Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka új torna dvd-je. Vélemények, tapasztalatok? fórum

Rubint Réka új torna dvd-je. Vélemények, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. febr. 27. 19:39

Köszönöm a válaszod, Az szép eredmény , gratulálok , értem szóval váltogatva vagy a 40percessel kiegészítve , 60perc naponta ,

Hát kelleni fog egy kis idő mire menni fog , de jön a tavasz és muszáj fogyni :):)

32. 5e48d37001 (válaszként erre: 31. - Tica 9595)
2010. febr. 25. 14:10

Szia!A legnagyobb eredmény ezzel a tornával nálam az,az,hogy diéta nélkül lement 6,5 cm a csípőmböl fél év alatt.Van róla kép a naplómban.

Én úgy csinálom,hogy Teljes test+hasizom,vagy 20 perc popsi +comb+has.Szóval 60 perceket tornázok vele.

Az elején még anno Réka első kazijánál Én is csak 20 percet bírtam megcsinálni,és eltelt egy kis idő mire végigcsináltam az egész dvd-t:)

Kel hozzá kitartás,de megéri:)

2010. febr. 25. 14:02

Sziasztok !

Tud valaki valami tapasztalatot , eredményt mondani amit a tornával ért el ?Remélem használ , én csak a napokban kezdtem el, 3napja minden este megcsináltam a 20perc hasizom erősítést, próbálom magam rávenni a 40percer blokkra is ...Ti hogy csináljátok?

2010. febr. 23. 11:12
Bocsi, RR5
2010. febr. 23. 11:12

Én igazából nem izmosodni, hanem fogyni szeretnék. Most 60kg vagyok, a cél 52-53 kg. De a súlyom már 2 hete stagnál, RR%-re tornázok minden nap kb 1 órát, mégsem fogyok.

Szerintetek?

2010. febr. 21. 16:32
Szerintem is nagyon jó, sokszor megcsinálom én is.
2009. nov. 26. 22:05
Én imádom RR tornáit,a 2009-es új dvd szuper,a 2008-as is igen jó.Kitartást hozzá mindenkinek!
2009. aug. 22. 19:21
Három hét átlag heti 4 RR torna tetszölegesen varriálva és centiben mérhetö változás, illetve a párom dícsérete:-)))
2009. aug. 9. 12:34

Sziasztok,

En is a héten próbáltam ki RR új DVD-jét. Eddig kétszer tornáztam rá, mind a kétszer a 40 perceset kiegészítve 20 perc hasizommal,mert nekem onnan van mit lefaragni. No, persze a comb,meg a csipösem fog kimaradni. nekem nagyon tettszik az új DVD, megvan RR-töl a többi DVD is, de eddig ez jött be a leginkább. Ebben legalább nem "hüházik" olyan sokat, meg a zene is állati.

Lenne viszont egy kérdésem. A karom nem mondom, hogy vékony, se nem hogy vastag, de eléggé "löttyedt". Szerintetek melyik RR felsötest gyakorlat a legjobb? Azt is hallottam,hogy állitólag ha súlyzóval csinálja az ember, akkor az izmosít és nem fogyaszt?? Én nem tudom, de tavaly nyáron sok gyakorlatot csinátam karra és vastagabb lett a karom mint elötte.

2009. júl. 27. 10:51
Sikerült már beszereznetek csukló-láb súlyzókat?
2009. júl. 21. 13:48
Nem tudom, hogy aztán fent van-e, de ott sok van.
22. 84c0401bbc (válaszként erre: 20. - Kiscicalany)
2009. júl. 20. 19:13
Hol vetted a gumikötelet?
2009. júl. 20. 18:05
Egyre jobbak a dvd-i a RR-nak: zenében is, gyakorlatokban is, és a Réka is összeszedettebb minden téren. Ez a 2009-es tényleg nagyon jó.
2009. júl. 20. 17:21

Én két napja töltöttem le az új 2009-es dvd-t.

Tegnap megcsináltam a 40 perceset, ma reggel a 20 perces popsi-csípőformálót, délután pedig a 20 perces combot.

Beszereztem gumikötelet is, hármat vettem 1700 Ft-ért.

A csukló és bokasúlyzók különböző árban mozognak. Ha ragaszkodsz a Réka által használt Nike-hoz, akkor igencsak a pénztárcád mélyére kell nyúlnod.

2009. júl. 20. 16:13
Mennyibe kerülnek a csukló- ill. bokasúlyzók?
2009. júl. 20. 16:09

Én is ma töltöttem le az új, 2009-eset.

A 40 percesbe néztem bele, meg csinálgattam is.

Nekem tetszik, mert gyakran váltogatja a gyakorlatokat.

10 kilótól szeretnék megszabadulni, remélem ez a 40 perces "kardiós" edzés hatékony lesz.

Ha lemenne ez a 10 kiló, utána izmosodni szeretnék, arra a 20 percesek jók lesznek.

2009. júl. 20. 13:35
Nagyon jó a dvd!!! Én a 40 perc teljes test + 20 perc hasat csinálom minden nap. Sajnos még nincs step padom, sem kötelem; szerintetek, ha ezek nélkül csinálom, így is hatásos? A csuklósúlyt helyettesítettem súlyzóval.
2009. júl. 18. 17:22

RR5 - comb:


Eddigi legjobb combedzés Rékától. Hihetetlen, de ez az új anyag teljes mértékben felülmúlta az eddigieket.


Eszközök: lábsúly(nem szükséges), gumiszalag, step pad(nem szükséges)


Az első 10 percben gumiszalagos gyakorlatok vannak. Réka használ közben lábsúlyt is, én ezt most kihagytam. Gumiszalaggal van oldara lépkedés, és a fő profil lábemelgetés oldalra és hátra. Meglepően nehéz volt, kicsit könnyebbnek látszott, amikor végignéztem.


A második 10 percben lekerül a szalag, ez a rész főleg guggolásból, kitörésekből, térdhúzásokból áll steppadon.


A végén 1 percet szán nyújtásra Réka. Szerintem ez elég is.

2009. júl. 17. 17:30

Én is kipróbáltam már a 40 perces teljes testet átmozgató tornát!

Már most imádom:)sztem a legjobb idáig:D, bár azokon a napokon amikor ezt fogom csinálni tuti hogy minimum plusz kar vagy plusz has edzést hozzá teszek(főleg mert szeretek min 1 órát tornázni, aztán utána bicó+stepper)...de a popsi comb nekem sztem elég ...

Ma fogom kipróbálni a 20perceseket....már belenéztem egy picit, de ennek örülök, hogy írtátok hogy mondjuk popsinál a 2 láb között van pihenő!!!Ez tök jó:)

2009. júl. 16. 21:23

RR5 - popsi-csípő:

Ugyanolyan, mint a tavalyi dvd popsi része. Mindkét lábra 8-8 perc jut. Minden gyakorlat 4x8 ismétléssel van. Már innen látszik, mennyivel összeszedettebb az elődeinél a dvd. Nincs benne csalás és ámítás, előre megmondja Réka, hogy hány emelés lesz, és tényleg annyi is van, nincs na még nyolc, már csak ennyi, de még egy kicsit, mg 16. . .

Aki tornázott már Rékára, tudja miről beszélek.

Tehát először oldalfekvésben vannak lábemelgetések (lábsúllyal), a szokásos gyakorlatok, nincs újdonság, majd térdelőtámaszban folytatja. Itt is, mint a 40 percesében, két láb között pihenő van. ebben az esetben 2 perc belsőcombra gumiszalaggal. Szerintem nagyon jó, nekem még igy könnyebb is nyújtva tartani a lábamat, egyébként szokott nehézségeket okozni.

Amikor ez lemegy, ismét 8 perc, a másik lábra. A végén még 2 perc belsőcombgyakorlat, ugyanaz, mint félidőnél.

13. 84c0401bbc (válaszként erre: 11. - D26dcc4363)
2009. júl. 16. 12:50
Egyetértek! Nagyon pontosan összefoglatad a jellemzőit.
2009. júl. 15. 17:57
Majd jövök a többivel, ahogy haladok.
2009. júl. 15. 17:57

RR5 - 40 perces teljes testre


Nem is tudom, hol kezdjem. Nagyon nagyon tetszett, és nagyon hamar eltelt a 40 perc. Egy percig se unatkoztam, persze ez betudható annak is, hogy először csináltam, de a gyakoratok változatosak. Ez tényleg átmozgató edzés. Nagyon jó a felépítése, nem arra meggy, hogy egy területet teljesen k. o. -ra fáraszt. Pont amikor kell, jön egy kis pihenő.

Két részre tudnám bontani. Az első 20 perc kézisúlyzóval indít, bemelegítés, lépkedés jobbra-balra, hinta, kevés karmunkával. Kb 5 perc után jön a jól ismert soroztat, az megy kb 8 percen keresztül: 8 előre tol, 8 kereszt, 8 oldalemelés, 8 feltol. Közben steplépcsőn (én talajon), van néhány alaplpés, ami végigkíséri ezt a blokkot. A sorozatok közötti pihenés a jól ismert guggolás, kitörés, oldalra lépkedés, térdúzát, ebből is van jó pár gyakorlat, gyors és lassú ütemű, ahogy már Rékától megszoktuk. A 13. perc környékén előkerül a gumiszalag, ezzel vannak gyakorlatok bicepszre, vállra, mellre.

A második fő rész 22. percnél kezdődik, 7 perc popsiformálás térdelőtámaszban. Ami külön tetszett, hogy nem tér át egyből a másik lábra, hanem közben 2 perc hátizomgyakorlat a pihenő. Aztán 7 perc a másik lábra. Végül egy szösszenetnyi 3 perc hasizomgyakorlat. Ami külön tetszett, és eddig nem volt, hogy minden izomcsoport edzés után van egy kis nyújtás.


Az eddigi Réka tornával ellentétben ez kellemesen kifárasztott, de nem annyira, mint az eddigiek. Szerintem kicsit könnyebb, egy-egy 20 percesével, vagy más mozgással, pl vmi kardió kombinálva, nagyon jól beilleszthető az edzéstervünkbe.


Ezzel Réka teljesen elérte a célját, pont olyan tornát kaptunk, ami önmagában is megállja a helyét akár minden nap, ha nincs több idő a tornára.

2009. júl. 15. 17:56

Amit eddig próbáltam:


RR5-hasizom: Elég nehéz volt, szerintem nehezebb ígyelsőre, mint az RR4-ben. Lábsúly nélkül csináltam, és lassan egy hónapja nem csináltam külön hasizomedzést. Annyi a változás, hogy többféle gyakorlat van, kevesebb ismétlés, így nem olyan unalmas. Vannak teljesen újak derékra, több, mint ezelőzőben, és lábemelős gyakorlatok is vannak ú

jak, sokkal több, mint tavaly. Ez a rész elég nehéz volt nekem, hát még lábsúllyal milyen lesz :-S

Pihenésképp a felénél van kb 3 perc belsőcombra.

9. Giii
2009. júl. 12. 13:14

Én most húztam le a legújabbat.

3x 20 perc + 1x40perc.

A zene igggen jo.

De a tornát meg nem próbáltam,csak bele néztem.

Kell hozza kézi súlyzó,steppad,gumi kötél/szalag/.

8. 84c0401bbc (válaszként erre: 7. - Ibuska1990)
2009. júl. 6. 17:26
Igen, ő félreértette, és a 20 percesről beszélt, végülis a múlt héten még az volt a legújabb.
7. ibuska1990 (válaszként erre: 4. - Ivett78)
2009. júl. 6. 15:16
Sztem te a 2008-as dvd-ről írtál. Abban van 4×20 perc. A honlapjukon azt írták hogy Réka új dvd-jén 3×20 perc van(comb,has,popsi), és egy 40 perces teljes testre vonatkozó torna.
2009. júl. 6. 13:39
Tornázik már valaki az új Réka dvd-re?
5. 84c0401bbc (válaszként erre: 4. - Ivett78)
2009. jún. 30. 09:32
Köszi! Te hol vetted meg és mennyiért?
2009. jún. 30. 09:30
4 részből áll, 4*20 perc. Van rajta "kardiós" rész is, jó a zene alatta, egy dobogó is kell hozzá, úgy hatásosabb!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook