Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

3020. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3016. - Kosztianda)
2010. jún. 3. 20:16
Andi, hívd fel szegényt most, nagy szüksége lehet rá. Mesélj neki rólunk, hogy milyen vagány csajok vagyunk, mondd el neki, hogy a Teremtő egyik kezével elvesz, de a másikkal duplán adja vissza, meséld el, hogy mind pozitív gondolkodásúak vagyunk, pedig mindannyian ezen a műtéten estünk át,vagy még eztán fognak. Mosolyogva fogadja a Teremtő akaratát, Ő is vissza fog rá mosolyogni. Bízom benne, hogy a barátnőd szült már. Ha nem, akkor a fentiek háromszorosan fogják kárpótolni. Azt is mondd meg, hogy jövő nyáron az Ő tengerpartjukon fogunk nyaralni, mindannyian, készüljön. Akkorra vígan meggyógyul, és nem fog kiszakadni a hasa a sok röhögéstől. Megyünk, benne vagytok?
2010. jún. 3. 20:14
Szilvike,tudod,hogy nem volt más megoldás.Három napról van szó,és vigyázok amennyire csak lehet.
3018. a0aecda338 (válaszként erre: 3005. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 3. 20:09

Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok,ne aggódjatok semmi bajom,csak elfáradtam.Kolléganőn átvállalja a nehezét,de már egyedül nem bírja.A holnapi és a szombati napot kell kibírni,utána kettő hétig itthon leszek,1-2nap kivételével,amikor árúért megyünk.

Jucika,most a menü nem megoldható,nagyfiam diétája miatt.Most a takarítás az,amit hanyagolok,ott tudok energiát spórolni.

3017. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3014. - Margaréta68)
2010. jún. 3. 20:02

Szia!

Majd ha túl leszel a műtéten, meglátod milyen sok nyűgtől megszabadulsz. Sokkal jobb lesz, majd olvasd el 3109. hsz-t,kívánom, éld át azt az isteni érzést. Margaréta, fogsz te még a nyáron fehér nadrágban feszíteni!!!! Puszi

2010. jún. 3. 19:43
most telefonált egy horvátországi barátnőm, h pécsett van és holnap műtik, neki is kiveszik a méhét. nagyon el van kenődve, pedig ő annyira biztatott engem. lehet bemegyek majd hétvégén hozzá és bátorítom. ajánlom neki ezt az oldalt is hisz itt annyi kedves szót és együttérzést kap az ember. szegényem nagyon ki van.
2010. jún. 3. 19:38
Sziasztok! Látod látod Timi! Ettől féltem! Nem szabad túl korán kezdeni, ez legyen mindenkinek intő példa!
3014. Margaréta68 (válaszként erre: 3013. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 3. 19:27

Sziasztok!

Jucika nagyon aranyos vagy, meghatódtam, hogy hiányzom:-)))) Kihevertem a hétfő estét, borzasztó volt. Kedden itthon maradtam pihenni (szerencsére megtehetem, mert a családdal dolgozom együtt). Már várom a műtét napját, mert félek tőle, hogy lassan már vér nélkül maradok:-((((. Kedden hívom a doki bácsit, időpontot egyeztetni.

Jó olvasgatni, hogy Ti már milyen jól vagytok, vigyázzatok azért magatokra. Puszi Mindenkinek!

2010. jún. 3. 19:05

Ibi, Margaréta, Chris, nagyon eltűntetek!!!!

Gyertek, meséljetek, hogy telnek napjaitok!!!

2010. jún. 3. 19:03
de azért jó banda vagyunk , néha kiidegelik egymást a csajok
2010. jún. 3. 19:03
a nagyszájuak a krém ,és nekik mindent szabad. ma borsót szedtek, gondolom munkaidőben és nm szabira írták ki magukat
3010. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3008. - Kosztianda)
2010. jún. 3. 18:49
Ja, azok, akik nem szeretnek?
3009. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3008. - Kosztianda)
2010. jún. 3. 18:49
Milyen krém nem dolgozott? Miről maradtam le? Bocsi.
3008. kosztianda (válaszként erre: 3007. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 3. 18:34
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mindenki körbecsókolt. vagyis a mai bagázs örült nagyon és azt mondták ez az én egészségem és ne foglalkozzak másokkal. Ugyanis a "krém" nem dolgozott. azért mentem be:-)
3007. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3006. - Kosztianda)
2010. jún. 3. 18:25

Kosztianda!

Mit mondtak a kolleganők? Haragszanak rád? Jaj, én ettől úgy parázom....

3006. kosztianda (válaszként erre: 3004. - A0aecda338)
2010. jún. 3. 18:16
csak úgy dolgozz, hogy más is hozzáférjen:-) vigyázz nagyon magadra. nem lehetne még tp-en maradnod egy hetet? vagy csak fél napot melózni? én is ma voltam bent a lányoknál, .......hát nem vágyódom vissza.
2010. jún. 3. 18:14

Ó Timi, annyira sajnálom. Látod, mindenki óvott téged, nem hallgattál ránk. Persze, ha nem teheted meg, hogy itthon maradj.....

Legalább a főzést hagyd el, valami menüt nem lehetne, hogy hoznának?

Nagyon sokat gondoltam ma rád. Legalább vitamint egyél, lehet annyi, mint halottnak a csók, de próbáld meg. Annyira együtt érzek veled, hisz magamról tudom, hogy nem volnék rá képes, nem tudnék dolgozni. Feküdj korán, és ne feledd, hogy nagyon szeretlek.

2010. jún. 3. 17:56

Sziasztok,Lányok!

A mai nap tapasztalataként mindenkinek azt üzenem,hogy ameddig csak teheti maradjon otthon.

Mindig úgy gondoltam,hogy k..va kemény csaj vagyok,na ma kiderült,hogy mekkorát tévedtem.Iszonyatosan elfáradtam,feszül és alaposan megdagadt a hasam.Egy órával korábban eljöttem,nem bírtam tovább.

Pihenjetek nagyon sokat mert nagyon nehéz lesz az újrakezdés.

Most egy kicsit pihenek,utána előkészítem holnapra az ebédet,fiúknak holnap csak be kell fejezniük.

Puszillak benneteket,holnap este jövök,ha lesz hozzá energiám.

3003. szofi99
2010. jún. 3. 16:37
már megtaláltam !
3002. szofi99
2010. jún. 3. 16:36
Hogy lehet megatalálni ez az irást?
2010. jún. 3. 16:13

Lányok, lehet hogy valakit érdekel:

Van itt a hoxán a cikkek közt egy szerintem nagyon jó írás. A címe: Tudod ki vagy? Menekülés a sorsfeladat elől.

Nagyon tetszett, elgondolkodtató.

3000. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2999. - Szofi99)
2010. jún. 3. 16:07

SZia Szofi!

Azt az igazi házi hordósat már nem lehet kapni, amit itt falun készítenek, hanem van a boltban zacskós, csak levél, a levével felöntve, persze savanyított.Azért ez sem rossz. Az ebéd nagyon finom volt, sokkal könnyebb, mint mikor még sertéshúsból készítettem, mondjuk már nem is bírnánk megenni, totál kizártuk az étkezésből. Jó főzőcskézést!

2999. szofi99 (válaszként erre: 2995. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 3. 15:45

Jucika!

Nagyon jó lehet a töltött káposztád!! Milyen káposztából csináltad? Még tavalyi savanyuból?

Kedvet kaptam a káposztafőzéshez.

2998. szofi99 (válaszként erre: 2996. - Bodilaszlo)
2010. jún. 3. 15:42
Szia !Köszönjük a hireket. Örülök hogy már ennyit javult, de tényleg nem kell siettetni a hazamenetelt.
2997. 289fab1d6b (válaszként erre: 2996. - Bodilaszlo)
2010. jún. 3. 15:40
Szia László, ez igazán jó hír, gyors gyógyulást mindkettőjüknek, öleljük őket.
2010. jún. 3. 14:55

Sziasztok!

Ma az orvosok azt mondták Emmának, hogy szombaton előreláthatólag haza jöhet. Szépen javul az állapota. Találkozott Klárival is. Már ő is túl van a műtéten, már gyógyulgat ő is!

2995. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2994. - 289fab1d6b)
2010. jún. 3. 12:30

Jól van na:), én még sosem voltam Bécsben, és ha egyszer eljutnék, akkor az vásárlás lenne, az agyam így kötötte össze a dolgokat:)

Töltött káposztát főztem (úgyis télies az idő), megreformáltam, mert darált csirkemellből készült, és graham liszt van a rántásban. Barna rizst szerettem volna bele, de itt falun nem lehet kapni.

Mindjárt ebédelünk Brigivel, kíváncsi leszek....

2010. jún. 3. 12:25

Jucika, mi lesz a finom ebéd? Én ma vajbabfőzeléket készítettem fasírozottal, Apával már meg is ebédeltünk. Dávid osztálykirándúl Győrben, Évike még iskolában van.

Nagyon naiv voltál, hogy azt hitted vásárolni megyünk Bécsbe. Először pénzt kell majd keresnem.

Szoktam Ausztriában vásárolni de inkább Bruck-ban.

2010. jún. 3. 12:21
Én megértem, hogy nincsenek túlfizetve a nővérek, de könyörgöm, néhány kivételt eltekintve, ki keres ma jól Magyarországon?
2992. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2990. - Rezeda63)
2010. jún. 3. 12:14

Rezeda! Ez annyira felháborítja az embert, még hogy várakoztassanak egy nagyműtött nőt, hát tényleg kiveszett az emberség némelyikből.

Tudják, hogy milyen iszonyatosan ki van szolgáltatva az ember olyankor, hát ki is használják.....Érdekes, ha a munkahelyemen egy dossziét visszateszek a helyére, vagy kinyomtatok egy oldalt, senki nem ad semmit érte. Ez a dolgom és kész. Ennek bizony máshol is így kéne működnie, de orvosnál, kórházban ha az embernek nincs pénze, akkor az már nem is ember......sajnos.

2991. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2990. - Rezeda63)
2010. jún. 3. 12:08
Teljesen igazad van, hát még a pofátlanságnak is van határa!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook