Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik kórházban, kinél szültél? fórum

Melyik kórházban, kinél szültél? (beszélgetős fórum)


2006. aug. 8. 13:43
Kaposváron fogok. Dr. Gyócsi Andrásnál.
45. mandy
2006. aug. 6. 09:34
Én Balogh Tibornál fogok a Szt Imrében. Hat éve hozzá járok, de még nem szültem nála. Valakinek van tapasztalata vele?
2006. aug. 3. 22:26
Mind a két gyerekemet a Szent István Kórházban, Újvári Attilánál.Csak jót tudok róla mondani, megbízható, kedves, türelmes, nyugodt,...Nagyon meg voltam vele elégedve!Boldog babavárást, könnyű szülést és gondtalan babázást mindenkinek!
2006. aug. 3. 08:33
Kaposváron,dr Varga Tamásnál szültem.
2006. aug. 1. 18:30
Mindenkinek gratulálok a babájához! Én is Kecskeméten szültem mind a három fiamat dr. Nemes Andrásnál. Utolsó élményem tavaly márciusra tehető, akkor született ugyanis a legkisebb. Szerintem sokat javultak már a viszonyok a kórházban az elmúlt években. Mind a három gyerekkel baba-mama szobában voltam és nem bántam meg. A csecsemősök segítőkészek voltak, nem tudok senkire rosszat mondani. De lehet, hogy csak szerencsém volt! Nemes doktort csak ajánlani tudom mindenkinek, kiváló orvos és nem utolsó sorban nagyszerű ember. A szülés előtt állóknak gyors fájdalommentes szülést kívánok, akik már túl vannak rajta, azoknak jó babázást.
41. norahhh (válaszként erre: 40. - Vandancsi)
2006. aug. 1. 15:46

Gratulálok!

Olyan jó végre egy Kecskeméti!

Horti Tamás jó választás, bár én mindkét babámat Nagy Károlynál szültem, így Hortit szakmailag nem ismerem. Az biztos, hogy jó kezekben leszel, sok jót hallottam róla, negatívat nem.


A tapasztalataim? Amikor én szültem 1996-ban és 2000-ben, akkor sajnos nagyon rosszak voltak.

Állítólag sokat javult azóta.

Már akkor is volt papás szülés, csak a párom külföldi munkája miatt nem lehetett ott az felkészítő tanfolyamon. Ami még pozitív a baba-mama szoba. Na ebben sem volt szerencsém, mert kisfiam pont dec. 24-én Szent napon született, és akkor a kórház nem tartott külön ügyeletet az én kedvemért. Folyamatosan szóltam a csecsemősöknek, hogy sárgul a gyerek, de oda sem figyeltek. Aztán amikor felíratkoztam hazamenősre, akkor közölték velem, hogy besárgult, néhány napig még maradunk. Biababával pedig azért nem sikerült, mert kiszorult a feje két fájás között, így haematomás lett, megfigyelés alatt tartották. Őt értéken felüli sárgasággal adták haza, mondván hogy figyelgessem, ha romlik akkor irány vissza a kórház. Szóval megjártuk.

Remélem a harmadik babaával nagyobb szerencsénk lesz.

Most költöztek át a Doki cetrumba mindketten.

Sok sikert és mégtöbb boldogságot a babához.

40. vandancsi (válaszként erre: 37. - Norahhh)
2006. aug. 1. 13:38

Én még nem szültem, de ha minden jól megy, február végén fogok, Kecskeméten.

Horti tamást nem ismered véletlenül? Asszem együtt ugyanott rendel, mint a Nagy Károly?

Nekem Horti a dokim, de nemrég óta, előtte Kazacsay volt, de vele nem voltam elégedett.


Mi a tapasztalatod az Izsáki úti kórházról? Én sok rosszat hallottam róla...

2006. aug. 1. 09:49

1. szülés Hatvan dr. Lövey

2. szülés Hatvan dr. Umáthum

3. szülés Hatvan dr. Málik Zoltán és a negyediket is nála tervezem.

2006. aug. 1. 09:43

Szegeden szültem a Női Klinikán, Dr. Sári Tamásnál.

Eredetileg Hódmezővásárhelyen, Dr. Szöllősi Dalmánál szültem volna, de mivel korán jöttek a picik, volt egy talon dokim, dr. Sári.

2006. júl. 31. 14:22

Én Kecskeméten Dr. Nagy Károlynál.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Rendkívül lelkiismeretes orvos!

Ki szült még Kecskeméten?

36. DODICA
2006. júl. 28. 12:58
OTTHON!!!! Kétszer is, miután az első baba kórházban született, Gyöngyösön.
2006. júl. 22. 20:01
Én Sárváron, Dr. Mosonyi.
2006. júl. 22. 09:14
Én Németországban szültem a két fiamat egy olyan szülész-doktornőnél, akinek úgyan az a neve volt, mint nekem.
2006. júl. 21. 12:30

Nagykanizsán a városi korházban Dr.Bajsz Antalnál.

Császár lett belőle ott volt még a Gőgős és a Füle dokik.Persze még az altató orvos is.

Érzéstelenítéssel szűltem.

Mindenki nagyon rendes volt.

2006. júl. 20. 22:29
Én a BM Kórházban szültem Budapesten mindkét gyermekemet Dr. Domonkos Nándornál, aki ma már osztályvezető főorvos. A mai napig is hozzá járok immár ll éve. Teljes mértékben meg voltam elégedve, nem pénzéhes, annyit adtam neki, amennyit gondoltam.
31. Venes
2006. júl. 11. 07:30
Én a kecskeméti Megyi kórházban láttam meg a napvilágot, olyan 18 éve és 11hónapja. Hogy kinél, azt nem tudom. De köszönet érte, mert volt pár olyan dolog az életemben, amiért már érdemes volt megszületni.
2006. júl. 10. 22:28

Én is Debrecenben, a Kenézyben szültem...

Az én tapasztalataim nem voltak túl jók... Nem volt fogadott orvosom, így nem is igazán gondoskodtak rólam/rólunk... Örülhetek, hogy a kislányom nem valamilyen károsodással született...

A tisztaság is kifogásolható...

2006. júl. 10. 22:18
Én Budapesten a Péterfyben szültem,Orbán Istvánnál mindkettő gyermekemet!1997.04.08,és 2004.12.27én!
28. Vica26
2006. júl. 9. 18:34
Ki szült Zalaegerszegen? Még nincs orvosom.
2006. jún. 29. 17:44
Én mindkét lányomat Gyulán, Dr. Szabó Józsefnél szültem. Minden rendben ment, kicsit túlhordtam őket, de figyeltek rám a kórházban nagyon. A nagyobbiknál megindította az orvos a szülést (burkot repesztett) a kicsi "magától", természetes módon lett meg. Az orvos bejelentette, hogy másnap sajnos nyaralni megy, így nem szülhetek nála. Lekonyultam, de szerencsére Anna másképp döntött és aznap éjjel világra kéredzkedett (ui. a dokinak volt még egy éjjeli ügyelete, mielőtt szabira ment volna:)
2006. jún. 28. 20:55
Heló!Én Ajkán szültem a Magyar Imre kórházban,és mindkét alkalommal nagyon meg voltam elégedve.Pedig a nagyfiam igen nehezen jött a világra,mert nagy volt a súlya,és kerek a buksija.A végén vaacumos szülés volt mert már csökkentek a szívhangjai.De mindent megtettek értünk,és egy4 kg-os fiam lett.A második könnyebben ment.
25. bea533
2006. jún. 25. 15:10
Sziasztok. én szombathelyen egy kekete dokinál de nagyon aranyos és kedves emberséges.
2006. jún. 25. 14:14
Sziasztok én Budapesten a Szabolcs korházba Juhász Doktornál szültem.
23. Netty
2006. máj. 31. 13:30
Sziasztok! Én Szekszárdon fogok szülni. Akinek van tapasztalata, vagy épp szeretne szerzni, írjon!!!
2006. máj. 8. 17:41

sziasztok!

én a délpestiben fogok szülni, van vaalkinek valamilyen tapasztalata ezzel a korházzal kapcsolatban?

sokat segítenétek, mert kicsit bizonytalan vagyok!

köszi!!

21. brekka (válaszként erre: 1. - Hope04)
2006. máj. 7. 18:30
Én Budapesten, a Kútvölgyi Kórházban (SOTE Oktató) szültem 2X, dr. Tóth Ferencnél. A dokit mindenkinek maximálisan tudom ajánlani! A kórház is kulturált, a szülészeti osztály kifejezetten kellemes, szülésznők zöme profi, csecsemősök felejthetők, bár volt velük is jó tapasztalat.
20. Eve20 (válaszként erre: 19. - Gigi...26)
2006. máj. 5. 13:17
Mi forgácson lakunk, a Szérűskert úton. A fiunk még csak most lesz 10 hónapos. Neked viszont már tényleg nagy fiacskád van!:)) Mi nemrég néztünk lakást a Nyírfácskán, csak végül nem jött össze! Az utolsó házban! Tetszik az a környék egy-két éven belül mi is oda szeretnénk költözni.:))) Találkozhatunk ha gondolod, mondjuk én a találkozóra sajnos nem tudok elmenni.:(((
19. Gigi...26 (válaszként erre: 16. - Eve20)
2006. máj. 4. 18:50

Az ultrahangos nővérekkel szerintem mindenkinek gondja van itt:))


Mi tavaly ősszel költöztünk Pálfalvára, a Nyírfácska útra, mert ide a kisoviba jár a fiam (ebben az oviban dolgozik a barátnőm). Az én "kicsim" már 4éves múlt novemberben:)

Te merre laksz, ha én is megkérdezhetem..?:)

Talán a Hoxa-találkozó előtt is találkozhatnánk:D

18. Fcica
2006. máj. 3. 18:33

Sziasztok!


Én is a Szent Imrében szültem. Az orvosok és a szülésznők is mind nagyon kedvesek. Nekem választott szülésznőm is volt, (Éva), aminek azért egy kis előnyét élveztem a benntartozkodás alatt. Nagyon kedves, segítőkész volt, a szülés alatt pedig teljesen biztonságban éreztem magam mellette, pedig nem volt velem minden percben, hogy pátyolgasson.

Az orvosom Rabóczki doktornő volt, aki szintén nem az a babusgatós fajta, de nekem nagyon tetszett a közvetlensége, stílusa. Mindkettejüket nyugodt szívvel ajánlom, ahogy a kórházat is.

17. Dorsi
2006. máj. 3. 18:01

Sziasztok!


Én Szolnokon, a Hetényiben szültem mindkét gyermekem Dr. Georgievics János-nál. (Pedig nem oda tartozom körzetileg!) Imádtam, imádom!!! A mai napig szívesen, mindenféle kellemetlen érzés nélkül járok vissza hozzá ellenőrzésekre, szűrésekre. Ja! És nem anyagias, csak azt és annyit fogad el amit megbeszél vele a kismama. Apukákat is nagy szeretettel látja, várja. Itt helyben már nagyon sok kismamának ajámlottam, mindenki nagyon meg volt elégedve vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook