Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1024. csmkrisz
2017. jan. 9. 07:54

Sziasztok!

Nyáron vágtam bele első Mlm üzletembe de nem bántam meg!Jó vezető lettem jó példát mutattam!

Elöször az üzletre mondtam igent,de itt nagyon jó termékek vannak,nincs olyan hogy ne tudj ajánlani valakinek valamit!A marketing egyedűlálló tökéletes periz mint a Németek mint ahogy a cég ami már 31 éve töretlen!:)Magyarországon viszont 100ból 99nem ismeri!Könnyű a dolgunk!

Az én sikerem annak köszönhető,hogy segítettem a szponzoráltjaimnak sikeresesnek lenni!!!:)

1023. davzoli
2016. jan. 25. 12:57

Üdv Mindenkinek.

Én az MLM üzletekre vonatkozóan a termékek kapcsán indítanék egy eszmecserét, melynek címe így szólna: "Fizikai termék vagy Szolgáltatás". És érdekelne a véleményetek mindkét kategóriában Pro et Contra. Hát hajrá:)

1022. delon
2015. dec. 3. 13:03

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a topikra. Én is egy MLM-es cégnél dolgozom. Szerintem ahhoz, hogy valaki sikeres tudjon lenni az értékesítésben, kell egy jó termék, aminek hiteles ajánlásával önmagunk hitelességét is megtudjuk őrizni. De nyilván a cégnek, a minket körülvevő környezetnek és a támogatásnak is meg kell felelnie. Ez a mi cégünknél úgy néz ki, hogy a szokásos tréningeken kívül, maga a tulajdonosokkal is beszélhetünk, ötletelhetünk. Sőt az értékesítésnél nincs teljesítménykényszerem, így boldogan és örömmel végzem a munkámat.

1021. Gabivin
2015. nov. 9. 13:37
A mai világban szinte ez az egyetlen mód egy átlagembernek a "kitörésre" az alkalmazotti létből. Ha pedig az egy biztos passzív jövedelemmel párosul, ami ráadásul örökölhető is, na akkor már nem kell aggódnia a nyugdíjasévek miatt! De ezzel is, mint mindennel foglalkozni kell, mert nem hullik csak úgy az ölünkbe...
1020. 6b55c53b3f (válaszként erre: 1019. - BandftWin)
2015. márc. 14. 21:08
Én stabil, régóta működő céget javaslok. A sikert bárhol el lehet érni ha tudsz azonosulni a termékkel,szolgáltatással, ha tudsz és szeretnél embereknek segíteni, de jobb ezt egy olyan cégnél tenni, amelynek az alapítói céljával is tudsz azonosulni, és amelynek tőkéje is van és felelősséget vállal a hálózatépítőiért. Ha a siker alatt csak pénzt és gyors meggazdagodást érted, akkor inkább ne kezdj MLM-ben, mert az MLM-ben a passzív jövedelemet Neked a hálózat biztosítja és egy stabil hálózatot managelni kell,megtartani a tagok elégedettségét, segíteni kell az embereket (alattad lévőket) sikeresnek lenni és ez csak úgy megy ha nem csak magadra gondolsz! Egyébként meg ez egy téveszme, hogy akkor lehetsz sikeres csak ha induló céghez csatlakozol. Akkor lehetsz sikeres, ha szorgalmas vagy és dolgozol. Egy jó MLM rendszerben sokszorosát kersheted annak az embernek, aki már 10 vagy több éve a rendszerben van, ha hozod a forgalmat.És az csak tőled függ nem attól, hogy ki mikor kezdte.
1019. BandftWin
2014. okt. 28. 14:19
Ki mit javasol? Új cég vagy már több éve a piacon lévő céghez érdemes csatlakozni? Lehet e elérni nagy sikert már kitaposott cégnél, ahol alulról kezdem, vagy érdemes induló céghez menni ahol az első sorokban lehetek?
1018. unom
2014. okt. 28. 13:44
Betettem a kedvencek közé a topicot, mert bár nem MLM-ezek, de az egyik ügyfelem ezzel foglalkozik, és minél jobban szeretnék neki segíteni. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.
1017. BandftWin (válaszként erre: 1016. - Papeerkind)
2014. okt. 28. 13:16
Szia! Jelentkezem, most kezdtem bele :D
2014. szept. 30. 18:42
Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy jelenleg ki az aki mlmmel foglalkozik? :) Rég lett ide írva,gondoltam megkérdezem. Szép napot!
1015. Tairon (válaszként erre: 1010. - Bence.hervoly)
2014. ápr. 20. 19:02

Én már párszor megütöttem vele a bokámat de nem nagyon érdekelt a dolog mert tudom hogy nagyon szép pénzeket lehet vele keresni -- csak az volt a problémám vele hogy ha voltak is munkatársaim akkor nem kerestem vele semmit mert nem volt pénzforgalom a rendszerben :)


4 Évig keresgéltem és kutattam a legjobbat és a legeredményesebbet --- hát meg is találtam ami már fizetett is nekem és eztán is fog tudom :)


Most regisztráltam ebbe a Fórumba és pontosan erről fogok indítani egy új Topik-ot


Az első héten kerestem vele 25$ -t :D

2014. febr. 26. 15:48

Sziasztok! Sürgősen szükségem lenne egy jó kapcsolatokkal, vagy hálózattal rendelkező emberkére. Nem MLM, nem akarok eladni semmit (légyszíves ne töröljétek!), 2-3 nap munkáról van szó. Budapest, Pest m., Bács Kiskun m,

Győr M. S. és Békés megyében lenne szükségem néhány olyan emberre aki hajlandó dolgozni 2-3 napot jó pénzért és valakit, aki ezt megszervezi,

mert van olyan kapcsolatrendszere.


Ide írjatok kérlek: kobexim(a)gmail.com, a többit mailben, vagy telefonon.

1013. sasmadar2
2014. febr. 21. 10:10
Bocsánat beanadt, elgépeltem.
1012. sasmadar2
2014. febr. 21. 10:09

Kedves banadt és bence.hervoly!

Mire vagytok kíváncsiak?

1011. beanadt
2014. febr. 19. 17:41
kicsit elavult a topik, pedig engem is érdekelne, éppen most készülök becsatlakozni valahova... jól jönne pár vélemény, tanács :)
2014. febr. 11. 19:07
Sziasztok, itt mindenki hálózatépítéssel foglalkozik? mi a véleményetek róla? Van olyan köztetek aki megütötte vele a bokáját? Egyre jobban érdekel az értékesítés.
2013. aug. 12. 13:08
Hitetlen gyaúr vagyok...
1008. sasmadar2 (válaszként erre: 1007. - Gordonka)
2013. márc. 25. 21:35

Most is csak magyarázkodsz. Mutasd meg, hogy a 990-es hozzászólásodban ahol általánosságban írtál a hálózatokról hol írtad, hogy te még nem találkoztál ilyennel?

Később amikor magyarázkodni kellett akkor már írtál ilyet, de előtte általánosítottál, amikor rámutatok arra, hogy általánosítasz vagy éppen ferdítesz akkor mindig jön a magyarázkodás, hogy az nem úgy van.


Nem is tudom, hogy már hányadszor írod le, hogy többet nem írsz ide.


Én több hálózatból is ismerek elég sok embert, többnek is voltam az előadásán, üzletileg csak eggyel foglalkozom, de bizonyára te azt is jobban ismered, mint én.


Abban amit csinálsz az a nagyon gáz, hogy egy kalap alá veszed az összeset és megpróbálod lejáratni.

1007. Gordonka (válaszként erre: 1005. - Sasmadar2)
2013. márc. 25. 18:23
Nem írtam olyan mondatot, vagy bármilyen utalást, hogy minden hálózatra igaz, azt írtam hogy én még nem találkoztam olyannal, amire nem, de lehet hogy van ilyen...gondolkodj ember, a kettő nem ugyanaz. Azt se mondtam egyszer sem, hogy én voltam benne, hanem hogy beleláttam, jóember, a testvérem számlákat is tud mutatni, mivel ő kezelte a vip. személyek szervezését kampányokba, rendezvényekre, ő mondta meg, kinek mennyi pénzt érdemes adni. És ő volt, aki folyamatosan az mlm cégek legfelsőbb vezetőivel tárgyalta le a piszkos anyagiakat, mert ebben is a segítségét kérték, mint ahogy abban is, melyik celebsportolóval érdemes tárgyalni. Nagyjából te magadnak kitalálod és bebeszéled, miket írtam, de mindent visszaolvasván ordít, ki és mit magyaráz bele és félre. Kezdelek sajnálni. Most törlöm ki a kedvencekből a topicot, így vissza sem tudok találni többé reményeim szerint :)
1006. Gordonka (válaszként erre: 1005. - Sasmadar2)
2013. márc. 25. 18:15
Majd gondolod,hogy egy "nevetséges vagy" típusú ismeretlennek fogom elmondani egészen pontosan, hogy miről van szó, pont téged foglak beavatni a legteljesebb magánszférámba. Azt is bánom, hogy belementem ebbe az egészbe, nem szokásom, valamiért most nem tudtam egyet kaccantani és továbbállni. Itt viszont elbúcsúzom, mostantól tied a pálya :)
1005. sasmadar2 (válaszként erre: 1004. - Sasmadar2)
2013. márc. 25. 13:06

A 990-es hozzászólásodban igenis általánosságban írtad, hogy ez minden hálózatra igaz. Utána kezdtél el magyarázkodni, hogy hát nem biztos, hogy ez mindenhol így megy.

Aztán azt állítottad, hogy te sosem voltál benne egyik hálózatban sem csak valami rokonod, de te mégis tudod, hogy ez hogyan működik amit állítólag csak 4-5 ember tudhat.

Ez nem kicsit sántít.

1004. sasmadar2 (válaszként erre: 1001. - Gordonka)
2013. márc. 25. 13:02
Egyszer sértettelek meg, vagyis te megsértődtél, de ezen nem tudsz túllépni, csak a saját dolgodat próbálod túlmagyarázni.
1003. sasmadar2 (válaszként erre: 1002. - Gordonka)
2013. márc. 25. 13:00

Írtam már, hogy "profi külső előadó" aki ebből él. Az ilyennek persze, hogy fizetünk. Érted, hogy mit jelent ez?

Csak azt nem tudom, hogy pont te hogyan kerültél bele abban az állítólagos 4-5 emberbe aki mindent tud. Ha te sosem voltál benne egyik cégben sem. Kétlem, hogy pont a rokonodat avatták volna be. Az MLM cégekre amúgy sem jellemző, hogy külső előadót hívnának meg a rendezvényeikre.

Az ilyen biztosítási alkusz cégeknél ott inkább.

1002. Gordonka (válaszként erre: 999. - Sasmadar2)
2013. márc. 25. 11:15
? Tonk Emil is több cégnek dolgozik mint előadó. Tanácsadónál totál ugyanez a helyzet!
1001. Gordonka (válaszként erre: 1000. - Sasmadar2)
2013. márc. 25. 11:14
Igen, magyarázom. Mert hiába van az internet jelen évtizedek óta, a mai napig érthetetlen számomra, miért kell ismeretlenül olyan stílust használni, amit face to face sosem mernének megengedni maguknak az emberek, vagy legalábbis éreznék, hogy nem illik az ilyesmi. Általában beszélgetnek, miután kezet fogtak és bemutatkoztak. Véleményeket cserélnek, nem pedig sértegetik egymást...Nem az igazamat magyarázom, az már rég nem érdekel, engem az döbbent le, ahogy a torkomnak estél a semmiért. Ha szerinted általánosítok 7 példa alapján, lelked rajta, nekem mindegy. Ugyan sosem mondtam azt, hogy minden cégre igaz, vagy hogy általában minden cégre, mert nálam ennél a megfogalmazásnál kezdődik az általánosítás. Keresd vissza, ha van kedved, hol írtam általánosságban...
1000. sasmadar2 (válaszként erre: 999. - Sasmadar2)
2013. márc. 24. 22:25
Valamiért csak magyarázod a dolgot, ha nem érdekelne akkor nem írkálnál ide. Vagy te magad is tudod, hogy hibáztál az általánosításban csak nem akarod elismerni, hogy tévedsz.
999. sasmadar2 (válaszként erre: 998. - Gordonka)
2013. márc. 24. 22:23

7 céget egyszerre képviselt? Az elég érdekes MLM, bár alkusz cégeknél elképzelhető. De azok nem éppen a tipikus mondjuk úgy tradícionális MLM cégek. Mivel azoknál tilos egyszerre több céget is képviselni.

Ezek alapján nem kéne általánosítani.

Az általánosításod meg továbbra is általánosítás marad. Hiába magyarázod.

998. Gordonka (válaszként erre: 996. - Sasmadar2)
2013. márc. 24. 12:55

Hiába rugózom?

Nem őriztünk együtt disznót, hogy így beszélj hozzám. Engem minősítettél, nem az állításom, olvass vissza, ha nem hiszed.

A nagy rózsaszín köd mögött igenis felsejlik az igazság, lehet ellene tiltakozni. Konkrétan 7 nagyobb hálózatot ismerek mert a testvérem független tanácsadó volt, amíg bírta a gyomra, színmélyig beleláttam, mi folyik a neves, tiszteletreméltó hálózatok mögött. Elképzelhető, hogy ahol te dolgozol, ott ez nincs, nem is állítottam soha, hogy van, mégis olyan szinten személyeskedsz, olyan bántó a kommunikációd, mintha a te hálózatodat becsméreltem volna. Méltatlan ez a beszélgetés, csak szerettem volna lereagálni amit írtál, mind a rugózás kifejezést, mind az állításod, miszerint az állításomról nyilatkoztál, nem rólam. Ráadásul végig magadra vettél valamit, ami nem rólad szólt.

997. sasmadar2 (válaszként erre: 995. - Gordonka)
2013. márc. 19. 04:46

Van ugye egy olyan mondás, hogy a neten mindenki azt ír amit akar.

Nos ezen topic alapján nyugodtan kételkedhetem abban, hogy te már az állításod alapján 17 éve mlmezel. Sőt ki is merem jelenteni, hogy nem.

[link]


Mert, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést. Aki bármelyik MLM cégnél van az nem egy fórumon kérdez meg ilyet, pláne nem akkor, hogyha ott vannak az állítólagos ismerősei is, akik MLMesek.

996. sasmadar2 (válaszként erre: 995. - Gordonka)
2013. márc. 19. 04:34

Hiába rugózol az általánosítás még általánosítás. Főleg, hogy te bizonyára jobban tudod, hogy amikor egy előadást szervezünk, akkor kinek fezetünk és kinek nem, mint mi magunk.

Nem te vagy nevetséges hanem amit állítottál vagyis az általánosításod.

Ami pedig azt illeti nem lehet egy kalap alá venni az összes előadót és az összes MLMet. Kizártnak tartom, hogy az összes cég esetén tisztában lennél a működésükkel. Márpedig amit írtál az általánosítás ha tetszik ha nem.

Lehet, hogy egy cégnél vagy már 17 éve és ott ezt látod, hogy fűnek-fának fizetnek az előadásért. Én is tudok olyan céget ahol iszonyatos összeget fizetnek még egy belső előadónak is. Meg tudom azt is, hogy mi mennyit hogyan és mikor fizetünk. De ahogy már írtam te bizonyára jobban tudod, hogy mi milyen előadást és hogyan szervezünk és kinek mit fizetünk, mint mi.

995. Gordonka (válaszként erre: 994. - Sasmadar2)
2013. márc. 18. 11:59
Sajnos az önmagát minősíti, aki személyeskedik, kiváncsi vagyok, hogy ha ismeretlenül szemben állnánk egymással és véleményt cserélnénk, akkor is két gondolat után ítékeznél-e, nevetségesnek titulálnál-e egy tapasztalt sikeres nőt, vagy ez csak a csodás internetes "láthatatlanságnak" tudható-e be? Nem minősítenék embereket a gondolataiért és tapasztalataiért, amelyeket megoszt, előbb harapnám le a nyelvem, hogy bármikor is megtegyem. Szó sincs általánosításról, de mivel véleményem szerint az is személyeskedés, ha konkrét sportolók nevét és konkrét mlm hálózatokat említenék, pedig hidd el, 17 év alatt sok mindent láttam, ettől miért lennék nevetséges?! Azt kell hogy mondjam, nem szívesen ülnék le valakivel, aki a láthatatlanság jótékony homályában leminősít egy olyan embert, aki neki sosem ártott és aki kifejezetten leírta, nem konkrét hozzászóláshoz fűzi a véleményét. Pont azért tettem, hogy ne tiporjak senki lelkébe.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook