Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
240. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 218. - A0c1361e44)
2011. máj. 11. 09:21

Látom, mi azért viszonylag egy hullámhosszon vagyunk. Nagyon egyetértek főleg az utolsó mondatoddal!!!

És nagyon irigyellek (nem rossz értelemben), hogy el tudod magad fogadni, mert ez nagyon fontos dolog!! És mindenkinek ezt kellene megpróbálnia: felismerni az értékeinket és hibáinkat, elfogadni, szeretni őket, és utána könnyebb volna a változtatás.

Legyen nagyon szép napod! Aztán, ha egyszer kitalálsz valamit, szívesen elolvasnám... (majd én is leírom, ha van ötletem...)

239. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 217. - Bogancs71)
2011. máj. 11. 09:16

Hali. Rendben, értem én, és részben egyet is értek veled. Igen, nekünk kell odafigyelnünk a gyerekekre (igyekszem én is a lehető legtöbb időt szánni), az alakunkra (nem vagyok elhízott kategória én sem), az egészséges életmódra (na, azért ezzel vannak problémáim időnként...D:), stb... De azért szerintem ez nem ilyen egyszerű. Vhogy úgy érzem, kicsit fekete-fehéren látod - legalábbis a hsz-d alapján - a dolgokat.

Szerintem igenis gyakorolni kellene néhány embernek önkontrollt. És itt nemcsak Rékára, hanem úgy általában a "celebekre" és a politikusokra - a közszereplőkre gondolok. Persze, én, vagy más átlagember nem tehet ez ügyben mást, minthogy nem figyel rájuk, és a gyerekeket sem teszi ki a hülyeségeknek. De azért bosszant, hogy a legtöbben csak a saját maguknak kaparják ki a gesztenyét, és nem gondolnak másokra. Tehát, az első gondolatodra válaszolva: én nem tenném uazt, de még hasonlót sem, amit ő. De persze, mindenki más. Sztem lehet úgy is pénzt keresni, hogy jól csinálod a dolgodat, amihez értesz, túlzott felhajtás nélkül. És nem kételkedek abban, hogy ő jó edző (számomra egyébként mindenképp hiteles az életmódját-testét tekintve) és életmód-tanácsadó. De miért kell ez a harsány viselkedés?

Mindenképp jó, hogy neked bevált a módszere, mint ahogy másoknak is, amint olvastad, nem is ezzel van a gond szerintem.

A hsz-d másik fele: na, ez már bonyolultabb. Igen, látom én is, hogy milyen "divat" van manapság: hogy mindenért mást hibáztatunk. Szerintem ezt is osztani kellene: mert vegyünk pl. engem. Kétgyerekes anyuka, férjjel, házzal, munkahellyel, plusz-munkákkal. Igaz, igyekszem mindenre időt-energiát fordítani, de ennek elég nagy ára van: mert ha napi 8-10 órát dolgozol, még utána a gyerekeket viszed ide-oda, foglalkozol, játszol, beszélgetsz velük, vacsit csinálsz a vele járó dolgokkal (mosogatás, főzés...stb), a házat sem hagyod magatokra dőlni, akkor azért elég nehéz úgy beosztani az időt, hogy legyen időd a párodra és a mozgásra is. Én spec. 5 körül szoktam kelni (4:40-től próbálom biztatni magam, ma fél ötkor sikerült felkelni), hogy mozogjak (futok ill. tornázok), és egész napi pörgés után 11-12 éjfél körül kerülök ágyba. És nincs steril rend a lakásban, mindig van vasalnivaló, nem főzök minden este, apa is el van hanyagolva időnként...stb, szóval nem tökéletes minden. Persze, ezeket én vállalom, véletlen sem kell sajnálnia senkinek. Hálát adok mindazért, amim van.

De tény, hogy a mai kor elvárásai olyan nagyok a nőkkel szemben, aminek nagyon nehéz megfelelni. Sok nő van, akiben ezek az elvárások állandó kudarcélményeket szülnek, és egy idő után feladják. Nem mondom, hogy ez jó. De visszatérve az első gondolatmenethez: ha minden médiaforma (plakát, tévé, újságok - vagy címlapjaik, de még a filmek egy része is) ontja magából a tökéletes embereket, akik minden téren sikeresek, mindenre van idejük, pénzük, és azt sugallják, hogy csak ilyen tökéletesen ér az ember valamit (ld. Réka), akkor részben megértem azokat, akik feladják. És mondhatja bárki: de csukott szemmel járkálni mégsem lehet (és nem is kell sztem). Itt jön be egyébként Kék Írisz hsz-a a képbe: sztem neki van igaza: hogy valahogyan segíteni kellene az embereknek, hogy a lelkük egészségesebb legyen. Egy szigorúbb médiatörvény, amely kiszűrné a szart a médiából, szerintem hatalmas segítség lenne. És az is segítene, ha a nőknek TÉNYLEGESEN lehetővé tennék a távmunkát vagy legalább a részmunkaidős foglalkoztatást, nemcsak regélnének róla (több idő volna a gyerekekre). Merthogy vidéken ezekről még hírből sem hallottak... És mégegy dolog, ami szerintem fontos lenne: a felelőtlen liberalizmussal (ez a "mindenki kapargassa csak ki a saját gesztenyéjét, még akkor is, ha másoknak ez kárt okoz" gondolatkör) szemben a konzervatív és hagyományos értékeket kellene támogatni: vallás, a család szerepének növelése, a magyar hagyományok és értékek őrzése, táplálása (félreértés ne essék, nem gárdás vagy ilyesmi dolgokra gondolok!!!). Szerintem ezekkel igenis lehetne segíteni. De hogy innen alulról....?

Bocs, tudom, megint hosszú voltam, de csomó gondolat jött elő.

Legyen jó napotok!

238. a0c1361e44 (válaszként erre: 237. - E705905164)
2011. máj. 11. 08:20

Ém nem szidom őt sem, nem sajnálom tőle sem.

Pusztán rávilágítottam, hogy érdekességképpen határozott elképzeléseik vannak embereknek azokról, akiket nem bírnak és egy ugyanolyannal szemben pusztán azért, mert ő énekel és kövér elfogult.

Egy kutya mindkettő.

És ha az korlátolt, stb, aki Bangó Margitra bármit mond, akkor az is aki Rékára bármit mond, vagy itt emlithettem volna mást is.


Tehát aki irigységből vagy bármiért sajnál valakitől valamit, akkor az korlátolt. Legyen az Réka, Bangó margit, Kovács kati bárki.

237. e705905164 (válaszként erre: 236. - A0c1361e44)
2011. máj. 11. 07:14

hát bocs,hogy beleszólok! Rékával semmi bajom,de épp láttam azt a vacsorás xart amit Szilvi és ő művelt a Bangóval!pereputty,meg ilyenek?kérem szépen..ő se gúnyolta semmiért Rékát,miért kell feltűnési viszketegségben szenvedni mindenkinek?:O amit elért Réka senki sem vitatja..és most azt sem amit a Bangó ért el!Anyagilag is mind a kettő igazán jól áll!Ezt sem vitatjuk itt nem erről van szó!


Nem védünk senkit,nem tisztünk,minket se véd senki!Még az Isten se..pusztán vaknak se kell lenni..

további szépet!

236. a0c1361e44 (válaszként erre: 228. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 11. 06:54
Pont ezt gondoljuk azokról, akik Rékával csinálják ugyan ezt:))))))
235. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 234. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:20
Jó éjt :-)
2011. máj. 10. 23:19
ez ma is extra izgalmas volt:DD jót nevettem..jó éjt:ODD
233. 9bbc382386 (válaszként erre: 232. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:17
Ahogy engem sem ;)
232. e705905164 (válaszként erre: 231. - 9bbc382386)
2011. máj. 10. 23:16
ezen ne vitázzunk! mert engem nem nagyon érdekel más hülye logikája..
231. 9bbc382386 (válaszként erre: 225. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:15

Aham,legyen Kossuth díjas,és?

Tudom miért kapta,persze ettől még legyen milliók tudatában az,

hogy a munkájáért kapta :)

Más nem is dalolászott :DDD

230. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 229. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:13
Én is úgy értem,h nem őt hanem azokat nem ssjnálom akik korláltoltak.
229. e705905164 (válaszként erre: 228. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 23:12
én nem őt sajnálom,hanem azokat akik lenézik őket!szánalmasak...mert a származása alapján nem lehet lenézni SENKIT!
228. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 227. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:11
Igen,korlátoltak. De én nem sajnálom őket,hülyét kapok konkrétan attól,h azt nézik sokan kinek milyen a származása, a szexuális beállitottsága.Lehetne talán sajnálni őket a korlátoltságuk miatt,de...pedig mennyivel könnyebb lenne az élet utálkozás nélkül!
227. e705905164 (válaszként erre: 226. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 23:08
ja..de sokan irigykednek rá,hogy a származása ellenére mit ért el.. hát az ilyeneket sajnálom...
226. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 225. - E705905164)
2011. máj. 10. 23:06
Pont ezt akartam irni. Meg hogy világhirü. És egy nagyon kedves nő.
225. e705905164 (válaszként erre: 224. - 9bbc382386)
2011. máj. 10. 23:05
Kossuth Díjas
2011. máj. 10. 23:01

Bangó Margit mint művésznő???

Háát,nekem nem az,de még egy picit sem.Amit az asztalra letett az a pörkölt és rántott hús.....

Kinek a pap másnak a papné :)

223. e705905164 (válaszként erre: 219. - A0c1361e44)
2011. máj. 10. 22:15
de meg is volt az oka annak amiért úgy beszélt vele!
222. e705905164 (válaszként erre: 220. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 22:14
hát van ebben is valami!
221. a0c1361e44 (válaszként erre: 220. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 22:11
Ahogy gondolod...
220. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 219. - A0c1361e44)
2011. máj. 10. 22:10
Pont vele viselkedett úgy,igy valószinüleg Bangó Margit azért beszélt úgy vele mint egy kutyával.És Bangó Margit jóval többet tett le az asztalra mint Réka és a kedves férje.
219. a0c1361e44 (válaszként erre: 216. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 22:06

Mert te még nem találkoztál ilyen orvossal. Én nem voltam sosem kövér, max 10 kg feleslegem szokott lenni. Ennek ellenére egy nőgyógyász azt mondta, hogy azért nem menstruálok 36 évesen, mert kövér vagyok. És ezt igy mondta, hogy kövér vagyok.


Elismert művésznőre? Ki?

Én ezt a műsort sem néztem, de egy bemutatóban épp egy elismert művésznő Bangó Margit úgy beszélt Rékával, mint egy kutyával. IQ=0 ő is akár mekkora művésznő...

218. a0c1361e44 (válaszként erre: 215. - Fc3b54dcf7)
2011. máj. 10. 22:01

Szia:)

Én is sokat gondolkodok, hogy mit lehetne tenni, de sajnos nincs ötletem. Én mindig humorosan próbálok mindent megközeliteni azt hiszem ez nekem bejött. Az önbizalmunkkal és saját magunk elfogadásával az összes nyűgünkkel már gyerek korban el kell kezdeni foglalkozni. Azt gondolom, hogy a szüleim sokat segitettek ebben, de nem tudom, hogyan:)

Természetesen engem is zavart amikor a szüleim ismerősei azt mondták szép vagyok, mert tudtam, hogy nem gondolhatja mindenki komolyan:) Sokszor szembesitettek a hozzátartozóim az előnyeimmel és természetesen a hiányosságaimmal/szépség hibáimmal is, igy ilyennek fogadtam el magam. A gyerekemnek ugyanezt próbáltam tovább adni. Igaz ő fiú:)

Nekem sem jön be Réka alakja sem, de Horváth Éváé sem.

Perszehogy hatnak rám is a médiában sugallt dolgok, de igyekszem reálisan szemlélni őket. És ezt kellene megpróbálnia mindenkinek.

Akinek szeret minket az szeret kicsit telten is, ráncosan, öregen is, a többiek meg nem számitanak:)

2011. máj. 10. 21:45

Nem hibáztatom Rékát azért mert meglovagolja a sikeres periódust, most megy a szekér, ki tudja meddig. Szerintem adott helyzetben szinte mindenki ezt tenné a helyében. Az ő fejével gondolkodva az üzleti részét maximálisan megértem.

Engem egy dolog érdekel: amit a testformálás területén csinál az jó, hatékony és nálam is működik. Nem foglalkozom azzal hányszor és hol szerepel, mennyit profitál belőle, ez legyen az ő okossága. Én az egészből azt "hasznosítom", ami számomra fontos: az általa bemutatott gyakorlatok az én testemet is átalakították. Az Update-t nem követem teljes mértékben, fanatikusan (nem veszek update termékeket, hiszen nagy részük helyettesíthető), de az alapelvét elfogadom, szénhidrátot többnyire délig, max. ebédre fogyasztok.

Azt tapasztalom manapság "divat" mindenért mást hibáztatni: ha a gyerek rossz jegyeket hoz haza akkor a tanár, az iskola a hülye, még csak véletlenül sem a szülő, aki nem figyel eléggé a gyerekére és nem követel tőle; ha lóg a suliból, dohányzik, csavarog, akkor a társadalom a hibás, mert ilyen világot élünk, a mai fiatalok már csak ilyenek. A kövérek - természetesen vannak kivételek, még mielőtt megkapnám, hogy vannak olyanok, akiknek igazi a betegségük és ez miatt kövérek - a hormonokat, a terhességet, a médiát, a házastársukat, a munkahelyüket, stb. hibáztatják kövérségük miatt. Persze ez egyszerűbb, mint szembe szállni a problémákkal és a megoldást keresni, netán elismerni, hogy mi magunk vagyunk a baj okozói, mi alakítottuk úgy az életünket, hogy nem jut elég idő a gyerekre (még mielőtt megkapnám: mindenkinek mindenre pontosan annyi ideje van, amennyit szán rá), nem jut elég idő a helyes táplálkozásra, (mert nem is teszünk érte semmit, amiről meg azt gondoljuk megtettük, az a nullával egyenlő), a rendszeres mozgásra, ezért elhíztunk.

"Kövér ember nem bűnös" - akárhányszor beteszem a 2010-es DVD-t így indul. Tehát nem értem ki kit néz le. Persze valószínűleg a kövér embernek van egyfajta kisebbségi komplexusa (saját tapasztalat) mert ő olyan amilyen, és talán bűntudata is, hiszen kövérségének csak ő az oka (fentebb a kivétel), nem volt elég akaratereje ellent állni a zabálásnak. Nem volt elég akaratereje a változtatáshoz, a rendszeres mozgáshoz, stb. Mert ugye ha valaki egészségesen és mértékkel táplálkozik, akkor nem lesz 100 kg. Ez azt hiszem nyilvánvaló. Egészséges táplálkozáson nem feltétlenül azt értem, hogy méregdrága mindenféle bio dolgokat vásárol. Csupán azt értem, hogy nem mérgezi a szervezetét mindenféle tartósítószerrel teletömött étellel, naponta többször esik keveset, zöldséget, gyümölcsöt is fogyaszt, messze elkerüli a cukros üdítőket, stb. Ehhez nem kell pénz! Sőt! Megkérdőjelezem mennyibe kerül havonta a napi egy zacskó chips + napi 2 liter kóla?! És most itt nem szólok másik "kedvenc" témámról, a dohányzás költségéről, hatásáról.

Fogyasztói társadalmat élünk, semmit nem tehetünk a médiából folyamatosan áradó reklámok ellen, kapjuk őket ha kérjük, ha nem. Nekünk kell szelektálni mire vagyunk vevők, mire nem. Meg persze ezt megtanítani csemetéinknek is. Én csak a híradót nézem meg, aztán valamelyik ismeretterjesztő csatornára kapcsolok - ha egyáltalán tévézni van kedvem. Mostanában alig nézek tévét, mert hidegrázásom van a sok hülyeségtől. Ha filmet akarok nézni, többnyire olyan csatornát választok amelyiken nem szakítják meg reklámmal.

Tehát azt gondolom mindenki saját maga hibás a kudarcaiért, a sikereket szintén saját magának köszönheti. Senki nem kényszerítette pisztollyal a kezében, hogy este 10-kor még kifossza a hűtőt, mint ahogy senki nem fog helyette mértékletesen és ésszel táplálkozni és rendszeresen mozogni. Akármilyen külső hatások is érnek bennünket, rajtunk múlik mennyire hagyjuk magunkat befolyásolni.

216. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 210. - A0c1361e44)
2011. máj. 10. 21:27
Csak annyi,h a túlsúlyos embereknek ez bántó,tudom mert egy túlsúlyos ismerősom mondta ezt. És az orvosok sem kövérezik le a túlsúlyos embereket.De ez csak egy dolog Rákánál,szerintem iszonyú sznob,közönséges,nem hiteles,nem nőies és bunkó(gondolok itt a vacsora csatára amiben bunkó megjegyzéseket tett egy elismert müvésznőre).
215. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 214. - A0c1361e44)
2011. máj. 10. 10:29

Hali. Egyetértek, hogy gáz, ha az ember hülye műsorokat néz a tévében és esetleg onnan vesz példaképet magának. De remélem, azért abban egyetértünk, hogy a média az a közeg, amivel nagymértékben (és nagyon is célzottan) befolyásolják az embert, és itt nemcsak a tévéről beszélek. És lehetsz akármennyire okos és művelt, mégiscsak hatással van rád is (ha mégsem, kérlek, ne haragudj a feltevésért). Teljesen egyetértek azzal, hogy az embereknek a lelkéből kell kiindulni. Fontos lenne az egészséges lélek. De ennek elérését vhogy elő kellene segíteni. Szerinted mi volna az, ami ezt részben elősegíthetné? Volna rá ötleted? Hogy lehetne segíteni az embereknek, hogy ne a "szart" egyék (médiából vagy fizikai értelemben)? Merthogy a mai világ pont ez ellen dolgozik. És a média ennek a világnak nagyon is szerves része. Rengeteget gondolkodok azon, hogy mit lehetne tenni, főleg a jövő generációi (a gyerekeim pl.) érdekében. Na, de ez már másik téma...

Nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jól élted meg a külsőd megváltozását. Szerintem ez nem sokaknak sikerül. Egyébként, Alexandrára visszatérve: szerintem nem a testalkata miatt nem szerepel, hanem azért, mert nem "celeb"-típus: nem keresi mindenáron a nyilvánosságot. Az pedig, hogy milyen alakja van, ízlés kérdése. Személy szerint nem szeretnék olyat, ami neki van, de Rékáé sem tetszik. De mindkettőjük testén látszik a sok munka, és ezt tisztelem. Biztos láttad is a hsz-mben, hogy nem fikáztam Réka testét. De sztem tény, hogy nagyon szeret szerepelni, és én inkább üzlet-szagot érzek ebben, mint tényleges segíteni vágyást. Ettől függetlenül mindenkinek szíve-joga, hogy szereti-e ezt a stílust. Nekem spec herótom van az összes "celebtől", igyekszem elkerülni őket messziről.

214. a0c1361e44 (válaszként erre: 213. - Fc3b54dcf7)
2011. máj. 10. 09:48

Ááá, még mindig azt mondogatjátok, hogy a média a hibás, de ez nem igaz! Az az ember a hibás, aki onnan vesz példaképeket. Nem kell ám nézni a VV-t, Mónikasót, Josibarátot és társait és akkor nem őket kell nézni a TV-ben. Én pl. hiradót és filmeket nézek. És szinte sehol nem találkozok Rékával.

Én nem szeretek így bántani "celebeket", de Alexandra a testalkatával sosem lesz példakép. Akárhogy is mozog ő akkor is nagydarab lesz. Azért sem szerepel annyit, mert ő nem átlagos testalkatú.

Amikor terhes voltam 23 kg-ot híztam. Nem zavart, utána a megmaradt 15 kg feleslegemet kb. 2 év alatt adtam le. Igaz ez a 15 kiló centiben mindössze 4-5 cm-et jelentett. Egy kicsit sem zavart, hogy eddig tart. Nem kerestem példaképeket, nem frusztráltak a celebek, stb. Azért, mert a lelkem egészséges. Ezt kellene az embereknek megtanulniuk. Ne azon keseregjenek amivel nem rendelkeznek, hanem örüljenek annak ami meg van. Ha meg valamit nagyon akarnak, akkor tegyenek érte. De senki se felejtse el, hogy a genetika adott és egy 150 cm magas széles csipőjű nőből sosem lesz olyan mint Réka. A természetet nem lehet megerőszakolni...

213. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 208. - Bogancs71)
2011. máj. 10. 09:06

Egyetértek veled, szerintem sem jó az, ha valaki másokat utánoz. Sajnálom őket én is. De szerintem ebben a média és a korunk mellett hibásak a "sztárok" is. Mert vannak emberek, akik az mellett, hogy letesznek valamit az asztalra, mégsem sztároltatják magukat. Pl.: hogy hasonló kategóriából induljak ki: ott van Alexandra. Ő is vállalt gyereket a karrierje mellett és gondolom, nem is áll rosszul anyagilag. És nem zárkózik el totálisan a média elől (mert mégiscsak közéleti személyiség), de határokat szab. És sztem neki legalább annyira fontos a gyereke (részletkérdés, hogy egy vagy három - ezt úgyis bébiszitterrel oldják meg Rékáék is - gondolom, bár nincs infóm erről), mint Rékának. Mégis, ő valahogy elegáns, visszafogott, feleannyira sem harsány, mint a pályatársa. Ja, és persze, ő is népszerűsíti a mozgást (lássuk be, azért a sportban messze Réka fölött áll), az egészséges életmódot, ráadásul még jól is néz ki (bár közel sem annyira férfias jelenség, mint Réka, még a nagyobb termete ellenére sem). Tehát akár lehetne példakép is. Csak nem nyomul annyira. Ja, csak mégegy példa - az őszinteségről: láttam valahol egy műsor részletét, amelyben Réka túlsúlyos nőknek segített a fogyásban. Akkor még terhes volt. A szitu: mérlegelés. Réka rápattant a mérlegre, hogy "megnézze, jó-e a mérleg". Súlya akkor is ötvenvhány volt (pedig már a terhessége vége felé járhatott). Szegény duci nők meg álltak utána sorban a mérlegre, a száz kilójukkal. Persze, sokkhatás, mint Csernus dokinál, lehet, ez volt a módszer lényege. Az egészből - ennyit láttam, aztán elkapcsoltam - az jött le, hogy a kövér, elhízott, igénytelen nőkkel szemben mennyire jó csaj Réka, hogy ő még terhesen is feleannyit nyom, mint azok a nők. Félreértés ne essék, én azt gondolom, hogy igenis tegyen magáért az, aki elhízott, és ezzel együtt nem érzi jól magát. NA, de lealázni bárkit ilyen sunyi módon... Sztem ez nem volt korrekt. Talán ez a történet megmutatja, mi a bajom Rékával.

A média meg annyiból hibás, hogy állandóan azt sugallja, hogy szar ember vagy, és te vagy a hibás ha nem vagy olyan csinos, mint Réka (vagy más tévélány), ha nem öltözöl úgy, mint egy szupermodell, ha nem főzöl úgy, mint egy sztárszakács, nincs minimum két-három gyereked, akiket toffifivel vagy zacsis kajákkal etetsz (nesze neked egészséges életmód) és mindemellett nem vagy szexistennő és sikeres minden téren. És én nem nézek tévét, nem onnan választok példaképet, és tudom, hogy nem lehet mindezt egyszerre, de sokan vannak, akik tiszta depisek lesznek ettől. Persze, lehet őket egyszerűen sajnálni, de sztem inkább változtatni kéne a média által sugárzott "ideál"képeken, és a "sztárokat" egyszerűen nem kellene ilyen mennyiségben mutogatni-gyártani. És visszatérve Rékára: sztem néha a kevesebb több. Biztos nem lenne kevésbé jó anya, jó csaj és sikeres, ha nem nyomulna állandóan, ha kell, ha nem (hangsúlyozom, én sikeresen el tudom kerülni, nincs meg a magazinja, nem olvasok róla, de tény, hogy az újságos standnál nincs hét, hogy minimum három-négy újság címlapján ne őt látnám vagy a férjét - innen gondolom, hogy nyomul).

hú, most látom, belendültem kicsit, bocsi, ha túl sok voltam.

2011. máj. 10. 08:29

Nem azzal van gond, hogy hogy néznek ki, hanem azzal, hogy azt hangsúlyozzák az amit eladnak az egészséges étel!! De nem az, minden van benne ami egészségtelen. Csak el kell olvasni bármilyen termékük összetételét, és meg kell nézni a termékeik minőségi besorolását- katasztrofális eredmények!!! Csak ez a probléma. Ha valamit egészségesnek reklámozok, akkor legyen is az- ne csupán a pénz miatt tegye. Ha a nevem adom valamihez, akkor az minőség legyen.

a mozgással semmi gond nincs és a gyerekekkel sem.Szuper hogy vállalták és hogy sokat sportolnak az is nagyon jó!

211. 9bbc382386 (válaszként erre: 209. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 08:17

Nem lenézi a túlsúlyosakat,hanem szembesíti a valósággal,és nevén szólítja azt ami.

Ha kövér-akkor az,ezen nincs mit szépíteni.De ez nem egy csúnya szó :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook