Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program fórum

LifeTilt Program (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
288. kri07 (válaszként erre: 286. - Edit6311)
2017. okt. 22. 21:38

A bakker féle étrendet ismered? Mert mi DTJ13-mal nem arról az éttendről beszélünk. Tudom, hogy sokmindentől függ az alapanyagcsere. A lifetiltes étrend a termékkapcsoláson alapul. De lehet venni személyre szabott és grammra pontosan kiszámolt étendet is.

Réka is hasonló szakember mint a Te mentorod.

287. Edit6311 (válaszként erre: 280. - DTJ13)
2017. okt. 22. 17:12
Kétféle LifeTilt diéta van! Amit én ismerek egy nulla! A diéta/fogyókúra határozott időre szól, ezért most én életmódot váltottam, ami határozatlan időre szól. Én olyan étrendet kaptam, csak hogy értsd, hogy nem csak megadta nekem, hogy pl. 1500 kcal az alapanyagcsere szükségletem, és én számolgassam még miből mennyit egyek, hanem minden étkezésnél pontosan megadja, hogy miből, mennyit kell ennem, miből jön össze nekem a napi limit. Plusz mindenhol recept. Főzni, mérni, és enni kell. Neked az jó, nekem ez! Nem vagyunk egyformák! Ezért sem jó mindenkinek kiadni egy 1400-1500 kcal-os étrendet.
286. Edit6311 (válaszként erre: 281. - Kri07)
2017. okt. 22. 17:07
Az alapanyagcsere függ kortól, súlytól, fizikai munkától stb. 1400-1500 kcal nem mindenkinek jó! Dietetikusok írnak elő a fogyni vágyóknak 1200-1400-1500 kcalt, mert anno Kenneth H. Cooper programja ezt írta elő... fizettem én már nagy összegeket ilyenkért is. :( Nem tudom a LifeTiltesek mi alapján írják az étrendet, de amit én ismerek, az egy nulla! De mindenki azzal fogy, akivel akar! Nem sok szakember ismeri az emberi szervezet működését. Timit azért is szeretem, mert rengeteg mindent tanulok Tőle! :)
285. Edit6311 (válaszként erre: 284. - Kismacsek82)
2017. okt. 22. 17:02
Természetesen! Nem ma kezdte, hidd el! ;) Nem csak étrendet, hanem edzéstervet is kaptam, sőt! csoportos óráira is járok. :)
284. Kismacsek82 (válaszként erre: 278. - Edit6311)
2017. okt. 21. 14:10
A mentorod gondolom az elején elkuldott egy ket vizsgálatra hogy milyen àllapotban van a tested...
283. Kismacsek82 (válaszként erre: 281. - Kri07)
2017. okt. 21. 14:10
A bakkeres az egy silány színvonal...az tény.
282. Kismacsek82 (válaszként erre: 273. - Bogancs71)
2017. okt. 21. 14:09
Ha nem mozogtál mellé...es nem figyeltél az izom vesztésre...akkor sanszos h nem csak zsírból fogytál hanem izomból.
281. kri07
2017. okt. 21. 12:07
Két nagy lifetiltes csoport van. A bakker lefogyok a Leitner Olgi féle. A Diéta Pro a Bognár Rékáé. A Réka féle tényleg profi, egyénre szabható az étrend, 1400-1500 kalóriás, kiegészítéssel ha magasabb az alap anyagcseréje valakinek. Nekem 5*5-ös mozaikos étrendem van. Csak étrendet vettem. Fehérjét régóta iszom, de nem lifetilteset mert nagyon túl van árazva.
280. DTJ13 (válaszként erre: 277. - Edit6311)
2017. okt. 21. 09:21

Akkor nem ugyanarról az étrendről beszélünk, a Diéta Pro csoport csomagjában nincs koplalás és délutántól csak fehérjepor. Ebben sajtkrémes csirkemell van kukoricás rizzsel pl, gyümölcs, magok, zabkása, reform pizza és tárkonyos csirkeleves csak hogy párat említsek.

És igenis működik, és nem esztelen éhezés van, hanem a saját kalóriaigényedhez igazítható étrend. Nézd meg miről beszélsz mielőtt véleményt mondasz. Én ezt ismerem, más csoportban nem tudom mi van, arról nem is írok semmit.

279. Edit6311 (válaszként erre: 255. - Lindsyke001)
2017. okt. 19. 22:26
A legjobb zsírégető az izom. ;) Én rengeteget tanulok a mentoromtól, hálás vagyok a sorsnak, hogy rá találtam.
278. Edit6311 (válaszként erre: 255. - Lindsyke001)
2017. okt. 19. 22:23
Szia! 2% szerepük van a kiegészítőknek a sikeres fogyásban. Ha nincs rendben a táplálkozás, mozgás, akkor eredmény sem lesz! A LifeTilt is csak üzlet, és kihasználja ő is a naív, laikus fogyni vágyókat. Ha valaki valóban sikeresen fogyni akar, az odafigyel a táplálkozásra, nem éhezik, koplal, nem szed csodaszereket, mozog! Én minden ilyen csoda bogyó nélkül már -30 kilónál járok 7 hónap alatt. Nem éhezek, jóllakva fogyok, fokozatosan van felépítve az edzéstervem, nem kell méregdrága szereket megvennem, ami szuper! :) Persze, nem is tiltja a Légy Fitt mentorom, de nincs beleépítve az étrendbe, egészséges, változatos ételek, receptekkel, és ami nagyon tetszik, hogy mindent pontosan kiszámol, miből mennyit kell ennem, mikor stb. :)
277. Edit6311 (válaszként erre: 260. - DTJ13)
2017. okt. 19. 22:17
Nincs koplalás? De van, nem kicsit! Ezt onnan tudom, hogy ismerem az étrendjüket, ahol drasztikus ch bevitel van, plusz nem személyre szabott! Nem vagyunk egyformák. :)
2017. okt. 19. 22:13

Sziasztok!

Én láttam a LifeTiltes étrendet, ami csak egy minta, és mindenkinek azt kell ennie, mindenkinek egyforma a napi kalória, tápanyagbevitele, miért is? Nem vagyunk egyformák! Semmi szakmai tudást nem látok az étrendben! Plusz egy kezdő első lépése mindig a tudatos táplálkozás megtanulása, ami nem a rizs-csirke kombónál merül ki, plusz az utolsó két étkezésnél fehérjepor van, miért is? A táplálék KIEGÉSZÍTŐK nem HELYETTESÍTŐK, plusz 2% szerepük van az egészséges fogyásban. Sokan fogynak? Persze, mert kevesebb kalóriát, szénhidrátot visznek be, mint korábban. A koplalós, drasztikusan lecsökkentett ch bevitel nem egészséges, és a szervezet mindent visszaad! Tapasztalat! Sokmindent kipróbáltam már, jojózás stb. De amióta rátaláltam egy facebookos oldalra (Légy Fitt Mindhalálig) megváltozott minden! Nincs éhezés, jojózás, csodaszer, kapszula és társai, csakis tudatos táplálkozás, és! személyre szabott étrendet kaptam/kapok! Családanya, aki hiteles szakember is egyben. Nézzétek meg, és ne koplaljatok, ne szedjetek össze-vissza mindent, mert nem azon múlik a sikeres fogyás! :)

275. bogancs71 (válaszként erre: 275. - Maffincs)
2017. okt. 12. 21:43

Szia

Nyilvános a naplóm, ott meg tudod nézni. Több bejegyzésben részletesen leírom az ételeket.

274. bogancs71 (válaszként erre: 273. - Bogancs71)
2017. okt. 11. 09:24
És azóta sem rendeltem semmilyen csomagot vagy bogyót.
273. bogancs71 (válaszként erre: 271. - Larita27)
2017. okt. 11. 09:23

A FB csoportban feltöltött előtte/utána fotók adták nekem az első löketet, hogy újra elkezdjek diétázni. Ha az a sok nő meg tudta csinálni, nekem is menni fog. Itt volt az a bizonyos "kattanás". Egy ismerősömtől (aki rendelt csomagot) kaptam meg az étrendet. Úgy voltam vele, elkezdek jól enni, aztán annak függvényében hogy haladok, rendelek bogyókat is, ha szükséges. Fehérjét vettem, vacsorára ezt iszom.

Ez 08.18.-án volt. Azóta közel 10 kg-ot, és 63 cm-t sikerült fogynom, úgy hogy csak az étrendet tartottam be. Mozgás tegnap óta van.

272. Kismacsek82 (válaszként erre: 271. - Larita27)
2017. okt. 11. 08:14
Amitől rosszul vagy még véletlenül se folytasd a szedését...mert neked nem jó.
2017. okt. 11. 02:54
Sziasztok!1 hétig ittam a fehérjét illetve szedtem a One pyruvant és erős gyomorfájásom ès folyamatos hányingerem lett. Abbahagytam 3 napja ( a dietat tartva) de mèg mindig nem jobb a gyomrom. Tapasztalt valaki hasonlót? Bontott 1x kóstolt ètcsokis, túrórudis, fehèrcsokis fehérjémtől illetve bontott és bontatlan pyruvanoktól megvállnèk. Kidobott harminc(x)ezer forint ès hozzá kapott gyomorfájás. Remélem megúszom doki nèlkül. ( ui. ami nekem nagyon nem szimpi az egèszben hogy elèg nyers stílusban mennek a "kioktatások"akár Olgitól akár Tomitól olykor-olykor trágár szavakkal megspèkelve).
270. DTJ13
2017. okt. 9. 21:20

De hát én is ezt írtam :D

Van kedvenc fogásod? Én imádom a hétvégét a pizzával és a brassóival. De a sajtos csirke is isteni hétköznap :)

269. DTJ13 (válaszként erre: 267. - Odzsika)
2017. okt. 8. 22:52

Fehérje, One, Drive, vitamin

Te? :)

268. DTJ13
2017. okt. 8. 22:49
Azta, gratulálok :) a nyár nekem is kicsit lazább volt, de a Holiday étrend valami zseni, nagyrészt azt tartottam. Most pedig új program :) Csomagot rendeltem
267. odzsika (válaszként erre: 260. - DTJ13)
2017. okt. 7. 22:20
Én is csak jót tudok mondani, pedig már sok mindent kipróbáltam szintén :) te miket használsz?
2017. okt. 2. 11:52

Sziasztok Csajok!

Én simán az "áruházól" rendeltem csomagot. Utánna csatlakoztam a bakker lefogyok csoporthoz, ahonnan hamar ki is léptem. Aki hisz abban, hogy a tablettáktól fogy annál működik, szerintem ez mindennel így van, hogy hit kérdése. Először nekem is tetszett az ottani összetartás, de amikor azt olvasgattam, hogy a várandós kismamák már azt tervezgetik mit fognak rendelni és van, aki már szoptatás alatt is fogyózik akkor vált ellenszenvessé az egész. Ilyen torz világban élünk...borzasztónak tartom, hogy igenis azt sugallják , hogy bár ők elhatárolódnak ettől( ugye , ha valakinek mégis baja lesz felelősség nincs), de azért X -Y csinálja és működik...

Na meg, hogy semmi mellékhatás nincs bármeddig lehet szedni szünet nélkül...-persze , veszed-eszed ez az üzlet...

Az étrend miért titkos?

Azért , hogy ne lásd honnan van...ugyanis az Adminok minden más fogyis csoportban benne vannak ahonnan receptet lehet gyűjteni.

Nos végig gondolva ezt az egész fogyás dolgot ezt is fejben kell eldönteni és hinni önmagunkban, elvégre nem szedhetünk mindig valami bogyót...

Kicsit egészségesebben kell étkezni( pénztárcához mérten) és mozogni, anélkül úgysem lehet lefogyni😊

Remélem senkit nem bántottam meg az írásommal ez csak a saját véleményem.

2017. szept. 18. 11:09
+1 :)
2017. szept. 13. 13:29

Kár hogy alig hallani pl a napraforgó lecitin előnyös hatásairól. Az valahogy nincs a koztudatban. Én króm mellé azt is szedek...persze nem kimondottan a zsirbontás elonye miatt...hanem hogy a koleszterint kicsit rendben tartsa. (Nyugvó epekövem miatt) A króm es a lecitin egyuttes szedese hatasara lejott 2-3kg odafigyelek a kajára de nem dietazom

...a lecitin egyebkent jo az agynak is...a kolin miatt.

2017. szept. 13. 13:20
Hmmm.én a krómnak tapasztaltam hatását...igaz 1 hónap után...az étvágyamat...kulonosen az edessegek után lecsokkentette...igaz én 1000ne-t szedek...nekem bevált. Úgy tűnt fel a hatása 1 hónap után hogy feltűnt hogy nem eszek olyan dolgokat mint előtte. A férjem es bnőm is tesztelte...náluk is ez volt a hatás.
2017. szept. 12. 11:40

Étrend-kiegészítők a fogyókúrábanAz üzletek polcain egyre nagyobb választékban sorakoznak a gyors fogyást, „zsírégetést” ígérő, a köznyelvben egységesen az étrend-kiegészítők közé sorolt termékek (az étrend-kiegészítők pontos szakmai definíciója ettől eltér). Szinte mindannyian álltunk már tanácstalanul egy-egy készítmény előtt, azon gondolkodva mire szolgálhat és mennyire lehet hatásos.

A csodaszerként reklámozott zsírégetők mellé körítésként szolgáló ígéreteket a kutatások sok esetben nem igazolták, forgalmazásuk így akár a fogyasztók anyagi megkárosításával is járhat. Még komolyabb probléma, hogy gyakran nem megfelelően ellenőrzött minőségű, illetve összetételű termékekhez is hozzájuthat a vásárló, ami az egészségét is károsíthatja. Hogy ez ritkábban forduljon elő, tekintsük át röviden a leggyakoribb fogyókúrás készítmények összetevőit!

Keserűnarancs: A kiegészítők dobozán a bitter orange, avagy Citrus aurantium összetevő olvasható. A veszélyei miatt betiltott efedrin-koffein fogyasztó kombináció legális változataiban fordul elő leggyakrabban. Mellékhatásokat idézhet elő, így például alvászavar, idegesség, szorongás, szívinfarktus okozója lehet beteg emberekben. Az ilyen hatóanyag-tartalmú készítmények kerülendők!

Koffein: Számos termékben megtalálható, akár mesterségesen előállított formában, akár a guaraná (Paullinia cupana), a kóladió (Cola acuminata) vagy a maté (Ilex paraguariensis) hatóanyagaként; ezek a gyógynövények sok fogyasztószerben előfordulnak. A koffein élénkítő hatású, a zsírszövetből a zsírsav felszabadulását növeli. A koffein fokozhatja a kalciumürítést, szorongást válthat ki, vizelethajtó hatása is van. Akiknél a koffein anyagcseréje lassabb, fokozhatja a szívinfarktus kockázatát. Koffeintartalmú készítmények alkalmazása a fogyókúrában nem javasolható.

Zöld tea: A zöld teában (Camellia sinensis) található hatóanyagok növelhetik az energiafelhasználást és fokozhatják a zsírsav-oxidációt. Koffeintartalma mérsékeltebb, így ennek veszélyei is kisebbek. A zöld teának az elhízás kezelésében nem kellően igazolt a hatásossága, de a kutatások egyre inkább alátámasztják azt. Nagyobb dózisoknál a májkárosodás veszélye nem zárható ki, gyógyszerekkel könnyen kölcsönhatásba léphet. Fogyasztása napi pár csésze tea formájában általában biztonságosnak tekinthető, kiegészítőként alkalmazása nem javasolt.

L-karnitin és rokon vegyületei: A fogyókúra részeként végzett kombinált állóképességi és ellenállásos edzés hasznos, regenerációt is javító, izomsérüléseket mérséklő hatású kiegészítője lehet. A kutatások és tapasztalatok alapján biztonságosnak tekinthető, fogyasztó hatását azonban emberben és önmagában alkalmazva soha nem igazolták meggyőzően. Ilyen célra alkalmazása nem javasolt.

Kapszaicin: Anyagcsere-gyorsító és étvágycsökkentő anyagként reklámozzák. A kapszaicin (­cayenne paprika kivonat) nagyobb dózisai kedvezően befolyásolták a zsírraktározást állatkísérletekben. A hazánkban elterjedt étrend-kiegészítőkben igen kis mennyiségben jelen levő kapszaicinnek számottevő hatása valószínűleg nincs.

CLA (konjugált linolsav): A linolsav meghatározott szerkezetű izomerjeit takarja a CLA összefoglaló név. Tejtermékekben, húsokban fordul elő nagyobb mennyiségben, a kérődzők emésztésében részt vevő mikrobák termelik. Az izomerkeverékeknek az emberi test összetételére gyakorolt kedvező hatását nem minden eredmény igazolta. Bár ígéretesek a kutatások, alkalmazásával még érdemes várni – különösen, mivel néhány változat akár a rákos sejtek növekedésére is serkentő hatású lehet, és az inzulinrezisztenciát is fokozhatja.

HCA (hidroxi-citromsav): A hidroxi-citromsav forrása a Garcinia cambogia növény. A zsírsavszintézist gátolja, étvágycsökkentő hatása lehet. A vizsgálatok hatásosságát nem erősítették meg egyértelműen, mellékhatásként májkárosodás sem kizárható. Alkalmazása nem javasolt!

Króm: Étvágycsökkentő, fogyasztó, szénhidrát-anyagcserét szabályzó anyagként reklámozzák. A vizsgálatok sok esetben hatástalannak találták, mesterséges pótlása kifejezetten a fogyás támogatása érdekében értelmetlen. Hiányát lehetőleg természetes úton kell pótolni teljes kiőrlésű gabonákkal, sörélesztővel, húsokkal.

Pyruvate, piroszőlősav: Több tanulmány is eredményesnek találta a testtömeg csökkentésében és a testösszetétel kedvező irányba való módosításában. A gyártók által ajánlott dózis általában nem éri el a vizsgálatokban hatásos mennyiséget. Fogyasztása nem javasolt.

Kitozán: Kitinből előállított, nitrogéntartalmú poliszacharid. A „zsírmágnes” néven közismert anyag emberben nem vagy csak minimálisan növeli a széklettel ürített zsír mennyiségét. Néhány vizsgálat hosszabb távon, csökkentett energiatartalmú diéta mellett hatékony fogyókúra-segítő készítménynek találta. Ronthatja a vitamin- és ásványianyag-ellátottságot. Alkalmazása általában biztonságosnak tekinthető, de hasonló hatású gyógyszerrel könnyen helyettesíthető.

Hoodia gordanii: Hatásossága és biztonságossága az étvágycsökkentőként forgalmazott kivonatoknak

261. Lindsyke001 (válaszként erre: 260. - DTJ13)
2017. szept. 9. 16:54

Láttam, hogy " Nállatok" teljesen más az étrend , sok "finomság" van és sok szuper recept.

Itt viszont "koplalás" ezalatt azt értem, hogy minimális az étel , viszont sok a kiegészítő, hogy ne érezd az éhséget. És így már a bogyók értelmüket vesztik...

Ezért is írtam, hogy mozgás nélkül nincs fogyás.

De örülök, hogy neked bevált :)

További sok sikert kívánok Neked :)

260. DTJ13
2017. szept. 9. 15:15

En is szkeptikus voltam, de csak megrendeltem a Diéta Pro csomagot, annyi szuper eredményt láttam a csoportban. Korábban sok mindent kipróbáltam, de mindig belebuktam. Ez nekem bevált, tartható, szépen olvadnak a kilók.

Nincs koplalás, egyhangú diéta. Előtte is edzettem, de így a táplálékkiegészítőkkel sokkal másabb eredményt értem el. Ez a saját tapasztalatom, nem vitázni akarok.

A bakkert nem ismerem.

2017. szept. 8. 22:48
😊😁😊😁Ennyi.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook