Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a diétás sikerekről? fórum

Mi a véleményetek a diétás sikerekről? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 20. 13:25

Ja igen a célom 63-65 kg, tehát 7-9 kg. Egyédként 170 cm vagyok.

A párom 181 cm, az ő célja 81-83 kg.

Mindketten 46 évesek vagyunk.

2008. dec. 20. 13:23

Sziasztok,

nekem augusztus 20 tól november elejéig 10 kg-ot sikerült hálistennek "elveszítenem", 82,5 kg-ról 72-re. Most egy kg megy föl-le, január elején tervezek egy újabb intenzívebb szakaszt.

A párom július közepétől szeptember végéig 102-ről 96-ra ment le, és október elejétől november közepéig elérte a 87 kg-ot.

Ebben nekem segített egyrészt a fehérjeturmix diéta az elején két hétig, aztán esténként csak, a párom októbertől vacsorázta ezt, heti háromszor futás mindkettőnknek, és persze a főzés is átállítva egészséges dolgokra. Plusz sikerem még, hogy a laktóz-intoleranciám megszűnt, depresszióm eltűnt.

A mostani karácsonyi időszak nem igazán a diétáról szól, de figyelünk mindketten, nehogy visszajöjjön.

2008. dec. 20. 12:51
Inkább nem írnám le: egy szerrel, ami reklámnak minősülne, és egyébként is elcsépelt a neve. De akkor, egyszer - azóta se! - bejött.
2008. dec. 20. 12:48

köszi

milyen diétával fogytál?

2008. dec. 20. 12:46

Nekem volt egy nagy sikerem, de az eredménye mára már sajnos nem látszik.(Nem jojo, hanem az azt követő terhességem pluszkilói miatt.)

Úgyhogy én gratulálok mindenkinek, akinek sikerült! Neked is, természetesen! :)

2008. dec. 20. 12:44

Én 2 hónap alatt megszabadultam közel 14 kilótól.

Ezt sikernek könyvelem el....de még nincs megállás:)

Túl fiatal vagyok, ahhoz hogy tönkre tegyem magam a fölös kilóimmal.


Milyen sikereitek voltak nektek eddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook