Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. márc. 21. 07:48

Akit irritál, hogy mindenhol ők szerepelnek, az megteheti, hogy átlapozza őket a lapokban, a tévénél meg átkapcsol akkor más csatornára.

Én sem kedvelelm Norbit, Rékát viszont igen. Lehet fanatikus, igen, de valamiben- bármiben jónak lenni, na ahhoz kell fanatizmus. Réka ilyen.

Az emberek többsége irigység miatt kritizálja: azért, hogy hogy néz ki, azért, hogy sikeres, azért, hogy milyen jó anyagi helyzetben vannak... Van már akkora vagyonuk, hogy megtehetnék, hogy lábat lógatnak a következő 50 évben, és mégsem csak unatkozó gazdagok.

89. 5e48d37001 (válaszként erre: 87. - D0d8909694)
2011. márc. 21. 07:04

...ja és az ,hogy annak az embernek esel neki aki a te vélményedet képviseli valamilyen szinten,mert ha végigolvastad volna a fórumodat akkor tudnád,Butternut sem csípi Rékát,ahogy te sem..

...szóval ez hihetetlen:DDDD

88. 5e48d37001 (válaszként erre: 80. - D0d8909694)
2011. márc. 21. 07:00
Azért ez egy kicsit beteges,hogy a második "gyere utáljuk Rékát" fórumot nyitod.
87. d0d8909694 (válaszként erre: 82. - 07c4794583)
2011. márc. 21. 05:08

Mi a bánat bajod van velem? Az, hogy felvetettem egy témát, ha nem tetszik, ne írj rá megjegyzést.

Ennyi.

86. szösz007 (válaszként erre: 85. - Szösz007)
2011. márc. 21. 00:27

bocs pár betűt kihagytam...de nem az iskolai végzettségemnek köszönhetőőőő,.......hanem mert nagyon gyorsan írtam



bocsi:)

85. szösz007 (válaszként erre: 14. - Miss Jane)
2011. márc. 21. 00:25

igen a mai világban nagyon fontos a külső


de természetesen én is nagyon fontosnak tartom a belső tulajdonségokat, a kisugárzást, a humort...sorolhatnám


de legyünk őszinték...egy leélt.slampos,áolatlan külsővel nem tudnék ágyba bújni azért mert intellektuális, magával ragadó személyiség


és melyikünk több Rékánál szellemi szinten...

én pár iskolát fel tudok mutatni...

de vele még nem találkoztam...nem beszélgettem...nem ismerem...ezért nem mondok róla negatív véleményt

habár az intelligencia nem feltétlenül végzettség kérdése:)


de mivel nem ismerem az személyét...ezért véleményt mondok a külsejéről..mert ezt látom a szememmel


a mai világ nagyon vizuális...:)

84. 07c4794583 (válaszként erre: 67. - 9bbc382386)
2011. márc. 20. 23:12

ez szerintem egy elég messze vezető kérdés. mármint ha az emberek hiszékenyek, akkor a provident létjogosultsága máris igazolt?


(remélem, érted a párhuzamot: a provident uzsorakamatra, jövedelemigazolás nélkül adott kölcsönt olyanoknak, akik amúgy is kutyául álltak, aztán ha nem tudtak fizetni, kihúzták szépen a házukat meg az ingóságaikat a lábuk alól).


általában egyetértek azzal, hogy aki hülye, haljon meg, de ez a vegyétek az update-et, mert az egészséges-szöveg szerintem már szemtelenül kihasználja a tudatlanságot meg a tájékozatlanságot, és nekem nem szimpatikus.


és nem csak nekem tűnt fel, hanem például egy Gazdasági Versenyhivatal nevű intézménynek is, amely 3 millió forintra büntette a Norbi cégét megtévesztés okán.


Emellett a nagy tornázásukkal és tornáztatásukkal egyetértek, az jó dolog. Sőt szerintem még a nagy hassal való aerobikozás se olyan egetrengetően káros a magzatra, mint ahogy sokan annyira felháborodtak, mikor a leányzóról ilyen riport jelent meg. Aki szerintem ezen őrjöng, na az tényleg irigy.

83. dominós (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2011. márc. 20. 23:10

Jujj de szépen megfogalmaztad! :-DDD

Amúgy én leszarom Rubinbékát, meg az összes többi hozzá hasonló magamutogatót, és mindenkit, akinek sok hülye "rajongója" van.

82. 07c4794583 (válaszként erre: 73. - 745c235007)
2011. márc. 20. 23:04

ez meg miféle vélemény?


most ha leírom, hogy szerintem te ilyen meg olyan vagy, akkor győztem a vitában?


kulturált ember érvekkel vitatkozik, nem azzal, hogy a másikat minősítgeti. nekem is van véleményem rólad, de nem tartozik a témához, és rangon aluli, hogy megpróbáljalak sértegetéssel nyilvánosan megszégyeníteni vagy ilyesmi. és a három felkiáltójel sem segít a gondolatok hiányán.

81. 07c4794583 (válaszként erre: 71. - 3e0ba54fb8)
2011. márc. 20. 23:02
én nem mondtam, hogy ezt mondta.
80. d0d8909694 (válaszként erre: 70. - 706368c5e8)
2011. márc. 20. 22:06
Nem szídom, csak felvetettem egy témát -látom nem eredmény nélkül - és leírtam a véleményemet. Úgy tudom szabad véleménynyilvánítás van. Nem?
79. d0d8909694 (válaszként erre: 63. - Caprice86)
2011. márc. 20. 22:02

Azért írtam hajnali 1-kor, mert ilyenkor dolgozom (nem mindig).

Nekem sem a munkája ellen van kifogásom, csak az nem tetszik, hogy állandóan róluk szól minden. Miért kell állandóan szerepelni.

Van más fittness edző is, pl Béres Alexandra, aki nagyon jól végzi a munkáját, gyermeket is nevel és mégsem él a kirakatban. Nem hiszem, hogy neki pl anyagi gondjai lennének, de aki ennyire pénzéhes, hogy mindenhol csak őt kell látni, az nekem nem szimpatikus, de lehet másnak más a véleménye.

78. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2011. márc. 20. 20:08

Igen, normális. Az ő esetében. Ez nem öncélú exhibicionizmus hanem egy jól megtervezett kommunikációs stratégia része. A facebook pedig része az elengedhetetlen social media tevékenységnek. Magyarország miniszterelnöke is kommunikál a f.b-on, nem csak a jelenlegi, az előző is. Tetszik vagy sem, az életünknek olyan fajsúlyos részei lettek ezek az oldalak, hogy nem maradhat ki a cégek életéből.


A rajongóknak az a dolguk, hogy istenítsék a bálványukat, ezért hívják őket rajongóknak :)


Mindenki előtt nyitva az út, hogy a saját hivatásában ekkora sikereket érjen el és ilyen hírnevet vívjon ki magának.

Lehet hogy a módszere egy fikarcnyit sem ér, mégis százezrek fogytak már le a tanácsaikkal.

Réka sem ezüstkanállal a szájában született, amit elért, a mögött valódi teljesítmény van. Tessék utána csinálni.


Egyébként miért kattintottál rá az oldalára? Küldött netán egy emailt, amiben felszólított rá?

;)

77. Kira88 (válaszként erre: 76. - 745c235007)
2011. márc. 20. 20:00

:))

Így gondolom!Réka mindent elért, amire egy nő vágyhat az életben...ahelyett, hogy irigy lennék rá, inkább felnézek rá, példának tekintem.

76. 745c235007 (válaszként erre: 72. - Kira88)
2011. márc. 20. 19:46
szívemből szóltál!!!! köszönöm :)))))
2011. márc. 20. 19:45
ez a fórum egy vicc!! ennyi sok savanyú és irígy embert, hát nem hiszem el... nem is olvasom tovább mert idegesít!!!! nem kötelező nézni Őket, de az hogy ismeretlenül és tévesen ítélnek meg valakit, és beszéltek itt káros anyagokról... hát, viccesek vagytok itt páran!!!
74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 71. - 3e0ba54fb8)
2011. márc. 20. 19:44
Én nagyon tudatosan vásárolok és mivel szeretem a virslit feltúrtam a piacot a legjobbért. Egyedül a Norbi termékben van 70%-os hústartalom. Ha tudsz mást, örülnék, ha ajánlanál. Tehát az sem igaz, hogy a termékeik silányak.
73. 745c235007 (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2011. márc. 20. 19:44
rosszindulatú vagy, ennyi!!! ismeretlenül ítélsz meg más embereket... sajnállak.
72. Kira88
2011. márc. 20. 19:42

Lássuk csak: Réka egyszerű falusi kislányból- tanulással, munkával, kitartással, szorgalommal, szerencsével- pazar karriert futott be. Az ország egyik legismertebb arca, sikeres edző, dekoratív nő és igen, vagyonos ember!!!

Van szerető férje, gyönyörű egészséges gyermekei, barátai, rajongói, akik szeretik és kiállnak mellette.

Normális felfogású országokban egy ilyen nő igenis PÉLDAKÉP lenne. Nálunk ehelyett megy a "békázás", a szidás, a lenézés, a rosszindulat.


Nagy betegség az irigység...

71. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 64. - 07c4794583)
2011. márc. 20. 19:41
Nagyon nincs igazad. Olvasd el a könyveit, mindegyikben leírja, hogy az életmódhoz nem szükséges a termékeit megvásárolni. Aki megengedheti magának és nincs ideje, kedve a nyakába venni a várost a megfelelő kódú dolgokért, azoknak ott vannak a termékei. De soha sehol nem mondta azt, hogy csak akkor fogysz le, ha az ő termékeit veszed.
70. 706368c5e8 (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2011. márc. 20. 19:26

Kedves nori55!

Ahhoz képest, hogy nem szereted Rubint Rékát, elég sokat foglalkozol vele, már a második fórumot nyitottad meg, amiben szidod... lehetne jobb hobbid is.

2011. márc. 20. 19:24
Pl. az általu Update 1-ként hirdedett túrórudijuk a legroszabb minősítést kapta az összes ilyen termék között- de érdekes!!
2011. márc. 20. 19:22
Számomra az aki a terhességei alatt is édesítőszereket használ és ezt fenenn hírdeti és az általa egészségesnek hírdetett termékei rakás káros anyagot tartalmaznak mindent jelentenek csak nem az egészséges életmód hirnökét. Fogyni lehet egészségesen étkezve is és úgy is ahogy ők csinálják, de hosszú távon nem biztos hogy ez a nyerű. Az egész életük az üzleti tevékenységükön alapszik. Naná hogy mindent be kel dobniuk, hogy ezt el tudják adni- de azt nem hiszem hogy ők is ezeket a vacakokat ennék.
67. 9bbc382386 (válaszként erre: 65. - 07c4794583)
2011. márc. 20. 19:16
Akit meg lehet vezetni,azt vezessék is meg E vitaminokkal,és Schobert féle ételekkel-kiegészítőkkel :)
66. 9bbc382386 (válaszként erre: 64. - 07c4794583)
2011. márc. 20. 19:14

Két riportból nem tudok következtetni az intelligencia-hányadosára,pedig annyit sem láttam.

Nem figyelem nem tudom milyen összetevőkkel készítik a termékeiket,így nem tudok róla nyilatkozni.

Engem felháborítani sem tudnak :)

Azt viszont látom,amit csinálnak-jól csinálják!


Egyébként ne legyen velem kapcsolatban olyan érzésed,egyszerűen nem szeretem ha valakit intelligenciáját úgy mérik , ahogy azt írtad.Ennyi és nem több.

2011. márc. 20. 18:17

Egyébként ez az egész nem jelenti azt, hogy a Rubint Réka ne lehetne remek anyuka, remek üzletasszony, kiváló lábemelgető aerobik-istennő. Szerintem az emberek nem feketék-fehérek, magyarul a fenti tulajdonságai mellé ugyanígy elfér a dietetikai képzetlensége, a primitív megnyilvánulásai, meg hogy nagyon szereti a pénzt, és ezért képes E-vel teli termékektől csilivili marketing keretében elhitetni az emberekkel, hogy ezek gészségesek. Magyarán úgy gondolom, hogy a Sóbert-lufi egyik alkotóeleme a hazugság, amit művelnek, a többi valóban jószándék és az emberek fogyasztani akarása.


Ez nekem kevés a piedesztálra emeléshez, de tőlem másoknak lehet példakép.

64. 07c4794583 (válaszként erre: 56. - 9bbc382386)
2011. márc. 20. 18:12

Nem is ezt mondtam, hanem az a 2 darab interjú, amit vele láttam, melyben megnyilvánulnak a magvasnak nem nevezhető gondolatai, bennem viszolygást keltettek, nem szimpátiát. Sok embert elég jól meg lehet ítélni abból, hogy miket mond, amikor arra kérik, fejtse ki a gondolatait valamivel kapcsolatban.


És ami elsősorban az ellenszenvet kelti a Sóbert házaspárral szemben, az a diétaiparra felépített, arcpirító, pofátlan átverésük: hogy ahelyett, hogy az igazságot mondanának az embereknek - menjetek és vegyetek friss hozzávalókat a piacon, és tanujatok meg főzni -, mindenféle igénytelen, porból készült és adalékanyagokkal szétmérgezett termékek vásárolására buzdítják a jóhiszemű, fogyni akaró embereket.


Ez engem a Zalatnai Saroltára emlékeztet, rá is mindenki azt mondta, hogy szegény annyira buta, hogy nem tudja mit csinál - én nem veszem be, hogy JÓHISZEMŰEN el lehet adni ugyanazt az autót 12-szer 12 különböző embernek.

Ugyanígy nem hiszem el, hogy a Sóberték ne tudnák, miből vannak a termékeik.


[link]


egyébként miért van olyan érzésem, hogy elsősorban engem próbálsz kritizálni a hozzászólásoddal, esetleg valami önálló gondolat a témával kapcsolatban?

2011. márc. 20. 15:10

Az, aki hajnal egykor képes volt elindítani Rubint Rékáról egy fórumot, az véleményem szerint azért van, mert valami miatt érdekli az a bizonyos nő. Vajon irigy?!

Ő igenis letett valamit az asztalra: tanult, dolgozott és dolgozik, családanya és megmutatja nekünk hétköznapi nőknek, akik nem a médiában élünk, hogy így is lehet csinálni. Ő felvállalta azt, hogy emberek tömegei olyan stílusban beszélnek róla, mint például a fórum alkotója, és segít nem kevés emberen, aki súlyproblémákkal küzd. Neki ez az élete, ez a MUNKÁJA és hogyan legyen hiteles, ha nem így?! Akkor mit mondanál róla, ha terhessége után 20 kg plusz maradt volna rajta?! Biztos azt, hogy ennyit ér a módszer, amit csinálnak, nesze neked fitnessedző! Ugye?!

Én személy szerint már találkoztam vele és egy rendkívül kedves, segítőkész és intelligens ember. Azért mert valaki a sportnak él, az nem jelenti azt, hogy retardált... Ez nem olyan, mint sokan mondják az "izmos, kocka has, üres fej..." szlogen. Aki a sztereotípiákra ad, az már régen rossz!

Azt gondolom, hogy a seggrázását (ahogy fogalmaztatok) lehet utána csinálni és aztán beszélni... Azt meg hogy valaki hogyan néz ki, milyen a hangja, a szeme, arról igazán nem tehet. De ez is csak Téged minőstít, aki írtad!

2011. márc. 20. 14:15

Szerintem Rubint Rékáról sokan példát vehetnének!

Intézi a család dolgait,3 gyerkőc édesanyukája,s nem várja hogy a sült galamb a szájába essen!

S igen nem lóg a hasa,s nem síránkozik!

S az hogy nincs,vagy van főiskolája,az tök mindegy!

Láttam én már olyan bunkó egyetemet végzett emberkét is!

Ez alapján tényleg nem lehet,s nem szabad megítélni SENKIT!

61. d84afa853b (válaszként erre: 60. - E61ee7c124)
2011. márc. 20. 13:58

Így van.Valahol ez az exhibicionizmus kell a sikerek eléréséhez és be kell vallani azon a területen, ahol dolgozik sikeres.

Én személy szerint nem kedvelem őt azok alapján, amit a tv-ben láttam róla, de van ezer meg egy aerobic oktató, ugyanennyi diétás módszerrel, sőt van még ugyanennyi celeb is.Tehát lehet válogatni.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook