Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
356. 84b35199a2 (válaszként erre: 332. - Gribedli***)
2015. júl. 4. 20:18

Nagyon egyetértek :)

A párkapcsolat-gyerekkel vagy a nélkül- nem egy "ki a fönök?" -játszma. S nem lehet azt sem kategorikusan kijelenteni, hogy a nök azt szeretnék.... vagy a férfiak azt akarják... mert ez így egy baromság :) Szerintem- s ez egy személyes vélemény- vannak nök, akik szeretnék, ha... és vannak férfiak, akik szeretnék, ha... na de szerintem eltértem a témától.

A lényeg, hogy a gribedli*** hozzászólása egy tök kiegyensúlyozott látásmódot tükröz. :) gratula. ritkaság.

355. Érdekes73 (válaszként erre: 350. - Zamila)
2015. júl. 2. 22:28
:)
354. 2c5f60da64 (válaszként erre: 350. - Zamila)
2015. júl. 2. 08:41

:))) jaj... mire képesek emberek, egyszerűen nincs semmi önkritikájuk :)


Nekem volt olyan vakrandim, ahol a csávóka megjelent szandál-zokniban, kinyúlt fehér pólóban egy hatalmas terepjáróval. Akkor még rutintalan voltam, elmentem vele fél órát kávézni. Na de ma már nem.


Ha ennyire gáz, az első pillantás után megmondom szemtül pofába, bocs, mégsem blabla...


Ez kemény hazugság, átverés... én készülődök a találkára, szépen felöltözöm, smink stb, erre jön egy igénytelen stílusú, ápolatlan emberke. Nagyon dühös szoktam lenni ilyenkor....


És igen, az ember feltéteéezné, hogy ha már elvár valamit a másiktól, akkor Ő is minimum olyan.

353. Mutáns Jane (válaszként erre: 347. - 2c5f60da64)
2015. júl. 2. 02:51
Érdemes lenne egy-két Abraham-Hicks könyvet elolvasnod...
352. Érdekes73 (válaszként erre: 339. - Gribedli***)
2015. júl. 2. 00:27
:)
351. 50802b2a9d (válaszként erre: 349. - 2c5f60da64)
2015. júl. 1. 14:24

Én már nem vagyok dagadt, hanem vékony vagyok. Én sem szeretnék elhízott nőt, mégis leb.szott itt mindenki, hogy hát, miért utasítom el őket élből emiatt?? Annak fényében, hogy a nők sem preferáják az elhízott férfiakat.


Találtam vmit:


[link]

350. Zamila (válaszként erre: 349. - 2c5f60da64)
2015. júl. 1. 13:45
Jajj mi jutott eszembe:)) Anyám (akkor volt 62 éves) kitalálta,hogy társkeresőzni fog(felbuzdulva a mi példánkon,mert mi is így ismertük meg egymást a férjemmel),szóval volt egy fazon,akivel hosszan leveleztek,majd a fazon elhívta kávézni.A randin megjelent pecsétes nadrágban,és retkes körmökkel,ez azért volt még nagyobb gáz,mint ami alapból is lenne,mert a fazon mindig hangsúlyozta,hogy mennyire fontos,hogy az a nő akit ő keres,az legyen igényes,tiszta,ápolt.Mondjuk mondtam anyukámnak,hogy végűlis,azt sosem írta,hogy ő is az :))))
349. 2c5f60da64 (válaszként erre: 348. - Dea0cd9569)
2015. júl. 1. 12:44

Nők között is, pasik között is van. Nem ez a lényeg, hogy számosítsuk az adatokat :)


A lényeg, hogy tapasztaltam sajnos, hogy igénytelen lusta krapekok, hatalmas sörhassal benyújtják az elvárásukat, hogy a barátnőjük vékony legyen, fitt, sportos. Na de mire? Akkor Ő is tegyen valamit, hogy valahogy nézzen már ki...


Persze fordítva is igaz...

348. dea0cd9569 (válaszként erre: 343. - 2c5f60da64)
2015. júl. 1. 11:45

"kontroll nélküli zabálás következményére."

Igazán ne zavarjon a tény, hogy a nők között több az elhízott.

347. 2c5f60da64 (válaszként erre: 345. - Mutáns Jane)
2015. júl. 1. 10:28
Ez a nagy tapasztalat :) nem előítélet.
346. Zamila (válaszként erre: 316. - 50802b2a9d)
2015. júl. 1. 08:56
Ez nem leminősítés.Azt írtam ennyire van igényük.Az igény meg mindenkinél más,nincs le vagy fel minősítés,egyszerű ténymegállapítás.
345. Mutáns Jane (válaszként erre: 344. - 2c5f60da64)
2015. júl. 1. 08:55

Hehe... sikerült egy egészet kicsípni a teljes spektrumból, ráadásul mit ad isten, pont olyat, ami visszaigazolja a gondosan kialakított kis rendszeredből adódó előfeltevést. Na bravó.

Annak idején a hollywoodi zsánerfilmek pont az ilyen gondolkodású embereknek készültek. Nem baj, hogy manapság mindenki által előre kitalálható dramaturgiai fordulatokkal bírnak (ezért ma már ezek nem is szórakoztatnak), lényeg, hogy támogassák a gondolkodni lusta átlagemberben meglevő előfeltevéseket, urambocsá' előítéleteket.

344. 2c5f60da64 (válaszként erre: 342. - Mutáns Jane)
2015. júl. 1. 08:04
Igen, van a munkahellyel ugyan rendelkező, de belekényelmesedő, ott is lébecoló, egy helyben topogó típus, aki irígykedik, mert a szomszéd többre vitte.
343. 2c5f60da64 (válaszként erre: 334. - Pk86)
2015. júl. 1. 08:03

Nagyon egyetértek, ez nekem is nagyon fontos (lenne), de szerintem sajnos ritka az ilyen férfi, sajnos sok köztük a rinyagép... az ez a baj, az a baj, kevés a pénz, ennyi van, stressz van stb...


Erről sajnos az anyukák(a férfi anyja) is nagyben tehet, aki csinált a pici fiából egy mindent megkapsz de élhetetlen leszel típusú hímet, aki max. összehozni képes a gyereket.


Tisztelet a kivételnek! Nem mind ilyen, csak sok az ilyen sajnos.


A többiről ne is beszéljünk... ezt csak ide zárójelbe... a nő legyen csinos, fitt, ápolt, és sokszor mellette a pasi olyan igénytelen, hogy az hihetetlen, értve ezt a kontroll nélküli zabálás következményére.


Annyira jó látni azt a néhány férfit, aki már jócskán középkorú, és jön a csoportos súlyzós edzésekre, és látszik, hogy egészséges, erőteljes.


Van olyan nő, akinek ez nem fontos, természetesen el tudom fogadni, mint minden más szemléletet, és a pasikét is...

342. Mutáns Jane (válaszként erre: 340. - Pk86)
2015. jún. 30. 21:22
Ja, és nemcsak a talpraesett családfenntartó és az élhetetlen, urambocsá munkakerülő kategóriák léteznek. Mint ahogyan az élet éppenséggel leginkább a fekete-fehér KÖZTI kategóriákban zajlik.
341. Mutáns Jane (válaszként erre: 340. - Pk86)
2015. jún. 30. 20:56

Bocsi, de a kérdésem szerintem egyértelmű volt, elég konkrét és megfogható dolog iránt érdeklődtem. Mi volt vele a probléma?

És a másik, hogy még itt a fórumon sem én vagyok az egyetlen, aki az általad felsorolt női igények alapján nem tartozik bele a "mi nők" kategóriába. Akkor mi, másmilyen elvárásokkal bíró nők nem számítunk nőnek?

340. pk86 (válaszként erre: 336. - Mutáns Jane)
2015. jún. 30. 20:18
Nehéz egy rosszul feltett kérdésre jól válaszolni. Annak van köze a biológiához/fajfenntartó ösztönhöz, hogy nekünk nőknek miért a talpraesett, családfenntartóknak való férfiak tetszenek az élhetetlen, vagy munkakerülő helyett...
339. gribedli*** (válaszként erre: 335. - 50802b2a9d)
2015. jún. 30. 18:17
Nem rosszindulatból mondom, de amennyiben nem növöd ki a hülyeségedet, remélem én is, hogy nem adod szaporodásra a fejed:)
338. gribedli*** (válaszként erre: 337. - Michelle.r)
2015. jún. 30. 18:14
Igen, igazad van, már 2 ember is család, az olaszban még úgy is hívják, hogy "nucleo familiare", ha 2 ember együtt van, ugyanígy hívják a nagycsaládot is, nucleo familiare:)))
337. michelle.r (válaszként erre: 331. - Gribedli***)
2015. jún. 30. 16:10

Ez a helyzet kulcsa szerintem. Nem attól lesz család, hogy gyerekek születnek, hanem attól, hogy két ember eldönti, hogy családdá válnak.


Utolsó mondat különdíjas :) Azzal a kiegészítéssel, hogy a frusztrált nők éppúgy szeretnek nélkülözhetetlennek tűnni a gyerek életében. Aztán meg gyepálják a szerencsétlen hímet, hogy nem elég odaadó apa ;)

336. Mutáns Jane (válaszként erre: 334. - Pk86)
2015. jún. 30. 15:57

A kérdésem az volt, hogy mi köze annak, hogy a férfiak egyenként mire hajlandóak, a BIOLÓGIÁHOZ. Nem arra válaszoltál.

De mindegy, javaslom, hogy majd térjünk vissza a témára akkor, amikor túljutottál egy féléves csecsemő értelmi fejlettségi szintjén, és különbséget tudsz tenni önmagad és a külvilág (úm. más emberek) - ez esetben igényei - között.

335. 50802b2a9d (válaszként erre: 326. - Pk86)
2015. jún. 30. 15:44

jajajjj...gyerek téma, ezzel ki lehet üldözni a világból. :(


De értem a hozzászólást.

334. pk86 (válaszként erre: 333. - Mutáns Jane)
2015. jún. 30. 11:35
Annyi köze van hozzá, hogy egyszerűbb olyan férfit találni, aki talpraesett, megbízható és rá lehet bízni a kenyérkeresést azokra az időkre, amíg én babázom, mint olyat, akire a gyereket lehet állandóra rábízni( mert itt nem arról beszélek, hogy hébe-hóba vigyáz a gyerekre), amíg én keresem a kenyeret pici gyerek mellett. És ez ösztönös a nőkben, hogy olyan hímet keresnek maguk mellé, aki alkalmas erre szükség esetén.
333. Mutáns Jane (válaszként erre: 328. - Pk86)
2015. jún. 30. 10:39

Nem sok, de van rá példa Magyarországon is. Pl. Cserháti Zsuzsa fiával az apja volt GYES-en, kapott is érte az énekesnő a társadalomtól a fejére rendesen. Vagy a Nők Lapja fórumán még a 2000-es évek közepén volt egy Ugor nicknevű sokgyerekes férfi törzsfórumozó, asszem, az összes gyerekükkel ő volt gyesen, és imádta.

De ne térjünk el a témától: szerinted annak, hogy egy férfi mire hajlandó, annak mi köze a PUSZTA BIOLÓGIÁHOZ?????

332. gribedli*** (válaszként erre: 327. - Mutáns Jane)
2015. jún. 30. 10:35

Képes rá, és elég sokan teszik is, csak nem fogod itt olvasni, mert ezen nincs mit panaszkodni, a topikok nagy része meg ugye panaszkodós. De nyilván nem teszi ezt egy férfi sem 100% idejében, és ugyanolyan igazságtalanság lenne az egészet rábízni egy férfira, mint az egészet rábízni egy nőre. Nem attól lesz fasza csaj egy nő, ha rákényszeríti a pasiját, hogy maradjon otthon a gyerekkel, míg ő elmegy pénzt keresni, hanem attól lesznek ők egy fasza házaspár, hogy kettecskén elboldogulnak, beosztják a dolgokat. Ebben nincs sértődés, nincs elnyomás.


Teszem azt, a gyakorlatban rengeteg családban reggel az egyikük viszi a gyerekeket, délután a másik megy értük. Vagy a férfi is tud és szokott főzni, de nem attól lesz a nő faszább, hogy kijelenti, hogy márpedig ő nem főz, mert az elnyomás lenne és évszázadok alatt berögződött modell. Már miért ne főzhetne, anélkül, hogy megbélyegeznék őt nyomorult, elnyomott nőnek?

331. gribedli*** (válaszként erre: 326. - Pk86)
2015. jún. 30. 10:26

Ez igaz. Ahogy a férfiaknak is imponál egy nő szervezőképessége, határozottsága, mert ha egy férfi nincs otthon, akkor is egy sorozat döntés a nőre hárul, szóval vonzóbb lehet egy magabiztosabb, független nő, aki ilyen benyomást tesz rájuk már az elején. Szerintem a férfiakban is működik a család koncepció, hiszen bennük is van szaporodási ösztön, meg minden, ha már biológiánál járunk, ők is olyan nőt akarnak, akivel nagyobb biztonságban lesz az utódjuk, ha egyedül maradnának. Aztán végülis egy család az csapatmunka, ahol jól működik a kapcsolat, nem arról szól, hogy csak egyikük vagy csak a másik mondjon le a dolgairól, de a gyerek miatti felelősséget sem lehet egy az egyben rábízni a másikra. Mondjuk, normális kapcsolatokban ez igazából fel sem merül mert együtt döntik el, nem képezi vita tárgyát.


Nem hiszem, hogy a férfiak annyira utálnák a saját gyerekeiket, hogy rühellenének rájuk vigyázni, ellátni őket, ha kell, de tény, hogy első időkben fontosabb az anya a gyerek számára és ehhez bizony kell egy talpraesett férfi is, hogy háttért nyújtson, amíg a nő vulnerábilis helyzetben van. Nem pénzéhség ez, csak frusztráltabb hímek szeretnek ezen lovagolni.

330. 6b006fc769 (válaszként erre: 326. - Pk86)
2015. jún. 30. 10:01

Szerintem jól összefoglaltad.

Ja, valóban "alkalmas' egy férfi a gyerekkel foglalkozni, de mondjuk én pl. fél évig kizárólag anyatejjel tápláltam a lányomat, e mellett igencsak érdekes lett volna napi nyolc órában munkahelyen dolgozni. Nem is tettem.

329. 2c5f60da64 (válaszként erre: 326. - Pk86)
2015. jún. 30. 09:59
YES!
328. pk86 (válaszként erre: 327. - Mutáns Jane)
2015. jún. 30. 09:27
Elvileg képes rá, oké. És 10 férfiból hány vállalja be?
327. Mutáns Jane (válaszként erre: 326. - Pk86)
2015. jún. 30. 00:42
Nem, ez baromira nem szimplán biológia. A szülést-szoptatást leszámítva a gyerek körüli többi teendő ellátására simán képes egy férfi is. Tehát otthon maradni a gyerekkel.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook