Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
330. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 328. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:29
De tudod mi van? Ha most ezeket olvasná vagy esetleg olvas bárhol ilyen véleményeket akkor azt mondaná,h mindezeket azért irjuk mert mi vagyunk irigyek. És komolyan ezt mondaná a nyakamat rá! Pedig ugyan már...
329. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 325. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:27
Ja valami rémlik ilyesmiről nekem is..,de én sem tudom pontosan mi volt az. ÁÁ tényleg egy világ hülyéje. De azt veszem észre,h egyre többen látják ezt,hogy baromságokat mondanak és nem ők az ország fitt házaspárja.
328. Nyamitörp (válaszként erre: 326. - Petrikek)
2014. aug. 23. 18:26
Nem ismeri a szakmában?????? Lehet, hogy akkor ideje lenne elkezdenie a szakmában mozognia. Mármint Rékának. Baromi irigy lehet. Enikő szebb is, az alakja is sokkal szebb (plasztika nélkül), szimpatikusabb is és felkészültebb is. Azt, hogy okosabb, azért nem írom, mert Réka esetében inkább azt kell kiemelni, aki nála butább. :)
327. Nyamitörp (válaszként erre: 324. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:23
Béres Alexandra nekem is szimpatikus. Többször láttam vele interjút is és ott is értelmes, kedves nő benyomását keltette.
326. petrikek (válaszként erre: 324. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:23
Ennek Réka már többször tanúbizonyságát adta... nálam most a "szerelem" Péntek Enikő, és őt ismerve úgy érzem, hogy kidobott idő volt Rékával egyetlen egy edzés is... de felhábórító, amikor lenyilatkozza, hogy "fogalma sincs ki az a Péntek Enikő, nem ismerek ilyet a szakmában"... Szinte minden rendezvényen a főszínpadon lépnek fel mind a ketten... közben próbálja nyúlni Enikő gyakorlatait... szerencsére sokan "figyelmeztetik" erre a face oldalán... Nagyon nagy szerencséje ennek a nőnek, hogy Péntek Enikő nem celeb akar lenni, mert már trónfosztás lett volna.
325. Nyamitörp (válaszként erre: 319. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:20
Világ ostobája az a nő. Valami baromságot a szoptatásról is írt. Már nem tudom mit, olyasmi rémlik, hogy a pár hónapos gyerekének nem akart annyit enni adni, amennyit a gyerek igényelt, hogy nehogy elhízzon. Erre most nem emlékszem pontosan.
2014. aug. 23. 18:18
Ja és az edzőm mondta,hogy néha olyan f...okat mond,h az edzők nagy része a hasát fogják a röhögéstől. Szemben Béres Alexandrával aki tényleg ért ahhoz amit csinál és nem egy megjátszós ripacs aki hobbiból elkezdett edzeni hanem egy normális kedves nő aki nagyon nem hobbiból kezdte azt amit csinál.
323. Nyamitörp (válaszként erre: 321. - Petrikek)
2014. aug. 23. 18:18

Szerintem is. Véleményem szerintem ebben a fitness kategóriában ő sosem volt kiemelkedő, legalábbis nem rég a kezembe akadtak lomtalanítás közben a régi videói és ok, izmos volt, de a többi fitness edzőtől még így is elmaradt.

De lehet, hogy ez tudatos tunyulás részéről. Most jelenleg így tudja felhívni magára a figyelmet, hogy az emberek felháborodnak, hogy aki így néz ki, annak hogy van pofája másokat kritizálni.

322. Nyamitörp (válaszként erre: 317. - Petrikek)
2014. aug. 23. 18:14

Ezt tartom a lehető leggusztustalanabbnak, hogy a gyerekeiktől is elvárják, hogy szerepeljenek és adják a tökéletest, csak azért, hogy nehogy megdőljön az update birodalom. Ilyen szintű hazugságban felnőni a gyerekeknek baromira káros.

Ezért utáltam meg anno a Détár-Rékasi párost is.

321. petrikek (válaszként erre: 320. - Nyamitörp)
2014. aug. 23. 18:13
Na Norbi a maga "férfias" testével rohadt messze van a tökéletestől....
320. Nyamitörp (válaszként erre: 314. - Jhade)
2014. aug. 23. 18:11

Az izomtól nem látszik a dereka. Sok élsportolónak is hasonló az alakja.

A múltkor Norbi volt a tv2 reggeli műsorában, mert már megint sikerült valami baromságot posztolnia facebook-on. Azt mondta, hogy a plus size modellek, azok a nők, akiken 5-8 kg felesleg van. Tatár Csilla volt az egyik műsorvezető, őt is plus size kategóriába sorolta, majd gyorsan hozzá tette, hogy most ő maga odatartozik.

Én meg kíváncsi lettem volna rá, hogy ha tényleg baromi őszinte, mint állítja magáról, akkor a saját feleségéről mi a véleménye. Mert az egy dolog, hogy súlyfelesleg nincs rajta, de nőiesség se sok. Ráadásul egy-két képen látszik, hogy hiába a nagy edzés, itt-ott Rékának is meg van ereszkedve a bőre.

Nem akarom őket nagyon lehúzni, csak pont azért váltják ki belőlem azt, hogy a rosszat keressem bennük és beléjük kössek, mert ők annyira el vannak szállva maguktól. Úgy beszélnek, mintha ők tökéletesek lennének és aki nem úgy néz ki, mint ők, nem azt eszi, amit ők, az egy dagadt, egészségtelen, igénytelen ember.

2014. aug. 23. 18:09
Ja és a másik..Ő ugye anno büszkélkedett,hogy 5 kg-at hizott a terhességei alatt. Na ez lehetetlen. Már itt a bibi. De valószinü nem is hizott sokkal többet mint 5 kg ami viszont káros. Ő ugyan hagoztatta szülései után ha jól emlékszem,h semmi baja a gyerekeinek. Igy van. Nem is volt és fizikailag nincs is. De,hogy késöbb tanulási nehézségeik,zavaraik lesznek -e vagy vannak-e...hát azt nem tudjuk meg :))
318. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 317. - Petrikek)
2014. aug. 23. 18:07
Tuti tudna mondani pár dolgot egy szakember nekik. És nem vagyok biztos benne,hogy nem jártak már ilyen helyen. Na nem önszántukból mert a világért nem vallanák be,h probléma van. Nyilván tanárnő,óvónő irányitotta őket oda ha jártak már szakembernél.
317. petrikek (válaszként erre: 315. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:03
Nekem is eszembe jutott már: milyenek lesznek ezek a gyerekek felnőttnek? Rohadt nagy nyomás lehet rajtuk, mindig tökéletesnek, mindig sportosnak, jó tanulónak, egészségesnek... még egy hülye bárányhimlójük sem volt soha... Szerintem egy gyerekpszichológus tudna mondani ennek a nőnek egy-két dolgot.
316. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 315. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 23. 18:01

Nem élénk a gyerek félénk.



És ez lemaradt: Ha valaki nagyon dicséri a házasságát az életét az már gyanus. Ott van valami gebasz.

315. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 311. - F8db0709b8)
2014. aug. 23. 18:00
Yes! :) Igazad van. Az a baja neki,hogy nincs magával megelégedve. Próbálja mutatni az ellenkezőjét,de ezzel csak azt érte el,hogy már mindenki látja,hogy nála belül vannak a problémák. Valószinü egy nagy szar a házassága neki is van tuti pasija v pasijai a férjének szintén,de persze kifelé anyácska meg apácska és nagyon happy család a gyerekekkel akik a legokosabbak a világon..közben én nem bántom a középső gyerekét,de 2 mondatot nem szólal meg . Nyilván szégyenlős,élénk,de miért is?? Talán mert a szülei szarnak a fejére? A férje meg szerintem olyan full depressziós,h hazajár valami magándoki rendelőjébe. Pár hete láttam egy fotót amikor a lányával volt lefotózva r.r és baszki még ott is kitolta a seggét ,befeszitette a lábait és pózol és közben az az eszelős erőltetett vigyor a lófejével..Régen sem volt szép. Sokan meg mondják,hogy megcsúnyult. Nem megcsúnyult hanem régen is bányarém volt és egyre csúnyul. Ez sem lenne baj. Mert kit érdekel? Senkit. Engem biztos nem,de ha már itt tartunk ez tény. Nem kéne tényleg megjátszania a szuper anyát a szuper mindennap frisset és egészségeset főző a saját magam takaritott nagy házat meg a gyerekeimmel én tanulok szerepeket mert olyan átlátszó,h ez egy hatalmas kamu mint az ablaküveg.
314. jhade (válaszként erre: 305. - Grizus)
2014. aug. 23. 17:51
A dereka nem is fog látszani, mert egyszerűen olyan alkat..a törzse egy téglalaphoz hasonlít...mondjuk ha felszedne pár kilót, nem tudom látszana -e?..:D De azt is csak a csípőjére, úgy talán van némi remény, hogy dereka is legyen.
313. petrikek (válaszként erre: 312. - Gribedli***)
2014. aug. 23. 17:45
Persze, az is egyfajta lelki betegség (szerintem minden kövér ember lelkibeteg valahol), de amit ez a csaj csinál valahol az sem normális szerintem. Szakmailag (edzés, edzésfelépítés, gyakorlatok hatékonysága) nem egy nagy ász... a kritikát nem viseli olyan méltósággal, mint amekkora ásznak állítja be magát. De beállítja magát egy őrült jó háziasszonynak (jót röhögtem a fordított valasódeszkán a facebookon). Miért nem lehet bevallani, hogy nem végez házimunkát, nem szégyen az... legalább munkát ad másoknak... Az az igazság, hogy szerintem egy szupernőnek akarja magát beállítani, de sokan csalódnánk,ha vele töltenénk egy pár napot egyfolytában....
312. gribedli*** (válaszként erre: 311. - F8db0709b8)
2014. máj. 8. 09:38
Nem betegebb, mint az, aki betegre zabalja magát...
2014. máj. 8. 07:02

Nekem az a véleményem,hogy ez a nő beteg......betegesen akar már így kinézni..arról nem beszélve,irtózatosan néz már ki így is,és most ismét diétázik egy újság fotózás miatt..ami már szintén beteges.....

Ha önmagával nincs megelégedve,mással sem lehet.....addig míg önmagát nem fogadja el,mást sem tud...

310. 044d76a529 (válaszként erre: 307. - E32d76b828)
2013. ápr. 19. 14:12
:DDDD Nagyon jó!
2013. ápr. 19. 14:04

szatirbetegseg?v egy lekoptatott ferj?

megzavartad a banyat...ej ej de emlitett holgyemeny semmi esetre sem exhibicionizmusban szenved...az is lehet h orvosi muhiba tortent:-P

308. petrikek (válaszként erre: 307. - E32d76b828)
2013. ápr. 19. 05:08
mi az az exi akármi?
2013. ápr. 18. 22:24

mar olyan exi izet is begyujtott?

ej a kis kapzsi...uj cicko...uj fogsor...uj ex? pfff

2013. ápr. 18. 22:18
Most már tényleg nem szép ahogy kinéz..
305. grizus
2013. ápr. 18. 10:47
Nekem az a véleményem, hogy egy nőnek nem áll jól, ha ennyire kidolgozott a hasfala. Nem is látszik a dereka meg a csípője.
304. petrikek (válaszként erre: 302. - 2a4132b70e)
2013. jan. 7. 07:41
Én a dvd-it szeretem... jó az időbeosztása, akkor is lehet csinálni, ha kevés időm van... bár a legújabbat tegnap vettem meg... ma csináltam róla reggel 20 perc combot.... gyenge.... ugyanolyan gyakorlatok, mint eddig (még a szöveg is: "ha nincs steppadod, akkor írd fel a karácsonyi, születésnapi listádra" - ez így már szó szerint elhangzik valahol), kapkod össze vissza és az egyensúlyérzéke sem a régi... ebben a blokkban csalódtam, de kíváncsian várom milyen lesz a többi... + én a stílusát nem szeretem... próbál lazának mutatkozni, de nagyon-nagyon görcsös.... ettől még szakmailag oké (bár az igazi nyújtás és bemelegítés nagyon hiányzik - vannak szuper dvd-k igazi bemelegítéssel, nyújtással - pl. Béres Alexandra)
303. Mákosnudli (válaszként erre: 302. - 2a4132b70e)
2013. jan. 6. 22:00

Teljesen egyetértek Veled.

Nem azért, hogy nyaljam, de én kedvelem Őt.

302. 2a4132b70e (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2012. jan. 17. 12:51

Valószínűleg nem alaptalanul írogatnak neki, hanem érzik a hatását annak, amit csinál, ezért szeretik. Ő sok mindent megoszt magáról, mert ezeket az embereket érdekli, hogy mi van vele. Miért ne írná akkor ki? Ezért vannak azon a közösségi oldalakon ilyen oldalak...

Állapotosan a hasát nem csak ő mutogatja, hanem számtalan "hétköznapi" nő is elmegy pl. ilyenkor fotózásra, amikor a hasukra összpontosít a fotós, igen, akár csupaszon is, mert ez egy áldott állapot, ami nagyon szép - ideális esetben persze.

Innentől nem értem, hogy mi a nem normális benne.

Nem bánt vele senkit.

301. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 299. - Nelle)
2011. dec. 31. 18:20
Ha ad magára valaki és olyanná válik, mint Ő....tudod....maradok ilyen, amilyen vagyok:)))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook