Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétás tésztákról vélemények fórum

Diétás tésztákról vélemények (beszélgetős fórum)


5. delbuk (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. nov. 13. 10:36
Nekem a Szafi cuccok általában nem annyira jönnek be. A Diabestar és a Dia-wellness tészták ízéről nem mondom meg, hogy diétás. Illetve jó megoldás a teljeskiörlésű tészta is, aminek a szénhidrát tartalma ugyan magasabb, de jobban telít, és annyit nem bírsz megenni belőle. Én azt a DM-ben szoktam venni.
2018. nov. 10. 14:09

Amióta kitiltottam a konyhából a fehér lisztet, és a teljes kiőrlésűt veszem, azóta abból kavarom a nokedlit és a palacsintát, a búzadara helyett kuszkuszból a "grízgaluskát", a tarhonya helyett a gerslit.

Egyébként lehet kapni teljes kiőrlésű búza darát is, és ha ezek után nagyon ritkán mégis közönséges tésztára éhezek, akkor minden mást azon a napon úgy alakítok (=kcal, ch, stb.) hogy férjen bele a napi étkezésbe az is.

Nem vagyok hajlandó ezeket a méreg drága különböző tésztákat megvenni és vagy igaz, vagy nem. Nem szoktam belehalni, ha esetenként megeszem a hagyományos fehér lisztből készített tésztát.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2018. nov. 10. 13:29

Ha ritkán eszel tésztát, akkor simán vehetsz hagyományosat is.

Az olasz tészták általában durum tészták.


Ha meg gyakran eszel tésztát, akkor szinte mindegy, melyiket veszed.

2018. nov. 10. 09:08
Az egyszerű Aldis stb. durum tészták finomak is és egészségesek is, 199,- / csomag.
2018. nov. 10. 09:03

Melyiknek jó az íze? Ezer éve nem ettem, de nem dobnám ki a pénzt, ha ehetetlen.

A nocarbot próbáltam régen, nekem ízetlen volt.

Szafisat próbálta valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook