Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 17. 19:41

Margaréta,pihentetted ma a lábaidat?Jobb egy kicsit?

Ametiszt,voltál ma az orvosodnál,kinyomkodta a fölösleget a hasidból?

2010. jún. 17. 18:55

Szia,Szilvike!

Ma egészen normális voltam,nem hisztiztem.

Puszi!

3897. a0aecda338 (válaszként erre: 3891. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 17. 18:50

Szia Jucika!

Most nincs annyira kétségbe esve,mint amikor először kiderült a dolog,abban bízik,hogy ez az időszak sokáig fog tartani.

A sulival kapcsolatos dolgokról mg nem beszél.

Neked mit mondott az orvosod?

2010. jún. 17. 18:43

Látom,mindenki jól van!

Marcsi,nagyon örülök,hogy a sok probléma ellenére benéztél,hiányzol ám nekünk!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!

2010. jún. 17. 17:30

Sziasztok Lányok!

Timi, nagyon sajnálom, annyira bíztam benne, hogy jó híreket mond majd az orvos:(

Érdekes, nekem anno a menzesz előtt voltak hisztijeim, Józsi mondta is olyankor:-Na, anyátoknak meg fog jönni.:) Most huss, a hangulatingadozásaim megszűntek, mindent higgadtan, nyugodtan fogadok. A mottóm:-Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

Jucika, az összefoglaló naggggyon jó, majd lehet én is rászorulok, ha nem tudok gyakran jönni.

Örülök, hogy jól érzed magad, csak így tovább.

Klári, a hason fekvés nekem sem megy még. Ha alvás közben hasra fordulok, mindig felébredek, szúr, és olyankor nehezebben alszok vissza.

Én jól vagyok, ma már Évike is jött velem, már nem fájt annyira a lába.

3894. Emma*
2010. jún. 17. 17:26

Sziasztok!

A mostani írásokon nagyon én is jókat derültem.:-)))

S hogy én virgonc......van benne valami. Érdekes módon, tegnap, mikor lógtam kicsit, egyáltalá nem fájt. Ma, amikor majdnem egész nap itthon voltam, jobban érzem a szúrást, nyomást, keménységet (ajaj, nem félreérteni;-)). Lehet, hogy keveset mozgok???????

2010. jún. 17. 17:02

Bár nem tudhatjuk, hogy előtte mekkora penge voltál:-)))))))))))

A férjem szokta mondogatni a gyerekeknek, mikor matekozunk, hogy Anyátok a Penge Boris. Ajjjajjj, lehet, hogy nem is én vagyok?????:-)))))

3892. Margaréta68 (válaszként erre: 3889. - A0aecda338)
2010. jún. 17. 16:58
Ó, Timi, szívből sajnálom. Fiad hogy fogadta? Szegénykém...
3891. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3889. - A0aecda338)
2010. jún. 17. 16:42

Szia Timi!

Nagyon sajnálom. Nagyon.

A sulival mi lesz, mi lesz ezután?

Szeretnélek megölelni.

3890. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3888. - Ametiszt73)
2010. jún. 17. 16:40

Már most én is nevetek, mert átragadt rám is Rólatok.

Azt hiszitek megártott az altatás:):):)

2010. jún. 17. 16:31

Sziasztok,Lányok!!!!!!!!!!!

Megjöttünk,sajnos a szegedi doki diagnózisa is I.tip.cukorbetegség.Hogy most nem kéri a szervezet az inzulint,az attól van,hogy a vírus nem állította le az összes hasnyálmirígy működését,és a megmaradtak most nagy erőkkel dolgoznak.Az,hogy meddig fogják ellátni a feladatukat,azt nem lehet megmondani,lehet,hogy hetek,hónapok,de az is lehet,hogy csak egy -két év múlva kell az inzulinpótlás.Gyógyszerrel nem gyógyítható,előbb-utóbb szúrni kell.

3888. ametiszt73 (válaszként erre: 3884. - Margaréta68)
2010. jún. 17. 16:14

Micsoda penge és tömör:)))))) Nagyon jót rötyögtem én is:)))

Lehet hogy az altatás utáni morfin? Ejjnyebejnye:)))))

Mondjuk azt én is éveztem, de a nővérke azt mondta ,időben lehoznak a szerről:))))

Puszi mindenkinek

3887. ametiszt73 (válaszként erre: 3882. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 17. 16:11
Ez nagyon jópofa összefoglaló:)))
3886. marcsi 61
2010. jún. 17. 15:16

Lánykák imádlak benneteket és nagyon boldog vagyok, hogy nem felejtettetek el!!

Jucika édes vagy és nagyon köszike a gyors és tömör hireket a többiekröl.

lánykák éppen most van nálunk a suliba az évzáró majd késöbb benézek.

Betegeknek gyógyulást és vigyázzatok magatokra!!

puszika Marcsika

3885. Margaréta68 (válaszként erre: 3880. - Marcsi 61)
2010. jún. 17. 13:54

Marcsi!

Sajnálom, hogy ennyi problémád van. Összefogunk és küldünk Neked sok-sok pozitív energiát, hogy minden jóra forduljon, vagy legalábbis könnyebben elviseld a gondjaidat.

Jelöltelek az iwiw-en!

Puszillak!

2010. jún. 17. 13:51

Jucika!

Csak ámulok és bámulok, hogy Te milyen ügyesen össze foglaltad a történéseket:-)))) Neked kimondottan jót tett az altatás!!! :-))))))

3883. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3882. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 17. 13:40
nem kévézni, hanem kávézni:)
3882. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3881. - Emma*)
2010. jún. 17. 13:38

Szia Marcsi!

De jó már Téged is olvasni, végre!!

Röviden csak:

-Szilvike dolgozik, tegnap kemény napja volt, leánykája elesett a biciklivel, nem komoly a sérülés, de fáj neki.

-Timike ma vitte Jánoskát Szegedre a cukor miatt vizsgálatra, hangulatingadozásai vannak Timinek

-Rezeda dolgozik, itthon van kisfia Angliából, érthetően nagy boldogság, fáj a pocija a biciklizéstől

-Klárika a a fekvés miatt szenved, csak hason szeret aludni, és ugye még nem tud

-Emma nagyon virgonc, szoktuk neki mondani, hogy többet pihenjen!

-Margarétának bedagadt a lába, vízhajtót kapott, ballagás jól sikerült

-Szofi rendben, együtt szoktunk virtuálisan kévézni:)

-Nekem jövő héttől meló, biciklizek, megvolt a kozmetika, fodrász, szolárium, műköröm, virulok. Leányom: jeles szigorlat, kisfiam: elhúzták

Marcsi, nagyon sajnálom, ami történik veled!

Puszillak

3881. Emma* (válaszként erre: 3880. - Marcsi 61)
2010. jún. 17. 11:00

Szia Marcsi!

Köszönöm, nagyon jól vagyok. Egyre jobban. Tegnap hoztam el a szüleimtől a bioptron lámpát, a sebem most azzal fényezem.:-)))

Nagyon sajnálom, hogy gondok vannak nálad.

Gondolom, csak a lakás miatt csinálták az eltartási szerződést, s a vele járó kötelezettségnek nem tettek eleget. Ez nem jó. Hatóságilag nem lehet csinálni valamit velük szemben?

Nagyon kívánom, hogy forduljon minden jóra!

Puszi! Emma*

3880. marcsi 61
2010. jún. 17. 10:51

Napsütéses szép napott kislánykák!!!!!!!!!!

Nagyon szégyellem magam amiért igy eltüntem de nagyon sok feladatom volt. vagy is minden pillnatban várható, hogy a nagymamám meghall, aztán rengeteg vitánk van anyukám tesvérével mert nekik van eltartási szerzödésük a nagyimmal de nem hajlandóak ápolni és ha meg éri szegénykém akkor a jövöhét keddjén viszik egy elfekvő intézménybe Mosdósra, olyan nagyon fáj érte a szívem és tehetetlennek érzem magam. Aztán a viták a párom és a lányom között már ugyan kezdenek lecsengeni de most meg köztünk vannak viták az Ő exe miattt mert ugy érzem még mindig jelen van az életünkben pedig jövöhónapban leszünk 2 évesek. Nagyon sok a zürzavar körülöttem és ezért nem tudok jönni.

Nagyon hiányoztok és sokat gondolok rátok!!!!

Remélem minden régi kisbeteg már nem is beteg és el is felejtette milyen mütétje volt???

Az ujjaknak pedig kitartást és gyors gyógyulást kivánok.

Lányok csemeték hogy vannak???

Timi mi zujs a cukkor vizsgálaton??? mit mond a doki?? helre hozhtató még inzulin nélkül??

Többi lánykák nálatok csemeték vizsgái hogy sikerültek??

Emma? Klári hogy vagytok???

Rezeda vele mi zujs??

bocsi ha kihagytam valakit de megint nem volt időm vissza olvasni csak éppen beugrottam, hogy élek és virulok csak meghalni sincs időm.

Lányok tudna nekem valaki egy gyors össze foglalót írni?? nagyon hálás lennék érte.

ezer pusziia marcsi

2010. jún. 17. 10:39

Köszi Jucika!

Ezért lett volna jó hamarabb túl lenni a műtéten. Még mi bajom lehet??????? Már előre félek a következő menzesztől, bár most felkészültem várom, kétféle gyógyszert is írt az orvosom, cseppeket és egy tablettát.

3878. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3876. - Margaréta68)
2010. jún. 17. 10:35

Örülök, hogy nem komolyabb a bajod, habár ez is épp elég, ami van.:(

Pihentesd sokat, feküdj, és támaszd alá egy-két párnával a lábadat.

Puszillak, és gyógyulj gyorsan.

3877. Margaréta68 (válaszként erre: 3869. - A0aecda338)
2010. jún. 17. 10:23
Szorítok a fiadért, remélem mindent rendben talál az orvos. Nincs is annál rosszabb, mikor a gyerekünk beteg:-((((
2010. jún. 17. 10:17
Kaptam vízhajtót, Amilorid nevűt. A meleg, a súlyom, a miómám, ezek együttesen idézik elő a lábdagadást.
3875. Rezeda63 (válaszként erre: 3863. - A0aecda338)
2010. jún. 17. 09:13

Szia Timi!

Amit leírtál az természetes, az ingerlékenységre gondolok. Szerintem egy idő után el fog múlni, csak a szervezetnek át kell állnia (egyik pillanatról a másikra) egy hormonhiányos állapotra. Egyébként szedsz rá valamit? (lehet, hogy írtad de nem emlékszem) Ha nem akkor sürgősen valamilyen gyógynövényes készítményt ami segíthet próbálj meg. Sajnos e téren az a tapasztalatom, hogy az orvosok nem igazán segítőkészek. Ők a gyógyszerekben "hisznek" ....érdekeltek. Nekünk van a családban gyógyszerész és mindíg az Ő tanácsát kértem ha valamilyen gyógyhatású készítménnyel akartam próbálkozni. Az internettel nagyon vigyázni kell, mert sok az ellenőrizetlen termék (Ő mondta) Érdemesebb a drágább, de garantált tartalmú, és bevizsgált nevesebb termékeket vásárolni (Pl. Ökonet)

Üdv. Rezeda

3874. Rezeda63 (válaszként erre: 3849. - Bpklara)
2010. jún. 17. 08:56

Szia!

Muszály volt bemenned a munkahelyedre???? Nekem nem volt hasi vágásom de 2 hetesen még a boltba se mertem átmenni, mert úgy éreztem kijön belőllem minden.....ami bent maradt. Szerintem is vegyél vissza egy kicsit ha teheted, mert később fog visszaütni.

Üdv: Rezeda

3873. Margaréta68 (válaszként erre: 3871. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 17. 08:01

Jó reggelt MIndenkinek!

Megyek az orvoshoz. Tegnap és ma nem volt meleg nálunk, mégis dagadt a lábfejem is.

3872. Emma* (válaszként erre: 3867. - A0aecda338)
2010. jún. 17. 07:34

Pálinkás jó reggelt!☺

Timi: nagyon, nagyon vigyáztam!, a menésekkel is. Szerintem az tett jót, hogy nem voltam egyedül, hanem nagy tömeg volt, ami elvette a figyelmem róla. Mikor hazajöttem jóval puhább volt a seb környéke. Érdekes módon nekem reggelre keményedik be jobban a hasam.

3871. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3858. - Margaréta68)
2010. jún. 17. 07:25

Rigófüttyös jó reggelt!

Margaréta!

A lábdagadásssal csak menj el orvoshoz. Lehet, hogy a melegtől van, remélem attól van, viszont ilyenkor trombózisra is szoktak gyanakodni. Menj el kérlek, nem ijeszgetni akarlak, de jobb az ha orvos látja.

Timi szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 17. 05:12

Ildikó,kitartást,már nem sok van a szabiig.Mentek nyaralni?

Puszi!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook