Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

3737. Emma* (válaszként erre: 3731. - Kosztianda)
2010. jún. 15. 10:41
Ősszel elindítjuk az öregasszonyos bicigliversenyt.:-D
3736. Emma* (válaszként erre: 3730. - A0aecda338)
2010. jún. 15. 10:39
Timi: amikor a kórházban voltam, iszonyú hullámokban tört rám a hő. Mióta itthon vagyok, semmi. Azt hittem, hogy én is hőhullámos leszek, de rájöttem, hogy nekem még nem jön, hiszen a petefészkeim megvannak.
3735. Emma* (válaszként erre: 3729. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 15. 10:38
Ennek a lángosnak a recepjét mellékelnéd nekem (nekünk) is? Köszönöm!☺
3734. Emma* (válaszként erre: 3721. - Szofi99)
2010. jún. 15. 10:37
Koncentrálok rá erősen! Sikerülni fog neki!
3733. Emma* (válaszként erre: 3722. - Szofi99)
2010. jún. 15. 10:36

Szia!

Nálunk tegnap elég hűvös volt, s nagyon feszített, szúrt. Ma meleg van, nem feszít annyira. Lehet, hogy a meleget jobban bírja az enyém? Most voltam egyedül sétálni, nagyon jó volt, nem fájt, nem feszített. Most hogy ülök, a jobb fele ég, szúr (ez a műtét óta sokkal érzékenyeb oldalam).

Alattam még nem szakadt le semmi.....ezek szerint várható?:-))):-D (bocsi, viccnek szántam:-D)

3732. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3730. - A0aecda338)
2010. jún. 15. 10:36
Szia Timi, én azt hittem, hogy 7 hetes vagy. Ennyire elszámoltam?
2010. jún. 15. 10:16

szia lányok régiek és frissek! olvastam a pityergést, na én is így vagyok ezzel, régen nem sírtam. most pedig kontroll után kijöttem és remegett a kezem, csak bőgtem, ezért bőgött a gyerekem is és akkor már a párom is. persze állandóan kérdezték mi van, rossz a szövettan, áttét? meg sem tudtam szólani, csak annyit mondtam, h nem halok meg és odaadtam a papírt persze gőzük sem volt mi van benne latinul. szerintem ezek a november óta összegyűlt feszkók és az öröm könnyei voltak. szegények meg azt hitték ismét műtét és kemoth.

én is terveztem mára bicajozást, bár ma visszajött a kifli a hasamba. pedig még semmit nem csináltam. jucikával majd versenyt tekerek öregasszonyosan

2010. jún. 15. 10:15

Sziasztok,szép napot mindenkinek!

Jucika,én is ma fogok először bicajozni,megyek anyuhoz,2km oda 2 vissza.Már semmi nem fáj,de a hurka még ott van a varrás fölött.

Emma,ma vagyok 8 hetes,már egy idő óta nem pityergek,úgy néz ki,lassan a régi leszek,leszámítva a súlyomat,és a hőhullámokat.

Szofi,köszi a kávét,virtuálisan még ez is jól esik,az életben még soha nem ittam,de az illatát szeretem.

Ibi,lehet,hogy már rövid időn belül túl leszel a műtéten,1-2 nap és sokkal jobban leszel.

Alie,attól függetlenül,hogy nem fáj a sebed,vigyázz magadra,ne legyél annyira bátor,mint először.Kemény vagy,de a pihenésre szükséged van.

Szilvike mit csinálsz?

Rezeda,most már mosolyogva örüljél.

Margaréta,Ildikó,Marcsi nektek jó munkát!

Andi,nyaraltok már?

Mindenkinek puszi!

3729. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3725. - Szofi99)
2010. jún. 15. 09:48

Szofi!

Már meg is jöttem a biciklizésből.Úgy tettem, ahogy tanácsoltad, lassan mentem, kicsi emelkedő volt, ott leszálltam.

Most érzem kicsit a hasam, meg keményebb is lett, de ez nem csoda, hisz azok az izmok már nagyon régen voltak megmozgatva.

Most megyek, összekészítem a kefíres hűtős lángos tésztáját, utána kicsi pihenőt engedélyezek magamnak.

Mert megérdemlem:):):):)

3728. Rezeda63
2010. jún. 15. 09:25

Szia Szofi!

Igazán korán keltél és gondoltál mindenkire!!!!

Aranyos vagy! Köszönöm.

Üdv. Rezeda

2010. jún. 15. 08:48
Ibinek ismeretlenül is elment egy adag szeretet és energia. Mindenkire ráfér. Ezért szerettem és szeretem ez a helyet, mert ha idejön az ember (gyakrabban kellene), mindig kap egy adag szeretetdózist a nyakába :-)
3726. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3725. - Szofi99)
2010. jún. 15. 08:47
Jaj de jópofa vagy, akkora hahota tört ki belőlem, az utolsó szavad olvasása után:):):):)
3725. szofi99 (válaszként erre: 3724. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 15. 08:31

Szivesen!!:)

Hát nekem nem lett semmi bajom, csak izomlázam lett, mert megmozgatta azokat az izmokat, amik már egy ideje pihentek. Mi teljes sikvidéken lakunk, nincs emelkedő, mert az nehéz lehet feltekerni, ill. ahol meg volt, ott leszálltam ás feltoltam a biciglit. Szerintem semmi baj nem lesz, csak tudod ugy lassan "öregasszonyosan" :):):):):)

3724. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3722. - Szofi99)
2010. jún. 15. 08:27

Szia Szofi!

Megkaptam Tőled a reggeli kávét, köszönöm.

Holnap leszek 7 hetes, ma szeretnék először biciklire ülni.Nem nagy túra, csak a boltig meg vissza.

Nem lesz semmi baj, ugye? Lassan tekerek majd. Ugye megtehetem már?

3723. szofi99 (válaszként erre: 3617. - Starmama)
2010. jún. 15. 08:25

Szia !

Majd mesélj hogy alakul az edzés, hogy állsz a "gésa golyokkal " ???:):)

3722. szofi99 (válaszként erre: 3715. - Emma*)
2010. jún. 15. 08:23

Szia !

Ez a feszitő érzés teljesen változó, egyik nap jobb volt másnap rosszabb.Szerintem a melegben rosszabb lehet. Hütsed óvatosan!

Én holnap már 8 hetes leszek, és tegnap a melegben nekem is rosszabb volt. Ja, és összecsuklott alattam a camping ágy :):):) Timi jutott eszembe, hogy alatta leszakadt . Az enyém ilyen Ob....s vacak alkotmány, szerencsére nem magas, közel voltam a földhöz, ja és a párnázott felem ért földet legelőször :):)

3721. szofi99
2010. jún. 15. 08:17

Sziasztok!

Kisibit valószinüleg most mütik, gondoljunk rá egy-egy kicsit mindnyájan !!! Hu de nem lennék most a helyében !

3720. szofi99 (válaszként erre: 3717. - 4ab67f870d)
2010. jún. 15. 08:16

Szia !!

Megtudhatánám én is hogy mit irtál,és hol lehet olvasni?

3719. 4ab67f870d (válaszként erre: 3718. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 15. 07:45
Semmi baj, mondtak már rám rosszabbat is, mint hogy Edit :-DDD
3718. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3717. - 4ab67f870d)
2010. jún. 15. 07:43

Szia Alie!

Bocsássál meg, hogy ekkora bakit követtem el, ha nem szólsz, észre sem veszem a hülyeségem. Tegnap egyfolytában azon agyaltam, hol tudnám megszerezni egy volt osztálytársam telefonszámát, aki már régebben átesett ezen a műtéten. Editnek hívják. Bocsika, nyilván fölforrt az agyam a melegtől:):):)

Ha meglesz az új cikked, légyszíves szólj, nagyon várom!!!!!!!

3717. 4ab67f870d (válaszként erre: 3696. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 15. 07:22

Szépséges jó reggelt!

Mondjuk, nem Edit vagyok, de lehet, hogy lennék, szép név :-)) Örülök annak, hogy tetszenek az írásaim, szívből jönnek. Sokan nem értik, aki érti és szereti, az valamiképp feljebb van, hogy ne fogalmazzak túl hülyén. A fórum egy kétségbeesett ötlet volt, de úgy látom, jobb eredményt, ha akartam sem tudtam volna elérni, és ez örömmel tölt el. Ha csak ennyit is, hogy hála Hoxának, biztosíthattam egy helyet, ahol a sorstársak magukfajtára, szeretetre (csak a felső hatalmak látják, némelyikünknek talán erre van legnagyobb szüksége), biztatásra találnak. Nem vagy egyedül azzal, amit írsz. Mások is csak be-benéznek, és vagy kérdeznek, vagy visszaolvasnak, így nektek, minden itt járónak köszönhetően ez a topik lassan egy bölcs, interaktív kötetre hasonlít, ahol mindenki választ lel :-)

Te például bátor vagy... Én még egy év elteltével sem merem elhinni, hogy valóban minden rendben lehet. Na nem, minta pesszimista lennék, érzem én a valóságot, ami nagyon boldoggá tesz, csak babonás vagyok... A sebemet újravágták - majd erről is lesz egy történetem, szintén tanulságos -, tegnap a barátom megdöbbenve állapította meg: Te, ez szebb, mint a másik egy évesen (csütörtökön lesz két hetes.) A műtét pillanatától nem fájt egyetlen pillanatig sem. Fogalmam sincs, hogy ez pszichés volt vagy egyszerűen csak nem ütötte meg a "mércét", de nem fájt, aznap sem és azóta sem.

A strandot egyszer megbeszéljük, bár nekem most a hat hét újraindult :-S De ennél nagyobb bajom sose legyen...

Puszi mindenkinek és gyönyörű napot! :-))

3716. Emma* (válaszként erre: 3714. - Rezeda63)
2010. jún. 15. 06:50

Rezeda: nekem is van "sztorim" a pityergésről. Világéletemben érzékeny voltam dolgokra. Most, amikor a műtétet követő éjjel iszonyú fájdalmaim voltak, és az ügyeletes dokit kellett hívni (aki éppen az én altatósom volt), úgy szégyelltem magam, hogy elkezdtem pityeregni. A doki a fájdalom enyhültével csak nézett, nézett......ez még zavarbaejtőbb volt.:-))) Aztán kértem, hogy ne haragudjon érte.:-D Aztán az ápolónőtől is bocsánatot kértem a hívásért, aki azt mondta kedvesen, hogy fejezzem be, de azonnal (kedvesen, szigorúnak tettetett hanggal).:-D

Ennek ellenére zavart, hogy miattam is hívni kellett őket.

3715. Emma* (válaszként erre: 3693. - A0aecda338)
2010. jún. 15. 06:41

Szép reggelt mindenkinek!

Timi: nekem reggel is feszítő érzés van és keménység, tart egész nap. Tegnap csak a lakásban róttam a köröket séta gyanánt, mert nem mertem kimenni.

Hogy ma mi lesz? Nem tudom, majd elválik.

Puszi! Emma

3714. Rezeda63 (válaszként erre: 3711. - Margaréta68)
2010. jún. 14. 22:25

A pityergésről annyit, hogy Én régen nem voltam egy sírós fajta, de a műtétem óta ez Nekem is megváltozott. Egy példa... A hétvégén volt az egyik kolléganőmnek (akivel 25 éve együtt dolgozunk már) a lányának az esküvője. Mi is hivatalosak voltunk rá. ÉN rám a szertatás alatt jött olyan sírás, hogy egyszerűen nem tudtam visszatartani. Olyan krokodill könnyeket hullattam a meghatottságtól, mintha nem is esküvőn hanem temetésen lettem volna. És ami a szörnyű, hogy képtelen voltam visszatartani. Úgy is mondhatnám "sírva örültem"

Üdv: Rezeda

3713. Margaréta68 (válaszként erre: 3712. - Margaréta68)
2010. jún. 14. 22:20
Szép álmokat Mindenkinek!
3712. Margaréta68 (válaszként erre: 3709. - Rezeda63)
2010. jún. 14. 22:10
Köszönöm!!!!! Nekem a legszebbek a világon:-)))))))))))
3711. Margaréta68 (válaszként erre: 3707. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 14. 22:09
Igen, Jucika én is pontosan ezt érzem. Nekem is többször könnybe lábadt a szemem a ballagáson is. Egyébként is érzékeny lettem az utóbbi időben, sokszor pityergek néha ok nélkül is.
3710. Rezeda63
2010. jún. 14. 22:05

Jóképűt akartam írni. Csak sajnos így este már gyakran elütöm a billentyűket

Eda

3709. Rezeda63
2010. jún. 14. 22:04

Ja és Margaréta!!! Nagyon szép kislányod van, és a fiad is "jólépű"

(Régi szokásomtól eltérően megnéztem az adatlapodat és ott a képeket :):):)!!!!

Üdv: Rezeda

3708. Margaréta68 (válaszként erre: 3706. - Rezeda63)
2010. jún. 14. 22:04

Szia Rezeda!

Nálunk reggel esett pár csepp, mikor mentem dolgozni, de hetek óta nem tudtam a kertbe menni, mert annyira vizes volt, csak dagonyázni lehetett benne. Még most is vizes, de azért már lehetett kapálni, gyomlálni. Van is mit, tiszta gaz az egész:-(((

A lánykám közgazdasági szakközépiskolába megy öt évfolyamos nyelvi-ügyviteli szakra.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook