Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak jelei ha a párod megcsal? Tapasztalatok? fórum

Vannak jelei ha a párod megcsal? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. máj. 8. 10:34

sziasztok!

Végülis sikerült pontot tenni a mondat végére.Egy kis kutakodással,és megbeszéléssel.Én spiláztam túl a dolgot hál' Istennek.

Mindedn rendben,nem csal meg senki senkit :)

171. sunshine28 (válaszként erre: 19. - A6293a9863)
2012. ápr. 26. 20:45

Szia..

Mikor olvastam nagyon ismerős volt a szitu...

így kezdődött nálunk is,néma telefon,akkor beszéltünk telón ha ő akarta,ha hívtam vagy nem vette fel,vagy visszahívott..aztán egyszer belekukk telóba,és hoppáááááá:)Ő az exéhez kustorgott vissza,akinek később a meztelen fotóit is megtaláltam a laptop-on,szóval az ösztön mindig jól működik,ritkán csal a megérzés..

Próbálj belelesni..Bár a gyanún,megérzésen kívül nálunk más jel nem volt,sosem késett,figyelmes volt,és semmit nem változott a viselkedése.

Szívből remélem te máshogy jársz:)

2012. ápr. 23. 21:17
én is kutattam régen, mígnem nagyon nagy galiba lett belőle, és rájöttem a saját káromon, hogy a féltékenységemmel elveszíthetem. megijedtem, úgyhogy azóta nincs az a pénz, amiért kutakodnék:)
169. féknyom (válaszként erre: 157. - Nempanik)
2012. ápr. 23. 19:51
C'est la vie
168. 5bfba16667 (válaszként erre: 167. - Noarashi)
2012. ápr. 23. 17:07
pontosan. Szuper gondolkodás. Viszont aki kutakszik, az nem így gondolkodik..
167. Noarashi (válaszként erre: 166. - 5bfba16667)
2012. ápr. 23. 17:06

Én jól alszom most is! :)

És nem is stresszelek azon hogy megcsalnak-e. Örüljön neki, hogy velem lehet :)

166. 5bfba16667 (válaszként erre: 164. - Noarashi)
2012. ápr. 23. 17:03
Akkor sosem lesz nyugodt éjszakád. Ha bízol magadban, hogy mindenki nélkül teljes ember vagy, és nem kell hozzá más, akkor nem stresszelsz azon, hogy most megcsalnak-e v sem, hanem élvezed a maximális bizalmat és boldogságot. Szerintem.
165. 5bfba16667 (válaszként erre: 163. - Df2a740c00)
2012. ápr. 23. 17:02

Szerintem ez kifejezetten csajos-ellenőrizgetős mentalitás...

De persze Te tudod.

164. Noarashi (válaszként erre: 161. - 5bfba16667)
2012. ápr. 23. 16:54

önbizalom ide vagy oda...

Nekem az önbizalmammal semmi bajom, de hogy tűzbe se tenném egy pasiért sem a kezem, az is tuti :)

163. df2a740c00 (válaszként erre: 162. - 5bfba16667)
2012. ápr. 23. 16:53
"Akkor a Te párod picit "csajos"" Nem az. :D
162. 5bfba16667 (válaszként erre: 160. - Df2a740c00)
2012. ápr. 23. 16:51

Akkor a Te párod picit "csajos", mert én még nem láttam ellenőrizgető krapekot, (most majd jön az összes lány a párjával, aki szintúgy Őt ellenőrizgeti). Az én barátnőim mind ilyen telefonos-laptopos kutatók, és tökéletesre fejlesztik nap mint nap a tudományukat.


"Ja, egyébként ha bármi gyanús momentum felmerülne, szívfájdalom nélkül turnék fel nála bármit."

Szerintem előbb kérdezz rá. Bár természetesen mindenki olyan eszközökkel tesz maga ellen, ahogy csak akar.


A belemagyarázás megint más tészta.


Aki a másiknál kutakszik, az önmagában biztos a legkevésbé. Ez viszont saját tapasztalat.

161. 5bfba16667 (válaszként erre: 158. - Noarashi)
2012. ápr. 23. 16:46

Hát, olyat már láttam, hogy suttyomban csalta az ipse barátnőmet. És nem a konkrét affért, hanem a jeleket. Szép, komolyan.


Szerintem pedig biztosak lehetünk benne.

Szép is lenne, hogy ha minden nő folyton azon stresszelne, hogy megcsalták-e. Azért egy kicsivel több önbizalom nem ártana...

160. df2a740c00 (válaszként erre: 152. - 5bfba16667)
2012. ápr. 23. 16:42

"Ez amolyan nagyon "csajos" figura, hogy gyerünk, ellenőrizzük." Ez nem csajos figura. Nemtől teljesen független. Sőt, én tizenévesen, meg huszonéveim elején hajlamos voltam ellenőrizgetni, mostmár jópár éve eszembe se jut. Hetekig ott lehetne előttem, akkor se nyúlnék hozzá (nem így a párom:D, főleg régebben, mára azér már megismert:)). Szóval engem régebben a párom megőrített ezzel, mindenhol ellenőrizgetett, net, telefon, sőt, volt, hogy kocsival még követett is:D Egyébként maga az ellenőrizgetés különösebben nem zavart, mivel nem volt titkolnivaló, csak éppen sokszor a semmibe is belemagyarázott valamit, ami viszont már nagyon fárasztó tudott lenni.

Ja, egyébként ha bármi gyanús momentum felmerülne, szívfájdalom nélkül turnék fel nála bármit.

159. Noarashi (válaszként erre: 141. - Féknyom)
2012. ápr. 23. 16:31
De még részegen is vigyázott, hogy ne csináljon gyereket! Hát nem édes? Egyem a szívét az ilyen férfiaknak, nem egy Kovács Lázár :)
158. Noarashi (válaszként erre: 152. - 5bfba16667)
2012. ápr. 23. 16:30

"Szerintem igenis lehet érezni, ha valakit megcsalnak (bár a magam részéről nem volt benne eddig részem, viszont látni már láttam), viszont az ellenkezőjét is lehet érezni a dolognak. "

Az milyen mikor ilyet már látsz? :)

Amúgy egy valamiben soha nem lehetünk biztosak mi nők: hogy megcsaltak-e vagy sem!

A pasik még egy dologban: biztosan ő e az apa :)

157. nempanik (válaszként erre: 141. - Féknyom)
2012. ápr. 23. 16:17
hát ez undorító:S
2012. ápr. 23. 16:17
sajnos vannak...de nem akarjuk észrevenni őket:S pedig sokszor ordítanak:S
155. nempanik (válaszként erre: 153. - Cbe6ba1fa9)
2012. ápr. 23. 16:15
igen, ezeket én is tudom, és köszönöm a megerősítést:)
154. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 70. - Zsoka1984)
2012. ápr. 23. 10:07

Ezzel részben egyet is értek.


Egy kis kitérő: A párommal 3 éve vagyunk együtt, de jelenleg távkapcsolatban. Egy évvel ezelőtt történtek olyan dolgok, amiket nem tudok a mai napig hova tenni, és ő 9 hónap elteltével keresett, mert vissza akart még kapni, legbelül szeretett, és sok mindent megbánt. Azon gondolkodtam, hogy fordult-e már elő a nőkkel, hogy nagyon gyanítottak dolgokat, aztán kiderült, hogy tévedtek? Anno rendkívül féltékeny voltam, de ez inkább adódott saját magamból, mint félreérthető helyzetekből. Ezért is igaz talán, hogy túl reagáltam valamit. Most, egy évvel később, nagyon sok mindenben már másképp cselekszik a párom, és látom rajta, hogy nem akarja elszúrni a saját részéről a kapcsolatunkat. Olyan könnyű akár az itteni hozzászóllások alapján hirtelen meginogni a kapcsolatunkban. De nem szabad, csak azért, mert x és y rossz élményeit, csalódásait olvassuk.


Erre a hozzászólásra reagálva pedig azt szerettem volna írni, hogy személyesen sem, hát még távkapcsolatban sem könnyű megtartani azt a bizalmat. Néha én is kíváncsivá válok, de én úgy vagyok vele, hogy az ő lelkiismeretére bízom a dolgokat. Inkább megpróbálok jó nő lenni/maradni, akit értelmetlen döntés volna megcsalni, szóval különleges maradni a számára.


A telefonját úgy nézem meg konkrét céllal (például, onnan lépek be egy közösségi oldalra, vagy képet szeretnék készíteni, amire az én telefonom alkalmatlan), hogy MEGKÉRDEZEM, használhatom-e. Elvenni, átnézni, kutakodni nem szoktam rajta. Ennyi idő után is természetes volna csak úgy hozzányúlni, de szerintem az alapvető tisztelet megköveteli, hogy mindenesetben elkérjem tőle a saját telefonját, laptopját. Van egy srác, aki szintén akkor bukkant fel - ismerős ismerőse - az életemben (sőt, a városunkban! tehát közel van, és még be is jár a munkahelyemre), vonzódom is hozzá, szóval a lehető legjobbkor lépett vissza az életembe a párom, mert ha nehezen is, de úgy éreztem tovább kell lépjek. Most nagyon féltékeny a pasira már az interenetes tevékenységei(nk) alapján, ami jól esik valahol, mert szinte sosem éreztem rajta, hogy féltene, hogy másé leszek. De egyre jobban antipatikus számára az illető. Megengedtem neki, hogy nyugodtan nézzen bele a facebookomba, mivel ott szokott a srác rám írni általában. De nem tette meg, ezt onnan tudom, hogy kapok értesítőt, mikor honnan, imlyen IP-ről léptek be.


Erősnek mutatja magát, és nagyon nem szívleli a pasit, de csak azért sem lép be ellenőrizni, büszkeségből, meg azért gondolom csak megbízik bennem. De a lehetőség adott.

153. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 65. - Nempanik)
2012. ápr. 23. 09:48

Lehet, ha nem volnál féltékeny, és lenne önbizalmad, akkor nem is keresne melletted sem senki mást. Nagyon önbizalomhiányosnak tűnsz, továbbá azt nem értem, hogy miért pont az exbarátnőkre vagy féltékeny ezek után? :) Ha őket megcsalták, valószínűleg nem kapta meg a pasi azt, amire vágyott, amitől jól érezte volna magát az adott nővel.


Szokták mondani, hogy a partnerek múltját nem érdemes bolygatni, főleg, ha mi nem is voltunk annak részei. Így kevesebb stresszt okozol magadnak és a kapcsolatnak.


Nyugodj le egy kicsit, éld az életed, add önmagad. Az a baj, hogy szerintem a kutakodás tényleg rögeszmévé válhat, egy megszokott mindennapos cselekedetté, ami miatt SOSEM leszel boldog a kapcsolatodban.

2012. ápr. 23. 09:28

Sziasztok!


Én egyetlen egyszer néztem meg a Párom telefonját, és egyszer a laptopját. Olyan szemétnek éreztem magam, hogy ki vagyok én, hogy a magán szféráját kutassam??? El is mondtam neki, hogy mit tettem, eléggé kiborult, és nem azért, mert hogy lenne titkolnivalója (telefon elől, laptop elől), csak már maga a tudat, hogy valaki a személyes cuccai között kotorászik anélkül, hogy megkérdezte volna, az kiborító. Még akkor is, ha az személy szerint én voltam.

Teljesen egyet értek vele. Ha nálam turkálna, én is fejbe vágnám, és haragudnék.


Ez amolyan nagyon "csajos" figura, hogy gyerünk, ellenőrizzük. Szerintem igenis lehet érezni, ha valakit megcsalnak (bár a magam részéről nem volt benne eddig részem,viszont látni már láttam), viszont az ellenkezőjét is lehet érezni a dolognak.


Szóval ha már valakiben ez felmerül, hogy a Párja megcsalja, akkor miért nem kérdez rá nyíltan, ehelyett a kutatgatás helyett? Persze, hazudhat az illető, de ha ez már felmerült, akkor valami gond csak van ott, nem?Ha még a másikban nem is vagyunk biztosak (mármint h megcsalt), magunkban keressük a hibát, hogy vajon mit tettünk, hogy "lehet", hogy megcsalnak, nem? Szóval magunkban nem vagyunk biztosak igazából..


Lehet, hogy rosszul gondolom, és ne tessék engem megkövezni a véleményemért, csak gondoltam most én is leírom azt.

Szép napot mindenkinek. És legyetek résen, de azért "normális" eszközökkel.

2012. ápr. 23. 09:17

Miért nem kérdezed egyértelműen meg?? Úgyis lehet látni, ha kamuzik... Szegezd neki a kérdést. És mondd, hogy adja oda a telefonját. Ha nem adja, akkor gond van.

Egy ismerősöm ugyanezt csinálta. Lenémítva a telefon, állandóan a zsebébe téve(éjjelre ha nem a párna alá tette, gondosan kikapcsolta..) Ez mind nagyon gyanús.

2012. ápr. 22. 09:07

Sziasztok!Jól belehúztatok!Alig győztem olvasni....


Hát egyenlőre nem jutottam még semmire,továbbra is résen vagyok. :(

149. 2a69f78972 (válaszként erre: 148. - Féknyom)
2012. ápr. 21. 23:34
Na így már minden más!:)
148. féknyom (válaszként erre: 147. - 2a69f78972)
2012. ápr. 21. 23:29
Nincs olyan, hogy képes, azt adták rá.:)
147. 2a69f78972 (válaszként erre: 144. - Féknyom)
2012. ápr. 21. 23:15

Aki képes kéket hordani, az már nem is kell!:)


Kivéve, ha megy a szeméhez!

A kivett szeméhez!:D:D:D

146. timycat (válaszként erre: 145. - Féknyom)
2012. ápr. 21. 23:06
hopsz :)
145. féknyom (válaszként erre: 143. - Timycat)
2012. ápr. 21. 22:52
Na jó, de már egy adag benne volt.:)
144. féknyom (válaszként erre: 142. - 2a69f78972)
2012. ápr. 21. 22:51
Az asszony nem a szín miatt volt durci.:)
143. timycat (válaszként erre: 141. - Féknyom)
2012. ápr. 21. 22:41

"hát neked készítettem oda anyukám"



amúgy ultragáz

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook