Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Karcagi kórházban melyik dokinál és melyik szülésznőnél érdemes szülni? fórum

A Karcagi kórházban melyik dokinál és melyik szülésznőnél érdemes szülni? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 30. 15:44

Sziasztok! Lehet ez nem idevaló téma de én is nőgyógyászt keresek cysta eltávolításra! Ajánlottak nekem nő nőgyógyászt de elfelejtettem a nevét! Kérnék egy kis segítséget! A kórházban 3 nő nőgyógyász van!

Köszönöm!

36. szNika
2010. okt. 22. 20:28

Én karcagi vagyok, és Farkas Bélánál szültem a lányomat, és most is hozzá járok a második terhességemmel. Én csak jót tudok róla mondani.

A hatezer forint amit itt lentebb írtak az magában foglalt mindent nem kell külön semmiért fizetni sem vizsgálatért sem receptért. Megjegyzem 12 éve járok hozzá, de még soha nem írt fel semmit sem receptre.

Ja a vizsgálat magában foglalja a citológiát, az emlővizsgálatot, és hüvelyi ultrahangot is, meg nem vág ki a rendelőből 5 perc után.

35. pethoevi (válaszként erre: 34. - Erika99)
2010. ápr. 13. 16:46

Köszönöm!Szerintem elmegyek majd hozzá,de még nem tudom,mikor kerül erre sor.

Mostantól kerülöm a babás fórumokat,megpróbálok laza lenni,nem erre gondolni,aztán majd meglátjuk,meddig bírom. :-)

2010. ápr. 13. 09:16

Az hogy rosszul fogsz dönteni benne van a pakliban.

Elárulom, hogy először Ádám főorvos volt a fogadott orvosom. Egy nappal a kiírt időpontom előtt elment szabadságra. Ezért persze nem hibáztatom ő is ember.

Egy kicsit kétségbe estem, de nagyon rendes volt ő ajánlotta Debreczeni doktort. Így is nagyon jól jártam

2010. ápr. 13. 09:13

Hello

Bocsi kicsit elvesztem. Nem tudom nálatok, működik nekünk füredről be kellett járni Karcagra vérvételre uh-ra nst-re meg minden hasonlóra.

A védőnők adnak beutalót és azzal mehetsz. De ha kíváncsi vagy felmész az osztályra elcsíped a dokit beszélgetsz vele. ha szimpi őt választod. Szerintem ma már nem szólnak meg az ilyesmiért.

32. pethoevi (válaszként erre: 30. - Erika99)
2010. márc. 31. 17:04

Jó lenne tesztelni,de nem szólnak meg,ha Karcagra megyek sztk-ba?Ladányi vagyok...

Megmondom őszintén,h félek...félek,h nem jól fogok dönteni,és abban a kiszolgáltatott helyzetben rosszul fogom magam érezni.Legszívesebben itthon szülnék!

2010. márc. 31. 11:40
Ja és amikor szülés után visszamentem a hathetes vizsgálatra az 5000ft-ért kb 45 percet voltam benn nála nem úgy mint atöbbi, hogy gyorsan megvizsgál ide a pénzt aztán mehetek. Mindent megbeszéltünk még agyerekkel kapcsolatosan is.
30. Erika99 (válaszként erre: 29. - Pethoevi)
2010. márc. 31. 11:38

Neked kell eldöntened kit választassz. Farkas állítólag 6000ft-ot kér alkalmanként 500ft egy recept(úgy is talál valamit amire felírhat egyet) és még a szűrésért is fizetni kell.

Debreczeni 5000ft-ot kért még tavaly nyáron. A szülés után én sem sokat adtam neki (1/3-át mint amennyit Farkas kér)de mégsem éreztette. Viszont ő szerti az elejétől fogva végigkísérni a terhességet, és Karcagon rendel az sztk-ba havi váltásban úgyhogy le tudod tesztelni pénz nélkül is.

29. pethoevi (válaszként erre: 28. - Monik303)
2010. márc. 28. 21:04

Hm...Azt hiszem,h talán mégis hozzá kellene átjárnom...Csak ha magán rendelésre megyek,akkor még drágább az útiköltség miatt is.Lehet,h először elmegyek Farkashoz,aztán Debreczenihez,és akkor már tutira tudok dönteni.

Te vagy a második,aki ezt írta... :-)))


És olvastam itt a hoxán egy összesítést,és a karcagi dokik közül egyedül őt ajánlották...ez is magáért beszél valószínűleg...


Köszönöm a segítségedet!

2010. márc. 28. 18:39
Sziasztok! Én mind a két lányomat a Debreczeni dokinál szültem. Amikor az első lányom született, ő akkor volt "kezdő" Karcagon. Teljesen szimpátia alapján döntöttem(kaptam is anyumtól, hogy tapasztalat, meg hasonló:-)) És mondhatom a lehető legjobb döntés volt. Rendkívűl szimpatikus, kedves. Végig benn volt a szülőszobában, viccelődött, törölgette a homolokom, séta közben tolta utánnam az infúziós állványt stb. Nagyon nagyon kedves volt. Én szülésznők közül nem tudnék választani. Amikor az egyik lányomat szültem, az egyik amikor a másikat akkor a másik volt ügyeletben, és mind a kettővel max. elégedett voltam. De mint írtam, végig benn volt a doki. És ami a lényeg: Soha egyetlen egyszer sem beszéltünk pénzről. Bár magánrendelésre jártam, de nekem megérte kifizetni alkalmanként a 4000ft-ot, mert ha ki kellett volna vennem egy szabit, majdnem ugyanannyit veszítek:-)) Pont karácsony előtt voltam az egyik vizsgálaton nála, amikor nem fogadott el pénzt, hanem azt mondta vegyek belőle valamit a fiamnak....Azt hiszem ez mindent elmond. Azóta sok sok ismerősömnek ajánlottam őt, akik mind mind maradtak nála a mai napig:-))) A végén megköszöntem neki, nem túl nagy összeggel, és soha nem nézett még rosszalóan sem. Szülés után is sűrűn bejött a szobába, és érdeklődött, szóval csakis csupa pozitív dolgot tudok róla mondani. Remélem tudtam segíteni:-)))))
2010. márc. 28. 18:32
:)))
2010. márc. 28. 17:18
Hát igen...mondjuk én tudom szerencsére,hol a probléma,és holnap teszek is ellene,megveszem az ajánlott gyógyszert,és tudom,h segíteni fog,és minden rendben lesz!!! :-))))
2010. márc. 28. 16:59

:))

Ez természetes hogy nehéz mert ki nem akarna egy picit azonnal :))Csak hát vannak nehézségek mint mindenben. :)) De biztos tudod már :))

2010. márc. 28. 16:51

köszönöm a biztatást!:-)

csak ez nagyon nehéz...pedig tudom,h igazad van.

2010. márc. 28. 14:23

Ha nagyon akarjátok akkor tuti nem sikerül. :S

De ha azt mondod magadba hogy na majd jön amikor akar akor meg fog történni a csoda :))Nehéz de de mikor már tudod hogy van akkor majd kárpotól. :))

2010. márc. 28. 12:57

:-)

Köszi,aranyos vagy!!!

Remélem,hamarosan beszámolhatok a babról,és arról,h melyik doki milyen,de sajnos most egyenlőre nem úgy tűnik,h most baba van... :-( :-)

2010. márc. 28. 11:09
Nagyon szivesen :))Olvasom a naplodat és be is tettem a kedvenceim közzé :)
2010. márc. 27. 18:37

na,ez nem valami faca...

ha úgy alakul,elmegyek hozzá és kiderül,h mit mond,mi a dörgés...

köszönöm!

2010. márc. 27. 12:18
Aha ugy hogy a végén.Mert hallottam olyant hogy Farkas volt a magándokija megvizsgálta ő is és még is kellett mennie az SZTK-ba Rákosihoz.És amig meg nem szül szült addig két helyre kell járni.Ne kérdezed,hogy miért mert ezt nem tudom :)
2010. márc. 25. 21:40

majd csak akkor megyek dokihoz,ha már baba van...vagy nagyon nem akar összejönni.

tudod,ha baba van,akkor ahhoz mennék,akinél szülni kéne,ha meg baj van,az sztk-ban sajna leszarják az embert...

nagyon gondolkozom Debreczenin,lehet,h átjárok hozzá,ha nem lesz szimpi Farkas.Meg majd érdeklődöm a párom családjában,ott többen is szültek Farkasnál.Hátha okosabb leszek.

Vagy úgy érted,h majd a végén fogadjak dokit,a szülés előtt nem sokkal?sajna szerintem azt sem preferálják,és félek,h akkor is le fog tojni.Bár akkor lehet,h sztk,amíg minden rendben lesz,és a szülés előtt kicsivel meg átmegyek Debreczenihez???

2010. márc. 25. 19:40
Mértnem mész az SZTK-ba? Ott nem kel fizetni és akkor majd akkor fogadsz dokit ha szülni mész? Ez csak egy kérdés ne vedd a szivedre :)))
16. pethoevi (válaszként erre: 15. - Erika99)
2010. márc. 25. 16:29

Hát szomorú,h ennyire anyagiasak...

nálunk csak Farkasnak van magánrendelése...

tanácstalan vagyok.de lehet,h elmegyek egyszer,és majd az alapján ítélem meg...nem tudom...itt majdnem mindenki hozzá jár...

2010. márc. 25. 08:37
Én füredi vagyok ide Hidasi jár mégsem őt választottam. Mindhez el kell járni magánrenrendelésre. Farkasnak van ott magánrendelése?
2010. márc. 25. 08:35
Hallottam már róla jót is rosszat is. Egy biztos anyagilag nagyon készülj fel rá!
13. pethoevi (válaszként erre: 12. - Erika99)
2010. márc. 24. 08:59

remélem,igazad lesz...

mivel én ladányi vagyok,ide Farkas doki jár át,ezért valószínű,h ő lesz az...remélem,nem csalódom benne!

12. Erika99 (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. márc. 24. 08:43
Az igaz, hogy aszülésnél a szülésznő foglalkozik veled(ha foglalkozik) de olyan sok dolog van előtte és utána, hogy szerintem a fogadott orvos sokkal fontosabb. Hidd el nekem ha jó orvost választasz akkor ő is bennt lesz veled szinte végig.
2010. márc. 23. 22:32

hát...sajnos nem a változás felé haladunk.

de köszönöm a hozzászólásodat! :-)

2010. márc. 23. 22:07
sajnos ez van :S de hátha változni fog egyszer.
2010. márc. 23. 21:55

hát ez szomorú...akkor miért fizetjük a TB-ét???(tudomásom szerint sok helyen így van)

esküszöm,ha Pesten laknék,az otthon szülést választanám!bábákkal,dúlákkal,akik értem és a babámért vannak ott,és mindent azért tesznek,h nekünk jobb és könnyebb legyen.

8. Marcsi87 (válaszként erre: 6. - Erika99)
2010. márc. 23. 21:21
Erika erről már én is hallottam, hogy ha nincs dokid akkor nagy ivebe lesz*rnak.Hogy igy fejezzem ki magam.Az egyik barátnőm pont igy járt.Nem volt orvosa és nem foglalkoztak vele.Egyzser csak beállitott Ekine és mindent ő csinált.És mérges volt amiért igy bántak vele.Azaz "felkarolta".
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook