Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

3679. a0aecda338 (válaszként erre: 3678. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 14. 11:31

Szia Jucika!

Nagyon örülök,hogy megjöttél,maradj mindig vidám,jókedvű.Ha tele vagy energiával az a környezetednek és magadnak is csak jó lehet.

Segített a csontkovács,könnyebben mozogsz,vannak még fájdalmaid?

Szilvike ma kezdett dolgozni,nem lehet könnyű ebben a nagy melegben egész nap vasalni,biztosan nagyon el lesz fáradva mire hazaér.

Pihentesd a derekad,de azért a fórumra is gyere,kell nekünk az optimizmusod,az energiádra most Ibinek van szüksége.

Puszi

2010. jún. 14. 11:04

Itt vagyok Timi, köszönöm, hogy aggódsz értem. Hétvégén csontkovácshoz kellett mennem a derekam miatt, iszonyú fájdalmaim voltak.

Amíg a kezelésre várakoztam, beszélgettem a csontkovács feleségével.Bölcs, megfontolt asszony. Ő is ilyen energikus, optimista felfogású, mint én.

Régóta sejtek egy dolgot, ez az asszony ki is mondta, rávilágított a sejtéseimre.

Valahogy így mondta:

Beteg világot élünk, teli sok lelkileg beteg, pesszimista, magának problémát kereső emberrel.Meg vannak keseredve, érzelmeik sivárak,illetve negatív töltésűek. Humorérzék zéró,fő téma a problémák taglalása,elmegy az élet mellettük, és nem veszik észre az apró csodákat, saját örömük sincs, nemhogy a másénak tudnának örülni.

És ha ilyen emberek találkoznak egy tőlük merőben eltérővel, csak néznek értetlenül. Nem értik, hogy a boldog embernek hogy van meg a képessége, hogy a rossznak is lássa a jó oldalát, és ne csak a panasz dőljön belőle.

A mai világban a jó hír nem hír. Csak a rossznak van hírértéke. Egy jókedélyű ember előtt csak állnak, és azt gondolják: " Mi a fenét nevet ez mindig, minek tud ez megint örülni?"

És az értetlenség egyfajta irigységet vált ki a megkeseredett emberből. Az irigység érzése magának az irigynek rossz, és egy idő után mikor már nagyon szenved saját magától, elkezdi Őt irritálni a boldog, kiegyensúlyozott ember személye. Számára ez már túl sok, dehogy akar szenvedni,nem tudja mit kezdjen mások örömével, feldolgozni képtelen.

Meséltem én is, hogy fórumozok Veletek. Elmeséltem, hogy az egyik sorstársam megírta nekem, hogy személyem irritáló, és túl sok vagyok neki. Megnyugtatott, ne foglalkozzak az ilyenekkel. Az hogy olyan vagyok, hogy a rosszat is jóra fordítom, mindenben örömet találok, az nekem jó, ha másnak rossz, arról nem én tehetek. Az, hogy jókat tudok nevetni, de saját magamon a legjobbat, ez tényleg irigységre adhat okot.

És ez annyira bosszantó lehet, aki lent van,annak azt jelentheti, hogy még egyet rúgtam rajta, hogy még lejjebb kerüljön.

Azt is elmondtam, hogy sajnálom a sorstársunkat, hogy egy szikrányit sem tudott átvenni a jókedélyemből.

Viszont nem tudom leírni, hogy mennyire HÁLÁS vagyok neki, hogy felvetette a dolgot, így csokorba tudtam szedni a gondolataimat, és nemcsak sejtésként léteznek már a fejemben. És a rosszból már megint a jót szakítottam, a negatív energiákat pozitívvá alakítottam, a saját magam javára.

Ez már megint nagyon irritáló lehet.........

Szívem minden szeretetével üdvözlök minden kedves sorstársamat az én rezeda-illatú falumból.

3677. 4ab67f870d (válaszként erre: 3676. - Rezeda63)
2010. jún. 14. 10:32
Nem árt. Biztosan nem lesz semmi baj, de nyugodtabb leszel egy negatív eredménnyel a kezedben :-))
3676. Rezeda63 (válaszként erre: 3673. - 4ab67f870d)
2010. jún. 14. 10:01

Szia!

Lehet, hogy nekem is el kellene mennem egy mamográfiára, már csak azért hogy megnyugodjak.

Köszi: Rezeda

3675. 4ab67f870d (válaszként erre: 3670. - A0aecda338)
2010. jún. 14. 10:01

Nem nyaralás volt az, csak egy egynapos út :-)) És hidd el, bár az emlék (a hely emléke) szép, baromságot csináltam. De hát én mindig is hajlamos voltam túlvállalni magam :-S A hurka most is megvan, kb. ujjnyi "perem" a varrat felett, szerintem ez már a részem marad, de ennél nagyobb bajom soha ne legyen :-)) egy normál női alsó eltakarja, egyáltalán nem zavaró.

Próbálok gyakrabban jönni, de akkor szorítsatok nekem kánikuláért, mert 28 fok alatt testileg-lelkileg hibernált állapotban vagyok :-S

3674. Rezeda63 (válaszként erre: 3671. - A0aecda338)
2010. jún. 14. 09:59

Szia Timi!

Én is gondoltam rá, de Ő nem dolgozik osztályon, csak műtőben, onnan meg kivárni egy napba is telhet. A másik, hogy mindenképpen muszály vele beszélnem mielőtt elindulok, mert Én Tiszavasváriban lakom, és Ő Debrecenben dolgozik.

Az cirka 70km oda-vissza 140. De az lesz, hogy mindenképpen megpróbálom felhívni, de akkor tuti a magánrendelőjébe hív, de nem is a fizetés a baj, hanem az, hogy az megint egy örökkévalóság. Van úgy (főleg nyáron) hogy még este 10-kor rendel. És most ehhez annyira nincs kedvem. Ezért dilemmázom.

De kösz: Rezeda

3673. 4ab67f870d (válaszként erre: 3669. - Rezeda63)
2010. jún. 14. 09:56
Nekem mindig ilyen volt a mellem - göbös és csomós -, de valóban "durvább" kicsit a műtét óta. Most voltam mammográfián és mell ultrahangon, és bár nem találtak semmit, évente kell mennem. Szóval szerintem nyugodj meg, nem lesz baj, de nem árt, ha megnézeted.
3672. Emma*
2010. jún. 14. 09:44

Sziasztok!

Most nagyon jó ez a kis hűvös. Próbáltam aludni, de nem ment, pedig éjjel nagyon rosszul aludtam. 2x is arra ébredtem, hogy iszonyú hányingerem van.

Felhívtam az orvosom, hogy senki nem tudja itt felírni a Faxiparine-t, meg is lepődött. Holnap a testvéremnek be kell menni az osztályra, ahol a recept várja. Jó nagy tortura az egész.:-(((

Nekem most nagyon feszül a seb körül, a seb feletti rész meleg is. Mitől lehet ez?

Most nézem az órát!:-))) Még 10 perc volt hátra ekkor 2 héttel ezelőtt a műtőben.:-)))

3671. a0aecda338 (válaszként erre: 3669. - Rezeda63)
2010. jún. 14. 09:32

Szia Rezeda!

Nekem nem maradtak petefészkek,nem tudom,hogy okozhatnak e ilyen tüneteket.Lehet,hogy egyszerűbb lenne,ha bemennél az orvosodhoz az osztályra,nem ártana ha látna.Nem hiszem,hogy jól van ez így.

Puszi:Timi

2010. jún. 14. 09:26

Szia Alie!

Hát Te nagyon bátor voltál,hogy már három héttel műtét után nyaraltál.

Neked hurka sem volta seb fölött?Teljesen laposnak látom a hasadat.

Puszi,gyere gyakrabban.

Timi

3669. Rezeda63
2010. jún. 14. 09:25

Sziasztok!

Akinek van hasonló tapasztalata írjon már Nekem. A tünetem az, hogy kb. egy hónapja nagyon "megnőtt" és bekeményedett a mellem. Először arra gondoltam biztosan a ciklussal összefüggésben van, mert régen is volt így, de hát már egy hónapja?????? Ezt egy kicsit sokallom. Amikor leveszem a melltartót olyan érzésem van mint amikor szopotattam és megereszkedik, fáj a mellem. Ez a fájdalom a hónalj tájékára is kisugárzik. A hónaljamban nem tapintok göböket, de a mellem olyan mirigyes, és érzékeny. Nekem a petefészkek megmaradtak, és amikor voltam kontroll vizsgálaton a doki mutatta, hogy működnek és tele vannak érett petesejttel. Felhívnám, de olyan nehéz elérni, egy egész napot kell telefonálnom utána.

Üdv. Rezeda

2010. jún. 14. 09:16

A sebre mindenki figyeljen oda. Sajnos az enyém keloidos lett (duzzad és vörös volt és rettenetesen irritálta minden, nagyon fájt, egy év után újravágták.

Tipp 1.: Egy hónaposan időszaktól Contratubex sebkezelő gél (sebész ajánlása)

Tipp 2.: Ha három hónaposan fájdalmas és nem simul be, irány az orvos, és lézerbe senki ne menjen bele!

3667. 4ab67f870d (válaszként erre: 3661. - A0aecda338)
2010. jún. 14. 09:11
Sziasztok! Látom, megmaradtak a hagyományok! :-)) Ibinek ismeretlenül is gyors felépülést kívánok, és tőlem is kap egy adag energiát!
3666. Emma* (válaszként erre: 3663. - Ametiszt73)
2010. jún. 14. 07:30

Ametiszt: megtaláltam a csöppeket: Guttalax névre hallgat. Ízre is jó és hatásra is. Az egyik ápolónő javasolta a tabletták helyett, mondván, hogy ez gyógynövényből van. Nekem jó volt.

Timuti: nekem a produkálásokkal nem volt baj. A kicsi és nagy is simán ment. A Guttalax csak azért kellett, hogy ne kelljen erőlködnöm.

3665. Emma* (válaszként erre: 3645. - Szofi99)
2010. jún. 14. 07:28
Én is azon a fórumon kezdtem, de aztán egyszer csak nem tudtam belépni. Jó volt a fórumindítótól a lecsekkolás, de gyakran éreztem túl szigorúnak. Végül is ez lett (állítólag) a fórum veszte és nem lehet már oda beírni.:-(((
3664. Emma* (válaszként erre: 3651. - A0aecda338)
2010. jún. 14. 07:26

Sziasztok!

Mi korán kelők vagyunk. Párom későn is fekszik, de mostanában én korán is fekszem. Ha jól vagyok, akkor én is viszonylag későn fekszem, de mostanában estére nagyon elfáradok és a hasam is keményedik.

Mi is puszilunk: Emma

3663. ametiszt73 (válaszként erre: 3659. - A0aecda338)
2010. jún. 14. 05:33

Na ez a legtalálóbb,mintha szétszakítanák a görcsök a beleimet!

Nem aggódom a házimunka miatt,mert mázlista vagyok , isteni férjem van ,mindent megcsinál sőt a fiaim is segítenek hisz 11 és 15 évesek,nem kicsik:)))

Mindig jó fájdalomtűrő voltam de erre nem számítottam.

Kivették a méhet és a méhnyak felső részét.

Októberben diónyi volt a myóma a kontrollon márciusban már lúdtojásnyi:((

De nem fájt ,nem okozott nálam komoly tüneteket.

A dokim mondta hogy nem kéne túl sokat várnom a döntéssel ...

Igazából ennyi:)))

2010. jún. 14. 02:04
Lassan nem ártana nekem is lefeküdni,nem sokára reggel lesz.
2010. jún. 14. 01:15

Lányok,ha jól emlékszem,Ibit kedden műtik,közösen kell,hogy küldjük az energiát

Jucika,Te vagy a fő energiabomba,kellenek a képességeid,Ibinek szüksége lesz Rád!

IBI!legyél nagyon bátor,veled leszünk és várunk vissza!

Sok-sok puszi:Timi

2010. jún. 14. 01:07

Szia Macus! Ha még nem olvastad el a 3938-as irományomat,akkor légyszíves szakíts rá időt,rá fogsz belőle jönni,hogy nem szabad a dolgokat halogatni.

Egyik betegség hozza a másikat,nem kell sok idő,hogy megszaporodjanak a rendellenességek.

Igen is tudomást kell venni a betegségről és el kell indulni a megoldás felé.

Legyél bátor,irány a doki!

3659. a0aecda338 (válaszként erre: 3622. - Ametiszt73)
2010. jún. 14. 00:54

Nekem nagyon nem akart működni a dolog,de a kórházban legalább két naponta illet valamit produkálni.Kedden műtöttek,csütörtökön kaptam beöntést,szombaton bevettem egy mályvatea kapszulát.Az volt az érzésem,hogy a görcsök szétszakítják az egész belsőrészemet.Néhány napot kihagytam,és utána már kisebb galibát okozott a kapszula.Azóta is szednem kell a cél érdekében,mert az erőlködés még így hat hét után sem kellemes.

Ha lesz kedved akkor írjál részletesebben a

műtétedről,mi mindentől szabadítottak meg.

Gyógymód:sok-sok pihenés és a házimunka mellőzése,ha senki nem csinálja meg helyetted,akkor megvár.Legfeljebb,most nem kell vendégeket fogadni.

Én úgy jártam,hogy amikor éppen semmi nem volt a helyén akkor jöttek a beteglátogatók,szabadkoztam,mire közölték,hogy meg ne próbáljak nekiesni a takarításnak,majd megcsinálom amikor már erősebb leszek.

Az ablakpucolásra a mai napi nem került sor,de nem idegesít,majd csak egyszer elkészül.A hasam már engedné,most meg a hőség tart vissza.A függönyök és a redőny sokat takar.

Legyél szófogadó kislány,vigyázz magadra!

3658. a0aecda338 (válaszként erre: 3631. - 289fab1d6b)
2010. jún. 14. 00:35

szia Szilvike!

Jucikáék vagy elutaztak,vagy valami miatt nincs internet hozzáférése.Azért gondolom ezt,mert egyik fórumon sem jelentkezett.

Remélem egyik tippem bejön és nincs semmi komoly oka a hallgatásának.

Bízom benne,hogy nem került kórházba a derekával.

Ha holnap estig nem jön,akkor felhívom.

Jucika írj,vagy üzenj Brigivel.

2010. jún. 13. 22:32

Jucika!

Talán elutaztatok apával pót-nászútra és azért nem tudsz jelentkezni?Ha így van akkor nagyon kellemes pihenést nektek.

Amint tudsz gyere!!!!!!!!!!!

2010. jún. 13. 22:17
Mindenkinek jó éjszakát,aludjatok jól,álmodjatok szépet!!!!!!!!!!!!!!!!!
3655. a0aecda338 (válaszként erre: 3654. - Starmama)
2010. jún. 13. 22:15

Mindent bele!

Puszi

3654. starmama
2010. jún. 13. 20:23
Köszönöm, annyira aranyosak vagytok. Akkor este indul a súlyzózás.
3653. 289fab1d6b (válaszként erre: 3652. - A0aecda338)
2010. jún. 13. 20:13

Szia Timi!

A bútor majd 8 hét múlva lesz, de feltétlenül csinálok majd előtte-utána fotót és majd felrakom.

Mi lehet Jucikával, már második napja nem jelentkezik.

Ma nem csináltam semmi különöset, főztem, mosogattam, meglátogattuk a mamát. Ennyi.

Pusz csajok, megyek. Majd holnap este jelentkezem. Vigyázzatok magatokra, majd én is igyekszem:)

2010. jún. 13. 20:01

Szilvike!

Mit csináltatok ma,otthon van már Évike bútora?

Ha már a helyén lesz,kérjük a fotót,velem ellentétben,Te ehhez is értesz.Fényképeket tudok készíteni,de a fölrakás már meghaladja a képességeimet.

Holnap nagyon vigyázz magadra,ha lehet,akkor próbáld lazábbra venni a tempót.

Sok puszi:Timi

2010. jún. 13. 19:56

Szia,Emma!

Köszönöm mindkettőtöknek az aranyos jeleket.Most láttam,hogy Ti már hajnalban ébren vagytok.Én akkor tudok igazán jót aludni.

Puszi nektek:Timi

3650. a0aecda338 (válaszként erre: 3646. - Szofi99)
2010. jún. 13. 19:42

Szia Szofi!

Jövő héten csak szombaton dolgozom néhány órát.Csütörtökön megyünk a gyerkőcömmel Szegedre,diabetológushoz,utána irány vissza Szelídre.Költözik ki egy rádióstúdió,és programokkal teli szezonnyitó hétvégét terveznek.Kint leszünk néhány napig,beszélőre megyek be a börtönbe szombat reggel,majd iparkodom kora délután végezni.

A strandon tényleg kibírhatóbb ez a nagy meleg.

A hőhullámok leginkább éjszaka kínoznak,aludni hajnalig nem nagyon tudok,egyenlőre még nem szedek semmit.

Ha találsz valami szuper,megbízható módszert,légyszíves oszd meg velem is.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook