Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
210. a0c1361e44 (válaszként erre: 209. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 10. 06:31

Nem értelek.

Mi a baj azzal, hogy azt mondja kövér? Hiába mondana mást, attól még kövér lenne az illető nem?

209. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 208. - Bogancs71)
2011. máj. 9. 22:18
Meg tudták őrizni az egyszerüségüket? Nem vettek fel sztárallüröket? Haha! Pár éve milyen beszólásuk volt a szigeten? És nem csak ez,szerintem lenézi a túlsúlyos embereket,folyton lekövérezi őket,annak ellenére,h belőlük él.
208. bogancs71 (válaszként erre: 207. - Fc3b54dcf7)
2011. máj. 9. 21:10

Ha valakinek Réka csak a külseje miatt példakép és rá akar hasonlítani minden áron, őt utánozza, elhiszi, hogy ő is lehet olyan sikeres, annak komoly önértékelési zavarai vannak, ami adott esetben orvosi segítséget is igényel. Ezeket az embereket sajnálom, mert soha nem lesznek önmaguk, mindig másra/másokra akarnak hasonlítani, ezáltal megfosztják magukat sok boldog pillanattól, mert az életük csak egy folytonos hajsza, valaki utánzása, a saját életükre nem jut idő. A majmolt sztár pedig lehet bárki. Nem a sztár a hibás, hanem aki betegesen rá akar hasonlítani. A médiából áradó információkat pedig értelmes ember módjára szelektálni kell, nem mindent gondolkodás nélkül benyelni. Ami tetszik, érdekel, azt követem, ami nem az süllyesztő.

Réka példakép lehet az egészséges táplálkozás, a rendszeres mozgás népszerűsítése miatt, azért mert a karrier mellett vállalt 3 gyereket. Annak ellenére, hogy Rékáéknak van mit a tejbe aprítani megőrizték egyszerűségüket, tudják honnan jöttek, nem vettek fel különböző sztár allűröket, egyszerűen csak élik az életüket, végzik a munkájukat, nem veszett ki belőlük az igazi érték, a család fontosságát hangsúlyozzák. Mivel népszerűek, így a nagy nyilvánosság előtt zajlanak mindennapjaik.

207. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 204. - Bogancs71)
2011. máj. 9. 13:17

Részben egyetértek veled. Abban, hogy hatékony tornái vannak (bár én nem az ő dvd-it használom, mert találtam számomra jobb mozgásformát), egyetértek. És abban is, hogy a magánélete rá tartozik, és nem kell foglalkozni vele annak, akit nem érdekel (én sem botlok bele sehol, csak ha szeretném - és nem teszem). Szuper, hogy sokaknak sikerül a segítségével lefogyni, alakulni. Sőt, még azzal is egyetértek, amit a gyereknevelésről írtál, hogy a mi felelősségünk, milyenek a gyerekeink.

De..egyáltalán nem tartom jónak a példakép-részt. Szerintem nem reális, hogy olyan valaki legyen a külsejét illetően példakép (nemcsak Rékára gondolok itt), akinek az az élete, hogy jól néz ki. Persze, jól is kell kinéznie, hisz el akarja adni a dvd-it, az u1-es termékeket, saját magát (nem rossz értelemben írom ezt). Persze, na, de egy átlagos életű nőnek hol van annyi ideje és pénze, hogy ezt megtegye? Lehet korrigálni a meglévő adottságokon, mindenképpen. De káros, ha egy állandóan címlapon pózoló embert ész nélkül utánozni akarnak. Márpedig akarják ezt sokan, ahogy látom-olvasom. Mert azt sugallja, hogy bárki elérheti azt az alakot-karriert-magánéletet. De ez humbukk!!! A lelkiséggel-értelemmel-igazi értékekkel szemben a külsőre - sikerre alapuló anyagias - anyagi világot erősíti. Persze-persze, ez nemcsak Réka hibája. De ő is ezt a vonalat képviseli, a férjéről meg már nem is szólva...


Mindezek ellenére mondom, hogy fikázni őt (vagy mást) mégsem tartom helyesnek. Szerintem csak értelmesen fel kell mérni, hogy a saját adottságaink (testi, anyagi, időbeli) mit tesznek lehetővé. És ne akarjuk utánozni egyik címlaplányt-fiút, vvlakót, lagzilajcsit...meg ki tudja, kik vannak még. Higgyük el, hogy igenis értékesek vagyunk, és nem kell máshoz hasonlítanunk.

206. kergenyúl (válaszként erre: 204. - Bogancs71)
2011. máj. 9. 12:30
Tényleg nagyszerűen összefoglaltad . :)
205. judy1974 (válaszként erre: 204. - Bogancs71)
2011. máj. 9. 10:52
Annyira jól összefoglaltad! Minden szavaddal egyetértek!
2011. máj. 8. 16:30

Az elhatározást a változtatásra - aki akar egyáltalán változtatni - mindenkinek magában kell eldöntenie. Ha ez megvan, akkor jöhet a kivitelezés. Réka segítséget ad azoknak aki túl vannak az önsajnálaton és valóban változtatni akarnak eddigi életükön, alakjukon. Természetesen vannak akiknek nem kell segítség, képesek maguktól is a változásra. Ők nagyon kevesen vannak szerintem.

Előttem már leírták amit gondolok: ha valaki nem érdekel, akkor nem nézem a róla szóló híreket, nem foglalkozom a róla szóló cikkekkel, nem veszem meg azt az újságot amin az ő képe van a címlapon, stb. És nem panaszkodom, hogy a csapból is ő folyik, hiszen nem érdekel.

Egyébként sem értem, mert én érdekes módon nem botlok folyton Rékáról és családjáról szóló hírekbe sem a neten, sem a médiában. (Pedig érdekel, szívesen hallok róla). Legalábbis nem lényegesen több hírbe, mint akármelyik semmiből jött sztárrá avanzsált sztárocskának kinevezett személyről szóló hírbe.

Rendszeresen tornázom Réka DVD-ire kb. 3-4 hónapja, a változás nagyon látványos. Ahogy változik az alakom, nyerem vissza az önbecsülésemet, egyre jobban érzem magam a bőrömben, jól esik a sok dicséret. Tudom, hogy elsősorban magamnak köszönhetem, de Réka segített nekem a kivitelezésben, megmutatta mit hogyan csináljak. Nem vagyok fanatikus, de el kell ismernem amit Réka az alakformálás területén mutat, az jó. A magánélete csak rá tartozik. Azt gondolom igenis példamutató, még ha a szülés utáni torna területén sokak számára túlzásba is esik. Ő ebből él, természetes, hogy mihamarabb jó formában akar lenni, természetes, hogy szüksége van arra, hogy minél több hír szóljon róla, ez neki reklám. Szerencsére sok követője akad, aki megérti az üzenete lényegét. Meg lehet nézni egy-egy iskolás csoportot, mennyi elhízott gyerek van, akiknek a szülei ahelyett, hogy figyelnének arra, hogy minden nap egészséges ételt tegyenek a gyerek elé, netán valami testmozgásra buzdítsák a gyereküket a számítógépezés helyett, pénzzel próbálják pótolni az odafigyelést. A gyerek meg jobb híján - illetve a szüleitől és hasonszőrű tárasitól vett példa alapján - gyorsétteremben veri el a pénzt, ahol nyomja arcába a sok műételt, ami a későbbi betegségek okozója. Ha csak a fele követné Réka példáját azoknak az anyukáknak, akik naphosszat lógnak a neten "depressziójukban", idióta fórumokat indítanak szerintük az élet nagyon fontos dolgairól, nevetséges hozzászólásokat írnak ahelyett, hogy magukkal vagy a gyerekükkel, családjukkal foglalkoznának, már sokkal nagyobb esély lenne arra, hogy a jövő nemzedéke valóban alkalmas lesz az önálló életre.

203. a0c1361e44 (válaszként erre: 201. - Gavrilo1)
2011. máj. 7. 09:11

Többet tett le az asztalra? Mivel? Ezzel nem értek egyet, de ez nem is lényeg.

Ennyit az izlésekről:)

Nekem ő sem tetszik. Szerintem nem szép. Arra a 2 percre talán igen, amig lefotózták, de sokat olvashattuk annak idején, hogy a fotózás előtt a haját mindig újra kellett csinálni, mert annyira béna haja van, hogy pillanatok alatt bezsirosodott és csak bizonyos megvilágitásban lett jó a fotó, mert egyébként látszott a karikás szeme és egyéb hibái a bőrének.

202. a0c1361e44 (válaszként erre: 200. - Gavrilo1)
2011. máj. 7. 09:03

Ez szerintem a szülőkön múlik. Ha a szülő nem mondja el a gyerekének, hogy nem eszerint kell élni, akkor biztos az ilyenek lesznek a példák. Sajnos ismerek olyan szülőt, aki a lányának arról mesélt, hogy neki milyen rossz volt, amikor szakitott vele egy fiú és akkor ő azt csinálta, hogy járkált a fiú után, hátha visszakönyörgi magát, stb. És a kislány ilyen lett, mert azt gondolta ez a normális. Ugyanez van az ilyen műtött sztárokkal is. Ha a szülő a környezet azt sulykolja a gyerekbe, hogy szép mert szilikon a melle, mert tornázik éjjel nappal, stb. akkor a gyerekben az fog tudatosodni, hogy ezt kell tennie, igy kell kinéznie.

Mitől lenne szépség ideál Réka? Hiszen nem szép. Az alakja jó, de az is annyiban, ha valakinek ez a tipus tetszik. Tehát nem hinném, hogy attól lesz valaki példakép, ha mutogatják, csak attól ha valaki el is hiszi, hogy valóban igy kell kinézni, ezt kell csinálni.

201. Gavrilo1 (válaszként erre: 199. - A0c1361e44)
2011. máj. 7. 08:18
Hát nem tudom, de Claudia Schiffer egy csöppet inteligensebb és többet tett le az asztalra mint RR. Nem egy kategória a kettő. meg számomra még a szép nő kategóriába is tartozik, nem mint a fittnesz sztárunk.
200. Gavrilo1 (válaszként erre: 197. - A0c1361e44)
2011. máj. 7. 08:12

Csak az a baj, hogy nagyon-nagyon sok fiatalnal ez a mérce. Kire akarnának hasonlítani a mai fiatal lányok ha nem a TV-ben látottakra??? (sajnos)

Engem sem érdekel, de látom hogy sokakat bizony igen- és aki megcsináltatta a mellét, száját stb-pontosan azért mert akik a TV mutogatják magukat ugyanúgy fel vannak varrva, ki vannak tömve, és milyen jól néznek ki. Az a szép ha gömbölyű a popsi, cici, száj kikerekedve. Ezt látják Rubint Rékától is- a szépségideálba gyömöszölt csodamama.

199. a0c1361e44 (válaszként erre: 198. - Kergenyúl)
2011. máj. 6. 20:54

Nekem pl. Biró Ica sokkal ellenszenvesebb és ő sem azért, ahogy kinéz. Vagy Claudia Schiffer. A világ legszebb anyukájának a világ legszebb babája. Ez sokkal röhejesebb, főleg úgy, hogy nem látták az én gyerekemet és sokunkét sem.


Na mindegy. Akinek jól esik mást ezért utálni, arról fröcsögni az tegye, de én nem találom ennek értelmét.

198. kergenyúl (válaszként erre: 197. - A0c1361e44)
2011. máj. 6. 20:37

Persze , hogy nem kell ugyanazt csinálni . Mégis könnyen kialakul valakiben a " sz@rcsimbók vagyok " érzés , ha lépten - nyomon ezt tolják az arcába . Én megnéztem a máshol emlegetett fórumot , és tényleg , a hozzászólók többsége szóban habosra nyalja Rékát ( amúgy egészségükre ) , s egyre többen választják példaképüknek . Na de ha a kismamák szülés után nem pattannak fel tíz nappal konditornázni , akkor evidens a lelkifurka , a rossz érzések , hiszen ők is (hasonlóan Rékához ) szuperbombasztikus fittek szerettek volna lenni !

Na itt a gond . Ha Réka nem tolná folyton előtérbe magát a bombaformájával , szuperságával , hanem mondjuk csak fél évente nyilatkozna a formájáról s a nagycsaládosság gyönyöreiről , inkább hatásos lenne , és hitelesebbnek is érezném .

197. a0c1361e44 (válaszként erre: 196. - Kergenyúl)
2011. máj. 6. 18:51

De miért kellene ugyanazt csinálni mint neki?

Miért kellene azért rosszul éreznie bárkinek magát, mert nem úgy néz ki mint ő? Ha valaki attól rosszul érzi magát, hogy őt látja és szebbnek találja magánál, akkor ott más gond is van. Nem hiszem, hogy Réka miatt bárki is depressziós lenne. Én még ennyi idősen sem szeretnék úgy kinézni, ahogy ő néz ki, nemhogy fiatalabb koromban. Engem nem tudnak meghatni az ilyenek, sem ő sem a többi topmodell és celeb.

Sokaknak egyébként ez nagy hir, pont annyira, hogy a VV-sek mit csinálnak, hogy néznek ki, vagy a Mónikasó. Nem kell ám ezzel foglalkozni! Engem az sem érdekel, hogy Réka a szülés után hány kiló és az sem, hogy a szomszédom hány kiló a szülés után. Engem az érdekelt, hogy velem mi van, én, hogy nézek ki, hogy érzem jól magam.

Ha ilyeneket hallok, akkor mindig az jut eszembe, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is, ha az enyém megdöglött, vagy a szomszéd kertje mindig zöldebb.

Pedig nem igy van. Ha teszünk magunkért, akkor jól érezzük magunkat. És ezt nem úgy kell tenni, hogy a TV előtt ülve Rékát nézni és közben a nem tudom hányadik zacskó chipset enni. Ha nem tetszünk magunknak, akkor mozduljunk meg, ne másokat kritizáljunk.

196. kergenyúl (válaszként erre: 195. - A0c1361e44)
2011. máj. 6. 18:25

Én csak nem hinném , hogy valóban szükséges - e minden második napon meglobogtatni őt mint szuperformás bombanőt és mintaanyát . Ugyanis ha nem akarok tévézni , ki tudom kerülni a róla szóló műsorokat , de neten is tele van minden vele , ott már lavírozni kell . Egy újságos mellett meg nem is lehet elsétálni anélkül , hogy meg ne ütné a szemem a " Nagy Hír " , miszerint bombaformában van !!

Egyszerűen ez már túlzás .

Azt már nem is részletezem , hogy ha egy átlagos kismama nézeget a hírek között , aki netán kerekded , maradt rajta túlsúly , esetleg fáj eze - aza a szülés után , szalad a lakás , nyűgös a gyerek , stb. , akkor az illető önbecsülése rögtön le is süllyed a padlóig , hogy ő nem tud mosolyogva tornázni - főzőcskézni szülés után pár héttel .

Túl sok , na .

Nem is érzem hitelesnek , nem tudom , miért . Talán mert szülés után vannak bizonyos természetes folyamatok , amik ha bekövetkeznek , bizony komoly mozgásgátló tényezők , ha az ember amúgy egészséges és fitt , akkor is ! Gondolok itt a tejjel teli mellekre ,tejcsorgásra , erős vérzésre , sebgyógyulási kínokra , egyebekre ... Hogy lehet így futni az erdőben , meg másfél órás edzéseket tartani ?

Azért ez nem normális .

2011. máj. 6. 17:43

Jaj, ne csináljátok már?

Kiről szólnának ilyen hirek, ha nem az ismert emberekről? Persze, hogy nem engem meg egyszerű nőket mutogatnak a TV-ben, hogy de jól nézünk ki szülés után is. Senkit nem érdeklünk max. a saját ismerőseinket.

Miért zavar bárkit, hogy Rékáról szól egy csomó minden? Persze nem hizott, igy nem is kellett nagyon fogynia sem, de azért valljuk be, hogy tényleg csinos. Persze neki pénze is van rá, igy könnyű, de azért nem hiszem, hogy irigynek kellene lenni rá ennyire. Nyugodtan nézzetek körül itt a hoxán, hogy egyszerű, hétköznapi nők mit művelnek magukkal, hogy megtartsák a formájukat, vagy rendbe tegyék a hiányosságaikat, illetve pótolják. Mell plasztika, szemplasztika, hasplasztika, stb. És érdekel valakit? Szebb lett tőle? Nem, én nem látom őket sem jobbnak. És akkor mi van? Nekik tetszik, igy érzik jól magukat és ez a lényeg.

Réka végzi a munkáját, ami azzal jár, hogy mutogassák. Hogy jó anya e? Nem hiszem, hogy rosszabb lenne bármelyikünknél, és csúnya is bármit feltételezni róla.

Bárki utána csinálhatja. Nyissatok torna termet, tornázzatok naponta több órát, közben legyetek feleségek, anyák és nők. Aztán meglátjuk melyik az egyszerűbb:)

194. limma
2011. máj. 6. 11:28

Aki akarja, tisztelje, nézzen fel rá, de nekem azért fura, hogy tökéletes anyukaként állítják be, miközben mindent elkövet, hogy a kisbabája szükségleteit a háttérbe tolja.

Mint ahogy Nori a 179-ben leírta.

Miért hurcolja mindenhova? Hogy van ideje szoptatni?

193. kergenyúl (válaszként erre: 192. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 5. 15:45

Nos például én sem értem ezt a dolgot .

Aki szült már , az ismeri a nyűgös - fájós - sajgós - tejbelövellős - lázas érzeteket , császármetszés utáni egyéb fájdalmakat . Nem hiszem , hogy ezek őt elkerülik , vagy hogy ezen problémák hatásos ellenszere lenne az erdei futás és a 90 perces torna . :(

Elég fura .

2011. máj. 5. 13:55
Borzadály....az a nő abszolut nem hiteles,nem is szép(de véhülis az mindegy is lenne),játsza az eszét folyton. Baromság amiket mond,hogy csak edzéssel meg diétás kajákkal lehet szülés után újra formába jönni.Én rengeteg nőt ismerek aki szülés után bármiféle erőfeszités nélkül is nagyon jól néz ki,sőt olyat is ismerek akin van pár kiló,de igy csinos és elégedett. És különben is miért kell szülés után hetekkel lefogyni? Plusz ő elvileg alig hizott...akkor mit fogyott le? Hagyjuk már...ja és úgy könnyü szolibarnának meg jól fésültnek lenni,meg órákat tartani meg nagy duettet végigüllni(ami több óra)ha anyuka meg babyszitter vigyáz a 3 gyerekre! Ja és ha már itt tartunk,mikor szoptatja azt a gyereket egyáltalán? Ha szoptatja egyáltalán(ami szerintem nem nagy tragédia,már ha nem szoptatja,csak nem kéne beállitania magát szupernőnek és szuperanyukának sőt az ország anyukájának).
2011. máj. 5. 13:46

Sziasztok !

Kedves előttem író , most is változatlan a véleményed ? 

Nem hiszem , hogy csak engem zavarna , hogy Rékáról minden egyes héten megjelenik (nem is ) egy fittségét méltató cikk . Milyen volt 10 nappal , két héttel , három héttel , egy hónappal , 48 nappal , két hónappal szülés után .

Egyszerűen Sok !

Nem lehetne megtalálni az arany középutat ? Mondjuk csak félévente megszellőztetni mindezt ?

A Life Network - ön megy egy sorozat , a Fogyassz le ! című . Az ott szereplő kis dinamit - szöcske edző , Leanne alakja szuper ! Nem kigyúrt , nem szilikonos , normál izomzatú nő .

2011. ápr. 2. 20:29

Kíváncsi lennék egyik-másik vélemény író mindennapjaira, mennyit tesz saját magáért, a nőiességéért, azért, hogy 30-40-50 évesen is vonzó maradjon mind testileg, mind lelkileg. Vajon aki kritizál, az maga tökéletes alkatú (vagy legalább elégedett önmagával) és megfelelő IQ-val rendelkezik? Szabadidejében a neten lóg és sajnálja magát, vagy némi mozgással tesz a tunyasága ellen? Szülés után inkább bálnára hasonlított, mint csinos anyukára? Természetesen kinek nem inge, ne vegye magára, de elgondolkoztató számomra a sok negatív (vagy inkább primitív) vélemény.

A fórum kérdése Réka magamutogatására vonatkozott, mely kérdés feltevésében is érzek némi rosszindulatot. Mert mit is jelent az exhibicionizmus? Véleményem szerint Réka nem tartozik ebbe a csoportba. Egyszerűen sikeres, felkapott és szerencsére nagyon sok követője van. Nem tökéletes, mint ahogy egyikünk sem az. A népszerűsége (az említett közösségi oldalon és egyéb fórumokon) többek között a közvetlenségében rejlik. Az megint egy másik kérdés, ki hogyan éli meg a terhességet és a szülést. Van aki terhességként, van aki a világ legszebb állapotaként.

Nem volt szándékomban megbántani senkit, csak leírtam ami eszembe jutott a fórum végig olvasása után.

189. a0c1361e44 (válaszként erre: 188. - 9bbc382386)
2011. ápr. 1. 19:52

Én a pm műtétet is nehezen viseltem pedig nem vagyok nyafogós fajta:)

A derekam tönkrement a szüléstől. Azaz már lehet, hogy a terhességtől, igy a szülés után hetekig nem tudtam egyenesen menni, sem ülni, sem állni, sem feküdni.

Keskeny csipő, nem tágultam egyáltalán, a fiam 3800 gr volt. Azt mondták a dokik, hogy nekem egy 3 kilós babát is nehéz lett volna megszülnöm. Volt is irva valami a kiskönyvembe. Aztán lázas voltam, a gyerek magzatvizet szippantott, stb. Én 26 órát voltam a szülőszobába. A császárt megúsztam, mert 14 perccel előbb azért mégiscsak kijött a fiam:) Délre volt a műtő előkészitve. Tegnap volt 22 éve:))))

188. 9bbc382386 (válaszként erre: 187. - A0c1361e44)
2011. ápr. 1. 19:45

Mitől nem tudtál moccanni,beálltak az izmok,vagy nehezen tágultál?

Keskeny a csípőm nekem is,36-os nadrágot hordtam a 180cm-hez.Fél 12kor bementem a kórházba és 13,30kor megszületett a Lányom :) Voltak kemény fájások,de minden megszűnt mikor megszületett.2óra kötelező pihenő után azonnal mentem tusolni,ezen aggódtak is,de így éreztem ösztönösen.5napig voltunk bent,ez volt a kötelező akkor.

187. a0c1361e44 (válaszként erre: 185. - Gavrilo1)
2011. ápr. 1. 19:38

Attól függetlenül, hogy a szülésemnél elég sok érdekesség volt, pontosan a kis csipőm miatt, és ráadásul ki is készültem (a derekam is), valamint maradt némi plussz rajtam, én is a terhesség előtti cuccomba öltözködtem:) Pedig aztán hiztam jó sokat, azaz vizes voltam.

Meg persze én is elmentem tusolni, meg igyekeztem, de ki voltam tőle:) Én a szülés után 6 napot voltam kórházba. Ezt az időt alvással töltöttem, aztán otthon még hetekig moccanni sem birtam szinte...

Én 1 napig szültem:(

186. 9bbc382386 (válaszként erre: 185. - Gavrilo1)
2011. ápr. 1. 19:37

:-) Az az érdekes,hogy ezt vettem és veszem természetesnek.

Mikor toltak ki a szülészetről a szobába,akkor jött oda egy jó ismerősöm hogy hogy vagyok(?),én meg mondtam neki: Te hogy vagy,könnyű szülést kívántam stb.Ekkor mondta hogy már szült,hááát,meglepődtem :)

Persze nem vagyunk egyformák,mi szerencsések vagyunk,és valószínű Réka is az!

185. Gavrilo1 (válaszként erre: 183. - 9bbc382386)
2011. ápr. 1. 19:32
Emlékszem nekem is azt mondták a tusolóban, hogy a nőgyászos betegek a másikba menjenek én meg mondtam, hogy 2 órája szültem. Csak néztek rám, mert hasam semmi sem volt. A rendes terhesség előtti gatyámban mentem haza a kicsivel a kórházból.
184. a0c1361e44 (válaszként erre: 182. - Gavrilo1)
2011. ápr. 1. 19:13

Persze alkat is.

Nekem nagyon kicsi a csipőm, a gyerekem ehhez képest nagy volt.

Az izmai kötöttek voltak, és csak látszólag vagyok kemény nő, egyébként béna vagyok:)

10 évig Judóztam, versenyszerűen.

2011. ápr. 1. 19:10

Nekem is gyorsan ment a szülés,nem volt semmi komplikáció,és még aznap fitt és üde voltam,hasam lapos volt.Tusolásnál meg is jegyezték mit keresek ott?:DD

Emlékszem sokan nagy hassal maradtak és ülni sem tudtak.

Sportoltam keményen előtte,12évet.

182. Gavrilo1 (válaszként erre: 181. - A0c1361e44)
2011. ápr. 1. 18:56
Ezt megcáfolom. Én is sportoló voltam. A terhesség alatt is sportoltam és borzasztó gyorsan szültem és már egy nappal a szülés után semmi de semmi bajom nem volt- pont a sportnak köszönhetően. És nekem minden sportoló ismerősöm hasonlóan gyorsan regenerálódott. De volt aki könyebben volt aki meg nagyon nehezen szült- alakt kérdse, nem sok köze van a sporthoz.
2011. ápr. 1. 18:29

Az, hogy ki mit bir szülés után nem tudom. Én is sportoló voltam a terhességem előtt. Azért hagytam abba, mert jött a fiam:) És hiába volt az alakom tökéletes és izmos, a terhességem alatt sokat hiztam, mert lett egy betegségem. És hiába hittem, hogy én mennyire kemény, nem igy volt. Nehezen szültem, pont a sportnak köszönhetően, és utána én hetekig nem voltam a régi.

Réka szervezete jól reagál ezekre a dolgokra, szerencsés:) És felesleges őt bántani.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook