Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leslie 4 Mile Walk fórum

Leslie 4 Mile Walk (beszélgetős fórum)


1 2
2019. szept. 1. 11:32
Te jó èg 2014-ben írtam ide az első bejegyzèst.Most megint csinàlom Leslie tornàit.
2018. máj. 13. 11:58

[link]


Jól is esett. Imádom ezt a jókedvet!

46. Guruljka (válaszként erre: 45. - Maddi)
2018. máj. 13. 11:39

Na, de jóóóó! Eszembe juttattad, köszönöm!!!


Le is nyomok egy mérföldet. Kellemes huzat van a szobámban, és mielőtt munkába fogok (holnap reggeli a határidő), jó lezs kicsit mozogni!

45. maddi
2018. máj. 13. 07:12
Én is, én is, én is 😁😁😁.
44. gyöngy:) (válaszként erre: 43. - Guruljka)
2018. febr. 25. 21:58
Végülis a konyhában is lehet walkozni:D
2018. febr. 25. 21:51

Bizony. :D


Hajrá. :D Én most boros teát iszom, utána meg elkészül finom panírozott halfilé és eszünk. :D

42. gyöngy:) (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2018. febr. 25. 21:45

:DDDD

Hát akkor walk, walk, walk....:)

2018. febr. 25. 21:41
elméletben. Véletlenül maradt le.
40. Guruljka (válaszként erre: 39. - Gyöngy:))
2018. febr. 25. 21:40

Hááát kérlek, elméletbe igen.

De sehol nem találom azt az antilustamint. Vagy még fel sem találták?

39. gyöngy:) (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2018. febr. 25. 20:37

Nem én hoztam fel, nem is láttam eddig:)

Mozogsz még rá?

38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Gyöngy:))
2018. febr. 25. 20:23

De jó, hogy felhoztad!


Elfelejtkeztem róla. :D

2018. febr. 25. 20:03

Nem is tudtam, hogy van róla fórum:O

Rendszeresen mozgok vele:)

36. seri-y (válaszként erre: 29. - Magdi22)
2018. febr. 25. 20:00
Én is ezt a két mozgást imádom, már vagy 4 éve :)
35. Guruljka (válaszként erre: 34. - Moncsicsi83)
2015. jún. 3. 04:36

Gratulálok a babókához! Micsoda erős kis nőszemély vagy, hogy ennyi van rajtad és még erre is szakítasz időt!

Biztosan jól fog ez menni, de 8 héttel a császár után még nem késtél le semmiről, csak logisztikázz nyugodtan. :D

2015. jún. 2. 22:34

sziasztok, most találtam rá a fórumra. Anno sok súlyfeleslegem volt, egy ismerős ajánlotta Leslie Sansone-t nagyon bejött nekem. Sokáig arra tornáztam, majd amikor már ment le valamennyi, és erősödtem, jött hozzá még másik torna.

Most 8 hete császárral szültem, van rajtam bőven felesleg, most kezdtem el újra a tornáit. EGyelőre még csak a 2 mérföldessel kezdtem, hiszen felesleg is van, no meg egész terhesség alatt feküdni kellett -fittség nuku-, de majd szépen emelem a mennyiséget.

Most még szervezés alatt vannak a dolgok. két gyerkőc, házimunka, kiskert, párom meg külföldön, így még logisztikázni kell, hogy időt tudjak rá szakítani, de mindent meg lehet oldani, csak kis idő kell hozzá :)

2015. máj. 29. 16:34

Én is többet ülök, mint eddig bármikor, és a Leslie az, amit csak úgy, felpattanva is el lehet végezni.


Én is örülnék, ha felfutna a fórum.

2015. máj. 29. 16:31

Most kezdek megint többet mozogni,ès azèrt reggel,mert akkor az már biztos,hogy megvan.Nekilátok kertėszkedni,főzni utána nem bizos,hogy megcsinálom.

Jó lenne ha beindulna ez a fórum.

2015. máj. 29. 14:29

Vajon vannak még, akik Leslie-re szeretnek mozogni?

Engem érdekelne, hogyan alakult az egészségi állapotuk. Nálam (más mozgást is végeztem, de Leslie-t is rendszeresen) rendeződött a magas vérnyomás, a keringés, és jobb az általános erőnlétem is.

2015. máj. 29. 14:24

Én nem mozgással szoktam kezdeni a napot, pedig lehet, hogy úgy jobb lenne. :D


Ma még a kávémat sem sikerült egyben meginnom, melegítenem kellett. Máskor még lustálkodom egy kicsit és az ágyban iszom meg. Az izomzatom majd valamikor később ébred... :D

2015. máj. 29. 07:07

Van lemezen egy kèt torna Tiffanytól 5 Leslitől 3 ezeket szoktam csinálgatni,de majd körülnèzek aztán töltök le újakat.

Ma is Leslievel kezdem majd a napot.

2015. máj. 29. 01:12

No de Leslie-hez visszatérve.

Nemrég megint volt riadalom, egy időre levették a videóit jogvita miatt, de megint fent vannak.


Továbbra is a 4 mérföldes a legritkábban elérhető. Már tényleg lemezre mentem, csak jusson eszembe lemezt venni.

A három mérföldes súly-golyósat megkaptam egy ismerőstől, az fixen fent van a gépemen. Azt elég gyakran végzem.

2015. máj. 29. 01:08

Köszönöm a jó szót! (Ismerős a nicked, de kápos a fejem, nem káptalan...)


És Tatareket is ajánlottam? :D


És a perzsa zumbát, ha táncosabb alkat lennél...?


Én ma is előkapom sokszor Tiffany valamelyik videóját. Vannak ám újabbak is, láttad? A szökött fegyences sorozat, huhh...

26. magdi22 (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2015. máj. 28. 22:59
Te ismertettèl meg Tiffany tornájával is.Amit köszönök.
2015. máj. 28. 12:11

Igeeeen!!! :D


És lelkesen ajánlgatom is, ha mód van rá.


Nagyon szeretem.

2015. máj. 28. 11:20

Tornászik valaki Leslievel?

Nekem nagy kedvencem.Ma is 45 percet tornásztam.

23. Guruljka (válaszként erre: 22. - Csiribiribumm)
2014. aug. 22. 13:46

Én nem vacakolok azzal, hogy mikor eszem.

Ha éhes vagyok, eszem.

Amikor két éve szépen megindult a fogyásom, és megszűnt az az állandó telítettségérzés, nagyon nagy öröm volt, amikor hosszú idő óta megint éreztem éhséget.

Én a gusztusból evő voltam, nem éhségből ettem, hanem mert megkívántam. Idővel ezt hittem éhségnek, holott nem az volt.

Rendszer csak a sajátom van. Nincs külső kényszer, mert dolgozni is itthonról dolgozom. Néha adódik elintézni való, ami időre megy, de az ritka. Tehát nem kell csak azért ennem, mert pl. munkába indulok.

2014. aug. 22. 13:16

Én is alszom 9 órát, mégis belefér a napi öt étkezés. Mondjuk én úgy ébredek fel, hogy már éhes vagyok. Amúgy a tízórai meg az uzsonna kb csak gyümölcs, plusz a kis adag miatt két-három óránként már tudok enni.


Mivel mindent ettem, szerintem a mozgás és a rendszeres evés volt a fogyás oka. És formálódtam is.

2014. aug. 12. 21:25

Hogy a pitlibe tudtok ötször enni egy nap? Mennyit vagytok ébren?


Mert én alszom úgy 8-9 órát, marad az ötszöri étkezésre 15-16 óra.

De életemben sem ettem azonnal ébredés után, ahhoz el kell telnie legalább 2 órának. Marad az ötszöri étkezésre 13-14 óra.


Vacsora után állítólag legalább egy-két óra teljen el a lefekvésig. Marad 12-13 óra.


Az evéssel is eltelik bizonyos idő, de én ezt most nem is számolom.


Az a 12-13 óra nem elég ahhoz, hogy az étkezések a javasolt 3 óránként kövessék egymást.

Két óránként meg egyen a szénbányász. Annak kell is.


:DDD

20. magdi22 (válaszként erre: 19. - Csiribiribumm)
2014. aug. 12. 20:24
10 kg.Az nem semmi,de akkor ezt a mozgásnak köszönhető?Formàlódtàl tőle?
2014. aug. 12. 12:16
Én majdnem egy évig róttam a mérföldeket, hetente legalább háromszor. Emellett ötször ettem kis adagot (kis adag a számomra normál adag fele). Ezzel majdnem 10 kg lement egy év alatt. Szerencsére néhány vissza is jött, mert már kezdtem átlátszóvá válni. Hozzáteszem, hogy sosem volt súlyfeleslegem, nem fogyni akartam, csak formálódni. Időnként még most is végigcsinálok egy-egy edzést, mert nagyon jól átmozgat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook