Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? fórum

Mi a véleményetek Rubint Réka exhibicionizmusáról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
270. keszani (válaszként erre: 269. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 7. 14:32
kovetem,mert megjelenik az adatlapomon. nem tudom :D pletyka szinten érdekel :D és szeretek képeket nézni :D
269. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 268. - Keszani)
2011. jún. 7. 14:25
Hát,mellé fogtál,nem vagyok a követője :-DD Tudom kicsoda,van dvd-m tőle,amire néha napján tornázom (de mielőtt belekötnél a dologba,van Béres Alexandra,Tatarek Rezső,sőt,Bíró Ica dvd-m is,tehát nem vagyok Rubint Réka fan),én is drágának tartom a kajáit,nem szeretem a hangját,de ezektől függetlenül marhára nem tud érdekelni,mi van vele,hogy telnek a mindennapjai,stb.Inkább te nem érted azt,amit mondok: ha valami nem érdekel,meg idegesít,teszek rá,hogy új,meg hogy kicsoda,nem olvasok utána,mert nem érdekel :-)).Többek között ezért sem keresgetek rá semmire,ami Fekete Pákóval kapcsolatos: nem jött be se emberként,se zenészként,idegesít,nem érdekel,nem keresem a híreket vele kapcsolatosan,vagy ha látom,átlapozom.Én nem azt mondtam,hogy nem írhatod le a véleményedet,mert ez egy szabad ország,csinálsz,amit akarsz.Csak azt nem értem,hogyha ennyire nem szimpatikusak neked,nem jött be se a módszer,se a kaja,meg irritál,akkor minek követed a mindennapjaikat a klubjában (mert a leírtak alapján követed...).
268. keszani
2011. jún. 7. 14:17

gondolom te egy nagy kovetoje vagy ha igy véded, és nem érted mirol beszélek.a hangja idegesita a "huha"... de kiváncsi vagyok az uj dolgokra. hátha találok vmi uj tippet. az eredménye tetszik, és nem csináltam volna anno, de irtam,h probálkoztam vele. és veszem a croissant, de attol még drágálhatom,nem???

neked is megvan a véyeményed sok dologrol,mégis utána olvasol hátha van vmi uj

267. e705905164 (válaszként erre: 266. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 7. 14:16
dettó:)))
266. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 265. - E705905164)
2011. jún. 7. 14:15
Ennyi :-)) Engem meg Hajdú Péter idegesít,de nem is keresgetem a klubjait,meg ha meglátom valahol/valamiben,akkor elkapcsolok/átlapozom.
265. e705905164 (válaszként erre: 264. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 7. 14:14
ja,pl.:engem nem érdekel,azt sem tudom hol a klubja:DDD
264. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 263. - Keszani)
2011. jún. 7. 14:13
Ha ilyen véleménnyel vagy róluk,végképp nem értem,minek csatlakoztál a klubjához...? Nem szimpatikus neked se emberként,se edzőként,a módszere nálad nem hatott,a kajáit drágának tartod,irritál a hangja...Mi a túrónak nézegeted akkor a klubját? :-) Én ezt nem értem sose: ha valami zavar vagy idegesít,nem töltöm azzal az időmet,hogy lesegessem,mit írt ki meg minden...
263. keszani
2011. jún. 7. 14:07
ééés rossz példaképnek tartom...habár nem is rossznak mondanám, hanem tul "jonak". nem lesz buntudatom,mert nem ugy nézek ki mint o, nem fogom a falt kaparni ha egyszer terhes leszek és szulés után nem leszek fit, mert az iylen kevesekkel esik meg. csak o ugy álítja be, mintha nagyon konnyu lenne.+az o kajájuk nem épp a legolcsobb. havi szinten 1x elmegyek a boltjuk elott, megveszem azt a 3 croissant és ott is hagytam 1,50€-t. a liszt sem olcsobb. és akkor ha idot szeretnék sporolni,h legyen idom tornázni napi szinten, akkor abbol kéne mindenkinek sutni, az egyenlo lenne majdnem az anyagi csoddel,v kulon foyocskézek magamnak, akkor késobb kerulnék ágyba és nem lenne erom tornázni...melyik a jobb?
262. e705905164 (válaszként erre: 261. - Keszani)
2011. jún. 7. 14:04
hát ebben van valami,ha olyan jó a diétájuk,hogy szedte fel a pluszt..biztos elcsábult:)
261. keszani
2011. jún. 7. 14:02

elkezdtem olvasni az elejétol, de nem bírtam :D

irigység? nem vagyok irigy, nem kéne az élete.

de már nekem is feltűnt, h elég sűrűn megosztja a "követőivel" a midnennapjait. nem is akármilyen részletességgel. és mégis mindenre van ideje. megnézném ahogy takarít, v foz, mert ezt a kettot nagyon kétlem. gyerekeit is sztem másra bízza míg celeb életét viszi. a sok kép...hm..képmutatásnak nevezném. miért? akkor is igyvigyorgott, mikor a házassága mélybe kerult. tudom, gyerekek elott nem szabad gyengének mutatkoznia, de ennyire? mindenkinek megfelelni? ez lenne o,vagy egy szerep? meddig huzza?

hozzáteszem semleges vagyok, csatlakoztam a klubjához, mert jo amit elért, szép, és tiszteletre mélto de miylen áron érte el? mit áldozhatott fel ezért? v tényleg ez lenne o? magánélete, az nincs, és sztem nem is akar. nem példaértéku az,h minden percét kovetni lehessen. majdnem mint egy hitgyulekezet...

tanácsadás? olvasgattam és hasonlokat találtam: olvasd el Norbi konyvében, igy edd az update kajákat, igy tornázd a tornám..tudom,h ebbl élnek, de konyorgooom,miért nem lehet máshogy tanácsot adni? nekem pl nagyon nem jottek be Réka tornái? egy centi sem ment le nem is lettem feszesebb tole, és a hangja irritál, foleg mikor "huhaa"-zik... v mikor biztat,h csináljam,mikor o abbahagyja. meg neki is fáj..hisz vigyorooogsz...

Norbi...felszedte azt a pár kilot, pár hét mulva meg leadta....miért szedte fel? o nekem teljes mértékben unszimpatikus. nem iteles személy nekem.

2011. máj. 13. 22:04
de már uncsi ez a téma:D a sajtó is átrágta..mi is tegyük magunkat túl Rékán:D meg a többin:DDDDD
259. e705905164 (válaszként erre: 257. - 9bbc382386)
2011. máj. 13. 21:58
akármilyen szerződés van nem járatom le a másik embert,meg egyúttal magamat is:D
258. e705905164 (válaszként erre: 257. - 9bbc382386)
2011. máj. 13. 21:58

hát felőlem:DDD


de a tények,tények..nekem nyolc most itt ki mit gondol nekem lejött pár dolog ezekről..de hát ez nem számít,ahogy itt más véleménye se sokat...,mindenki elmondja amit gondolt azt sanyi..

257. 9bbc382386 (válaszként erre: 254. - E705905164)
2011. máj. 13. 10:04

A Bangóra reflektálva:

Azért ment oda enni a Bódy és Réka,mert aláírták a szerződést,miszerint a Hal a tortán c. műsorban szerepelnek,....aztán meg Bangóéknál elmondta-mondták a véleményüket,vagy megjegyzést tettek-már nem tudom.Magánügyük,ők meg ilyenek :)

256. a0c1361e44 (válaszként erre: 253. - D0d8909694)
2011. máj. 13. 08:45

Update kaját sosem ennék. Maradok a saját általam készítettnél. Íg nem is tudom milyen, de nem is érdekel.


Én azért fiatal koromban kaptam egy-két kellemetlen megjegyzést, mert olyan inget hordtam, amiből kint volt a hasam, vagy a szoknyám rövidsége miatt és nem nagyon esett jól.

pedig én nem vagyok celeb csak a sport miatt formás vagyok:)

2011. máj. 13. 08:27

de le is zártam,csak mikor olvasom a hsz-eket eszembe jut.:D pont láttam azt a részt...


azzal meg semmi gond,hogy büszkélkedik a testével,megteheti csini,csak ne férfiasodjon el..

2011. máj. 13. 08:25

azt tegyük hozzá ahol van sok pénz ott könnyű szupernőnek maradni...!


2.nekem semmi bajom Rékával amit elért az a teste..ennyi amit a férje ért el az az update ,szóval a sikereket se keverjük össze!



de visszatérve a Bangós dologra..amikor a húst megszagolta..Szilvivel meg megjegyzést tett a Bangó familiára az elég primitívség volt tőle... ilyet nem teszünk,ha jól neveltek vagyunk,meg minek ment oda enni,ha ilyen véleménnyel volt róla..sajnálatos komolyan...

253. d0d8909694 (válaszként erre: 247. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 07:55

Irisz, nem görcsölök, csak leírtam, hogy mi a helyzet. Ezzel együtt el tudom fogadni a testemet, bár nem ártana pár kilótól megszabadulni.

"Mit szóltál volna, ha ezért mindennek elmondtak volna téged is?"

Erre csak azt tudom mondani, hogy én biztosan nem tettem volna közszemlére a meztelen hasamat minden bulvárlapban és az interneten, így nem is tudtak megszólni. Szerénységgel, egy kis visszafogottsággal Réka is szimpatikusabb lenne szerintem mindenkinek. Nem azzal van baj amit csinál, hanem azzal, ahogy csinálja. (az update kajákról most nem beszélnék, én egyszer kóstoltam meg egy süteményüket és olyan volt, mintha fűrészport ettem volna, de ez más dolog).

Ja, és nem akarom magam 20-30 éves nőkhöz hasonlítgatni, eszem ágában sincs. Sőt még a ráncaimmal is jóban vagyok :) :)

252. a0c1361e44 (válaszként erre: 250. - E705905164)
2011. máj. 13. 06:43

Pontosan:)))

Ez a lényeg:)

251. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 249. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 23:04
Nah én pont nem vagyok irigy rá! Nekem is jó az alakom,megélek és én sosem kerülnék be a médiába és nem is akrok.
2011. máj. 12. 23:02

:DDDDDD


kit érdekel Réka vagy Bangó vagy a többi celeb??nekem attól se több se kevesebb nem lesz az életem...:D

249. a0c1361e44 (válaszként erre: 248. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 12. 22:53

Persze meg az irigységről.

Akit zavar, hogy nem ő róla szól valami, az tegyen valamit azért, hogy ne igy legyen. Bárki bekerülhet a médiába és mutogathatja magát és akkor nem Rékát kell nézni...

2011. máj. 12. 22:46
Ez a fórum Rubint Réka exhibicionizmusáról szól,nem a többi "celebéről".
247. a0c1361e44 (válaszként erre: 245. - D0d8909694)
2011. máj. 12. 22:29

Nori, ha nem teszel mást csak a megszokott dolgokat akkor a tested nem fog változni. Ezt megszokta, igy már nem alakul ettől.

A gericprobléma mellett is lehet tornázni, intenzivebben mozogni, főleg ha a gyógytornával karban tartod a gerinc melletti izmokat.


Nem értem, hogy miért zavar ennyire Réka. A többi csinos szép celeb is ennyire zavar? Én azt javaslom, hogy próbáld meg elfogadni a korodat és vele együtt a testedet. Ha mindig ezen görcsölsz, akkor biztos nem tudsz elég energiát forditani másra.

Ne azon keseregj amid nincs, hanem örülj annak amid van.

Ha elégedetlen vagy az alakoddal, akkor tegyél érte, hogy változzon. Napi szinten mozgás, és esetleg doki, hátha valamilyen hormonális problémád van.

Te is voltál huszon éves, és amint irod, te is csinos voltál. Mit szóltál volna, ha ezért mindennek elmondtak volna téged is?

Ez az élet rendje. Akkor te voltál fiatal és szép, most a másik generáció. Neked nem egy 20-30 éves nőhöz kell hasonlitanod magadat, hanem a veled egy korosztályban lévőkhöz. De a legjobb ha senkihez nem hasonlitod magad, hiszen minden ember egyedi és ez igy van jól:)

246. bogancs71 (válaszként erre: 245. - D0d8909694)
2011. máj. 12. 21:53

Hali.

Természetesen nem kell egyet értened velem, ez nem is erről szól.

Réka magánéletéről kialakított véleményeddel nem tudok vitázni, mert nem ismerem ennyire jól, mint Te, gondolok itt a plasztikára. Nekem bevált az ő edzésprogramja. Ízlések és pofonok kinek tetszik Réka alakja, kinek nem. Szerintem a felsőteste túlságosan kidolgozott.

A sikertelenséged a fogyásban pedig biztosan orvosolható valahogyan. Esetleg a gyógytornásztól kérhetnél segítséget, milyen rendszeres testmozgást javasol Neked. 50 éves korára az ember anyagcseréje igencsak lelassul, kb. 30-40%-kal, tehát ennyivel kevesebb energiabevitelre lenne szükség, ha ez mégsem történik meg, és nincs mellette rendszeres mozgás, akkor reménytelen a fogyás. Ezért van az, hogy a legtöbben ebben a korban híznak meg.

245. d0d8909694 (válaszként erre: 217. - Bogancs71)
2011. máj. 12. 12:31

Nem egészen értek egyet veled. Én pl. nem eszem soha chips-et, nem iszom egyáltalán cukros üdítőket, kávét is mézzel napi 1-et, nem eszem húst krumplival, csak általában zöldséggel, legtöbbször főzelékféléket főzök, és este már csak 1 yoghurtot eszem saját készítésű (kevés cukorral!) lekvárral keverve. Szóval ennyi egész nap, ezenkívül nem járok kocsival, csak gyalog, v kerékpárral, és a gerincproblémáim miatt gyógytornázom minden másnap. NNa, ezzel együtt nem tudok lefogyni egy dekát sem, pedig szeretnék. Akkor most ez nem genetika szerinted?

Egyébként a Réka-kérdéshez hozzászólva csak annyi, hogy mindennel együtt nem szeretnék úgy kinézni mint ő, mert az ő alakja inkább férfias,mint nőies. A műcicikről már nem is beszélve. Azt, hogy a gyerekét szoptatja, pedig nem hiszem. Valószínűleg a hasa is azért olyan amilyen, mert a programozott császár után - gondolom - a plasztikai sebész varrta össze úgy, hogy szép feszes legyen. Én négy gyereket szültem természetes úton, nem ugribugriztam utána, azt ettem ami jólesett, persze nem nagy zabálásra gondolok, és a klimaxig tartottam is a terhességek előtti súlyomat.

Szóval, ha Réka vagy Alexandra, akkor inkább Alexandrára voksolnék, ő a visszafogottságával, intelligenciájával sokkal szimpatikusabb mint a magamutogató Rékuci és férje...

2011. máj. 12. 08:47

szia,

inkább privibe tettem át a hsz-t, mert eltértem...

Nekem Rékáról nincs több gondolatom, végülis azt teszi, amit akar, velem sok dolga nem lesz...

243. bogancs71 (válaszként erre: 239. - Fc3b54dcf7)
2011. máj. 11. 20:22

Szia!

Szerintem nem Réka kilincsel különböző helyeken, hogy készítsenek vele riportot, szerepelhessen a lapjukban, műsorukban, hanem elég valószínű, hogy őt keresik meg az újságírók riporterek. Az állítólagos túlzott felhajtást nem ő kavarja maga körül, hanem körülötte kavarják. Ő meg kihasználja a népszerűséget. Ezzel semmi gondom, hiszen van rajta kívül még rengeteg "híresség" akik a fókuszba kerültek hirtelen. Persze nem lenne ennyire foglalkoztatott, ha a tömegek nem lennének rá kíváncsiak. Ha pedig erre van igény, akkor szerepeltetik mindenhol. Mondom ezt úgy, hogy én személy szerint nem veszem észre, hogy nyomulna, a csapból is ő folyna. Persze könnyű nekem, feketén-fehéren látom a világot. Na jó ez csak poén volt! :)

Amit leírtál a mindennapjaidról ismerős, de pontosan az a nagyszerű, hogy be tudod osztani azt a kevéske szabadidődet és jut mindenre, mindenkire még ha néha úgy érzed egyik másik részét elhanyagolod. Összességében helyt állsz, ez a lényeg.

"ha minden médiaforma (plakát, tévé, újságok - vagy címlapjaik, de még a filmek egy része is) ontja magából a tökéletes embereket, akik minden téren sikeresek, mindenre van idejük, pénzük, és azt sugallják, hogy csak ilyen tökéletesen ér az ember valamit (ld. Réka), akkor részben megértem azokat, akik feladják." Lehet én szerencsés vagyok, mert nekem teljesen más a gondolkodásom. Nem fogok a kardomba dőlni mert nem leszek olyan mint xy sztárocska. Én önmagam akarok lenni mindig, magamnak kell hogy megfeleljek, nem másnak, nem mások elvárásainak. Én ilyen tökéletlenül is tökéletesen boldog vagyok. :)

Volt idő, hogy egyszerre két suliba jártam, mellette dolgoztam, itthon elláttam a háztartást, a három gyereket, közben építkeztünk. Nem volt könnyű, de nem voltam egyedül, a családom, a szerelmem, a gyerekeim mind azon voltak, hogy megoldjuk. Itt hangsúlyoznám a család fontosságát. Mert hiszem, hogy aki boldog, kiegyensúlyozott családban él (ezért persze nagyon sokat kell tenni, ezt sem adják ingyen), annak nem okoz mély depressziót ha épp nem olyan sikeres és tökéletes, mint Réka, nem omlik össze ha épp nem tud megfelelni, a mai kor női elvárásainak, stb.

242. e705905164 (válaszként erre: 238. - A0c1361e44)
2011. máj. 11. 09:28
de ez mind szép és jó,de mi ez a sajnál dolog??ki sajnál mit?
241. fc3b54dcf7 (válaszként erre: 217. - Bogancs71)
2011. máj. 11. 09:23
Ja, én is utálom a dohányzást!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook