Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horgászol? Nagy pecás vagy ízig-vérig? Gyere meséld el hol és mit fogtál! fórum

Horgászol? Nagy pecás vagy ízig-vérig? Gyere meséld el hol és mit fogtál! (beszélgetős fórum)


15. manul
2010. márc. 28. 14:40
Húsvétkor altalában pecázni szoktunk,de sajnos most igen rossz időt mondanak.Nagyon sajnálom,mert már alig vártam a sátorozást és a lógatást!
14. manul (válaszként erre: 13. - Giga455)
2010. márc. 26. 20:15
Tavaly fogott egy hatalmas amúrt,ami persze elment mert én rosszul meritettem.Persze a lényeg az volt,hogy bénázott a hal elment és valakire rá krll fogni a kudarcot!:DDDDD
13. giga455 (válaszként erre: 12. - Manul)
2010. márc. 26. 19:37

Az őrületbe kerget, mikor magyaráz miközben én "kinlódok" a bottal. És képtelen normális információt átadni...

Egyszer akasztottam egy kisebb potykát. Elég kezdő pecás vagyok, próbáltam lassan magam felé húzni, meg nem beengedni az uszadékok alá... Ő meg egyre csak hajtogatta: ne ne ne ne - fogalmam se volt hogy mit akar mondani, azt hittem azt hogy ne húzzam annyira... Persze leakadt a hal, és még én voltam a hibás "nem megmondtam, hogy ne engedd be az ágak közé"- Jaaa hogy az volt a sok neeeeeeeee :D

Egyébként az ő legnagyobb fogása egy uszály volt :P

12. manul (válaszként erre: 11. - Giga455)
2010. márc. 26. 16:00
Én azt imádom még,amikor sorra fogom a halakat,ő semmit és magyaráz közben,hogy kapásod van akasszál már,tekerd,tartsd fel a botot és hasonlók.Én fogok 10 halat ő egyet sem és oktatni szeretne!:DDDDDDDDDD
11. giga455 (válaszként erre: 10. - Manul)
2010. márc. 26. 14:21

Nekem is tök pipa volt :DDD

Azt mondta: Na menjél gyorsan felfelé.... mondom mééért mi van ??? (hirtelen nem értettem. Azt hittem valami baj van)

Mire közölte hogy életében ekkora kövest még nem látott. :P

Viszont kifogta aznap élete legkisebb géb-jét (volt vagy 2 cm):P

10. manul (válaszként erre: 9. - Giga455)
2010. márc. 26. 12:47

Na igen ez így szokott lenni!Nálunk is volt már erre példa,én fogtam egymás után három kisebb amúrt,a férjem meg semmit,ez annyira felidegesítette,hogy elkezdett velem vitázni,hogy milyen hülyén tartom azt a botot!:DDDDDD

Ezt azóta is emlegetni szoktuk!

9. giga455 (válaszként erre: 6. - Manul)
2010. márc. 26. 12:39

Nem, mi leginkább folyó vízen horgászunk, itt a duna mellettünk :)


Régebben én is sokat eljártam a Zurammal, most a kisgyerek miatt nem nagyon tudok menni.

Nekem a legnagyobb halam egy kb. 35 centis kősüllő volt :) A dolog poénja, hogy a párom végig a paptetüket dobálta vissza. Kissé kiakadt :)))

8. manul (válaszként erre: 7. - E584b61b26)
2010. márc. 26. 12:23
Mi tavasztól őszig majdnem minden hétvégén horgászunk.Kibútorozunk a partra,és élvezzük a csendet és a természetet.Nincs is ennél jobb terápia!
7. e584b61b26 (válaszként erre: 5. - Manul)
2010. márc. 26. 12:21
Speciel engem nagyon kikapcsol,imádok a szabadban lenni ha víz is van az meg kánaán!És nagyon jósport,alig várom hogy a kislányom nagyobb legyen és együtt menjünk :))
6. manul (válaszként erre: 2. - E584b61b26)
2010. márc. 26. 12:21

Én is a Feedert és a Pickert szeretem.

Csak tavon szoktatok horgászni?

5. manul (válaszként erre: 4. - E584b61b26)
2010. márc. 26. 12:20

Valószínüleg nem kimondottan női hobbi,viszont én nagyon sok női pecással találkoztam már.

Nálunk az egész család és baráti kör is nagy horgász,a női résztvevőket is elragadja idővel a buzgalom.

2010. márc. 26. 12:17
Nem sok pecás van:((
3. giga455 (válaszként erre: 1. - Manul)
2010. márc. 26. 12:12

:)))))


Istenem add, hogy akkora halat fogjak ne kelljen hazudnom????? :)))))))))))))))


Nekem az uram nagy pecás...

2010. márc. 26. 12:12

Szegeden Müller horgásztó 8,6 kg-s tükörponty!Piros maros mixel,és pinkyvel!

Legnagyobb fogásom eddig :)

(Feeder bot)

2010. márc. 26. 12:10

Sziasztok!

Van köztetek horgásztárs?

Ha igen,akkor szivesen várom egy kis tapasztalatcserére,élménybeszámolóra!

Gyertek meséljétek el mit fogtatok és mekkora volt!Nem baj ha nem igaz,én elhiszem,de Ti is higgyétek el majd,amit én mondok!:DDDDDDDDDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook