Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
300. 31c1daa9fa (válaszként erre: 299. - Nelle)
2011. dec. 31. 18:13
Minden vágyam, hogy ilyen banga legyek. :D
299. Nelle
2011. dec. 31. 18:10
Az a baj, hogy iszonyú sok irigye van. Az emberek többsége nincs megelégedve magával, nem szereti a munkát, amit csinál, rosszul érzi magát a bőrében és rosszul is néz ki. Az ilyen embereknek persze nem esik jól látni a másik sikerét, boldogságát, ez szomorú, de ez van. Ahogy látom, a nők többsége nem ad magára gyerek után, néha még előtte sem. Bárki nézhet ki jól, csak tenni kell érte.
298. kergenyúl (válaszként erre: 293. - Petrikek)
2011. okt. 24. 12:53
297. szndka
2011. okt. 17. 20:08
biztos van benne kis erőltetett magamutogatás is, de istenem.. gazdagok, egészségesek, csinosak, -jó, nem mindenki akar olyan izmos lenni mint Réka, de könyörgöm, neki ez a szakmája-, szépek, nagy családjuk van és aki élvezettel beszélget erről, az elég erősen rosszindulatú és irigy. ennyi.
296. d0d8909694 (válaszként erre: 292. - 0f332c4ec9)
2011. szept. 11. 23:53

Persze, hogy iszonyúan fontos nekik a látszat, éltető elemük, ha a napi legalább 10-15 fénykép alatt megjelnnek az ömlengő, nyáladzó RAJONGÓK.... Persz egyet nem értő hozzászólás nem lehet közöttük, mert azt kitörlik, kitiltják.


Kirakatban élni ---de nem vágynék erre!!

295. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 294. - E705905164)
2011. szept. 11. 11:27
egyetértek!:))))
2011. szept. 11. 10:46
mit érdekel engem mások élete?:D
293. petrikek (válaszként erre: 291. - Kergenyúl)
2011. szept. 11. 10:39
ja, ezt nem is hallottam...
2011. szept. 9. 20:13
Valójában Norbi is Réka is tiszta depis emberek...de iszonyúan fontos nekik a látszat,ezért kifelé mutatják a NAGY, BOLDOG ,ELÉGEDETT CSALÁDOT....jaj hagyjuk már...de komolyan azt hiszik,h ezt bárki beveszi? Főleg,hogy ennyire agresszivan mutatják a boldog családot,ez már több mint gyanus...
291. kergenyúl (válaszként erre: 285. - Petrikek)
2011. szept. 9. 18:00

És őt is megcsalják , mint általában a banális amerikai limcsikben a szereplőt ... Norbi félrekuffantott , ki tudja hányszor , Réka meg megbocsájtott neki . Ezt Norbi írta le nemrég valahol ...

A gyerekeivel szerintem sem törődik eleget . 3 gyerek mellett van annyi dolga egy átlagos nőnek hogy ne rohangáljon - fotózkodjon állandóan .

290. d0d8909694 (válaszként erre: 287. - Keszani)
2011. szept. 6. 14:56

Keszani,

"pl az elozo konyvében pl 2-s v 3s volt, most,h piacra dobta a sajátját, azota 1es. persze minden az uzlet korul forog már, és erosen elhizott embert konnyebb látványosan lefogyasztani, mint oylat, aki az utolso pár kilojátol szenved és ez a titok sztem."


Egyetértek, teljesen CSAK az üzletről szól minden. Csak azt nem értem, hogy mikor foglalkozik a gyerekeivel, igaz fel van téve a fb oldalán egy-egy kép amikor a kezében van, de ennyi? Szinte minden órában rak fel egy új képet, ahol edz, fut, pózol, stb....mindehhez idő kell, és nem tudom hogy marad elég ideje a gyerekekre, a valódi elmélyült beszélgetésekre, tanítgatásokra, mert amit a tv2 főzőműsorában csinálnak az egyenlő a 0-val..

2011. aug. 28. 15:12
őszintén, én magasról le...om Rubint Rékát
288. petrikek (válaszként erre: 287. - Keszani)
2011. aug. 28. 15:08
Igazából engem nem az üzleti és pénzügyi dolgaik "izgatnak". Mindenki úgy okoskodik, ügyeskedik és él, ahogy tud, de én, mint gyakorló anyuka, dolgozó és háztartást vezető nő és kutyatulajdonos el sem tudom képzelni, hogy mindig minden kerek. Persze, tudom, hogy ez felfogás és hozzáállás kérdése, de ezt a "boldogságot" én túlzásnak tartom... meg kicsit hamisnak...
287. keszani (válaszként erre: 286. - D0d8909694)
2011. aug. 26. 16:06

sztem kikérte rá az engedélyt és elhiheted,h sokan lesznek, akik megveszik a mu dolgokat csak azért, h abban a hitben éljenek,h nem hiznak tole.

hozzáteszem én is vettem kenyeret és tervben van,h kiprobálok tobb terméket is toluk, de inkább édességre,nassra gondolok+kenyér.

az alapelvük nagyon jonak tartom, de az már fura,h ami pl az elozo konyvében pl 2-s v 3s volt, most,h piacra dobta a sajátját, azota 1es. persze minden az uzlet korul forog már, és erosen elhizott embert konnyebb látványosan lefogyasztani, mint oylat, aki az utolso pár kilojátol szenved és ez a titok sztem.

meg most az uj "érezd a vizet" elve... lehidaltam...mikor bevallotta nem oskkal elotte,h 1es kajákat evett, este semmit, és roviden intervallum edzést végzett, amit o korulirva hosszan taglalva saját "találmánynak" konyvelte el.


ekkor gondolkozom el,h nem használják az emberek az internetet? tele van iylen edzésekkel, amik gyorsabb eredményt is hoz, mint az o "lábemelgetéseik" (hozzáteszem, én is szoktam Rékára néha).


vissza: sztem Réka már annyira elvakult a sok dícséro szavaktol,h lehet nem is veszi észre az otthoni gondoat, ha van. hisz mindenki csak csodálja, dicséri...ha rossz kedve van, tesz fel egy képet és meg is van az onbizalom dopping...amit nem is biztos,h rosszul csinál. konnyu ugy jol érezni a borodben,ha folyton dicsérnek. persze meg is dolgozott az alakjáért.

286. d0d8909694 (válaszként erre: 285. - Petrikek)
2011. aug. 23. 09:04

Szerintem ez a nagy nagy boldogság csak külsőség. Lehet, hogy jól megvannak együtt, de ami a képeken látszik, az egy kicsit már túlzás. Nincs nap, óra, perc, hogy ne fényképeznék őt, általában a meztelen hasát mutogatva. Ez már kezelendő betegség szerintem. Naponta minimum 10 fotót tölt fel magukról, csodálom, hogy még WC-n készült kép nincs fent, de lehet, hogy még ezt is megérjük.

Más> az megint érdekes téma, hogy Norbika "feltalálta" a cukor nélküli marcipánt, amit "Szamos marcipánnak" hirdet. Szerintetek van joga a Szamos névhez? Én úgy tudom, hogy az igazi marcipán cukorból és mandulából készül. Akkor az övé miből lehet?

Sejtem nagyjából, hogy különböző vegykezelt vackokból,aromából, és édesítőszerből, mint minden más termékük......de akkor ez nem marcipán....

2011. aug. 16. 05:23

Én is "rábukkantam" Réka facebook-os oldalára. Én inkább mindig azon gondolkozok el, hogy valóban ennyire boldog, mint ahogy a képek, leírások mutatják.

Én a kazettáit rendszeresen használom, szerintem jó szakember, de hogy itt minden ilyen simán és flottul menjen??? Szép és okos gyerekek. Okos kutya. Nagy és szép ház. Hűséges és gazdag férj (na jó, az legalább nem szép). Kicsit, mint egy amerikai álomban...

Nem?

284. bogancs71 (válaszként erre: 283. - A0c1361e44)
2011. jún. 26. 21:13
Itt a pont! :)
283. a0c1361e44 (válaszként erre: 282. - Keszani)
2011. jún. 26. 08:07

Az általam hozzászólt témák között ott szerepel ez a fórum is, igy ha hozzászól valaki, akkor előre kerül és mint minden ember én is kiváncsi vagyok és elolvasom, aztán ha van kedvem, akkor én is irok valamit.

Egyébként ha csak ugyanazt a véleményt várja valaki, mint amit ő mond, akkor esetleg nyisson titkos valamit ezzel kapcsolatban, vagy töröltesse a moderátorral a neki nem tetsző hozzászólásokat:)

És akkor pont olyan lenne, mint Réka, hiszen szerintetek ő is ezt teszi:)))))))

282. keszani
2011. jún. 26. 02:37

nem értem,h miért szolja meg az akitez nem érdekel. ha én megírom,h mi nem tetszik,miért kell azzal jönni,h miért nézem akkor? ti meg miért szoltok ehhez a forumhoz ha nem érdekel sem ő sem a viselkedése... ha meg pozitívan állsz hozzá nem kell ideírni...

amugy jah...szegény pici, indig mindenhol ott van,de hát ő az anyja, már csak tudja mit miért tesz...

és igen, törli a nem kedves, seggnaylos, dicsérős kommenteket. vhol leszolnak vkit, közbe meg olyan személy nincs is ott :D ez ciki :D

281. a0c1361e44 (válaszként erre: 280. - D0d8909694)
2011. jún. 25. 10:06

Akkor jó:)

Felesleges emiatt bosszankodni.

280. d0d8909694 (válaszként erre: 278. - A0c1361e44)
2011. jún. 25. 09:43

Nnna, azért még rögeszmés nem leszek tőle, csak egyszer rákattintottam, és a facebook oldalamon mindig megjelenik.

Amúgy csak annyira idegesít, hogy néha nevetőgörcsöt kapok tőle... :) :)

2011. jún. 25. 09:37
Mindenki úgy él ahogy akar! Személy szerint nem kedvelem, de az ő dolga mit csinál és miért!
278. a0c1361e44 (válaszként erre: 277. - D0d8909694)
2011. jún. 25. 09:37

Érdekes én nem tudom, hogy naponta tölt fel ennyi képet. Vajon miért? Lehet nem érdekel annyira, hogy koslassak utána?

Ha te sem tennéd, akkor nem idegesitene ennyire. Lassan megértem, hogy lesznek az emberek rögeszmések...

2011. jún. 25. 09:25

Engem is irritál, hogy minden nap feltölt a facebookra legalább 7-8 képet, tehát valóban az egész napja, egész élete a nyilvánosság előtt zajlik. Az a szegény pici gyerek sem tud rendesen pihenni, mert mindenhová magával hurcolja. Van egy fénykép, ahol Visegrádon kirándul a gyerekekkel, a pici elől van rákötve úgy, hogy előre néz, és úgy alszik rajta. Szegény gyereknek a gerincét egész nap függőlegesen tartja.

Nem lenne jobb, ha a kiságyában pihenhetne vizszintesen? Persze nem lehet negatív megjegyzéseket írni neki(én próbáltam) mert másnap már nincs ott, kitörli, letiltja. Ő csak az ömlengő istenítő bejegyzéseket tartja meg, hogy mindenki láthassa, milyen csodanő, csodaanya is ő.

Ez szerintem a nárcizmus leg-leg-legfelső foka. Kíváncsi lennék (ha mégérem), hogy hogy érzi majd magát 60 évesen, amikor kikopnak az izületei.....

Na, de mára elég róla ennyi.

276. keszani (válaszként erre: 275. - A0c1361e44)
2011. jún. 7. 20:25

ki kente Rékára? amugymeg majd 1 évig csináltam, de mindeg. és nekem tul unalmas és egyhangu, de ha ugy van megcsinálom a has részét.

amugymeg 2 honapos tornát fejeztem ma be és azzal 4 centi ment le csipőből...

azért is van anyni fajta, mert mindenkinek más jön be és más segit

275. a0c1361e44 (válaszként erre: 272. - Keszani)
2011. jún. 7. 19:05

Az eszedbe sem jutott, hogy több dolog miatt nem használt a torna? És egyik sem Réka hibája.

Nem jól csinálod a gyakorlatokat, ellógod nagy részét, kevés ideig csináltad. Tudod egyik sport sem úgy hat, hogy 1 hónap múlva tökéletes lesz tőle az ember.

Minek eszed a drága sütijüket? Nem csak drága, de sokak szerint rossz is. Fogyni nem fogsz tőle, mert ahhoz lehet minden nap ilyet kellene enned.

274. bogancs71 (válaszként erre: 269. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 7. 16:24

Tökéletesen egyet értek Veled, de ezt már leírtam én is és sokan mások előttem.

Egyébként adatlapról bárkit, bármit lehet tiltani. Én pl. a farmville-t tiltottam, mert sok ismerősöm játszik vele, és zavart, hogy folyton ezekkel van tele az adatlapom. De elfogadom, hogy nekik ez a kikapcsolódás, szórakozás, én nem vagyok rá kíváncsi megvan róla a saját véleményem.

273. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 272. - Keszani)
2011. jún. 7. 14:38
Mondtam,hogy ez nem a legjobb kifejezés rá,de per pillanat nem találok jobbat.:-)
272. keszani (válaszként erre: 271. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 7. 14:37
nem lehordom, én most leirta a véleményem.
271. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 270. - Keszani)
2011. jún. 7. 14:36
Megoldás lehet rá,ha kilépsz a klubjából :-)) A többire nem tudok mit mondani,én sose értettem,ha azért olvasgattak valakivel kapcsolatosan híreket,hogy utána meg lehordják mindennek vagy nem is tudom,ez nem igazán találó kifejezés erre...Ám ha neked ez így okés,meg jók a képek,akkor ennyi :-).
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook