Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015. jún. 24. 11:51
Szerintem a munkahely mindkét fél számára fontos kell,hogy legyen...ha egy nőnek nincs munkahelye az miért elfogadottabb,mintha a férfinak nincs?Egy nőnek is elkell magát tartania,sőt ha tovább megyek,mondjuk egyedül neveli a gyerekét és azt mondja a randin nem dolgozok,ez hogy veszi ki magát?Mindegy van gyerek vagy nincs,egy nőnek is ciki ha nem tud munkahelyet felmutatni.
25. ancsika688 (válaszként erre: 23. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 11:44

Ebben a nők is hibásak,és itt nem Éda-ra gondolok,mert Ő próbált változtatni,hanem azokra akik elviselik,hogy ilyen férfit találtak.Sokan beletörődnek,csak azért ,hogy legyen valakijük.

A férfiak ezt csak kihasználják,ahogy sok nő is...

24. dea0cd9569 (válaszként erre: 21. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 11:37
A nők megérdemlem mentalitása a sírunkat ássa.
23. 2c5f60da64 (válaszként erre: 20. - 09d0a2c098)
2015. jún. 24. 11:32
Jajjjjj, félelmetes, mennyi a link... mit akarnak ezek? Nem férfiak.
22. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2015. jún. 24. 11:32
Amíg nem volt saját kereseted, nem is udvaroltál? Igen, utána már nehezebb.
21. 2c5f60da64 (válaszként erre: 19. - Dea0cd9569)
2015. jún. 24. 11:30
Én így gondolom, nem vitatkozom. Ha irritál, hát irritál, nem izgat, nem akarok Tőled semmit :D hozzon többet. Küzdjél Te is, legyél törekvő, neked is jobb lesz.
20. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2015. jún. 24. 11:29

A cikkel teljesen egyetértek. Sajnos nem egyszer tapasztaltam, amikor régebben csak én dolgoztam, és az akkori párom nem. Ő dohányzott és mindenféle olyan kiadást megengedett magának, amik miatt lehúzta a nagyszüleit, adósságokat termelt magának, nekem meg égett a fejem, mikor megtudtam évekig mennyi minuszt csinált a rokonainak.

Aztán amikor azt mondta, gyereket akar mondom mire fel, hogy azt ki tartsa el? Amikor én már dolgozni nem tudok, de ő még közmunkára sem volt hajlandó elmenni, sem pedig az én munkahelyemre, mert ő szerinte az szemétdomb volt. Szakítottunk mert nem bírtam anyagilag sem pedig lelkileg ezt a kapcsolatot.

Később összejöttem egy normális dolgos és valamivel átlagon felüli fizetéssel rendelkező pasival. Ő lett később az egyetlen gyermekem apja. De ő vele sokkal biztosabb talajra épült a kapcsolat, majdan a gyerek vállalás kérdése is. Sajnos időközben a sors közbe szólt, mivel elhunyt. De tudtunk annyi tartalékot képezni, nem túl sokat, de éppen arra elegendőt, hogy ha beüt bármi rossz, túl lehessen élni az ilyesmit. Azóta próbálkoztam új kapcsolattal, sajnos az is zátony felé fut erősen. Mert lehúz, kihasznál, hazudgál össze-vissza. Letagadta a 10 éves gyerekét közel 1 évig, letagadta a munkáját, letagadta a pénzügyi dolgait. Olyan képet festett magáról ami nem valós. Engem ez nem is zavart volna, de mindeközben én tartottam el őt valójában. Miközben nekem magamról és a gyerekemről gazdaságosan beosztva gondoskodnom kellett. Mára be kellett lássam egy 30 éves fiú gyerekem is lett, akit nekem kellett eltartani, mert a hazugságai fedtek sok mindent. De ahogy feljött az összeköltözés gondolata, szép lassan lehullt a lepel, közös életre képtelen, mivel nem hajlandó őszintének lenni, vár a 200 ezer ft-os havi fizetésre, annál olcsóbb munkát nem akar vállalni, a szülei nyakán él és az enyémen! De még ő akart gyereket tőlem. Még szerencse, hogy nem sikerült mindez a terve. Mert azzal engem és a már meglévő gyerekemet sodorta volna a következő 20 évre alsó hangon súlyos helyzetbe. Nem mintha a jelenlegi nem lenne túl rózsás.

Ezért is egyetértek, az a férfi vagy nő, aki komoly szinten akar bármit is, a másik féltől ha van munkája ha nincs, ha van bármi olyan amit tudnia kell a másiknak, inkább legyen őszinte. Mert sok mindent meg lehet oldani, ha úgy áll hozzá az ember. De a hazugságokkal nem alapozza meg senki a másik támogatását nehéz helyzetekben sem. Mer a munkanélküli helyzeteket is meglehet oldani, legyen az férfi vagy nő, mindenre van megoldás, de első az őszinteség és a becsület, na meg a másik tisztelete!

19. dea0cd9569 (válaszként erre: 16. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 11:20

"munkája, egzisztenciája, több legyen ilyen szempontból, mint én,"

Igen, kicsit irritáló ez a mentalitás, hogy a nőnek minden lehetőség uúgy jár, de azért a ffi mindenben hozzon többet.

18. 4327a8e017 (válaszként erre: 7. - Dézsy István)
2015. jún. 24. 11:20
Az írásodban kb. azt mondod ki, hogy az, akinek jelenleg nincs munkája, nem érdemel meg egy (boldog vagy szenvedésekkel teli) párkapcsolatot, és ne is próbálkozzon annak létesítésével. A munka nagyobb prioritással rendelkezik a párkapcsolatnál. Jól értem?
2015. jún. 24. 11:20
Szerintem ha a nőnek nincs munkája az ugyanolyan ciki, mint egy férfinél.
16. 2c5f60da64 (válaszként erre: 15. - Dea0cd9569)
2015. jún. 24. 11:11

Köszönöm az érdeklődést, szívesen beszélek magamról, örülök, hogy valaki ennyire olvasgat.


Nagyon szép szálkás testet akarok, és dolgozom rajta erőteljesen :) fogyni nem akarok, csak szálkásítani, meg itt-ott erősödni, úgy, hogy nekem jó legyen. Már alakul szépen, látszik az eredménye a táplálkozás és edzés egyensúlyának :)

15. dea0cd9569 (válaszként erre: 13. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 11:09

"Én járok mindenféle edzésre, erősítünk rengeteget, mellre is, amitől izmosodik, de ha fogyok, kisebb is lesz."

Akkor hova akarsz fogyni?

14. 2c5f60da64 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2015. jún. 24. 11:08
Igen, ugyanígy persze a nő is :) hozza ki magából a legtöbbet, csak akkor lehet elégedett, és akkor rendelkezhet egészséges önbizalommal.
13. 2c5f60da64 (válaszként erre: 10. - Dea0cd9569)
2015. jún. 24. 11:07
174 magas, 57 kiló. :)
2015. jún. 24. 11:04

Egyetértek a cikkel.

Ugyanakkor úgy gondolom, hogy a nőnek is legyen munkája, ne kerüljön függő viszonyba.

11. dea0cd9569 (válaszként erre: 5. - Hellobello:))
2015. jún. 24. 11:03
Ne legyen elfogadottabb nőnél sem.
10. dea0cd9569 (válaszként erre: 9. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 11:02
Te hány kiló és hány centi vagy?
2015. jún. 24. 11:00

Ha valakinek hosszabb ideig nincs munkája, az link. Ez mindent elárul a jelleméről. Én sosem fizetek pasinak semmit.


Egy férfi legyen férfi, legyen miért felnézni rá, az egyik ilyen nálam az, ha törekvő. Valamiben sikeres, mert ambíciózus, belead apait-anyait. Dolgozik, képzi magát folyamatosan, nem csak teng leng a semmiben.

8. Dézsy István (válaszként erre: 3. - Hannapanni)
2015. jún. 24. 10:59
Persze, előfordul ilyen is. Én csak gratulálni tudok hozzá, hogy kitartottatok egymás mellett. Ritka az ilyen.
7. Dézsy István (válaszként erre: 6. - 4327a8e017)
2015. jún. 24. 10:57

Szia!


Köszönöm szépen a kérdésedet, van munkám. Saját vállalkozásban dolgozom, mint kommunikátor és társkeresési tanácsadó.

2015. jún. 24. 10:44
István, van munkád? ;)
2015. jún. 24. 10:29

Hát nagyon kínos, ha nincs munkája. Mindenképp azzal foglalkozz előbb és ne a randival!

Én nem szívesen találkoznék egy dologtalan emberrel! Ezt nem bántásból írom, és nem azért, mert nem tud nekem vacsorát fizetni, elég egy kávé is, de az, hogy neki nincs elfoglaltsága az "cinkes". Tartást ad egy munka bármi is az.

És egy nőnél valóban más, ha épp nincs munkája.

elfogadottabb.

2015. jún. 24. 10:26

Egyetértek. Számomra nagyon fontos, hogy legyen munkája, egzisztenciája, több legyen ilyen szempontból, mint én, legyenek céljai, amelyek eléréséért talpraesetten küzd.


És a programok is fontosak, nyaralások, stb, amit nem én fogok fizetni.


Nem tudok belsezeretni egy olyanba, aki nem tud semmit felmutatni, aki elvan munka nélkül...

2015. jún. 24. 10:05

Hm. A férjem munkanélküli volt a megismerkedésünkkor és még utána 8 hónapig. A randikon sétáltunk és boldogok voltunk.

Mindez tíz éve volt, azóta is voltak hosszú állástalan (de nem munka nélküli) periódusok. Túléltük, végigcsináltuk, nem ezen múlik. Ha van szeretet, a van egymás iránti bizalom és elkötelezettség, akkor megy. Közben négy gyerekünk született. Nem a pénzen múlik-persze azzal sokkal könnyebb.

2015. jún. 24. 09:31
Ismerek olyan kapcsolatot, ahol a férfi nemigazán tud letenni az asztalra pénzt (sok egyéb okok miatt), viszont kétkezi munkájával segítve, sok szeretettel együtt tud élni egy nővel. Természetesen a nőnek mindezt vállalnia kell.
2015. jún. 24. 09:08
Nos, ebben a kérdésben megoszlanak a vélemények, de itt most szeretnék az én meglátásaimnak hangot adni. Természetesen a felnőtt, munkaképes emberekről beszélve, nem mindegy, hogy a nő, vagy a férfi nem rendelkezik saját keresettel.

Ugrás a teljes írásra: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook