Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


8177. Adrika01
2011. ápr. 10. 09:51

Sziasztok!

Április 12-én lesz a méheltávolító műtétem, és kezdek félni. Főleg attól, ha akkor lesz meg a vérzésem, attól ugye nem halasztják el a műtétet. Már szeretnék rajta túl lenni. Vágni fognak, mire kell számolnom?

8176. Rezeda63 (válaszként erre: 8175. - Nudzika)
2011. ápr. 9. 20:47

Szia Nudzika!

Konkrétan milyen panaszaid vannak, amiből bélösszenövésre gyanakszol?

Ha orvosi beavatkozás szükséges a megoldásához, akkor az már nagyon gáz.

Egyébként a bélösszenövést nem bántják. Ahhoz, hogy a kellemetlen tüneteket enyhíteni tudd, sok folyadék, rost dús táplálkozás, nagyon jó a zabpehely, és rendszeres mozgás, és naponta széklet elegendő.

De nem tudom Te mit tapasztalsz?

Üdv. Rezeda

8175. nudzika
2011. ápr. 9. 16:14
Szervusztok! Nekem öt éve lesz hogy méheltávolitó műtétem volt.Úgy ahogy rendbe jöttem, klimaxból is kitűnő tapasztalatokat szereztem.Sajnos hiába érzem alapvetően jól magam, van egy szűnni nem akaró problémám: hasi metszéssel operáltak, igy keletkezhetett valamilyen szinten a bélösszenövés.Abban kérnék segitséget, hogy akinek kiderült a műtét utáni bélösszenövés, azt hogyan sikerült megszüntetni, vagy legalább enyhiteni.milyen orvosi vizsgálatok , esetleg valamilyen műtéti beavatkozás segitette. Köszönettel várom a segitséget:Nudzika
8174. Rezeda63 (válaszként erre: 8172. - Turkkati)
2011. ápr. 9. 13:32

Szia Kati!

Kellemes kikapcsolódást!!!!!!!!

Üdv Rezeda

8173. jojócska
2011. ápr. 9. 10:37

Szia Kati!


Örülök,hogy túl vagy a hatodik héten és jól érzed magad!

Gondolom ezt a kis kiruccanást mindketten nagyon várjátok a pároddal. :-)

Érezzétek nagyon jól magatokat,lubickolj sokat a vízben és a boldogságban is.

Puszi


Kata :-)

8172. turkkati
2011. ápr. 9. 08:35

Sziasztok Lányok!

6 hetes lettem, minden OK, holnap "nászútra" megyünk Hajdúszoboszlóra. Mindenkinek jobbulást, az újaknak bátorságot kívánok!

Puszi: Kati

8171. Rezeda63 (válaszként erre: 8170. - BorcsaKati)
2011. ápr. 8. 18:46

Szia Borcsa!

Amit írsz, azon Én is sokszor elgondolkoztam. Elhiszem, hogy 41 évesen nem könnyű egy ilyen műtétnek alávetni magadat, hiszen Én 47 évesen is nehezen viseltem.

A lelki megpróbóbáltatásaink??????......... mindenkinek megvan. Van aki könnyebben viseli,van aki kevésbé. Én az utóbbi kategóriába tartoztam. De ez nem szégyen úgy gondolom. Ha az ember beszélni tud róla az már fél siker. Nekem mindíg azt mondta a pszichiáter, hogy ha már sikerül megfogalmazni azt amit érzek, az már nagyon jó. Ha a megoldás sikerében is bízok akkor tuti.

Ennek ellenére azt mondom a hormonjaink sok furcsaságot tudnak produkálni.

Puszillak és jobbulást! Eda

8170. BorcsaKati (válaszként erre: 8162. - Rezeda63)
2011. ápr. 8. 09:26

Kedves Eda!

Szerintem ezekben a tudatalatti dolgokban az a legfontosabb, hogy legyen hitünk, az, hogy ki miben hisz szerintem már mindegy. A másik fontos dolog a szeretet és szerencsére én azt látom, hogy itt a fórumon szinte mindenkinek rendezett, szeretetteljes családja van, ez sok erőt ad. Mondjuk a műtét előtt én is ezen gondolkodtam, hogy miért pont velem történik ilyesmi, amikor rengeteg olyan nőt ismerünk, akiknek az erkölcs és hűség nem életelemük és mégsem ők bűnhődnek, hanem MI, akik normálisan élünk. A másik amitől sírva fakadtam és nehezen emésztettem, a korom volt, 41 évesen fiatalnak éreztem még magam egy ilyen műtéthez. Más ebben a korban, főleg a fiatalok a mai trend szerint, még most kezdenek el gondolkodni a szülésen, én meg már hol tartok.

Nekem egyébként kifejezetten jót, tett hogy láttam a miómámat, mert nem egy matyóhimzés volt, de így legalább kicsit megnyugodtam, hogy ettől a szörnyűségtől, mint ahogy az orvos is mondta, az utolsó pillanatban megszabadultam.Így a műtétbe is belenyugodtam kissé (igaz ez nekem is utólag sikerült).

Na de mostmár muszáj előre nézve élni.

Köszönöm, hogy a lelki gondjaimat is kiírhatom Neked, ez is jót tesz.

Üdv:Borcsa

8169. turkkati (válaszként erre: 8168. - BorcsaKati)
2011. ápr. 8. 08:55

Szia Kati!

Megnéztem, köszi! Most megyek szurira, aztán fodrászhoz.Pihengess!

Puszi:Kati

8168. BorcsaKati (válaszként erre: 8164. - Turkkati)
2011. ápr. 8. 08:52

Szia Kati!

Mind a két név jó a Borcsa is és a Kati is, az egyik a hivatalos a másik a becenevem.

Megírtam a gyógyfű nevét privátba, tényleg ajánlom, nem túl finom, de én jobban szeretem a természetesebb dolgokat, mint a gyógyszereket és ebben 21 féle van a céklától a spenótig,búzacsiráig minden.

Üdv:Borcsa

8167. turkkati (válaszként erre: 8166. - Szisziági)
2011. ápr. 7. 11:59

Szia Ági!

BorcsaKatinak írtam a lenmagpehelyről, ill. a háziorvosom véleményéről, nézd meg, ha érdekel!

A zabpehely nem árt, én is át fogok váltani rá.

A krém neve érdekelne, ha megírnád priviben, megköszönném! A hízástól én is félek, szeretem a mostani súlyomat.

Érdekel, használ-e a krém.

Szia:Kati

8166. szisziági (válaszként erre: 8158. - Turkkati)
2011. ápr. 7. 08:41

Szia Kati!

Kicsit összekavartam szerintem a válaszomat, ezért nem volt egyértelmű. Nekem hál istennek még nem voltak hőhullámaim,a kolléganőim akik úgy 45-és 55 közöttiek használták erre a krémet.

Én a műtét előtt kezdtem ezt a gyógynövénykrémet 1 cikluson keresztül kenni, amikor még nem tudtam hogy műteni fognak, pont a mióma és az erős vérzés miatt, mivel ennek az egésznek az oka a progreszteron és ösztrogén egyensúly felbomlása.

Már sajnos sose tudom meg hogy segített volna -e ekkora kocsonyás vackot visszafejleszteni??

A krémet most is kenem, a migrénem csökkenését és a hízás megelőzését várom tőle. Erről majd be tudok jobban számolni. Tegnap rákerestem a neten, természetes progreszteron címmel, több krémet is kidobott, ezeket olvasva eszembe jutottál te is!!!

Képzeld a lenmag állítólag tényleg öszrogén bomba, erős vérzést produkál, meg a napraforgómag, meg a kakukkfű, meg a kamillatea, ezek mind ún: fitoöszrogének és én ezeket rendszeresen használtam a műtét előtt is, a lenmag meg a napraforgó sokat segített most a székletem rendezésében .Na meg a fő bűnös az életben tartóm :a KÁVÉ még koffeinmentesen is!

Erről sokkal nehezebb lesz lemondanom , eddig is tudtam hogy a vas beépülését akadályozza, de hogy még fitoösztrogén is,ez disznóság!

Érdemes rákeresgélni ezekre az oldalakra, bár én megrémültem attól , hogy magamat is sodortam a műtét felé annak idején, csupa ártatlannak hitt dologgal.

A progreszteron pótlás állítólag segíti a pajzsmirigy alulműködését korrigálni, ezáltal a klimax felé induló elhízást megelőzni, és a migrén kialakulását is csökkenti.Várom ezeket a hatásokat!! Addig zabpehelyre váltok a lenmagpehely helyett, remélem ez nem árt!

Szia: Ági

8165. jojócska
2011. ápr. 7. 08:37

Szia Kati!


Írtam neked priviben....megkaptad?


Kata:-)

8164. turkkati (válaszként erre: 8161. - BorcsaKati)
2011. ápr. 7. 08:35

Borcsakati!

Bocs, nem olvastam el figyelmesen az aláírásodat, most láttam, hogy Te is Kati vagy.

Tehát:

Kedves Kati!

Puszi:Kati

8163. turkkati (válaszként erre: 8161. - BorcsaKati)
2011. ápr. 7. 08:31

Szia Borcsa!

A zabpehely is uo.jó, mint a lenmag, azt mondta a háziorvosom. A lenmagról itt olvastam, aztán arról is, hogy növényi ösztrogén van benne, erre kérdeztem rá az orvosnál, Ő azt mondta, hogy annyit úgysem eszem belőle, hogy ártson, de ha megnyugtat, váltsak át zabpehelyre.

Még nem dolgozom, tanító vagyok, vettek fel helyettesítőt a betegségem idejére, és úgy egyeztünk meg az iskolában, hogy a tavaszi szünet megyek vissza. Az orvosom is azt javasolta, hogy inkább 8 hét legyen a 6-ból.

Vérszegény a nőgyógyászati bajom miatt lettem, gyakran és sokáig véreztem, de azt gondoltam ez a változókor tünete.Szerencsére a háziorvosunk nagyon okos és lelkiismeretes, ő vette észre a vérszegénységet. Már 2 éve mondta, hogy meg kell szüntetni az okát, de ki akar önként ilyen műtétet?

Aztán betelt a pohár, és már én akartam nagyon.

A pozitív gondolkodásban én is hiszek, szerintem az fél gyógyulás.Én is olyan jól voltam, mint te írod és féltem is a böjtjétől, de nem lett. Úgyis érzed, ha pihenni kell.

Vágásom volt, de már jól vagyok, kívülről a heg szép, már bent is ritkán fáj.

Igen, vasat kapok vénásan, azzal hamarabb feltöltődnek a "vasraktáraim".

Megírod privátban mi az a növényi vaskészítmény, amiről írtál?

Szia:Kati

8162. Rezeda63 (válaszként erre: 8159. - BorcsaKati)
2011. ápr. 6. 20:14

Szia Borcsa!

Hátha most is segíteni fognak ezek az ezotériás tudományok. Én már sokszor próbáltam megtanulni, de valahogy sosem volt hozzá kitartásom.

Nekem a tüneteim műtét után olyan 4-5 héttel kezdődtek. Akkor amikor már fizikailag minden jó volt. De a stressz meg a hormonok ekkorra ütöttek ki. No meg a feldolgozatlan trauma, mert számomra az volt ez a műtét, mert derült égből villámcsapásként ért.

További jó gyógyulgatást! És szúrjátok azt a szurit ügyesen:))))))

Üdv Eda

8161. BorcsaKati (válaszként erre: 8157. - Turkkati)
2011. ápr. 6. 17:28

Kedves Kati!

Szerencsére egyre szebb a világ.Főleg mert süt a nap és ma sikerült a "nagy"dolgom, sőt túl teljesítettem, mert du-án is. Ehhez nekem kellett a reggeli joghurt, majd a sógornőm beállított egy tál madártejjel, ez kell a betegnek jelszóval, délben Anya hozott tökfőzeléket ez így együtt egy gyomorban, szóval simán ment a dolog, na de azért a férjemmel szereztetek be lenmagot is, ezt nem ismerem, zabpelyhünk van, az jó szokott lenni.

Te már dolgozol egyébként? nem emlékszem, hogy vágásod volt-e, csak írod a 6. hetet. Neked valamitől jött elő a vérszegénységed v. csak ilyen alkat vagy? Én alkatilag vagyok ilyen, kis fehérbőrű 5O kg-os, 1 csepp vértől elszédülős, bár fejlődöm mióta gyerekeim vannak, mert ha velük történtek "véres" események ott mindig helyt álltam és anyatigris tudtam lenni.Sajnállak a vénák miatt az szörnyű lehet, ott is vassal kapcsolatosan kapsz injekciót? és ez a műtéted miatt vált szükségessé?

Üdv: Kati

8160. BorcsaKati (válaszként erre: 8155. - Szisziági)
2011. ápr. 6. 16:20

Szia Ági!

Köszi a válaszod, nekem már ismerős vagy, mert olvastalak itt a fórumon előtte. Mivel Te is Db-i v.,van egy másik verzióm is, ezért írok a priváton is.

Nekem a szurit a combomba adták,így mi is oda szúrjuk, neked a kórházban is a karodba adták? Jó lenne tudni, hogy ez mindgy-e mert lassan elfogy a hely a lábamon és még 18 van hátra. Szerencsére én soha nem voltam fejfájós, így most is elkerült, egyedül ez a kis szédüléses émelygésem volt, de úgy tűnik, most már az itthoni környezet ezt is megoldotta. Vetettem a férjemmel egy gyógyfűkészítményt, amiben vas és vérképzők vannak, ezt már szedtem az Edának írtak miatt és hatásos. Írtad, hogy a műtét előtt, nyilván a vérzésed miatt szedtél vitaminokat, ezt most is folytatod? Én is gondolkodok, hogy nem kellene-e ilyesmi, bár a gyógyszerekből most kicsit már elég volt.

A petefészkeim szerencsére megmaradtak, az orvosom azt mondta, hogy főleg ezek felelősek a hormonokért, tehát ebből a szempontból ua.úgy fogok élni, mintha most semmi nem történt, tehát majd lesznek klimaxos tűneteim, de remélem ezek nem most 41 évesen jönnek elő nekem és neked sem.

Neked elmúltak már ezek a fejfájós-hőhullámok és van-e más tüneted?

Mert Én (szerintem) túl jól vagyok, remélem nem lesz böjtje, de ma már kiteregettem az udvarra, igaz egyenként hoztam le minden paplanhuzatot az emeletről, szóval nem kis "munka" volt. Csak én annyira azt gondoltam, hogy így műtét után kileszek nyúlva, közben meg szaladni tudnék, semmi fájdalmat nem érzek így 5 naposan.Persze vigyázok magamra és pihizek is közben, mindent nagyon óvatosan csinálok,de nem szeretek itt az ágyban feküdni,a férjem nem tud a fenti hőstettemről és nem is fog megdicsérni, mert annyira féltenek, na de csüt.-pénteken itthon lesz szabin, úgyhogy garantáltan pihenni fogok.

Olvasd el a priv.üzit.várom majd válaszod

Szia:BorcsaKati

8159. BorcsaKati (válaszként erre: 8153. - Rezeda63)
2011. ápr. 6. 15:07

Kedves Eda!

Bocs, még csak most olvastam az üzidet, örülök, hogy ua. volt az orvosunk, nagyon meg voltam elégedve szakmailag,csíptem a humorát is. Pld.az intenzívre reggel még visszatelefonált a véreredményemmel kapcsolatban, pedig akkor már nem is dolgozott, szóval tényleg rendes volt.

A szurit bevállalta a férjem, egész ügyesek voltunk, igaz a végén vettük észre, hogy az alkoholos fertőtlenítést kihagytuk, pedig azt is oda készítettük az orrunk elé.

Neked egyébként a műtét után mikor kezdődtek az igazi lelki gondjaid? Tudod a műtét előtt én is ettől féltem, mivel azokat a tűneteket amiket Áginak leírtál, már sajna én is átéltem egyszer és nagyon nem szeretném mégegyszer. Én gyes után akartam minden területen maximálisan helytállni, itthon, gyerekeknél és a m.helyen is.Közben a spirálom begyulladt, de úgye ezzel már nem volt időm egyből foglalkozni, voltam az előző nődokimnál, aki azt mondta, hogy a spirálnak semmi baja és jó helyen van. Hát nem volt! De mire ez kiderült, már jócskán véreztem, megjártam a belgyógyászatot is, mert a véreredményem katasztrófa volt, teljesen lemerültem plusz a sok lótás futás, szóval kiakadtam idegileg. Szerencsére én pár hónap után abba tudtam hagyni a gyógyszert és életmód váltásba kezdtem, jógáztam, homeopátiás és gyógyteás kurával kezeltem magam, ill. olyan könyveket olvastam ami segít a tudatalatti agykontrollt rendbe tenni. Na ezeket a könyveket most a műtét előtt is előszedtem és remélem most is segítenek átvészelni.

Szia:Borcsa

8158. turkkati (válaszként erre: 8155. - Szisziági)
2011. ápr. 6. 09:05

Szia Ági!

Írtál a hőhullámról, neked mióta van, volt a műtét előtt is?

Még nem tapasztaltam, nem mintha várnám, de édesanyám is 47 évesen esett át 1 ilyen műtéten, neki kb. fél évig voltak hőhullámai.Nekem meg- maradtak a petefészkeim, gondolom valamennyire működnek is.

Szia,:) Kati

8157. turkkati (válaszként erre: 8147. - BorcsaKati)
2011. ápr. 6. 08:53

Szia Borcsa!

Örülök, hogy itthon vagy, és már jól is érzed magad.

Mindent ettem, de nem volt valami jó ötlet, most rostosabban eszem, és minden nap 2 kanál lenmagpelyhet kefírbe keverve, azóta jó ez emésztésem.

Véralvadásgátlót csak a kórházban kaptam, szerencsére itthon már nem kellett. Sajnállak érte, sikerült megbirkózni a tegnapival?

Én holnap leszek 6 hetes, jól vagyok, egyre erősebb.Pihenj most sokat, de visszajön az erő. Vérszegény vagyok én is, már 2 éve vasat szedek, most még 10 vénás injekciót is. Na ez is pocsék, tegnap még mellé is ment, olyan volt a könyökhajlatom mintha 1 fél alma lenne a bőr alatt. Mára lelohadt, be sem kékült, kicsit érzékeny még, pénteken megyek a következőért.

Légy türelmes, az elején az a legnehezebb!

Üdv: Kati

8156. szisziági (válaszként erre: 8152. - Rezeda63)
2011. ápr. 6. 08:42

Szia Rezeda!

Egy év azért nagyon nagy idő,nagyon összecsúcsosodhatott akkor benned minden negatív érzés. Szerencsére hogy vége, és újra jól vagy.

Olvastam Borcsának írt válaszodban, hogy a szenna görcsöket produkál, a kórházban mégis 4db Tisasen tablettát adtak a második nap délben, meg valami bélmozgatót 2db szürke nagy tabletta volt.

Gondolhatod hogy szegény hasi műtött betegek majd elpusztultak mire ennek vége lett estére.

Engem is megviselt, nagyon feszítő érzés volt odabenn, utána gyorsan leapadt a hasam ismét.

Köszönöm hogy mindig válaszolsz nekem!

Szép napot Neked ! Szia : Ági

8155. szisziági (válaszként erre: 8147. - BorcsaKati)
2011. ápr. 6. 08:26

Szia Borcsa!

Mi még nem "ismerjük "egymást, téged aznap műtöttek mikor engem hazaengedtek a kórházból , április 1.-én.Így először is üdvözöllek,és Örülök hogy Te is kisebb nagyobb problémákkal , de szerencsésen túlestél rajta.

Az orvosodtól ez nem kis teljesítmény ekkora miómát kivenni hüvelyen keresztül, jó kezekbe kerültél!

Nekem három hónap alatt nőtt a legnagyobb göb lúdtojásnyira és kezdett elfolyósodni, ezért nagyon hamar műtétre kerültem, szerencsére.

A műtét után mondta az orvos hogy olyan volt a méhem mint egy rántotta, nem lehetett megfogni, darabokban szakadt szét.Hát az hogy neked meg is MUTATTA -Ez nagyon durva- szerintem. Ne gondolj erre a látványra sokat, képzeld el hogy belül minden rózsaszínű és szép- mostmár!

Nekem tizennégy szurit rendeltek, ebből négy a kórházban lement, a többit a férjem adja be a karomba,- tiszta sárga ,zöld mindkettő, de nagyon dicsérem érte!!!

A műtét után én alig bírtam enni a fejfájástól , émelygéstől,állítólag az epidurál mellékhatása.

Húsleves levét üresen , főtt krumplit, rizst pici petrezselyemmel, sok -sok joghurtot amiben azok a bifi -mittudom én mik vannak. Hogy felépüljön a bélflórád a sok hashajtás után. Katinak a lenmagpehely segített , én is kipróbáltam , finom és kíméletes joghutban vagy kefírben.Nekem még éhgyomorra reggel egy kiskanál olívaolaj is segített a lenmag előtt.

A hőhullámokra van több krém ,az egyiket Norvégiából hozzák, gyógynövény alapú ,a neten rá lehet keresni progreszteron-pótlás vagy hasonló címszó alatt.Elég húzós 10.e között van az ára de kb 3 hónapra elég. Erről csak jókat írnak mivel természetes , nem mesterséges progreszteron. Neked megmaradtak a petefészkeid?

Nem fárasztalak tovább, gyógyulgass , pihengess és olvasgass a neten ezzel kapcsolatban!

Szia :Ági

Én is elkezdtem még a műtét előtt

8154. Rezeda63 (válaszként erre: 8148. - Kicsirigó73)
2011. ápr. 5. 19:50

Szia Kata!

Sok szerencsét és kitartást holnaptól.

Üdv: Rezeda

8153. Rezeda63 (válaszként erre: 8147. - BorcsaKati)
2011. ápr. 5. 19:46

Szia Borcsa!

Örülök, hogy otthon vagy és viszonylag kibírható állapotban. Én ugyan így voltam mint Te, hogy hirtelen nőtt a miómám és nekem is férfi ökölnyi volt. Nekem sem okozott akkor semmi panaszt.

Sajnálom, hogy az epidurális ennyire megviselt. De valószínű, hogy azért viselt meg ennyire mert nem jó helyre szúrta. Nekem semmi bajom nem volt, kivéve azt a zsibbadás érzést a lábamban, amiről Te is írtál. Látod ebből is látszik, hogy ahányan vagyunk annyi féle képen éljük meg ezt az egészet. Ezért is jó ez a fórum, mert rájön az ember, hogy normális amit érez, tapasztal, gondol. Nekem az orvos azt mondta, hogy darabokban szedte ki a méhemet, nem egyben.

Az biztos, hogy az intenzíven eltöltött éjszakát Én sem kívánnám újra átélni. Én is úgy voltam mint Te, hogy hajnali kettőtől a másodperc mutató járását figyelve vártam, hogy reggel legyen már végre, mert úgy éreztem a derekam kettétörik a vízszintes fekvéstől. Kínomban a köntösömet tettem a fejem alá, csak hogy egy kicsit megemeljem. És valóban úgy volt ahogyan írod, hogy reggel meglepően könnyen felkeltem, sőt jól esett ücsörögni az ágy szélén, mert a fekvéstől már herótom lett:)))

Kívánom, hogy napról napra sokat javulj. Majd meglátod, hogy így lesz. A műtét ezen formájánál a felépülés sokkal könnyebb.

A véralvadásgátlóból Nekem is sokat írtak fel. Úgy emlékszem egy havi adagot, de három hét után a háziorvosom engedélyével abbahagytam, mert amikor be kellett adni már rosszul voltam. Én magamnak szúrtam. Fájni nem nagyon fáj mert hajszál vékony tű van rajta. Ha otthon próbálkozol arra ügyelj, hogy bőr alá kb. 30 fokos szögben szúrd, mert ezt nem izomba kell adni. Akkor fáj, ha izomba szúrják. Ennek ellenére Nekem a kórházban olyan derékszögben szúrták mint a pinty. Mondani is akartam a nővérkének, hogy Én nem így tanultam a beadását. Valamikor ugyanis középiskolás koromban nővér tanonc:) voltam. Aztán rájöttem, hogy ez nem Nekem való, de sokat profitálok a tanulmányaimból a hétköznapi életben. Egyébként van akinek nem is írtak véralvadásgátlót, de kell, mert nagy a trombózis veszélye anélkül.

Kitartást és javulgass. Azért írjál is néha.

Még annyi, hogy csak enyhe székletlazítókkal próbálkozz ha szükséges, és ügyelj, hogy minden nap produkálj valamit. Muszály!!!! Én vesztemre szenna teával próbálkoztam. Úgy gondoltam gyógytea. Olyan bélgörcsöt csinált azt hittem nem kelek fel többet. A gyógyszerész rokonunk mondta is, hogy nem lett volna szabad, már kismamáknak sem javasolják, mert vetélést vagy koraszülést is okozhat.

Minden jót és pihenj sokat!

Üdv: Rezeda

8152. Rezeda63 (válaszként erre: 8146. - Szisziági)
2011. ápr. 5. 17:41

Szia Ági!

Nekem akkor úgymond minden összejött. A stressz, a feldolgozatlan műtéti kényszer, a kórházban összeszedett vírus, a hormonális instabilitás és ezek együtt egy pánik jellegű tünetcsoportot eredményeztek. Féltem mindentől, féltem az utcára menni, attól, hogy meghalok, nem tudtam aludni napokig semmit, enni semmit. Ahogy így visszagondolok félelmetes érzés volt. Ezért mentem pszichiáterhez. Ő konzultált a nőgyógyászommal, és közösen döntöttek a gyógyszeremről. Szinte néhány nap alatt jobban lettem, attól függetlenül a gyógyszert szednem kell egy évig. Most kezdett el leállítani róla.

Azóta jól vagyok szerencsére4

Üdv Eda

8151. BorcsaKati (válaszként erre: 8148. - Kicsirigó73)
2011. ápr. 5. 16:53

Szia Kata!

Kitartást és tényleg ne félj, az az egy nap és éjszaka kicsit szörnyű, de kibírható, aztán remélem neked is megkönnyebbülés lesz az ébredés és minden rendben lesz.

Szia:Borcsa

8150. Imisz (válaszként erre: 8148. - Kicsirigó73)
2011. ápr. 5. 14:37

Szia!

Szorítunk érted holnap és azután!


Szimi

8149. Imisz (válaszként erre: 8147. - BorcsaKati)
2011. ápr. 5. 14:32

Szia!

Üdv újra otthon! Ugye milyen jó túlleni rajta? Egy megkönnyebbülés. Azért a java még vissza van, mármint nem fájdalomban, hanem a semmittevésben. Sok sok pihenés, kevés séta és semmi emelés! Tudod, ezt muszáj betartani. Aztán ahogy telnek a hetek úgy leszel egyre erősebb!

Én mindent ettem már itthon csak arra ügyeltem, sok olyat is egyek amitől lazább a széklet.


Különben irigyellek, hogy megmutatták a miómádat! Mit nem adtam volna ha nem kell aludnom! Mert én már csak ilyen hülye vagyok.


Vigyázz magadra és most csak az erősödásre koncentrálj.


Üdv: Szimi

8148. Kicsirigó73 (válaszként erre: 8147. - BorcsaKati)
2011. ápr. 5. 10:45

Szia!

Örülök, hogy már otthon vagy és túl vagy rajta. Kicsit "irigyellek" :-) még érte, én holnap fekszem be. Pihenj sokat és gyógyulgass!

Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook