Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

4019. Emma* (válaszként erre: 4014. - Margaréta68)
2010. jún. 18. 21:17
Margaréta: vígasztaljon az, hogy engem ugyan epiduráltak, mégis számfogalom zavarom lett és a dátummal is hadilábon álltam.:-)))
4018. Emma* (válaszként erre: 4011. - A0aecda338)
2010. jún. 18. 21:16
Mi is így vagyunk a párommal.:-D
4017. Emma* (válaszként erre: 4009. - Margaréta68)
2010. jún. 18. 21:15
Margaréta: ha vörösbort iszom, én megszomjazom utána és le kell gurítanom 2 pohár ásványvizet is utána. Így nincsen gondom az italozással.:-)))
4016. Emma* (válaszként erre: 4008. - Ildikó 67)
2010. jún. 18. 21:13

Hát, ez az!:-(((

Az abortuszosok közül az egyik megmutatta a záróját. Komolyan mondom, megdöbbentem, amit ott olvastam. A dátummal bezárólag.:-((( Az állam veszi rá a kórházakat a hazudozásra?!:-(((

4015. Emma* (válaszként erre: 3989. - Rezeda63)
2010. jún. 18. 21:11
Rezeda: bízom én is benne, hogy szépen fog összeforrni.
4014. Margaréta68 (válaszként erre: 4013. - Szofi99)
2010. jún. 18. 21:07
Ne haragudj Szofi! Mi lesz velem altatás után, ha már most sem működik az agyam!
4013. szofi99 (válaszként erre: 4009. - Margaréta68)
2010. jún. 18. 21:04
Én irtam az ivásról. A vörösbor sem rossz, de sok vizet kell inni. Azért dagad be imitt amott az ember, mert a test raktározza a kevés bevitt vizet, ha sokat iszol hozzászokik hogy nem kell raktározni is gyorsabban kiürül. A mütét után is nagyon sokat kell inni, ezzel megakadályozhatod hogy belázasodj, ugy hogy szoktasd magad hozzá, ha a viz nem megy akkor valami gyenge teákat igyál. puszi
2010. jún. 18. 20:31
Timi, amilyen csinos vagy, Téged csak szeretni lehet:-))) Ez nem hizelgés, tényleg így gondolom, sajnálom, hogy Te nem így látod.
4011. a0aecda338 (válaszként erre: 4009. - Margaréta68)
2010. jún. 18. 20:28

Szia,Margaréta!

Örülök,hogy jobb a lábad.

Apa a banyáskodást furcsa módon nagyon jól viseli.Legjobb barátját szokta okítani,hogy a jó házasság titka,hogy anyának mindig igaza van.Szerencsésen kiegészítjük egymást,Én irányító típus vagyok,Ő irányítható.

4010. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4005. - Rezeda63)
2010. jún. 18. 20:14

Rezeda, ugyanezt tapasztaltam, csak kicsiben. Kíváncsi voltam, milyen lehet ez "nagyban". Gyerekbolond vagyok, mint itt mindannyian. Amikor elköltöztek kollégiumba, büszke voltam , hogy ügyesek és tanulnak. Rávezettem magam erre, hogy könnyebb legyen nekünk férjemmel, megbékéltem a gondolattal, persze ez is egy folyamat volt. Megtanultuk férjemmel élvezni a kettesben vacsorázást, a csendes estéket.Mindennap beszélünk mindkét gyerekünkkel, fontos nekik is, hogy felhívjuk Őket. Egy nap, ha kimarad, már jön a reklamáció. Csütörtökön már emlegetjük apával, hogy még egyet alszunk, és végre jönnek haza. Csakhogy hozzánk még hetente hazajönnek. Ezért érintett meg a Te eseted, hogy vajon Te ezt hogy tudtad feldolgozni, hogy most csak nagyon ritkán tud jönni a fiad. Bölcs asszony vagy, ha eljön az idő, tovább fejlesztem magam, és követni foglak, a felfogásodat illetően.

Most megragadom az alkalmat, és nyilvánosan kérek Tőled elnézést egy régebbi dolog miatt.

2010. jún. 18. 19:54

Sziasztok Lánykák!

Jucika én is teljes mellszélességgel az mellett vagyok, hogy írjál!!!!!!!!!!!!!! (Ja, 85C!!!!!)

Emma! Igen, erőltetem az ivást, mert sajnos nem nagyon jellemző rám a vízivás. Ma este meg vörösbort is ittam, mert holnap jön a párom, meg fogja kérdezni, és még a héten eszem-ágában sem volt a vörösbor:-))))

Mára egész jó volt a lábfejem, nem dagadt, csak egy picit, gondolom jó a vízhajtó.

Szilvike! Milyen koncertre mész? Nálunk is lesz július elején motorostalálkozó, már én is nagyon készülök, jön a LORD!!!!! Imádom!!!!!!!

Timi! El sem tudom képzelni rólad, hogy banyáskodsz otthon:-)))) Remélem nem haragszol a kifejezésért. Időnként én is szoktam, főleg menzesz előtt, édesem akkor már tudja, hogy megjött.

MIxecske, amit írtál csak félszemmel olvastam, remélem egyedi eset vagy. Sajnálom, hogy ilyen problémád van. Szívből kívánom, hogy minél hamarabb gyógyulj meg.

4008. Ildikó 67 (válaszként erre: 3956. - Emma*)
2010. jún. 18. 19:51
Nekem a műtét előtt csináltak egy méhkaparást és ott az volt írva ,hogy rendszeres nagy mennyiségú vérzés miatt került osztályunkra.Pedig nem is így volt.
4007. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4003. - Globus)
2010. jún. 18. 19:51

Globus! Szia

Megrígattok. Engem, ezt a nevetős csajt. Annyi pozitív energia árad belőletek, hogy sírni kell, ezt már egy mosoly nem tudja elintézni. Annyira köszönöm.

Írod, hogy passzív kukkoló vagy. remélem nem vagy személyesen érintett a témában. Ha igen, akkor gyere közénk, várunk.

Ha nem vagy tagja a Méh Nélküli Macák klubjának, akkor is gyere, ha jó napod van azért,hogy még jobb legyen, ha rossz napod van, akkor meg azért. Itt majd feltöltődsz. Mindig mondjad magadban: Szívd fel begyem, szívd fel ezt a jókedvet:):):):):)

4006. a0aecda338 (válaszként erre: 4002. - Rezeda63)
2010. jún. 18. 19:01
Lehet,hogy én kaptam meg a kályhádat!
4005. Rezeda63 (válaszként erre: 4001. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 18. 18:44

Szia Jucika!

Hát szóval erről egy regényt tudnék írni. Végig jártam az utat az elválás fázisait, a tiltakozást, a kétségbeesést majd az elfogadást. Ő már 4 éve van kinn. Megtalálta a helyét, jól érzi magát. Mit mondhat ilyenkor egy szülő??? Hiába próbálnám lebeszélni. Muszály elfogadnom. Mikor visszamegy mindíg sírok egy kicsit, de utána örülök amikor jó hírekről számol be. A legnagyobb pofon az egészben az számomra, hogy Én voltam aki támogatta az ötletét amikor azt mondta szeretne Angliában nyelvet tanulni. A férjem nem volt oda érte, a család nem mondott semmit de éreztem, hogy Ők sem tartják túl jó ötletnek. Hát Én teljes mellszélességgel kiálltam mellette. Ez lett a vége(:(: Amúgy már most megnyugodtam, és elfogadtam. Addig volt rossz míg nem akartam elfogadni. Mondanom sem kell, hogy az életünket azt teljesen átalakította. Teljesen más hangsúlyokat kellett találnunk a hétköznapokban a munka után. Sokan tanácsolják, hogy ilyenkor kezdj valami olyat amit eddig még nem tudtál csinálni mert nem volt időd. Én is ezt tettem, bár a munkám miatt szerencsésnek mondhatom magam.

Egyenlőre ennyi:

Üdv. Rezeda

4004. Rezeda63 (válaszként erre: 3984. - Emma*)
2010. jún. 18. 18:29

Nem baj adsz egyet a papának is!!:):):)

Üdv. Rezeda

4003. globus (válaszként erre: 3941. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 18. 18:27
Bocsi, hogy belevau, én csak passzív kukkolója vagyok a fórumnak, de azt kell mondanom, okvetlenül tedd meg!! Semmit nem szabad kihagyni, amihez kedvet, s főleg tehetséget érzel. Ha kihagynád, utólag nagyon fogod sajnálni. Biztos vagyok benne, hogy segíteni fog más, kétségek között hánykolódó asszonytársnak, s ha csak egyetlennek is, már bőven megérte. Hajráááá! :)
4002. Rezeda63 (válaszként erre: 3972. - A0aecda338)
2010. jún. 18. 18:26

Szia Timi!

Képzeld el Én a műtétem előtt voltam így. Nekem még nem voltak hőhullámaim, de sosem fáztam. Ha 16 fok volt a lakásban akkor is egyszál pólóban szaladgáltam. Ha 20 fok volt már azt is levettem. Nekünk van kandalló fűtésünk is, jelzem, hogy a közelébe se bírtam menni. A műtét után teljesen megváltozott minden. Olyan fagyos lettem, hogy még májusban tüzeltünk. Igazán a múltheti kánikullában éreztem jól magam (ez komoly!!!) Az esküvőn ahol voltunk mindenki dobta ki a nyelvét Én meg remekül bírtam a hőséget. A férjem azt mondta biztos kivették belőled a "kályhát" is.

Üdv. Eda

4001. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3995. - Rezeda63)
2010. jún. 18. 18:25

Nagyon köszönöm Neked is a biztatást.

És köszönöm, az előző hsz.-t is. Jó ide jönni, mindig tanulok valamit. Mert ez a mondás valahogy keringett az én fejemben, de amikor valaki leírja, és nekem írja, akkor az rögzül is. Akkor már nemcsak kósza gondolat. Köszönöm.

Kisfiad elment. Most szomorú vagy? Erről az érzésről, ha majd ráérsz, légyszíves írjál néhány gondolatot. Mármint hogy hogyan legyen lelki erőm elviselni, ha majd az enyém is elmegy. Hogyan kell gondolkodni akkor, hogy nekem is jó legyen, meg a gyereknek is. Mert egyszer nekem is eljön az idő, és én tartok attól nagyon. Ezt most kesze-kusza lett, de biztosan érted a lényegét.

4000. a0aecda338 (válaszként erre: 3999. - Mixecske)
2010. jún. 18. 18:22
Már a műtét után kezdődött a problémád?
3999. Mixecske (válaszként erre: 3976. - A0aecda338)
2010. jún. 18. 18:19
Szia! Az orvos azt nem mondta, hogy felszívódik, de hátha neked lesz igazad. Gondolom az ecsetelés és a gyógyszer együttesen megoldja a problémát. Én is azt hittem, hogy a műtéttel minden megoldódik egy csapásra. Két napja jártam nála és már is sokkal kevesebb alkalommal jelentkezik a vérzés. Biztosan jó lesz a gyógyszer is. Úgyhogy én a műtét óta is betétezek, igaz, hogy csak egészségügyit, de mégis csak kell.
3998. Rezeda63 (válaszként erre: 3957. - A0aecda338)
2010. jún. 18. 18:17

Szia Timi!

Nagyon egyet értek veled a hormon kérdést illetően. A változáson előbb vagy utóbb úgy is túl kell esni, és nagyanyáink sem szedtek hormonokat. Azért ha nagyon rossz a gyógynövényekkel próbálkozhatsz. Nekem van egy nagyon aranyos és megbízható ÖKONET-es ismerősöm. Ha gondolod megkérdezhetem tőle hogy a "banyalázra":):) van e valami jó termékük.

Üdv. Eda

3997. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3994. - 289fab1d6b)
2010. jún. 18. 18:15
Jó mulatást Szilvike!!!! És elkezdtem írni:)
3996. a0aecda338 (válaszként erre: 3994. - 289fab1d6b)
2010. jún. 18. 18:15
Jó szórakozást,Szilvike!
3995. Rezeda63 (válaszként erre: 3946. - Ametiszt73)
2010. jún. 18. 18:13

Jucika!

Van egy kolléganőm (56 éves) és csak most tudtuk meg róla, hogy verseket írt, már fiatal kora óta. Azt mondta, hogy néha volt olyan érzése, gondolata amiről azt érezte le kell írnia. Sose mondta, pedig 25 éve együtt dolgozunk. Megkértük, hogy hozza már be Nekünk az írásait. Mikor olvastuk, a döbbenettől szólni sem tudtunk annyira jók voltak. Néha sírtunk, néha nevettünk, néha kinevettük egymást mert ráismertünk egy adott szituációra.

Nagyon jó volt. Azóta közkinccsé teszi az írásait. Tedd Te is ezt!!!!!

ÜdV. Rezeda

2010. jún. 18. 18:12

Sziasztok lányok! Csak beugrottam pár percre megnézni hogy vagytok. Örömmel olvasom, hogy minden rendben van. Ma kétszer is jól eláztam, olyan vagyok mint egy ázott csirke:)

Most rohanok zuhanyozni, hajat mosni, megyünk a barátnőimmel Győrbe, rock and roll partira, ha az eső el nem mossa:) Majd holnap jövök, és részletesen beszámolok.

Jucika, könyörgöm írjál!!!!!!!

Puszika mindenkinek!!!!

3993. Rezeda63 (válaszként erre: 3936. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 18. 18:06

Szia Jucika!

Nem tudom megállni, hogy ne szóljak ahhoz amit írtál. Tudod azt tartja a mondás "amilyen az adj Isten, olyan a fogadj Isten" Hát most megtapasztaltad.:):):) Én a műtét után sokkal bőgősebb lettem, de sokkal kevésbé veszem fel PL. a kollégák évődését, vitáit. Elmondom a véleményem és kész, igyekezvén nem megbántani a másikat. Egyébként is rosszul viselem a "haragszom rádot" Van egy másik bölcsesség is ami azt mondja" sose feküdj le úgy, hogy haragszol a párodra" Hát Én ezt most is és régen is betartottam, mert aludni sem tudtam amíg ki nem békültük.

Egyébként őszintén örülök hogy így érzel.

Üdv. Rezeda

3992. a0aecda338 (válaszként erre: 3991. - Rezeda63)
2010. jún. 18. 17:57

Szia Rezeda!

Minden érdekel,köszönöm szépen!Az orvos azt tanácsolta,hogy adjon naponta kettő alkalommal 2 egység inzulint,ez egy kicsit besegít a hasnyálmirígynek és talán tolódhat a teljes leállás.

3991. Rezeda63 (válaszként erre: 3889. - A0aecda338)
2010. jún. 18. 17:51

Szia Timi!

Most olvasom a a kisfiad diagnózisát, hát ez nagyon nem jó. Sok kitartást, és komolyan tartsátok be a diétát, hátha minnél később kell szúrni. Egyébként arra is vannak már nagyon korszerű módszerek, majd ha érdekel leírom, mert az egyik kollégám kislányának van ilyen I. tip cukorbetegsége, és ő általa már sokat okosodtunk.

Üdv: Eda

3990. Rezeda63 (válaszként erre: 3888. - Ametiszt73)
2010. jún. 18. 17:47

Mert adnak olyat altatás után??? Ez most komoly, vagy vicc???

Üdv. Rezeda

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook