Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megszűnt a Sláger Rádió és a Danubius fórum

Megszűnt a Sláger Rádió és a Danubius (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2009. okt. 29. 12:10

Persze, hogy nem a pénzről szól!


Mikor lesz egy politikai műsornak, vagy rádiónak olyan hallgatottsága, mint egy szórakoztató zenei rádiónak.


És az, hogy az új rádió többet ajánlott?! 100 Ft-nak az 50%-a hogy lenne már több, mint 100 000 Ft-nak a 10%-a?!!!


És igen biztos hallhatóak lesznek máshol, de nem az egész országban!


Aki szerint nem fognak hiányozni, mert van rengeteg másik rádió annak üzenem, hogy ahol ő él ott lehet, de ITT (és sok más helyen) NINCS!

Tehát nov.közepétől a választhatok a két új (állítólag politikai) rádióból, a régi Kossuthból és a régi Petőfiből. Mondhatom tényleg széles választék!

255. szecsilla (válaszként erre: 253. - Rado79)
2009. okt. 29. 12:10
Trágárság? arról meg ugye elfelejtkezett hogy mennyit jótékonykodtak? hányszor volt, hogy elkezdtek gyűjteni valamire és már másnap megvolt az összeg duplája, ha nem hallgatnák sokan ez nem lenne lehetséges, szerintem azoknak fog a legjobban fájni akiken segítettek és bizony sokan voltak, de ezt ugye sokan nem látják. NE mérgelődj Rado, nem éri meg, remélem kitalálnak valamit, és azt remélem hogy neten keresztül továbbra is fogom tudni hallgatni őket, amig még itthon vagyok
2009. okt. 29. 12:10

Ha itt tartunk ilyen alapon a bulvárlapok hegyeit is meg lehetne szüntetni...

Azok is csak egymást majmolják.

253. rado79 (válaszként erre: 246. - 021a029148)
2009. okt. 29. 12:04

Egy kissé el van tévedve, vagy a kellő ismeretek hiányában vádaskodik?

Ha elolvasta volna rendesen amit írtam, akkor értette volna, hogy szó se volt arról, hogy a saját ízlésemet erőltetném másra! A saját véleményemet írtam le, és hogy én mit gondolok! A fórumok tudtommal ezért jöttek létre! Arról nem is beszélve hogy a két rádiónak közel 6 milliós hallgatottsága van. Nem hiszem hogy ezek után bárkinek is erőltetnem kéne az "én" ízlésemet! De ha figyelmesen olvas akkor rá jön, hogy a következő átmásolt mondatra írta véleményt! VAGYIS /adó utánozta a másikat és semmi újat nem tudtak adni csak a trágár beszéd ment meg a vihorászás semmi komolyság nem volt benne / - erre írtam véleményt! Mivel aki ismeri a rádiókat az tudja, hogy azokat a rádiókat amiket felsoroltam a legtöbb közel távol se volt mikor a Sláger, és a Danubius már igen csak a leghallgatottabbak közé tartozott!

Ennyi erővel szüntessék meg az RTL -klubot, és a TV2-őt is mert egymást utánozzák, és a sok buta show (k) unalmasak!!!!!?????


/adó utánozta a másikat és semmi újat nem tudtak adni csak a trágár beszéd ment meg a vihorászás semmi komolyság nem volt/

252. spinneli (válaszként erre: 251. - Christineee)
2009. okt. 29. 11:58
hát ez elég egyértelmű volt eddig is.
251. Christineee (válaszként erre: 250. - 99279bb06f)
2009. okt. 29. 11:42

A Slágerrádió a legmagasabb összeget ajánlotta és mégis politikai adó lesz a helyén ami egyértelműen nem fog tudni annyi pénzt termelni mint ők....

Ez nem a pénzről szól már hanem a politikáról.

250. 99279bb06f (válaszként erre: 247. - 12e44458f8)
2009. okt. 29. 11:31

Azok csak nagyon kis körzetben hallhatók.


De nem féltem én a magyarokat. Nagyon találékonyak tudnak lenni. Majd legfeljebb több központjuk lesz, és ugyanúgy az egész országban hallhatóak lesznek. Úgy, mint a Kék Duna rádió! Ha végigmész a Duna mellett, akkor az autórádiód mindig átkapcsol a legközelebbi adóra. Csak onnan veszem észre, hogy hazafele tartok, hogy megszakad egy zeneszám, és egy másikba kapcsolódok bele...tehát nemsokára már hazaérek, mert az az én körzetemé.

Szerintem inkább a balhé miatt csinálják, annyira nem súlyos a helyzet, pénz van, meg tudják oldani.

249. 12e44458f8 (válaszként erre: 248. - 021a029148)
2009. okt. 29. 10:53
Ah:(
248. 021a029148 (válaszként erre: 247. - 12e44458f8)
2009. okt. 29. 10:51
Itt a frekvenciák lefedettségén volt a hangsúly, vagyis arról, hogy melyik adó (vagy új adó) műsora képes a legtöbb hallgatóhoz eljutni. Ezért volt olyan nagy a verseny.
2009. okt. 29. 10:49

Nagyon sajnálom hogy így döntöttek:(

És mi van a Mária, C., stb adókkal azok működtetése annyira megéri?

246. 021a029148 (válaszként erre: 239. - Rado79)
2009. okt. 29. 10:43
Ne haragudj, miért akarod a saját ízlésedet másokra erőltetni? És közben ugyanúgy pocskondiázod azokat, akik más véleményen vannak. Sztem lépj már túl ezen, Sláger és Danubius után is van és lesz élet, nehogy már ez legyen a legnagyobb probléma. Te sem tudhatod, mi az egésznek háttere és biztos vagyok benne, hogy lesz még jó rádióadó akkor is, ha más frekvencián vagy más néven találjuk meg, akkor is.
2009. okt. 29. 10:41
A fene se kiváncsi rá hogy már a két országos adón is csak a politika jöjjön....
244. Christineee (válaszként erre: 241. - Spinneli)
2009. okt. 29. 10:41
Hát jó lenne ha valami csoda folytán sikerülne ezt megakadályozni.....
2009. okt. 29. 10:40
személy szerint egyébként nem fogom hiányolni őket.
2009. okt. 29. 10:40
Sajnos meg. Egyik jobbos politikai adó lesz a másik balos. :-((((
2009. okt. 29. 10:40
vagy nem...sztem kihagyták számításaikból a népharagot.
2009. okt. 29. 10:39
Ezt tényleg meg merik csinálni?
239. rado79 (válaszként erre: 231. - Monika0104)
2009. okt. 29. 10:33

Hát ne is haragudj meg van a véleményem!!!

Tudod egyáltalán hány ember hallgatta, hallgatja a Danubiust, és a Sláger rádiót évek, sőt a második esetben évtizedek óta!? Pontosan melyik rádióra is gondolsz? A kattogós drogos RISE fm-re, vagy a dög unalmas Juventusra, vagy a Roxy, vagy Rádió 1 aminek közel sincsennek olyan jó műsorai, zenéi mint a Danubiusnak, vagy a Slágernek! Főleg, hogy nem is mindenhol van lefedettségük!

Ahol plussz generációs különbségek vannak! Addig amíg a Danubiusnak, és a Slágernek minden korosztályból vannak követői, addig magyarázd meg egy idősebb korosztálynak hogy hallgassák a fiatalok kedvéért,meg a politikusok miatt a "DIONDISU-DIONDISU" zenéket, vagy a hülye politikusokat! 30 éves vagyok saját családom van,saját üzletem, és a party-kat is szeretem, de a bulikon kívűl csak olyan helyekre ülök be szívesen, ahol kellemes zene szól, és igen is a mindennapi rutint megbolygatják az olyan emberek, mint Bocskor, Boros, vagy Balázs! Én szerettem nézni ahogy a vendégeim nevetnek a vicceken, és a dolgozók is jobb kedvel állnak neki minden napos teendőiknek. A családomról nem is beszélve!!! Az a baj, hogy a Magyarok mindenbe olyan könnyen beletörődnek, hogy ha nem ismerném a történelmünket, és csak most csöppennék Magyarországra, és valaki elkezdené meséli, a legelejétől.....Hát az a szomorú, hogy el se hinném az illetőnek, mert a mai világba az Őseink árnyékát se érjük utol! Nem vagyok büszke, hogy a kisfiamnak,majd nem tudok mit mesélni, hogy miért is jó Magyarnak lenni, mert a régi régi történelmünk egy idő után már egyre halványabb, és a gyerekeknek már kevés :(

ÍGY A LÉNYEG A KOMOLYSÁG PERSZE KELL, BIZONYOS ÉLET HELYZETEKBE, DE NE LEGYÜNK MÁR ENNYIRE UNALMAS BEGYEPESEDETT NÉP A FENE EGYE MEG!!!!!!!

2009. okt. 29. 10:17

Hihetetlen,hogy ezt meg merték tenni!

A mai xar helyzetben jobb lenne nem piszkálni annak a közel 3millió embernek az érzéseit akiknek ez a 2 rádió a szórakozását biztosítja.

Már a Rómaiak is tudták,hogy kenyér és cirkusz kell a népnek.A kenyeret már sokaktól elvették most jön a cirkusz...

Gratulálok!

2009. okt. 29. 09:22

De csak ez a kettő frekvencia volt országos. Épp ezért pályáztak oly sokan ezekre.

Ha máshol folytatják ezek a rádiók sugárzásukat az már nem lesz fogható országosan.

2009. okt. 29. 09:01

Sziasztok!

Tegnap d.u. hallottuk a hírt apuval, és szó szerint ledermedtünk. Nem vagy csak nehezen tudom elképzelni a reggeleket a Bumeráng nélkül. Ráadásul igazi zenét játszottak, nem a mai duc-duc sz.rságokat. Az biztos, hogy az új adót nem fogjuk hallgatni. Remélem, találnak v.mi megoldást arra, hogy továbbra is tudjuk őket hallgatni.

2009. okt. 29. 08:57
szörnyű volt hallani, hogy Bochkor sírva fakadt élő adásban...én is megkönnyeztem:)
234. mokusmazsola (válaszként erre: 231. - Monika0104)
2009. okt. 29. 08:43
nem ez a lenyeg! egy csomo radio van, azt hallgatod amelyiket akarod! ez a lenyeg!! nem mas dontse el! ameddig sikeresen mukodik egy radio es van profitja, ne politikai alapon szuntessek meg, ez elletmond a szabad piacgazdasag torvenyeinek, a demokraciarol nem is beszelve!
233. mokusmazsola (válaszként erre: 232. - 021a029148)
2009. okt. 29. 08:40
hat sajna igen, ahelyett, hogy elore haladna az orszag, egyre jobban sullyed a mocsokban...neha tultesz azon az orszagon amelyikben en elek, pedig itt is tortennek dolgok...
232. 021a029148 (válaszként erre: 230. - Mokusmazsola)
2009. okt. 29. 08:36
Hát nem látunk a kulisszák mögé, hogy mi miért és hogyan történik. Ha abból indulok ki, hogy úgy általában mi hogyan történik kis hazánkban, akkor nincsenek itt sem illúzióim. Hát ez van, mit tudunk csinálni? Majd arrébb tekerünk a rádión, és keresünk egy jobb csatornát a politikai maszlag helyett.
2009. okt. 29. 08:34

Lehet hogy ezért sokan megköveznek majd de én nagyon örűlök neki mert egyik adó utánozta a másikat és semmi újat nem tudtak adni csak a trágár beszéd ment meg a vihorászás semmi komolyság nem volt egyikbe sem meg persze kezdet unalmas lenni mind a két adó a zenék is mindig úgyan azok voltak én már régóta nem hallgatom egyiket sem.

Pedig régen szerettem mind a kettőt de most már utálom őket.

Nekem ez a véleményem

230. mokusmazsola (válaszként erre: 229. - 021a029148)
2009. okt. 29. 08:33
ertem en, de akkor is baromi nagy igazsagtalansag, fuggetlenul attol, hogy tetszik-e a radio vagy sem...
2009. okt. 29. 08:07
Itt lényegében arról van szó, hogy a Sláger és a Danubius frekvenciáján két új szolgáltató sugároz majd műsort. De ettől még nem törvényszerű, hogy a Sláger és a Danubius teljesen megszűnjön, eltűnjön. Miért ne lehetne az a változat, hogy megmaradnak, csak máshol lehet őket befogni? Más adókkal is volt így.
2009. okt. 29. 05:40
Ez egyenesen megdöbbentő. (Én spec. Bocsit a nagy arcával együtt is nagyon kedvelem.) Nálunk egész nap a Sláger szól. Mit fogok ezek után hallgatni?! Mert hogy az új adót nem, az biztos! Hadd én döntsem el, mit szeretnék hallgatni.
2009. okt. 29. 05:37
Én egyenesen le vagyok döbbenve. Nálunk egész nap a Sláger szól.... Nem akarok mást hallgatni! Ne hogy már!!
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook