Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lovasok topicja fórum

Lovasok topicja (beszélgetős fórum)


14. 486341e386 (válaszként erre: 13. - Schmigyo)
2008. okt. 29. 16:06

na,hát ismerős a helyzet..ajándékba kaptam volna,de hova vigyem?hét hónapos a kislányom,nem mehetek el messze,lovardába nem akartam vinni..igen,meg a fenntartás..van egy csau-csaum,és egy német juhászom(először kaukázusit akartam)..meg ugye a ház...:-D

manapság a lótartás luxusnak számít..és lassan a kutyázás is.mióta lovagolsz,és milyen szinten?

2008. okt. 29. 09:32

Szia Zsu! Sajna, nincs lovam :( pedig most környékeznek, hogy van egy csődör csikó... de nem tudom hogy tudnám eltartani... sajna nem keresek annyit. Van egy Kaukázusi juhászkutyim, három cicám, kertes házban lakom vidéken: tehát még egy kecske :) és baromfi udvar + nyuszik. Ezek közül igazán a kutyihoz és a cicákhoz van közöm :)

Kb. öt perc sétára van tőlem a Máriás Tanya és odajárok paccozni amikor tudok - cserébe dolgozom, segítek ha van vmi :)

Milyen kutyáid vannak???

12. 486341e386 (válaszként erre: 11. - Schmigyo)
2008. okt. 27. 15:59

szia!!


itt nem fújt a szél.van lovad,vagy jársz valahova?

nekem van két kutyám,teknősöm itt a közvetlen közelemben..

2008. okt. 27. 09:10
Sziasztok! Nálatok milyen idő volt a hosszú hétvégén??? Nálunk először csapadékos, tipikus fúúúj, aztán kicsit jobb, de sztem hideg volt :( azért a lovazás nem maradhatott ki :) Egyébként van vmilyen állatotok?
10. 486341e386 (válaszként erre: 9. - Schmigyo)
2008. okt. 23. 10:13
dunaújváros.de fehérváron lovagoltam 3 évet.most itt lovazok a városhatárban.szép lehet az arab..jaja,ismerős,hogy gonoszkodnak...
2008. okt. 22. 13:38

OH, szegények! Úgy utálom,hogy olyanok akarnak állatot tartani,vagy bértartást vállalni,akik tojnak az egészre és nem figyelnek az állatra! De az remek,hogy kezdik összeszedni magukat és hogy most jó helyen vannak:)


Ilyen bújós Dzsami is,akit lovagolok: ő már tizes éveit taposó arab kanca. Imádom és ő is tud kiscicás lenni,de van hogy gonosz sárkányt játszik :-D


Rose, te merre laksz?


Zsu,én is így gondolom:) Felszabadító és olyan megtisztulás érzése van az embernek amikor a lóval kint lehet,sétálhat,vágtázhat kedvére:)

Fejér megyén belül merre vagy? Gondolom Szfvár közelében;)

8. 486341e386 (válaszként erre: 6. - Fe1fe85329)
2008. okt. 22. 12:40
az jó,ha már most szelíd a csődörcsikó..csak tartsa is meg szokását..ezekszerint sokat foglalkoztok vele.ez a lényeg!nem csípkelődik,nem rángatja a lábát.valószínű,nyugodtabb is,nem?
2008. okt. 22. 12:38

terepre?az az egész lényege..amikor csend,szép környezet,csak magad vagy,és a ló,és a gondolatok,szabadság..szerintem az élet egyik legcsodásabb dolga...

én is fejér-megyei vagyok.

2008. okt. 22. 09:51

Sziasztok!!


jah nem makacsságra vagy ilyesmire értettem,hanem kissebb eü problémák voltak....az előző helyükön..nem éppen úgy voltak tartva ahogy khmm..illenék...De úgy néz ki Végre már Végeeee...


Már egész ló formájuk van..DDD..


terepre hát igen jó lenne...Bár Némo ra még nem ülünk fel, ő ugye 1éves, Ágota meg egy kissé alultáplált volt, és szemével is voltak gondok..De hamarosan mostmár Go..:):)



Egyébként ahhoz képest hogy pl Némo még csődőr csikó is ráadásul, nagyon nagyon jó ló..szótfogad,nem hisztizik adja szépen a lábát,gyönyörűen áll a kötőféknél mikor rá akarom adni, meg egyéb műveletek....sőt csak fütyülök neki és már jön is....és olyan Bújós mint egy kismacska...DDD..


Ágotába már van egy kis furfang, nem mondom, de ő is egész nyugis...

2008. okt. 22. 09:42
Sziasztok! Na igen, akiben telivér van, az nem egyszerű :) de így izgalmas! Én is teljesen hobby-sta vagyok: se verseny, se mutogatás - "csak" élvezem. Fejér megyében lakom, kis faluban: Gyúrón. Az utcánktól kb 5 percnyi sétára található a Máriás-tanya :) neten is meg tudjátok nézni: wwww.loszanatorium.hu Terepre szoktatok járni?
2008. okt. 21. 10:23

sziasztok!!


hát lehetett volna saját lovam,majdnem lett is,csak itt volt pont a pici baba.már régóta lovazok.Fehérvárra jártam,csak fel lett számolva a tanya.most itt a város környékén fogok lovazni,ahol régen is voltam!

Imádom a telivéreket!!szerintem a legjobb lovak,és a lipicaiak.a galopp-pályára is feljártam sokat.Hát egynémelyik telivérek nem egyszerűek,nehezen kezelhetőek!örülök,hogy itt vagytok,és remélem lesztek is!hol laktok?

3. fe1fe85329 (válaszként erre: 1. - 486341e386)
2008. okt. 21. 10:10

Szia!!


nekünk van egy angol telivér kanca,és a csikója ..akinek a papája magyar sportló....kissé problémásak,(voltak) de imádom őket ettől függetlenül..:):)...hobbisták vagyunk teljes egészében, nem versenyzünk, ágota és Némo teljes értékű családtagok..:):)

2008. okt. 21. 10:07
Szia Zsu! Minden hétvégén, néha hétköznaponként is járok lovazni :) Neked van saját lovad? Sajna nekem nincs. Hova jársz pacizni?
2008. okt. 21. 10:05
Ha volt,vagy van a lovakkal hobbiszintű kapcsolatotok,gyertek beszélgetni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook