Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi fáj gyere meséld? fórum

Mi fáj gyere meséld? (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. Ancsi007 (válaszként erre: 4. - Pemete)
2010. júl. 30. 12:39
próbáltam :s most mindenhonnan utasítanak sablon szövegekkel: betelt a létszám, leálltak a gyárak bla bla bla ... :( de próbáltam azt is
4. pemete (válaszként erre: 2. - Ancsi007)
2010. júl. 30. 12:38
Próbálj meg ismerkedni, menj el diákmunkára, ott is tudsz barátokat szerezni. Próba cseresznye:)
2010. júl. 30. 12:34

Rosszul vagyok, hányingerem van, fáradt vagyok már napok óta, nem jön meg a menstruációm, és még egy pattanásom is nőtt, ami baromira fáj. :S

Leírtam a hatttttalmas problémámat, tudom másnak ez semmiség, de nekem ez most rohadtul idegesítő. :)

2. Ancsi007 (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 30. 12:33

Szia(sztok)!

Én élnék a lehetőséggel :) Van egy problémám... most annyira magányosnak érzem magam... sem barátom, sem barátaim nincsenek. :( Nem tudom hol rontottam el, de nem szeretném hogy a nyár így folytatódjon.. mit tanácsolnátok? Köszönöm mindenkinek aki ír! :)

2010. júl. 30. 12:30

Mi fáj gyere meséld?

Mindenkit szeretettel várok erre az oldalra aki ki akarja beszélni magából a vele történteket, annak ellenére hogy senki nem kérdezte. Gyere és mond, írd le, itt meghallgatásra találsz!!!!

Akkor is gyere ha a napodat vagy egy más számára pitiánernek tűnő dolgot szeretnél kiadni magadból, itt az a jó hogy csak ide klikkel-sz és függetlenül attól hogy kérdeznek vagy nem egyszerűen csak ki írod magadból aminek ki kell jönnie.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook