Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. fórum

Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. Bcicus (válaszként erre: 58. - Badacsonyitimi)
2009. szept. 15. 22:34
Köszi, én már nem nagyon leszek. De mindig örülök annak akinek sikerült.
58. badacsonyitimi (válaszként erre: 55. - Bcicus)
2009. szept. 15. 22:00
Köszi szépen Bcicus!Kívánom hogy hamarosan teis nagyon boldog kismami legyél!!Soha ne add fel,Nektek is sikerülni fog!!!
2009. szept. 15. 20:09

Szia.

Én a győri Kaáliba jártam. Csak pozitív véleményem van róluk, bíztam bennük. Sok problémám volt (műtétek, hormon...). Az első baba elment. A negyedik kezelésre beteg volt a baba. De az 5. lombik kezelésre megszületett a lányom. Majd 6.-ra az ikrek! Hálás vagyok nekik, mindenért. Voltam én is a padlón, de nem adtuk fel.

56. Mazsi29 (válaszként erre: 1. - Melone13)
2009. szept. 15. 13:14

Szia!

Most találtam rá erre fórumra. Mi a debreceni Kaáli intézetben voltunk. Nem tudok rá mit mondani: elképesztő. Rend, tisztaság, mindenki végtelenül kedves volt, a doki is akihez mi jártunk is egy jó fej. Mindig nevetve jöttünk ki tőle, persze a komoly dolgokat komolyan és ÉRTHETŐEN magyarázta el. Persze nem véletlen ez a nagyon pozitív visszagondolás, hiszen elsőre sikerült a beültetés. Most 22 hónapos a kisfiam. A pénz, amit kiadtunk ezért vizsgálatok az elején és az injekciók és gyógyszerek a programban, összesen olyan 200 ezer forint körül mozog.


Nem akarok hazabeszélni, de a Kaáli honlapján rajta van, hogy a debreceni most a tuti. Beleolvasgattam egy-két hozzászólásba és látom, hogy van, aki a Dévai intézetet ajánlotta. Azt nem ismerem, de csak jókat hallottam róla.

55. Bcicus (válaszként erre: 54. - Badacsonyitimi)
2009. szept. 15. 13:08
Gratulálok a lányokhoz és endes tőletek, hogy felajánlottátok, mondjuk az én pároménál biztos nem volt rosszabb az eredménye. De örülök, hogy nektek lehtett segíteni.
2009. szept. 15. 12:41
Sziasztok!Mi is a Szűcshöz jártunk a BMC-ba.Az első lombik sikerült,most 30-án lesznek két évesek a lányaink.8petesejtből,8beindult,igaz ICSI-vel,2-tőt beültettek,a többit viszont tavaly felajánlottuk másoknak.Sokan elítéltek emiatt,de nekem már van 3gyerkőcöm,és bízom benne hogy valakinak segíthettünk!:)Én csak jót tudok mondani,mindig tudtam hogy mi fog következni,és volt amikor a nővér megszorította a kezemet,ez akkor rengeteget segített,ezer köszönet nekik!Persze mndenki arra esküszik,ahol neki sikerült!Pedig ha valakinak rossz volt az eredménye,hát apáé siralmas volt!
53. fd0ec935a5 (válaszként erre: 52. - Melone13)
2009. szept. 15. 10:03
Mi a Szűcshöz járunk. Szerintem nincs vele semmi baj. Igazából azért Őt választottuk, mert amikor odamentünk Ő volt a legfiatalabb, de már volt tapasztalata.
2009. szept. 14. 17:47

Sehol senki?

A dokimDr SzűcsZoltánt ajánlotta BMC-ben.Van valakinek vmi tapasztalata esetleg?

51. Bcicus (válaszként erre: 50. - Melone13)
2009. szept. 12. 19:46
Én nem így látom, ha az ember tudja, hogy soha nem lehet anya, semmilyen módon akkor kár azzal hitegetni magát, hogy lehet.
50. melone13 (válaszként erre: 49. - Bcicus)
2009. szept. 12. 19:32

Jaj istenem ezt még olvasni is szörnyű.

Én azért még mindig azt mondom, soha de soha nem szabad feladni!!!!

49. Bcicus (válaszként erre: 48. - Lyana)
2009. szept. 12. 19:15
Nincs más választásunk mitn feladni és elkfogadni, hogy sose lesz babánk, hiúb ábrándokba kár ringatni magunkat, mert úgysem teljesülhet soha.
48. Lyana (válaszként erre: 44. - Bcicus)
2009. szept. 12. 19:12
Soha ne adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
47. melone13 (válaszként erre: 34. - Miciona)
2009. szept. 12. 19:09

Persze mindenki azt fogja dícsérni, ahová jr,esetlegesen már van saját + tapasztalata is!

Én pont azért indítottam ezt afórumot, mert látni akarom hol mikét haladnak dolgok, és hát ugye valljuk be őszintén az anyagi oldala sem mindegy!

46. Bcicus (válaszként erre: 45. - Melone13)
2009. szept. 12. 19:08
Köszi, de nekünk már az orvosok szerint sincs mibe rmeénykednünk, nem működünk ennyi. Nem lehet babánk, el kell fogadni.
2009. szept. 12. 19:07

Bcicus!Kárlek fel a fejjel!Hidd el van megoldás!Elhiszem, hogy fáj, én 2 babácskám már elveszítettem, mindkettőnél teljesen összeomlottam.De fel kelltudni állni, és előre csakis előre tekinteni!

Nagyon szorítok nektek!

44. Bcicus (válaszként erre: 43. - Lyana)
2009. szept. 12. 19:03
Nem, csak valószinűsítik, hogy a spermiukkal van a gond, most csinálnak nekem egy teljes kivizsgálást, hogy nincs e záptojás efektusom (nem tudom mi a hivatalos neve), tehát, hogy a poeték képtelenk az osztódásra, de kicsi az esélye, mert a 3 lombikból 2-nél 1-1 elkezdett osztódni,de hiába. AZ elsőnél nagyon lassan osztódott, a másodiknál szépen, de nem tudtukl mi lett volna, ha nem halok majdnem bele.
43. Lyana (válaszként erre: 42. - Bcicus)
2009. szept. 12. 19:00
És tudják az okát?
42. Bcicus (válaszként erre: 41. - Lyana)
2009. szept. 12. 18:52
Mert nem osztódnak a sejtek.
41. Lyana (válaszként erre: 40. - Bcicus)
2009. szept. 12. 18:19

Megkérdezhetem, hogy miért nem sikerül?

ha nem akarsz akkor nem kell válaszolni...

40. Bcicus (válaszként erre: 37. - Lyana)
2009. szept. 12. 18:18
Ez sem feltétlenül igaz, nekünk nem sikerült és szinte biztos, hoyg sose lesz gyerekünk, de ettől én még ajánlom bárkinek az rk-t mert nagyon jó doki van ott, de hiába ha mi nem működünk.
39. Bcicus (válaszként erre: 36. - Miciona)
2009. szept. 12. 18:17
Ez jó hír, ha netalántán folytatjuk. Köszönöm.
38. krisz5 (válaszként erre: 37. - Lyana)
2009. szept. 12. 18:16

Teljesen igazad van.És kívánom mindenkinek

akárhova jár is hogy sikerüljön.Szívből

kívánom.Ténleg.

37. Lyana (válaszként erre: 35. - Krisz5)
2009. szept. 12. 18:15

sok tényező alapján dönthető el, hogy hol csináltatjuk a lombikot.

de azt hiszem az a legfontosabb hogy bízzuk bennük, mert rábízzuk magunkat és a meg nem született gyerekünket is.

Sokan mondanak sokfélét a szegedi kaáliról is. De nekem ez van a legközelebb, a nődokim ismeri a kaális orvosomat. Sikerülni fog a babóca.

Mindenkinek sikerülni fog és azt az intézményt fogja dícsérni ahol hozzásegítették a csodához.

36. miciona (válaszként erre: 32. - Bcicus)
2009. szept. 12. 18:14
kérheted! Nekem van olyan ismerősöm aki kérte.
35. krisz5 (válaszként erre: 34. - Miciona)
2009. szept. 12. 18:12

Na jó én nem halgatok senkire,mert úgy látom

itt mindenkinek ténleg más a jó.Remélem jó

helyen vagyok és sikerülni fog a baba.

Hiszem,hogy sikerül!!!!!!!És ez a lényeg

2009. szept. 12. 18:09

Én nem akarok semmelyik más Intézetre rosszat írni,mert csak egy helyen voltam, tehát nem is értem ezeket "azt hallottam" róla.

Ha vkinek összejön a baba úgyis dicséri, ha meg nem az sem jelenti azt, hogy az orvos hibája.

33. krisz5 (válaszként erre: 29. - Miciona)
2009. szept. 12. 18:07

Ezt most nem értem.Hogyhogy nem mennél te

sem máshoz az tuti.Nem értem bocsi.

32. Bcicus
2009. szept. 12. 18:07
Egyébkétn bocsi, hogy belerondítok a topikba, de megkérdezhetem, hogy nem tudjátok e, hogy az állam finanzírozós helyen kérhetem e, hogy magam fizessem a kezelést és így ne kelljen várni, meg talán így oda is fogyelnek ránk, ha úgy döntünk , hoyg folytatjuk?
31. Bcicus
2009. szept. 12. 18:05
ÉN eddig az RK-ba jártam, igazából nincs velük baj ajánlani tudom, bár mi váltunk, ha egyáltalán folytatjuk, mert a mienk egy spéci helyzet nagyon ritka. A dévaiba, a BMC-be és a pesti kaáliba tuti nem megyünk mert rengeteg rosszat hallottam róluk. Amit eddig csak ajálottak, tehát rosszat még nem halottam az a Pécsi intézet és a Győri. Sajnos a Ciris sem jó már, mert a jó dikik eljöttek. Mi még nem tudoim folytatjuk e, valszeg nincs értelme, de ha igen vagy Pécsre vagy Győrbe fogunk menni.
30. miciona (válaszként erre: 29. - Miciona)
2009. szept. 12. 18:05
ja ugyanez a nick nevem ott is csak a könnyebbség kedvéért:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook