Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a jelei annak, ha érez irántam valamit az újdonsült barátom haverja is? fórum

Mik a jelei annak, ha érez irántam valamit az újdonsült barátom haverja is? (beszélgetős fórum)

27. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 20:43
Hát azt mindig biztosan tudom, hogy egy pasinak tetszem-e vagy sem. Igaz, hogy nálam az is alapból jön, hogy egy barátságot nem keverek a szexszel. Viszont azt gondolom, ha már összejöttél az egyikkel, ne érdekeljen, hogy mit gondol a másik...
26. Soufflet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 18:33
Az emlegetett azert volt ilyen fura, mert latta, hogy a szomszed srac meg mas is flortolt egy novel. Aztan a no eltunt, de masnap latta a cipojet kint, es szemetkedni kezdett. (Mindharman egy szinten laktak.)
25. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 18:11

Ugy ismerkedtem ossze a volt pasimmal, hogy egy baratjaval beszelgetni kezdtem. Es egymas mellett laktak. A volt pasim egy darabig azt akarta, hogy keruljem ki ot, gyakorlatilag titkolt, nem akart feszultseget. Aztan addig mondtam, hogy ez gyerekes, hogy felhagyott vele. Es mikor tullepett a felelmen, tok joban lettunk. Semmi gond nem volt koztunk. Se vele a harmadikkal, se neki vele. Egyutt szoktunk logni.

Egyszer felhoztam, de rohoges lett a vege. Ritka jo arc volt, Kar, hogy a tengerbe fulladt.

A kereses elso ket napjan meg sem mondtak, csak kesobb jottek haza.

24. Főnix3 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 16:50

Én súlyos éveket fizettem! Ezért ez egy kemény lecke volt, amiből tanultam. :) És igen , nem ragaszkodom emberekhez,csak mert azt mondja a barim.

Mikor egyedül maradtam, megláttam ki a barát, és ki nem! Kemény lecke, ami keménnyé tesz!

Közvetlen vagyok, barátkozok, de a távolságot mindenkivel tartom. Változnak az idők, változnak az emberek, így van ez jól!

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. jún. 14. 16:45
Szerintem ez nem tanulás kérdése, én sem vagyok már tini. Ez lelki beállítottság kérdése. Az emberek nem egyformák, ki ilyen, ki pedig olyan…
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 16:42

Majd megtanulod te is, hogy vannak olyan emberek, akiket tényleg elengedni kell, nem megérteni!

Tudod, a légynek is mondhatod,hogy a méz édesebb a sz@rtól....

Sok sikert kívánok neked!

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Főnix3)
2023. jún. 14. 16:17
Mi nem vagyunk olyan típusok, akik csak úgy el tudnak egy dolgot minden magyarázat nélkül engedni. Nekem az kell a lezáráshoz. Irigylem azokat, akiknek ez könnyen megy.
20. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 16:14

Nem kell érteni mindent!Engedd el, sok félresikerült ember van!

Nekem is volt olyan férfi ismerősöm, aki egyik napról a másikra ellenem fordult...

Konkrétan, hogy elragadtam a barátját, kihurcoltam külföldre..

Letiltottam mindenhonnan és elfogadtam, hogy hülye..

2023. jún. 14. 16:03
Ahogy rád néz, az is elárulhatja. Valami nagyon durva szomorúság tud lenni ilyenkor a szemükben, főleg ha együtt látnak a "másikkal". Nekem volt ilyesmiben részem még jó sok évvel ezelőtt.
2023. jún. 14. 16:01
Nem lehet vele beszélni, ő nem olyan, mint egy átlagos ember…. De nekünk azért nem mindegy, mert kíváncsiak vagyunk, hogy miért ilyen velünk.
2023. jún. 14. 15:58
Én is csak azt tudom javasolni, hogy ha fontos barát, beszéljetek vele. Ha meg nem az, akkor nem kell vele törődni, és kész.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. jún. 14. 15:57
Nyilván. De jó lenne valami magyarázat, hogy el tudja az ember ezt a dolgot engedni.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. jún. 14. 15:57
Nem áll velem szóba, ki tudja miért.
14. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:53
Talán mert nem igazi barát! El kell engedni!
13. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:52
Beszélj vele, zárd rövidre!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Eunuch)
2023. jún. 14. 15:48
Szerintem ezt zaklatásbak/szexuális erőszaknak hívják, amennyiben nem kölcsönös. De ha te így mutatod ki, akkor sok sikert a sitten!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2023. jún. 14. 15:46

Leírtam a 8-as válaszomban.

Szerencsés vagy, ha te mindent biztosan tudsz.;)

10. eunuch
2023. jún. 14. 15:40
Falhoz nyom, fogdos, nyakadba liheg...
9. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:39

És amúgy ez miért kérdés számodra?

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem egy nő nagyon jól tudja, ha egy férfi érez iránta valamit...

Mondjuk nem lehetett nagy barátság, ha ilyen könnyen vége is lett.

2023. jún. 14. 15:33
Azért kérdeztem, mert nagyon furán viselkedik. Már barátommal sem haverok, az elején, mikor megtudta, hogy járunk, mintha meg is lett volna sértődve rá. Velem szemben pedig már régebben megváltozott a viselkedése. Sokat gondolkozunk rajta, nem tudjuk hova tenni.
2023. jún. 14. 15:30
Én úgy gondolom, hogy amíg nem ad konkrét jelet, addig nem kell vele foglalkozni. Joga van szegénynek úgy érezni, ahogy. Amíg úgy gondolja, hogy bár érez irántad valamit, mégsem lép, addig semmi dolgod vele (hacsak nem inkább őt választanád). Ha meg úgy dönt, hogy jelét adja az érzelmeinek, akkor tudni fogod, és azt a helyzetet kell majd kezelni.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. jún. 14. 15:29
Őszintén, barátomnak szólt be, mikor megtudta, hogy együtt vagyunk. Társaságban próbálta leégetni, cikizte a programjainkat…
5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:25
neked
2023. jún. 14. 15:23
3# kinek szólogat be? Nekem, vagy a haverjának?
3. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:18
Pl. beszólogat, elfordítja a fejét, amikor a másik hozzád ér...
2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 15:15

Voltam ilyen helyzetben, jó barátok maradtunk.

Udvarolt, célozgatott, kétértelműen beszélt és sokszor csak nézett.

Majd megbeszéltük, mert a szememre vetette egyszer, hogy hamarabb kezdett udvarolni, mint a férjem és mégis vele kezdtem kapcsolatot!

Az idő engem igazolt, nem lettem volna vele boldog, amit meg is mondtam neki.

A férjem is tud mindenről. Azóta is remek barátok. Ez nem állt közénk. Tudni kell helyén kezelni a dolgokat!

2023. jún. 14. 15:07
Mindkét férfit ismerem régóta (közös társaság), de egyikükkel nemrég kezdtünk csak járni. Erre mintha a másik pasi (barátom haverja) féltékeny lenne. Direkt nem írom le, mi alapján gondoljuk ezt, mert kíváncsi vagyok, miket írtok. Aki volt ilyen helyzetben, milyen dolgokat tapasztalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook