Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
960. Matrica84 (válaszként erre: 949. - Maxjob)
2020. júl. 7. 00:32
Persze, ha rendszeresen edzel rajta (és nem eszel annyival többet, mint amennyit ledolgozol). Viszont mielőtt beruháznál rá, javaslom, menj el egy terembe valami nem vészes árú napi vagy egyéb bérlettel, próbáld ki, neked való-e, és ha tetszik ez a mozgás, utána is ráérsz beruházni egy otthoni gépbe.
959. HeyBori (válaszként erre: 954. - Blerka)
2020. júl. 6. 23:55

Szia!

Kisebb súlyból nehezebb leadni az 5-6 kilókat, nagy türelem kell hozzá.. Nekem ez az 1250 kcal roppan túl kevésnek tűnik, még akkor is ha nem tudsz sportolni! Amikor ilyen alacsony kcal étrend van azt nem javasolt túl sokáig, max 3 hétig tartani.. Vagy legalábbis Rékánál így van, és te vagy két hónapja tartod! Nem, hogy lejjebb kéne vinni hanem lehet, hogy inkább feljebb kéne valamivel vinni, mert lehet, hogy pont ettől fog a szervezeted tartalékolásba kezdeni..

Bár ők nem szeretik ha alapanyagokat cserélgetést, de leírod, hogy mit szeretnél cserélni akkor hát ha ki tudunk rá találni valamit! ;)

958. HeyBori (válaszként erre: 952. - Juciska56)
2020. júl. 6. 23:40

Tökéletesen egyetértek veled!😁 Biztos is, hogy többre vihetné, de ugye itt már van egy szépen kiépített közönsége.. :-/

Nekem is nagyon unszimpatikusak ezek a külön projektek, értem, hogy próbálkoznak új dolgokat kitalálni, de valahogy csak lehúzásnak tartom! :( Az egész már elég régóta nagyon gyomorforgató..😔

957. blerka (válaszként erre: 956. - Csnaty)
2020. júl. 6. 19:16

Oh, köszi 😁

Ezeket a neveket nem is ismerem...

956. csnaty (válaszként erre: 955. - Blerka)
2020. júl. 6. 18:50
Az a bakker vegán, amit beszüntettek. Ez meg a "feminpro" (vagyis doranatura).
955. blerka (válaszként erre: 950. - Angesz85)
2020. júl. 6. 15:46
Ha jól tudom, a vegán és vega étrend már régóta forgalomban van, de az ügyfélszolgálaton azt mondták, a vegánt meg akarják szüntetni, mert nincs rá kereslet..vagy nem értenek hozzá?
954. blerka
2020. júl. 6. 15:41

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, biztosan van köztetek olyan, aki régebb óta csinálja a diétát...

Egyrészt viszonylag kis súlyból (60 kg) szeretnék fogyni 5-6 kg-ot.

Két hónapja csinálom a diétát, néha hétvégén némi kilengésekkel, de 3 kg-nál több nem ment le..☹️

1250 kcal a napi keret és a vega diétát csinálom. Az egyik admin segítségével lőttük be ezt az értéket.

Nem hinném, hogy túl alacsony, mert semmit nem tudok sportolni(6 hete műtöttek gerincsérvvel, már másfél éve csak a fájdalom volt, semmi sport, csak napi séták és hétvégén túrák a kutyával)

De a csökkenő súllyal egyenes arányban nem kellene csökkenteni a napi kalória értéket?

Másrészt kérdezném, hogy csinálja-e más is a vega diétát?

Kérdeznék tőle, hogy mit mivel helyettesít, mert az adminnak lövése sincs ilyen téren..

Köszi előre is a segítséget!😉

953. juciska56 (válaszként erre: 949. - Maxjob)
2020. júl. 5. 10:27
Ha így közelíted meg a kérdést hogy lehet-e tőle fogyni, azzal az derül ki, hogy semmi rutinod nincs edzés/diéta/fogyás témakörökben, ergó pénzkidobás a futógép, mert csak drága ruhafogas lesz belőle ;)
2020. júl. 4. 18:42

Egyetértek minden szavaddal! 😁


Sőt megkockáztatom, hogy Tomi szar cuccai nélkül még többre is vihetné 😁 dehát tomiazisten azon nem fog változtatni, még egy darabig....


Mondjuk nálam attól is elszaladt a cérna, hogy elkeztek extra pénzért ilyen mellékprojekteket csinálni, komolyan ne mondják már nekem, hogy nem zsebelnek be így is egy csomó pénzt... Persze addig amig van aki kifizetni "miértisne" de akkor is, kezd gyomorforgató lenni...

951. HeyBori (válaszként erre: 948. - Juciska56)
2020. júl. 4. 18:09

Ő biztosan nem fogja csinálni! Ez a vegán dolog nem másról szól csak a marketingről, rájöttek, hogy ténylegesen lenne igény a húsmentes étrendre, és meg akarják lovagolni.. Rékának zseniális kommunikációja van, úgy tud írni, hogy emberek rögtön ráugorjanak, és meg akarják venni a nyolcadik, tizedik étrendet is.. Aztán pár hónap múlva jön a következő ami persze még jobb, még szuperebb mint az előzőek. Ezekkel az étrendekkel akarják lifetilt tépkiegjeit (+ a dora naturát) eladni amit valószínűleg akció nélkül már nem annyian vesznek.. Először mindig csomagban jön az új étrendet, amiről természetesen elmondják, hogy önmagában ennyi-annyi az értéke, és máris mennyire megéri.. Az a dumája, hogy lehet jobban is csinálni mint amit ő lát vegánság terén, hát azt hittem lefordulok a székről amikor olvastam.. Aztán volt egy csöpögős posztja amikor a Dora natura nagy követe lett, igaz aki benne van a bőrápolásban az levehette rögön, hogy nem nagyon ért hozzá, de akkor is mennyien bedőltek..

Egyébként nekem nem a szakértelmével van bajom, hanem ezzel a kommunikációval.. Tomi vele nagyon megfogta Isten lábát..

2020. júl. 4. 15:44

Ez a vegan étrend piacra dobása megint kiverte a biztosítékot az agyamban...Mennyire ellene volt “A” tomi ez egész veganságnak,több kommentjét is olvastam ezzel kapcsolatban..

Vegan vagyok de valahogy nekem elképzelhetetlen hogy ezért pénzt fizessek,annyira hiteltelen az egésze számomra ..

949. Maxjob
2020. júl. 4. 14:59
Sziasztok! Gondolkodom rajta hogy veszek egy futopadot mit gondoltok van értelme vagy csak pénz kidobás, lehet tőle fogyni? Azért kérdezem mert nem két fillér egy gép. Köszönöm
948. juciska56 (válaszként erre: 947. - HeyBori)
2020. júl. 4. 10:06
Nagyduzzogva csinált egy vegán étrendet, de szerintem úgy illene, hogy ő is csinálja, de nem fogja... 😁 Mondjuk az még kellemetlenebb lenne, ha hirtelen átváltozna a csoport vegánná, sok embert elveszítene... (Monjuk kiváncsi lennék hogy rakta össze, úgy hogy fingja sincs arról hogy kell jól vegán diétát csinálni, én tudom azért nagy a pofám 😁😁😁)
947. HeyBori (válaszként erre: 946. - Juciska56)
2020. júl. 4. 00:40

:)

Egyébként olyan schubertes fillinget hoz ez a vegán dolog... Ahhoz képest, hogy tavaly még Réka mennyire ellene volt, most mégis csak nagy csinnadrattával megalkotják a vegán menüt.. Ha jól emlékszem Rékát alig lehetett rávenni, hogy kicsit kevesebb húst tartalmazzanak a diéták.. Anno Tomi is nagyon ellene volt, hogy a vegánság fele nyisson.. Következetlenség ami leginkább zavar ebben az egészben, de legalább a jó marketing duma maradt.. :D

2020. júl. 3. 23:07
Valóban, efelett majdnem elsiklottam 🙈
945. HeyBori (válaszként erre: 944. - Juciska56)
2020. júl. 3. 22:31
A Dora natura márkájukat is igen csak próbálják nyomni, olykor igen ömlengős posztok vannak...
2020. júl. 1. 20:08
Az új vegán csomag limitált kiadású, random izű (szar) rizsproteinnel, csak nem rájuk van rohadva...?!😁😁😁
2020. júl. 1. 17:12

Sziasztok!

9napos diet shake + 2 napi reggeli/ebéd/vacsora + 3napi ebéd/vacsora receptkönyvvel eladó.

17000ft

942. csnaty
2020. jún. 30. 17:52
Tervezi valaki a holnap megjelenő vegán étrendet megvenni?
2020. jún. 27. 23:32
A shop.builder.hu -t pedig elírtam 🤦 nagyon szívesen!
940. Roa2 (válaszként erre: 938. - Juciska56)
2020. jún. 27. 16:52
Köszönöm, megnézem. :)
939. juciska56 (válaszként erre: 938. - Juciska56)
2020. jún. 26. 20:34
A kocsonya kimaradt, mint példa.
938. juciska56 (válaszként erre: 937. - Roa2)
2020. jún. 26. 20:32

Sho.builder.hu


Scitec


"Full force collagén" ugyanazt tudja sokkal kevesebb pénzért.


A kollagén természetes anyag, mintha mindennap húslevest/körömpörköltet/marhapörköltet enne az a gyerek ;)

937. Roa2
2020. jún. 26. 19:45
Sziasztok! Tanácsot kérnék kollagénnel kapcsolatban. Szerintetek mennyit lehet adni egy gyereknek? Megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta nyugodtan lehet adni. 181 cm, 60 kg, hirtelen nyúlt meg (14 éves), de nagyon striás (vörös).Jó lenne neki ez a fajta LifeTiltes?
936. Tancsi
2020. jún. 25. 22:19
Szia engem érdekel. Írok pm-et neked.
2020. jún. 25. 11:00

Sziasztok!

IR-rel diagnosztizáltak a héten, így eladóvá vált egy 7 napos Bakker Dietshake receptkönyvvel (napi 3 tasak, összesen 21db), jóval az eredeti ár alatt.

934. Cinu (válaszként erre: 928. - Bgret02)
2020. jún. 23. 20:52
Cserélném rizsfehérjére
933. Cinu
2020. jún. 23. 20:50
Sziasztok! Véletlenül rizsfehérjét rendeltem prémium protein helyett. Szívesen cserélném, vagy továbbadnám. 1 kilós, sós-karamellás.
932. Abigail93 (válaszként erre: 928. - Bgret02)
2020. jún. 23. 15:17
Szia, tudnál írni privatot hogy mennyibe gondoltad tovább adni a dieatshaket?
931. bgret02
2020. jún. 22. 20:52

Bár nem csináltam, de mint IR étrend, IR szabályoknak megfelelően íródott mind a szh és az egyéb makrotapanyagok tekintetében, mind a glikémiás index és a napi étkezések számának a szempontjából. Legalábbis amikor érdeklődtem privát üzenetben innen -onnan, akkor ezt az infót kaptam. Vagyis ha egy tipikus IR étrend működik esetetekben, akkor ez is fog, nincs olyan igazából hogy csak kicsit IR meg nagyon IR. Valószínűleg kevésbé lesz tarthatatlan, mint egy netről letöltött/ orvostól kapott sablon, Lifetilt-ről beszélünk, minőségi programokkal.


Személyes véleményem viszont az IR kapcsán,hogy komplex anyagcserezavarrol beszélünk, a napi CH gramm igényt érdemesebb az egyéni anyagcsere igénynek megfelelően belőni. Egyre több kutatás lyukad ki oda, hogy nem biztos hogy a 160g szénhidrátos diéta mindenkinek megfelelő, meg a napi X etkezes, ezzel folyamatosan realtive "magasan" tartva az inzulinszintet.


Szóval szerintem érdemes vásárlás előtt próbálkozni egy tipikus, sablon IR diétával, meg ha baromi unalmas és "szenvedés" is, ha számodra hasznos, akkor beruházni erre.Ha nem, akkor kísérletezni, hogy mi a jó, nekem is bevált pl a KF de a DPRO is.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook