Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. fórum

Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
119. gigi007
2012. nov. 10. 19:03
Én nagyon tudom ajánlani a Bp. Kaálit. Rendesek nem akarnak lehúzni pénzről, Sajgó dokihoz járok, most lesz a második lombikom. Tesóm is nála volt neki is a második sikerült úgy hogy nagyon bízom én is lehetek anya.)))))))9
2012. jún. 14. 10:23

Sziasztok!

Én még új vagyok, de gondoltam megosztom a tapasztalataimat, ha nem gond :)

Szóval nálunk is lombik lett majdnem, de én nem nagyon szerettem volna. Már csak 2 hét lett volna, míg belevágunk, de végül gondoltam futok még egy kört....hátha. Kutakodtam a neten és elmentem egy Kriston Intim Torna tanfolyamra, amit azóta is gyakorolok és egy masszőrhöz, aki csak ilyen problémákkal foglalkozik. A férjem mindenképp bele akart már vágni és sürgetett, amitől nyílván feszültebb lettem. Végül sikerült meggyőznöm, minden nő által ismert módszerrel :) De a lényeg, hogy 3 hónappal később teherbe estem! Sikerült! Most épp a második picúrt teremtjük :) :)

Ha esetleg valaki szeretne ezekről infót, vagy ilyesmit,nyugodtan írjon, szívesen segítek!

Addig is, mindenkinek : HAJRÁ!!!!

2012. jún. 7. 09:42

Sziasztok !

Szegedi kaáli-ról kinek mi a véleménye?

Dr. vagy dr.nő ???

116. vicay
2012. jún. 4. 17:19
Sziasztok.Véletlenül nem tudjátok,hogy Sápy mennyit kér a magánrendelésén?
2012. ápr. 4. 13:09

Sziasztok Mi január végén kezdtük a kivizsgálásokat

a Semelweisbe,Pesten a Baross utcában. Szeretnék tapasztalatokat kérni Tőletek erről az intézetről és az itt dolgozokról.Köszönöm.

114. Bcicus (válaszként erre: 111. - Ginaaa79)
2012. febr. 2. 16:17

Tudom, hogy a pcos miatt volt, de nekem még rátoltak egy rakat hcg inyekciót emiatt lett durva a helyzet és mikor felhívtam a dokti a tipikus hyperstimus tünetekkel közölte csak a melegtől van. Másnap majdnem meghaltam.

De engem olyan vizsgálatra akartak elküldeni ami már meg volt.

2012. febr. 2. 12:05

Ja és ha probléma akad, a meddőségi előtt ezeket kezeltesse is.

Az se árt, ha nomális a testsúly, a túl vékonyak, ill. az elhízottak is nehezebben eshetnek teherbe.

2012. febr. 2. 12:03

Mielőtt valaki meddőségibe megy (pénzspórolás és a sikeresség érdekében) érdemes előbb kivizsgáltatni magát, tb-re sokmindent lehet ingyen.

Ilyen ugye a hormonvizsgálat, (TSH is), inzulin-szint nézés (pláne, ha peteéréssel, ciklussal problémák vannak), átjárhatósági vizsgálat minimum.

2012. febr. 2. 12:00

A hiperstimu lehet PCOS-tól. Csak ugye a PCOS endokrinológiai betegség, a Kaáliban meg nőgyógyászok vannak.

Én is hallottam, hogy xy-hoz küldenek műteni valakit, de nem muszáj ahhoz menni. Én is ismerőst ajánlanék, ha kellene, nem ismeretlent.

110. Bcicus (válaszként erre: 108. - Kerika82)
2012. febr. 2. 11:24

Rk és BPe Kaáli.

Hosszú lenn leírni. 3 lombikot felslegesen csináltak rajtam a 3.ba majdnem belehaltam a hyperstimu miatt amivel nem foglalkoztak 3 hetet voltam kórházban ebből 1,5 intenzív a másikban meg olyan vizsgálatokra akartak elküldeni ami már meg volt csak nem az ő haverjuknál csináltam.

109. sügi 71 (válaszként erre: 107. - Kerika82)
2012. febr. 2. 10:56

A Forgács magánintézmény.Forgács Vince a vezetője.Öt éve voltam náluk,és csak jót tudok mondani róluk.

Családias a kapcsolat a párokkal.Nekem nem jött össze a baba,de teljesn más okok miatt.....

108. Kerika82 (válaszként erre: 105. - Bcicus)
2012. febr. 2. 10:31
Nálad mi történt? És Pesten melyik intézeteknél voltál?
107. Kerika82 (válaszként erre: 104. - Sügi 71)
2012. febr. 2. 10:30
A Forgács az magánintézmény?
2012. febr. 2. 10:13

Sziasztok!


Én a bp-i Kaáliban ajánlom Krizsa dr-t, második lombikunk sikerült, 2 picurka növekszik a pocimban.

Igaz sokat kell hozzá várni, de megéri, nagyon örülök, hogy Őt választottam:)

Meg persze a biológusok is topon voltak, ők is ügyesek:)

105. Bcicus (válaszként erre: 103. - Kerika82)
2012. febr. 1. 23:55
Nekem is messze van, de miután Bp-en a legjobb klinikán majdnem kinyírtak a másikon leakartak húzni anyagilag így nme érdekelt a távolság.
2012. febr. 1. 19:03
Ha a lombik mellett döntöttetek,a Forgács Intézetet szívből tudom ajánlani.Pesterzsébeten van.Nagyon kedvesek.Szakmailag és emberileg is kimagasló....
2012. febr. 1. 18:46
Azt hiszem az egy kicsit messze van nekem, de azért köszi.
102. Bcicus (válaszként erre: 101. - Kerika82)
2012. febr. 1. 18:31
Nekem Pécsen hozták össze a fiam a POTE-n.
2012. febr. 1. 18:21
Kedves Bcicus! Köszi a jótanácsot, nagyerőkkel kutatok, hogy hová menjünk. Ha esetleg tudsz ajánlani valami jó helyet, akkor azt szívesen venném.
100. Bcicus (válaszként erre: 99. - Kerika82)
2012. jan. 29. 22:31
Akkor minek várni addig. Jelentkezz be valahova, mert úgy is hónapokat kell várni a vizsgálatokra.
99. Kerika82 (válaszként erre: 98. - Bcicus)
2012. jan. 29. 22:03
2010. májusában volt a bal oldali petevezetékemben méhen kívüli terhesség, gyógyszeres kezelést alkalmaztak, így felszívódott. A HSG szerint le volt záródva mind a két petevezetőm, de ezek után 2011. novemberében a jobb oldali pv-ben sikerült a méhen kívüli terhesség. Időben elmentem hozzá, nézze meg jó helyen van-e, nem akartam azt, ami bekövetkezett, mert sajnos a doki nem vette észre, hogy hol volt, ezért majdnem ott maradtam. Azt mondta az uh-n akkor, hogy jó helyen van, de biztos el van halva és ha a köv.héten megjön a mensi akkor elmegy a baba. Egy hétig szenvedtem, mert azt hittem ilyen mikor elmegy. Szóval a jobb oldalit eltávolították a bal oldali pedig le van záródva. Ezek után a doki annyit mondott nekem, hogy tavasszal menjek vissza és ad beutalót a lombikhoz. Azt sem tudom, a hasi műtét után mikor kezdhetjük, vagy merre induljunk...
98. Bcicus (válaszként erre: 97. - Kerika82)
2012. jan. 29. 19:41
a lombikhoz nem kell beutaló. miért kell a lombik.
2012. jan. 29. 16:40

Sziasztok!

Tud valaki nekem segíteni? Lombik előtt állunk, de semmit nem tudok róla. A nőgyógyászom annyit mondott, hogy ad majd tavasszal beutalót. De azzal hová lehet menni egyáltalán? És mi a menete ennek az egésznek. És tud valaki friss infókat írni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

96. ÉgiGlória (válaszként erre: 79. - Christine75)
2011. aug. 17. 13:11

Szia!

Engem érdekelnének infók dokiról, klinikáról, árakról,vizsgálatokról.

Eleinte én is úgy terveztem, hogy őt fogom megkeresni, de a minap találtam egy cikket a neten (vádat emeltek két orvos ellen csalás miatt, az egyik F. István aki korábban a Nyírőben dologozott) ami elbizonytalanított. Nem tudom bízhatok-e így még benne.

Írhatsz priviben is.

Üdv.

95. Johanna76 (válaszként erre: 94. - Bcicus)
2011. aug. 13. 22:24

Szia Bcicus,

átjárhatósági nem volt mert az inszemináció nem jöhet szóba, csak a lombik. Igen,az inzulinrezisztenciát most nézték az rendben.

Ti melyik intézetbe jártok?

Üdv, Johi

94. Bcicus (válaszként erre: 93. - Johanna76)
2011. júl. 19. 12:41
Miket nnéztek eddig? Átjárhatósági volt? Inzulin vizsgálat?
2011. júl. 19. 11:44

Sziasztok! Segítsééégg...


Teljeskétségbeesésben vagyok. Most tudtam meg, hogy a 2. beültetés sem sikerült. 3 babát ültettek be, nálunk a férjem problémája miatt kellett a lombikhoz fordulni, nekem azt mondták, hogy minden rendben. DE akkor miért nem tapadnak meg a babácskák???? A doki persze semmit nem tud mondani, hogy mi lehet a probléma. Eddig a káliba jártunk, de egy harmadik lombikot értelmetlennek látunk, mert mind a két esetben ugyanaz volt az eljárás.

Akinek van valami ötlete, hogy nálam még milyen vizsgálatot lehetne csiálni? Illetve volt olyan aki már váltott intézetet, melyikbe mentetek át?

A joh.ana@mailbox.hu ra isírhattok!

Előre is nagyon köszönöm!!!

Johanna

92. Bcicus (válaszként erre: 91. - Christine75)
2011. ápr. 19. 10:30

Bátyámék meg voltak elégedve. Meg most már mindegy is.

Én Ruff dokihoz jártam, de ő most nm dolgozhat, így mást kellett keresnem.

91. Christine75 (válaszként erre: 90. - Bcicus)
2011. ápr. 19. 10:28
Őszinte leszek.Róla nem hallottam sok jót:-(
90. Bcicus (válaszként erre: 89. - Christine75)
2011. ápr. 18. 21:51
Nem. Nega doktornőt választottam, mert bátyámék fia is nála született 2 éve és meg voltak vele elégedve.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook