Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik kórházban, kinél szültél? fórum

Melyik kórházban, kinél szültél? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
16. Eve20 (válaszként erre: 14. - Gigi...26)
2006. ápr. 26. 21:46
Az a lényeg, hogy te elégedett voltál vele! Nekem mondjuk csak az ultrahangos nővérekkel volt bajom, a dokikról meg a többiekről nem tudok mit mondani. Egy dokival találkoztam, aki rendes volt. Mondjuk, én nagyon jól éreztem magam Gyöngyösön, nem bántam meg, hogy oda mentem. De persze ezt mindenki maga dönti el. Megkérdezhetem hogy merre laksz tarjánban? És a babá(k) mennyi idős(ek)? Nekem 10 hónapos lesz a kisfiam.
2006. ápr. 25. 21:27
Sziasztok! Én Debrecenben szültem a Kenézyben, Dr.Kiss Ferenc volt az orvosom. Róla csak jót tudok mondani, nagyon rendes, közvetlen, segítőkész; számomra csak az ő jelenléte volt megnyugtató szüléskor. A kórház maga: tiszta és a dolgozók többsége rendesen ellátja a munkáját. Negatív tapasztalatom sem hozzájuk fűződik: a kismamák többsége az ebédlőben lenézően méregetett mindenkit, ellopták a hűtőbe tett ennivalómat, cigiztek a WC-ben...Ennek ellenére nem éreztem magam rosszul, hiszen 3óránként randiztam a kisfiammal...:)))
14. Gigi...26 (válaszként erre: 12. - Eve20)
2006. ápr. 25. 12:04
Szia Eve20! Igen én is salgótarjáni vagyok. Sok ismerősöm ment el Gyöngyösre, és Jászberénybe is szülni. Tapasztalatom nincs rossz a kórházról (bár én életemben annyit voltam bent, ameddig a szülés+utáni pár nap volt). Lehet, hogy a gyöngyösiek meg ugyanezt gondolják a saját kórházukról, mert barátnőm ismerőse Gyöngyösről Hatvanba ment szülni... És ez mindig így lesz:) Nem nagyon ismerem az itteni dokikat sem, de mindegyikről van jó, és van rossz vélemény. Én inkább csak magamra hallgattam, és azt kell mondjam, minden jól alakult:)
2006. ápr. 24. 17:53
Én Gyulán szültem, Dr. Pomucz János volt a dokim. Nagyon aranyos, rendes, figyelt rám végig, aterhességem alatt is! ...és szerintem nem pénzsóvár! Fogadott szülésznőm nem volt, de ők is nagyon arik voltak!:)
12. Eve20 (válaszként erre: 11. - Gigi...26)
2006. ápr. 24. 16:39
Szia Gigi! Én tarjáni vagyok, de nem itt szültem, hanem Gyöngyösön. Nagyon rossz dolgokat hallottam a helyi kórházról...te is tarjáni vagy ha megkérdezhetem?
2006. ápr. 18. 12:14

Sziasztok!


Salgótarjánban feltétlen csak ajánlani tudom Gordos Szilárd dokit! Lelkiismeretes, és tökéletes jellemű doki!

2006. ápr. 16. 15:41
dr. Anga-Kis Balázs volt a doktorbácsim /Péterfy S. Utcai Kórház/, mindenkinek ajánlom, nagyon meg voltam elégedve vele és a szüléstől egy percig sem féltem, mert abszolút biztonságban éreztem magam vele.
9. Tacus (válaszként erre: 6. - Bige)
2006. ápr. 14. 23:06

Sziasztok!


Én is a Nyírő Gyula kórházban születm dr. Dakó Imrénél. Nagyon kedves lelkiismeretes doki. Mindenkinek nyugodt szivvel tudom ajánlani.

8. ilda
2006. ápr. 14. 20:18

Ha esetleg van vidéki akit érdekel:


Én Kecskeméten szültem 3x ,Dr. Péterváry Lászlónál

nagyon rendes , kedves , figyelmes volt. Ajánlani tudom mindenkinek , mi már megbeszéltük ezügyben nem találkozunk már (legalább is nagyon valószínű) :)))))

7. Nitka (válaszként erre: 5. - Jázmin23)
2006. ápr. 14. 16:25

Szia Jázmin!

Köszi a választ! Nekem júniusban jön az első babám, és nagyon izgulok... Tele vagyok kérdéssel, kétellyel. Úgy érzem, szinte semmit sem tudok a szülésről, arról az útról, ami a baba születéséig vezet... :) Kinek illik, kell fizetni, mennyit, illik-e a szülészorvost erről megkérdezni, mit tegyek, ha eljött az idő stb... Teljesen butának érzem magam... :(

6. bige
2006. ápr. 14. 09:22

sziasztok!

én 2x szültem a Nyírő Gyula kórházban dr. Fekete Antalnál. Végtelenül kedves, figyelmes. Nagyon szeretem. A nővérek csak "Svarc dokinak" hívják:-)

5. Jázmin23 (válaszként erre: 4. - Nitka)
2006. ápr. 14. 09:03

Szia!


Én a Szt Imrében szültem, a dokidat nem ismerem, de a kórházat jó szívvel ajánlom, nagyon jó hely, tiszta, rendes mindenki az orvosoktól kezdve a takarítókig!

Jól választottál!

Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de nem is éreztem szükségét!

Ha éppen többen szülnek rajtad kívül akkor nem igazán lesz rád ideje, erre készülj fel!

Mikor Én szültem akkor is még rajtam kívül ketten szültek, ezért csak percekre jött be a szülőszobába hogy megnézze mi a helyzet, de Nekem ez így jó volt mert elég volt a Férjem jelenléte!

Ha bármi konkrét kérdésed van a kórházzal kapcsolatban szívesen válaszolok!

2006. ápr. 12. 19:02

Sziasztok!

Én a Szent Imrében szeretnék szülni, a Horváth doktor úrnál. Van valakinek valami tapasztalata vagy a kórházzal, vagy a szülésszel? És mit tudtok arról, hogy érdemes nem csak a szülész orvost "megfogadni", hanem a bábát vagy a szülésznőt?

2006. ápr. 5. 06:33

Dr Sóvágó László Szent János

Csak jót tudok mondani róla és a kórházról is. A doki közvetlen és minden kérdésre válaszol. Bármikor elérhető telefonon, ha baj van. A szülés elejétől ott volt velem, nekem kellett felhívni amikor jöttek a fájások és nem a kórház értesítette. Én húsvétkor szűltem de minden nap bejött meglátogatni. Nagyon korrekt orvos.

A kórház is nagyon szimpatikus volt. Nem volt zajongás és lehetett pihenni. A babákat le lehet adni a csecsemősöknek bármikor. Éjszakára mindenki beadta és nap közben is ha fáradt voltam beadhattam. Ez nagy segítség lehet olyan anyukáknak, akik a második babát szülik és ha haza mennek nem nagyon tudnak pihenni. A csecsemős nővérek egyet kivéve normálisak voltak. Vannak alapítványi(fizetős de nem drága) és sima szobák. Mindkettőben kulturált wc és zuhanyzó van a szobában. Van mikró (közös)és hűtő (közös)és az alapítványiban tv is meg ott kényelmesebb bútorok és külön van hűtő. Az alapítványiból van 1 és 2 személyes szoba is. Egyetlen "hátrány" a kórháznak, hogy a szülőágyak csak függönnyel vannak elválasztva egmástól, tehát ha többen szültök egyszerre mindent hallasz. Dehát mi ez ahhoz képest amit ennek a dokinak a személye és a szülés utáni párnapos nyugalom jelent ebben a kórházban.

2. Hoxa
2006. ápr. 4. 16:42

Én Dr. Abkarovicsnál szültem a Péterfy kórházban, Horváth Rita szülésznő segítségével.


Ritát könnyű szívvel ajánlom bárkinek, nagyon elégedettek voltunk vele, a doki nem egy bőbeszédű fajta, olyannak ajánlom, aki ezt nem is várja el. A kórházat nem igazán ajánlom, én nem voltam elégedett, annak ellenére sem, hogy alapítványi szobában voltam.

2006. ápr. 2. 12:26

sziasztok !


jelenleg orvost keresek , ha valaki jó élménnyel szolgált akkor kérem írja le hogy ki okozta :)


hope

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook