Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leslie 4 Mile Walk fórum

Leslie 4 Mile Walk (beszélgetős fórum)


1 2
18. magdi22 (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2014. aug. 6. 08:22
Megnézem majd a gyűjteményt amit ìrtál.köszi
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Magdi22)
2014. aug. 5. 23:18
Ha semmi mást nem csinálsz, enni is ugyanúgy eszel, és minden áldott nap ugyanazt az edzést végzed kis eltérésekkel, akkor nem csoda, hogy nem változott a súlyod.
16. magdi22 (válaszként erre: 10. - Szecsilla)
2014. aug. 5. 23:16
Nem most kezdem jò pà hete csinàltam minden nap 4 mérföldeseit vâltogattam mert van jó pár,csinàltam 1 kg boka és 0,5 csuklósullyal.aztàn abbahagytam,mert nem nagyon csökkent a súlyom.
15. Guruljka (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2014. aug. 5. 16:53

Amikor én rábukkantam, még az 1 mérföld se ment.

26 kg túlsúly is volt, de mellette nagyon inaktív életmód, és az izomzatom már alig létezett.

Találtam a neten egy 3 perces bemutatóját Leslie-nek, egy információs oldalon, a hipofizis.hu-n, ahol agyalapi daganatos betegeknek adnak információkat, és van egy fitnes-center elnevezésű gyűjtemény is.

Utána a név alapján kerestem, de még csak sokára szántam rá magam az 1 mérföldre is, és hatalmas öröm volt, hogy sikerült.


További kedvencem Tiffany Rothe, a rövid, de igencsak hatékony videóival, itt érhető el a megosztó oldalon:


[link]


De Leslie-vel azóta is lelkesen "gyalogolok", most már a 3 mérföld is megy, a gyorsított 3 mérföldes még nem. :D

2014. aug. 5. 13:51

Mivel jelentős túlsúlyom van így más mozgásforma nem nagyon vált be,de ez igen =)

Én a 4mile-t csinálom.

2014. aug. 5. 12:37

A fogyás 60-70%-ban étkezés kérdése a maradék a tornáé. A nagyobb súlyfelesleggel rendelkezőknek érdemes Leslie-vel gyalolgolni. Én az első 10 kg-omat torna nélkül adtam le, azután kezdtem el walkozni, 3 hét után már bevezettem mellé a Tatarek 10 perceseit. Május 1-től tornával fogytam még 8 kg-ot.


És imádok walkozni, habár már egyre több kell a boldogságomhoz. :)

2014. aug. 5. 12:13

Na, még a végén szépen összegyűlünk. Te melyiket csináltad bbyke?


Én úgy tervezem, hogy hétfő, kedd, csütörtök Leslie, szerda, péntek Pilates...

11. bbyke
2014. aug. 5. 12:12
Én ma kezdem a Leslie-zést :)
10. szecsilla (válaszként erre: 9. - Magdi22)
2014. aug. 5. 12:11

Ha még nem csináltad, kezdd a három mérföldessel, sőt, ha rossz a kondid, akkor első héten a 2 is elég lesz.


Én is tegnap kezdtem el újra csinálni a 3-ast, ma is csináltam, egy máésik fajta hármast. Szakadt rólam a víz, pedig rajtam max 10 kg felesleg van (mások szerint csak 5). Én nagyon szeretem, több kalóriát égetsz el vele, mint a távirányító kapcsolással, az tuti.


Utána olvastam a honlapukon, azt írják, egy kb 65 kg körüli ember kb 100 kcal-át égethet el vele 1 mérföldön. persze ezt a számot sok minden befolyásolja.


És persze azt se feledd el, hogy önmagában a mozgás semmit sem ér, ha nincs megfelelő étrend mellette és ez fordítva is igaz.


Sok sikert... És csináld, hidd el, jó lesz. Csak csináld minden nap.

2014. aug. 5. 12:00
min. 30 kg felesleg van rajtam.meglàtom hàtha segit.
2014. aug. 5. 12:00
Jah, meg annál nagyon kell figyelni, hogy ahogy mondja úgy csináld, végig tartsd feszesen a hasizmot, azt az izmot feszítsd amit mondd. 80%-ban értem mit mnond, de a maradék 20 nekem hiányzik :-(
2014. aug. 5. 11:58
Sztem is akkor ha működik ha van 50 kiló felesleged, az első 20-ban segít, de aztán kell valami erősebb.
6. magdi22 (válaszként erre: 4. - Fildus)
2014. aug. 5. 11:31
Nem írnak oda màr.Gondotam hàtha valakinek van màs tapasztalata.
2014. aug. 5. 11:27
4 mérföldet csinàlom.Nem igazàn megy a fogyás.
2014. aug. 5. 11:25

Itt már van egy ilyen fórum ...


[link]

3. fildus (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2014. aug. 5. 11:25
Én csináltam, nem fogytam vele, de sokkal jobban bírtam a mindennapokat, nem okozott gondot hegyre felmászni.
2014. aug. 5. 11:21
Azt szokták ajánlani hogy ez kezdésnek jó és föleg akinek nagy a túlsúlya. Ők ugyebár nem ugrabugrálhatnak nem kezdhetnek rögtön kökemény kardióba. Aztán késöbb ahogy erösödik az ember ugy tud mást is csinálni, de sokan fogynak állitólag Amerikában csak az ö gyaloglásos módszerével. A videókban sokszor ki is irják ki mennyit fogyott vele. van 1 mérföld 2 mérföld 5. stb Attól függ ki hol tart edzetségileg és mennyihez van kedve épp. Én pl szoktam csak bemelegitésnek is használni a 1 mérföldes videóját.
2014. aug. 5. 11:12
Szeretném megkérdezni,hogy valakinek sikerült fogyni a mèrföldes tornàval?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook