Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
206. Antarez (válaszként erre: 203. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:47
Szoktál a palid nélkül is eljárni szórakozni?
205. laprincipessa (válaszként erre: 202. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:46
És amikor elmennek valahova, pl étterem vagy nyaralás, akkor a férfi vagy a nő anyagi körülményeit veszik figyelembe? Vagy a férfi megy egyedül Hawaii-ra, mert ugye csak a magyar számító nők fogadnának el egy ilyen utat... Esetleg nem járnak el sehova, mert a nő nem engedheti meg magának, hogy mindennek a felét fizesse?
204. Antarez (válaszként erre: 202. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:43
Nagyon gazdag a pali, de te mégis egy másik szállodánál vagy szoba takarító. És évek óta együtt vagytok. Neked tetszene egy ilyen kapcsolat?
203. laprincipessa (válaszként erre: 201. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:43
Arra akartam rávilágítani, hogy én nem ülnék a szállodában amíg a párom otthon senyved, mert ő nem engedheti meg magának. Ezért ha mentem valahova, akkor meginvitáltam őt is. Így érthető?
202. Antarez (válaszként erre: 200. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:40
Nem mondja azt a pali, hogy hagyd a francba a munkát, csináld otthon a háztartási munkákat, és nézzél filmeket a nappaliban...
201. Antarez (válaszként erre: 198. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:38

"amikor a párom szűkösebb anyagi körülmények között élt, mint én és pl elmentem szórakozni, vagy épp nyaralni én természetesnek vettem, hogy kifizetem az ő részét."


érdekes, hogy a mondat első részében egyes szám első személyben beszélsz, a végén meg többes számban...

200. laprincipessa (válaszként erre: 199. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:37
Mi az, hogy "engedi"??? Miért a férfinak kéne eldönteni, hogy a nő mit dolgozhat?
199. Antarez (válaszként erre: 197. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:33
Mit szólnál ehhez a szituációhoz, ha a barátod egy gazdag pali lenne, de engedi, hogy egy másik szálloda takarítója legyél?
198. laprincipessa (válaszként erre: 196. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:33
Mellesleg megjegyzem, hogy amikor a párom szűkösebb anyagi körülmények között élt, mint én és pl elmentem szórakozni, vagy épp nyaralni én természetesnek vettem, hogy kifizetem az ő részét. Nem ültem a szállodában míg neki otthon csak a tv marad és meg sem fordult a fejemben, hogy elővegyem a zsebszámológépet. Soha nem hánytam volna a szemére, hogy ezt vagy azt fizettem, mert nekem természetes, hogy amim van azt megosztom a szeretteimmel. De én csak egy "magyar nő" vagyok ugye.
197. laprincipessa (válaszként erre: 196. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:24
Miért "otthon" ki könyörög gyémánt üzletért?
196. Antarez (válaszként erre: 195. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:19
Távol áll a realitástól? Mert a tévében nem ezt látod, hanem azt, hogy a gazdag palitól elvárható a jó élet. Egyébként a főnökömről beszéltem, aki angliában 3 szálloda tulajdonosa, és az élettársa egy takarító nő, egy konkurens szállodánál. Ő is angol. És nem könyörög gyémánt üzletért, mint otthon...
195. laprincipessa (válaszként erre: 194. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:13
Az a baj, hogy ez nekem túlzottan távol áll a realitástól. Szappanoperába illő szituáció. Fogalmam sincs mit tennék.
194. Antarez (válaszként erre: 193. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:09
de ha lenne melletted egy gazdag pali, aki több szálloda tulajdonosa, és te mégis egy másik szállodánál vagy takarítónő, zavarna-e vagy sem?
193. laprincipessa (válaszként erre: 191. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:06
Fogalmam sincs, egész életemben keményen dolgoztam azért, hogy többre vigyem, mint egy takarítónő. Persze nem nézem le a munkájukat, mert az is elég kemény. De nem áll szándékomban anyagilag függni másoktól, ha ez a kérdés.
192. Antarez (válaszként erre: 190. - Antarez)
2015. jún. 25. 02:02
És takarítok meg mosogatok magam után...
191. Antarez (válaszként erre: 188. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 02:01
Mit szólnál ahhoz, ha a barátod, vagy élettársad, 3 szálloda tulajdonosa lenne, te meg szobákat takarítasz egy másik szállodában? Követelnél-e valamit a barátodtól?
190. Antarez (válaszként erre: 169. - Böce)
2015. jún. 25. 01:58
Nem fizetek meg érte senkit, mert egyedül élek, és mindig ügyelek arra, hogy érezzék az öblítő illatot a ruháimon...
2015. jún. 25. 01:56
És tényleg :DDDD 217140 hozzászólás :OOO Nagyon durva. De ahogy belekukkantottam ott is arról volt szó, hogy ők köszönik szépen meg vannak vele elégedve.
188. laprincipessa (válaszként erre: 184. - Antarez)
2015. jún. 25. 01:51
Ezt most nem értem. Mit szólnék, ha a páromnak barátnője lenne? Akkor én lennék barátnője, tehát én lennék a takarító?
187. Böce (válaszként erre: 179. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 01:50

Pedig itt is van ilyen fórum, ahol arról beszélgetnek a csajok, hogy ki mekkora méretet kedvel, ill. volt-e kisméretű pasija :-)


Csak nézz körül...:-))

186. Antarez (válaszként erre: 184. - Antarez)
2015. jún. 25. 01:49
Lennétek egy ilyen férfi mellett, aki engedi, hogy dolgozz csak tovább, amiben elhelyezkedtél?
185. laprincipessa (válaszként erre: 181. - Kilimcs)
2015. jún. 25. 01:48
Valójában egyszer hallottam nőt hatalmas méretekről ábrándozni. Az illető még szűz volt, gondolom csak nagyot akart mondani...
184. Antarez
2015. jún. 25. 01:47
Mit szólnátok Magyar nők ahhoz, ha a párotok 3 szálloda tulajdonosa lenne, de a barátnője egy másik szálloda takarítónője lenne?
183. d7c1719ff7 (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2015. jún. 25. 01:46
azt tudom mondani erről, hogy erősen kerülném az ilyen helyzeteket az lenne az első valamint az utolsó randi ha tudnám, nem bonyolódnék bele ilyenbe egy munka nélküli nővel semmi esetre sem érted?
2015. jún. 25. 01:45

Rendben, tehát volt egy állítás:


"ez jellemző a nőkre Magyarországon. Azt nézik kinek mije van. A csodát várják egy férfitól úgy, hogy ők semmit se tettek, semmit sem értek el azon kívül, hogy dicsekedhetnek a kinézetükkel."


Amire én ezt válaszoltam (nem írom, hogy cáfoltam, mert szerinted ez nem az):

" Én sokkal több nagy karrierről álmodó és azért keményen dolgozó nőt ismerek, mint férfit"


Tehát volt egy kijelentés, miszerint a nők lusták és pénzéhesek. Én erre válaszoltam, hogy én több olyan nőt ismerek aki keményen megdolgozik a pénzéért, mint férfit. Nem mondtam, hogy minden férfi ilyen és nő olyan, csak megjegyeztem, hogy sok az ellenpélda. (Az én értelmezésemben ez a cáfolat)


Tehát miért is én voltam a szidalmazó és sztereotipizáló? Nekem ez az értelmetlen.


Amúgy én nem vagyok férfigyűlölő és főleg nem "magyar férfi" gyűlölő, bár mikor ilyen bejegyzéseket olvasok, akkor elgondolkodom, hogy MIÉRT????

181. Kilimcs (válaszként erre: 179. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 01:34
Nem halottal meg ilyenrol not??? Hmmm... akkor megse meselnek el beked mindent. (Mondjuk szemely szerint en pl utalom hogy ilyeneket is hallok. Es mindig kozlom us hogy semmi kozom hozza )
180. Kilimcs (válaszként erre: 177. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 01:31

Ha ezt nem erzed igaznak akkor a nokrol irj miert nem igaz. Attol nem oszlatod el mas fejeben a tevkepzetet hogy elkezdesz mast szapulni.


A minden no penzehes ugyanugy sztereotipia. Ami egy komolyabb anyagi helyzettel rendelkwzo pasinak sokszor renynek tunik. Mert a penzvadaszok mennek ra mint dogre a legyek. Ugyanugy ahogy a jonokre a mindenaron ottazonbal dugni akarok. Ettol meg nyilvan egy csomo no nem a masik penzere hajt mert megteremtu maganak azt kesz. Es egy csomo pasival lehet beszelgetni csak mert vannak akik bizonyos latvanyra egybol osztonvezereltek .


De ha csak szidod a masik felet akkor avval semmit se cafolsz. Ertelmetlen.

179. laprincipessa (válaszként erre: 175. - Kilimcs)
2015. jún. 25. 01:25
Ez a férfiakra is igaz. Ők szoktak dicsekedni, hogy most ide vittem a barátnőmet, most azt vettem neki, még akkor is ha a fele sem igaz. A méret-problémát is ők verik nagy dobra. Még nem hallottam olyan nőt, aki azt mondta volna, hogy a manóba a pasimnak milyen kicsi van. Bezzeg a pasik állandóan panaszkodnak miatta.
178. Kilimcs
2015. jún. 25. 01:25
Ezt nemtom. En a m7nkamegosztasban hiszek. No nem az elore elrendezettben hanem az akar minden nap ujra leosztottban praktikum alapjan. Szoval a ferjem is meg birna sutni recept alapjan. Meg en us takarothatnek. De ugy vagyunk hatekonyak ha en sutok o korbesopor :)) a lenyeg barmi van nem esik le a gyuru az ujjunkrol. En ezt lattam a nagyszuleimbel is mar. Kiegeszitettek egymast. Igy nem volt vita. Hiaba szeretett nagymama fozni (tenyleg szeretett.. alkandoan ujitott stb.. ) nagyfater meg kerteszkedni.. sose estek egymasnak ha a masiknak nincs kedve. Siman lett kaja akkor us. Es a kertben se szaradt ki semmi ha epp a masik csinalta. Szerintem igy jo. Mindenki csinalhat mindent de alapvetoen kialakulnak ki miben jobb. Szoval siman fozhet a pasi es varkacsolhat a no... a lenyeg hogy adott csaladban hatekonyak legyenek mert ugy marad egymasra es a csaladra is ideje mindkettojuknek. Es ez a legfontosabb vegul a kozos ido :)
177. laprincipessa (válaszként erre: 173. - Kilimcs)
2015. jún. 25. 01:21

Mert a minden nő csak férfiak nehezen megkeresett pénzére hajt típusú bejegyzés az nem sztereotípia, hanem igazság... Ahham

Amúgy nem, elég sok férfit ismerek, ahogy nőket is. A munkahelyem épp úgy, mint a lakókörnyezetemben vagy a baráti körömben. Tény, hogy a női ismerőseim is meséltek szép történeteket.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook