Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. fórum

Lombik-de hol legyen? Vélemények a meddőségi intézményekről.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. ápr. 18. 21:50
S kinél?Nyéki doktor?
88. Bcicus (válaszként erre: 87. - Christine75)
2011. ápr. 18. 21:24
Pécsett csinálták a lombikot, de szülni az RK-ban fogok, pontosabban ott császároznak majd.
87. Christine75 (válaszként erre: 86. - Bcicus)
2011. ápr. 18. 19:25

Nagyon sajnálom, ami Veled(tek)történt.

De örömmel hallom,hogy érkezik majd a trónörökös, s remélem Ő majd mindenért kárpótol!!!!!

Vigyázz magadra!

Hol fogsz szülni és hol sikerült a lombik?

86. Bcicus (válaszként erre: 85. - Christine75)
2011. ápr. 18. 15:30
Nem igazán. Olyan súlyos ir-em volt, hogy csak na, de meg sem nézték, pedig egyértelmű tünetei voltak (pl hízás, 1 évig no mensi, rossz hormonok). Majd ráalartak beszélni, hogy a páromnak nem lehet gyereke és donorral csináljuk. Azt mondták miatta nem osztódnak a sejtek. Majd miután majdnem megöltek és elmentem kivizsgáltatni magam, kiderült a súlyos ir, kezelték, lettek normáls ciklusaim, rendszeres peteérés és a következő lombiknál egy gyönyörű embrió (csak 2 petesejtem lett, mert nem mertek sok hormont adni) és pár hét múlva megszületik a fiunk.
85. Christine75 (válaszként erre: 84. - Bcicus)
2011. ápr. 18. 14:54

Hogyhogy nem értem?????Mi az,hogy lombiknál esély nem volt a sikerre?

Hát előtte kivizsgáltak,nem?

84. Bcicus (válaszként erre: 83. - Christine75)
2011. ápr. 18. 14:05

Doki. Én is egy ideig oda irányítottam mindenki, ma már nem tenném.

Majdnem megöltek, és azóta már másoktól is hallottam. Ráadásul mind a 3 lombik tök felesleges volt amit megcsináltak, mert esély sem volt a sikerre.

83. Christine75 (válaszként erre: 82. - Bcicus)
2011. ápr. 18. 13:39

Sajnálom.Orvos vagy a nővérek?

De nem faggatlak, csak furcsának tartom, mert én 4 baráti ,ismerős párt irányítottam oda, de csak pozitív dolgokat jeleztek és köszönték a segítséget.

82. Bcicus (válaszként erre: 81. - Christine75)
2011. ápr. 18. 09:03

Bizony bizony. És sok más embertől is igen rosszat halottam róluk.

De én csak a sajáttapasztalatomra alapozva sem vagyok oda. És nem a pénz miatt, amiatt nem jöttem volna el 3 lombik után.

81. Christine75 (válaszként erre: 80. - Bcicus)
2011. ápr. 18. 07:14

Rossz tapasztalatod volt Velük?

Ezt még annyira nem hallottam, ált.ban az anyagi vonzat miatt nem választották a "Sorstársak".

80. Bcicus (válaszként erre: 79. - Christine75)
2011. ápr. 17. 22:24
Gratulálok. Bár én sok jót nem tudnék róluk mondani.
2011. ápr. 17. 21:34

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon.

Szeretnék segítséget nyújtani azoknak, akik most gondolkoznak azon, hogy melyik klinikát ill. orvost válasszák. Több helyen jártam korábban, ígyekeztem tájékozódni, s dr. Fülöp István mellett döntöttem(nem véletlenül). Ilyen nyugodt, lelkiismeretes, empatikus orvossal én még nem találkoztam, a szaktudása pedig szerintem a csúcs(lehet elfogult vagyok).

Szakszerű, pontos kivizsgálás után a konzultáción mi a lombik mellett döntöttünk,majd elindult az egyéni,folyamatosan kontrollált stimuláció.S nem csalódtam:a biológusok, asszisztensek és a doktor Úr összehangolt preciz munkájának következtében elindult valami csodálatos dolog a pocakomban.

1 lombikból 1. . . . de nem akarom elkiabálni.

S őszintén mondom a klinikán ez abszolut nem ritka, sőt!!!!!

Csak annyit tudok javasolni mindenkinek, mielőtt dönt, hogy nézze meg a statisztikai adatokat.

Ha bárkinek kérdése van a klinikával vagy a doktor Úrral kapcsolatban itt vagy priviben nagyon szivesen válaszolok.

Mindenkinek nagyon sok sikert szeretnék kívánni, s rengeteg pozitiv gondolatot!!!!!

2011. ápr. 12. 10:24
Beszéltem a barátnőmmel. Azt mesélte, hogy teljesen elégedettek eddig az iránnyal ami felé mennek. A CIRIS-ben dolgozó orvosok és a személyzet is nagyon kedves és jó szakemberek. Kiderült, hogy a férjével van valami probléma, de orvosolható. Elkezdték a kezelést. Jövő héten mennek vissza újra.
2011. ápr. 11. 12:41
Az egyik barátnőm és a férje most a CIRIS-be jár és eddig elégedettek. Érdeklődöm majd tőlük és leírom a tapasztalataikat az intézménnyel kapcsolatban..úgyis pont ma találkozunk.
76. inci68 (válaszként erre: 73. - Geridina)
2010. aug. 17. 19:56
Szia:-)Én is BMC-Be jártam!Annyira szíven ütött,hogy nem tudtok másik babáért menni.Hasonló a sorsunk,a 3.lombikunk sikerült ingünk-gatyánk ráment .Ha megkérdezik mikor lesz kistesó azt válaszolom :ha adtok félmillát.De nem panaszkodom,a sors meg Zeke doktor adott egy gyönyörű kislányt:-)
75. Bcicus (válaszként erre: 74. - Binitó)
2010. aug. 14. 17:37
Engem sokan nagyon lebeszéltek róla, meg a Forgáchról is.
2010. aug. 14. 17:28
Hello lányok!Én még itt új vagyok!Tudnátok nekem valamit írni a Dévai intézetről.Át szeretnék menni hozzájuk,de nem tudok róluk semmit!Köszi a segítséget!
73. geridina (válaszként erre: 26. - Krisz5)
2010. júl. 6. 09:26

Szerintem a BMC a legjobb, de persze azért mondom ezt, mert nekem ott sikerült:)


Én vagyok az a túlstimulált ismerős, akiről melone beszélt nektek:) Igaz, tényleg túlstimuláltak, de én reagáltam szerintem túl.


A BMC-ben valószínűleg az a gond, hogy a legrégebbi, legnagyobb hírű, és persze ingyenes. Ezért járnak oda sokan. Meg gondolom, a Sejtjeink című filmet is sokan látták. Én is annak hatására kötöttem ki ott.


Mindenkinek sok sikert, aki be tudja vállalni. Mi sajnos nem tudunk második babáért menni. Ez a szemétség az egész rendszerben. Tudnak segíteni, de ha nincs pénzed, nem lesz gyereked.

72. Szimbi
2009. nov. 18. 19:33
Lányok,mi a SOTE 1-be járunk,még a vizsgálatok tartanak.Van itt valaki aki hasonló cipőben jár?Szívesen beszélegtnék
71. Kurán
2009. okt. 11. 20:24

Köszi a biztatást, jól esik!


Nektek is erős, kitartást és persze türelmet:-)))


Nyugodtan kérdezz!!!!!!

70. melone13 (válaszként erre: 69. - Kurán)
2009. okt. 11. 15:05

Akkor nagy drukk nektek.Minden rendben lesz!!

Hát igen, valóban nem kellene türelmetlenkednem, de hát az nem is én lennék:))

Végül is szept elején kaptuk az időpontot, fele már letelt.

69. Kurán (válaszként erre: 68. - Melone13)
2009. okt. 11. 14:38

Szia!


Nemsokára itt lesz a november....:-)


Mi egy hete kezdtük el a második lombikot....remélem, hogy most sikerülni fog.

2009. okt. 11. 08:26

Sziasztok lányok.

Nos nálunk is már 4 és fél éve tart a project, ha nevezhetem így.Volt 2 pontán terhességem,mindkettővel elvetéltem.A két erhessé is nagyon nehezen sikerült, 2-2 év próbálkozás után.Közben pedig orvostól orvosig rohangáltunk, de sajnos így utólag már hiába.Nekm van pco-m, az egyik petevezető el záródva, a másik átjárható ugyan de nagyon hosszú.Ez okozhatja, hol túlérik a petesejt mire mgtermékenyül, és a méhenkívüli esélye is nagy.(persze ha babás maradok).

A párom eredményei viszont jók!

Olyan ó olvasni, hogy Szűcs valóban jó döntésnek tűnik.Személyesen én egyáltalán nem ismerem a nődokim ajánlotta csak.

Egyébként ő is egy tündér.Hozzá májusbn kerültünk, és töbet haladtunk pár hónap alatt, mint előtte lévő 4 évben.


Olyan jó olvasni, hogy vannak pozitív példák előttünk.Ez a várakozás szörnyű..

67. Kurán (válaszként erre: 65. - Melone13)
2009. okt. 10. 23:00

Persze, hogy megkérdezheted...Nekem nincs meg az egyik petevezetőm, a másik meg átjárhatatlan. Sajnos nálam csak a lombik jöhet szóba, inszemmel nem is próbálkozhatunk.


Biztos, hogy a Szűcs a lehető legjobb megoldást fogja nektek ajánlani!


Ha megkérdezhetem akkor nálatok mi a gond?

66. badacsonyitimi (válaszként erre: 65. - Melone13)
2009. okt. 10. 21:06
Szia Melone!Nálunk 5év szaladt el baba nélkül,mire elindultunk!Vagyis nekem van az előző házasságomból egy nagyfiam,de szerettünk volna egy közös babót is!Én a Budai folyosóján láttam meg a Szűcsöt,és hozzá kértem magunkat,amit soha nem bántunk meg!Soha nem áltatott,mindig őszintén válaszolt,és sokszor egy mosoly tőle,a világot jelentette nekem!!!Nekünk ICSI-s lombikunk volt,az első sikerült,és most voltak a lányaink 2-évesek!Kitartást,türelmet,és legfőképpen babót kívánok nektek!Szerintem jól választottál!
65. melone13 (válaszként erre: 64. - Kurán)
2009. okt. 10. 20:49

Nagyon aranyos vagy, köszönöm.

Egyenlőre még nem tudunk semmit, hogyan tovább.Vagyis ott tartunk, hogy a nődokim egyértelműen lombikot javasolt, Dévai pedig majd leharapta a fejünket, mikor ezt elmondtuk neki.Szerinte nenm indokolt, és ő jobban ért hozzá.Tehát úgy vagyunk vele, elmegyünk Szűcshöz, akit ugyxe a nődokim is javasolt(ha jól vettem ki a szavaiból, nagy cimborák), és meglátjuk ő mit mond.

Egyenlőre teljesen bizonytalan vagyok,hol teli reményekkel, hol lkeseredéssel.Talán a hosszú évek, a negatív múlt, és a várakozás okozza..

Megkérdezhetem mi a gond nálatok?

64. Kurán (válaszként erre: 62. - Melone13)
2009. okt. 10. 19:24
HA bármilyen kérdésed van, én is szívesen válaszolok....
63. Kurán (válaszként erre: 62. - Melone13)
2009. okt. 10. 19:22

Szia melone13


Nagyon jó választás a Szűcs doktor, és az egész csapat. Korrekt módon elmondanak mindent, bármilyen kérdéssel fordulhatsz hozzá....Én nagyon elégedett vagyok velük:-)

2009. okt. 10. 15:50

Sziasztok!

Köszönöm, hogy írtatok.

Ami biztos, hogy Pestnél maradunk, hisz nekünk helyilegaz van a legközelebb._Vagy Szeged, deutazás szempontból pest marad.

A dévaiban voltunk időközben konzin, hát elnézést azoktól akik esküsznek rá,, nekünk nem volt szimpatikus Dévai doki.

Szakmailag biztosan magasan képzett, ezt nem vitatom, és valóban rend, tisztaság, de a doki nem szimpi.

Tehát tovább keresgéltünk,keresgélünk.

A nődokim közben ajánlotta a BMC-ben Szűcs dokit, időpontunk van hozzá nov.10re.A hozzászólásokat olvasva sokak elégedettek vele, remélem ő lesz a mi emberünk.

Számomra ugyanis fontos a szimpátia a bizalom kialakulásához, és itt szükség van rá nagyon.

2009. okt. 10. 12:19
Budapest meddőségi központ
60. Kurán
2009. okt. 9. 14:50

Sziasztok!


Mi a Szűcshöz Járunk a BMC-ba. Az első lombik nem sikerült, most kezdtük a másodikat.


Mi nagyon megvagyunk elégedve. Kedvesek a nővérek, a doki mindig elmond mindent, türelmesek....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook