok, mit csinált az a liba? Odajött hozzánk, odariszálta magát a barátomhoz, rámnézett, majd mikor látta, hogy nem csinálok semmit, a képemberöhögött, és elment. Olyan szívesen rálöktem volna a lépcsőre... Csak a pasim fogta a kezem, a másik meg hogy pont mellettünk volt az egyik kidobó. De a csaj kapott egy "csak próbáld meg még 1x" tekintetet. Továbbra is a közelünkben volt, de nem jött többet oda hozzánk. Pedig úgy megtéptem volna... Kis rib*nc, 5 percenként más-más pasi nyakán lógott. Az este végére tán be is pasizott. Engem nem érdekel, csak az én pasimat hagyja békén. De ha legközelebb megyünk, és megint bepróbálkozik, vagy leteszteli, hogy ugyan szólok -e valamit, ha az orrom előtt mászik rá, meg fog lepődni, mert abban a pillanatban repülni fog az első pofon. Ha nem hagyja abba, 2-t kap. Ha leáll velem verekedni, akkor meg pláne rosszul jár, mert rohadtul elegem van az ilyen kis p*csákból. Nekem is van önbecsülésem. És az, hogy mellettünk van a kidobó, és nem csinálok sz*rást, az nem jelenti azt, hogy nem kapom el a wc-ben... Csak próbálkozzon...
13. puli1 (válaszként erre: 11. - Zsuzsa88)
2008. márc. 31. 08:11
Na mi van?Voltal a buliba hetvegen?ESSSSS?????
12. puli1
2008. márc. 28. 06:12
CSak ebbe az a gaz hog ugy is kimagyarazza,mert ott a diszkoba biztos nem fog ugy nyomulni,mint ha peldaul egy vadidegen helyen lenne.Ha O ot dolgozik akkor tuti nem fogsz ott csokot vagy barmit is latni!Ha tenyleg ugy erzed hazudik,dobd ki!!!!!!!!!!Nem vesztesz semmit,ha kicsit bele is halsz de a sajat erdeketekbe tedd meg.Ha teged szeret ugy is vissza konyorgi magat.es ha megint egyutt lesztek akkor talan valtozik egy kicsit az O hozza allasa is!!!En velem ugyan ezt csinalta 1 pasi es jo nagy hulye voltam hogy nem dobtam ki mar az elso hazugsaga utan,csak 2 ev utan mikor mar tul volt a fel varoson!Kivancsi vagyok hogy dontesz,csak az eszedre hallgass!!
11. Zsuzsa88 (válaszként erre: 10. - D88030a7e1)
2008. márc. 26. 15:37
Nekem is elég erős a megérzésem, és eddig szinte kivétel nélkül mindig bejött az, amit megéreztem. Most nagyon erősen érzem azt, hogy a párom nem őszinte hozzám. És mivel nem szeretem a nyomozósdit, mert soha sem tudni, kiben lehet megbízni, mert volt rá példa, hogy egy volt (!) barátnőm telebeszélte a fejem, aztán meg kiderült, hogy csak szerette volna, ha szakítunk, mert neki nagyon bejött. Tehát inkább azt fogom csinálni, hogy most 7végén elmegyek abba a diszkóba, ahol ő kidobó. Imád ott dolgozni. Tele van jó nőkkel, persze, hogy imádja azt a helyet. Ha pasi lennék, én is biztos szívesen dolgoznék ott... És a saját szememmel fogok meggyőződni róla, hogy csak flörtölget, vagy annál tovább is megy. Eddig mindig mindent szépen kimagyarázott, de ha most meglátom, és túllépi azt, amit én már nem tűrök el tőle, akkor kérdőre vonom, de úgy, hogy azt már nem tudja letagadni...
2008. márc. 25. 09:50
Zsuzsa, remélem semmi olyan nem történt, amire te gondolsz. Bár tapasztalat, hogy a női megérzések általában működnek. Én azt tudom tanácsolni, hogy 1-2 flörtölgetéstől ne akadj ki, ha egyébként őszinte veled. Még mindig jobb, ha most előtted őszintén él, mintha két gyerekkel a nyakadon kiderül, hogy álszent volt egész életében;-)
2008. márc. 24. 20:40
megérzés, többnyire
8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 6. - Fe6fe7671f)
2008. márc. 24. 19:50
Ez azért nem jó "detektívkedés", mert nem élünk együtt. Majd ha befejezem az egyetemi tanulmányaimat és meglesz a diplomám, majd akkor költözünk össze. Persze csak ha ki nem derül valami, ami nagyon fog fájni... :(
2008. márc. 24. 19:49
A barátnőm mindent ki tud szedni a pasijából (aki a barátom egyik legjobb haverja, mindent elmesélnek egymásnak), tehát már folyamatban van a kikérdezés. Bármilyen titok, bármilyen mélyen van, abból a pasiból mindent ki lehet szedni. Tehát vagy azt fogom megtudni, hogy soha az életben nem csalt meg, nem ment tovább a puszta flörtöknél (bár ez is zavar), és akkor majd örülök, mint majom a farkának, vagy pedig azt, hogy nem vagyok egyedüli, esetleg mindig összeszed 1-2 alkalmi barátnőt, amikor eljár nélkülem (amikoris "elfelejt" szólni, hogy megy, és nem hív magával, vagy "hirtelen betoppantak a haverok, mennem kellett"), stb. Ha ez utóbbi derül ki, és úgy, hogy mostanában lépett félre, bármennyire is szeretem, de lapátra teszem. Bele fogok dögleni, de belőlem nem fog hülyét csinálni.
6. fe6fe7671f (válaszként erre: 5. - 0c97fbb607)
2008. márc. 24. 11:49
Azért nem biztos, hogy ez azt jelenti. De meg fogod tudni, ha félrelép, mert MI NŐK szoktunk üzenni a másiknak! Ezeket figyeld inkább. Egy kis rúzsnyom, egy kis spirálfesték, egy kis szemhéjkrém bizony elég kicsi bír lenni, de Te mégis észre veheted mosás előtt. Aztán pld. a gombra tekert hajszál. Talán ez a legáltalánosabb! Tudod, "vigyen valamit magával belőlem, ha már nem lehetünk állandóan együtt"! Aztán van még egy pár...
2008. márc. 23. 19:37
Szerintem addig ne aggódj ,amíg nem kapsz csak úgy bon-bont,vagy virágokat,nem lesz furcsán előzékeny ,odaadó:)))
4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2008. márc. 23. 19:21
Hát én biztos nem bíznék benne. Bár én azt tanultam "a bizalom jó, az ellenőrzés még jobb". Szerintem menj utána, és nézd meg. Szerintem menj el Te is bulizni, és mesélj neki, hogy kikkel találkoztál, és milyen jó fejek voltak. Ha nem reagál, akkor valószínűleg már egyáltalán nem érdekled... Egyébként a 3,5 év még elég kevés, hogy ez legyen az indok. Én 15 éve vagyok együtt a férjemmel, és még mindig imád...
2008. márc. 23. 19:06
Naa... Nem kaptam választ... Ja, és még valami. Amikor elmegy nélkülem szórakozni, ő az, aki kezdeményezi a flörtöt, tehát ő megy oda más csajokhoz. Állítólag nem megy tovább, de ez engem nagyon zavar. Megbízhatok benne?
2008. márc. 23. 13:58
Nagyon figyelek magamra, adok a megjelenésemre, és szépnek érzem magam mellette. Lehet, hogy azért flörtölget, mert sok ez a 3,5 év? Mi van akkor, ha más is történik puszta flörtöknél?
2008. márc. 23. 13:56
Nagyon arra gyanaxom, hogy a barátom kikacsintgat a kapcsolatunkból. 3,5 éve vagyunk együtt, és most nagyon úgy tűnik, hogy amikor csak úgy eljár nélkülem bulizni, megcsal. Megbízható forrásból tudtam meg, hogy imád flörtölni, és folyton tesztelgeti a vonzerejét. Nem értem, miért van erre szüksége...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook