Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
326. pk86
2015. jún. 30. 00:13
Üzenem a nőkre fröcsögő, egyenlőséget hirdető férfiaknak itt a fórumon: A nők genetikailag úgy vannak kódolva, hogy a választottjukban a biztonságot keressék. Ez egyáltalán nem véletlen. Akármennyire is független egy nő és van saját karrierje, ha komolyan tervez egy férfival és felmerül a nőben egy közös gyerek lehetősége, számolnia kell azzal, hogy a gyerek/ek születése után jódarabig függő helyzetben lesz a férfitól. Egyenlőség sosem lesz addig a két nem között, amíg a nő hordja ki a gyereket/keket és utána ő marad vele/ük otthon évekig. A nőnek kalkulálni kell azzal, hogy megszünhet addig a régi munkahelye és ha új állást kell keresni, ő lesz hátrányba a gyerekek miatt, nem a férfi. Tehát egy olyan megbízható férfira van szüksége, akire akkor is támaszkodhat anyagilag és minden más téren is, amikor a saját lehetőségei a közös gyerekük miatt korlátozottak lesznek. Szóval ha tudatosan nem is, tudat alatt már az első randin is számít, hogy milyen benyomást tesz a nőre a férfi, el tudja-e őt képzelni akár családfenntartóként is. Nem azért mert prostituált, semmirekellő, pénzéhes, hanem mert tudat alatt biztonságot akar magának és a leendő gyerekeinek. Ezért van szükségünk ambíciózus férfiakra, akik a jég hátán is megélnek, ha arra kerül a sor. Ez szimplán biológia, hogy amíg választhatunk, nem a leggyengébb, esetlen egyedet fogjuk választani, hanem az erőset, életrevalót.
325. Magnumpi (válaszként erre: 324. - Érdekes73)
2015. jún. 29. 18:37
Én is ebben bízom :)
324. Érdekes73 (válaszként erre: 317. - Magnumpi)
2015. jún. 29. 16:11
Nem utópia csak szerencse kérdése hogy kivel találkozol :)
323. Mutáns Jane (válaszként erre: 321. - 2c5f60da64)
2015. jún. 29. 09:45
Én nő vagyok, és heterónak tartom magam, de tudod, akar a fene "felnézni".
322. Mutáns Jane (válaszként erre: 321. - 2c5f60da64)
2015. jún. 29. 09:42
Szerintem ezek a férfiasság-nőiesség dolgok és követelményrendszerek csak egy mítosz, amit a társadalom tart életben.
321. 2c5f60da64 (válaszként erre: 302. - Gribedli***)
2015. jún. 29. 09:34

Ez hozzátartozik a férfiassághoz. Az egészséges, igényes, férfias külső, ami ugyebár jelent egy izonzatot. Nem az a lényeg, hogy brutális izomkolosszus legyen, sőt, az már más kategória, ha szteroidizok, hogy minél nagyobb legyen, nem erről beszélek, hanem egy szépen kifejlesztett erős testről.


A férfi ne legyen egyszálbél, akit az első szél elfúj.


Mert mit is vár egy gyenge, agyondohányzott, ápolatlan csávó egy nőtől? Nem túl gerjesztő a látvány.


Annyiban kapcsolnám ezt a cikkhez, hogy ahhoz, hogy valakire férfiként lehessen tekinteni, fel tudjon rá nézni egy nő, fontos az, hogy törekvő legyen, találjon előbb-utóbb olyan munkát, amit szeret és teljes gőzzel tudja csinálni, és pénze is van belőle.


Hiába a nagy szerelem, ha a nőre csak a gürizés és a nyomor vár...ezzel együtt legyen igénye a testi erőnlétének a maximális fenntartására.

320. 2c5f60da64 (válaszként erre: 312. - 50802b2a9d)
2015. jún. 29. 09:09

Ezeknek a nőknek van valami pszichés problémája, kisebbségi komplexusa, apakompexusa stb, lehetne elemezni.


Nekem hiába kedveskedne egy tesze-tosza link...

319. 50802b2a9d (válaszként erre: 318. - Érdekes73)
2015. jún. 28. 22:21
Még hogy nem tudom felfogni....-_-"
318. Érdekes73 (válaszként erre: 313. - 6b006fc769)
2015. jún. 28. 21:59
:) Ilyen bonyolult dolgokat nem tud felfogni...
317. Magnumpi (válaszként erre: 312. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 18:46

Ez egy nagyon jó kérdés. Lehet, hogy akkor még sem minden egy meglévő munkahely az ismerkedéskor.

Ami meg ideális lenne, hogy azzal ismerkedjünk aki tetszik, szimpatikus, jól érezzük magunkat vele attól függetlenül, hogy áll éppen anyagilag, vagy hol lakik :) Ez utóbbi kicsit utópisztikus elképzelés.

316. 50802b2a9d (válaszként erre: 314. - Zamila)
2015. jún. 28. 15:37
Szóval nem csak ezeket a pasikat minősíted lefelé, hanem a lányokat is?
315. 2c5f60da64 (válaszként erre: 306. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 13:40
Húha. Akkor a nagyanyád meg anyád saját magát, meg az anyját-lányát is szemétnek tartotta, mivel ők is nők :-) ember, így ne akarj szeretkezni soha. Az nem a gyűlöletről szól.
314. Zamila (válaszként erre: 312. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 13:07
Ha keveset keresnek akkor valószínű van munkájuk.A barátnőjüknek meg max annyira van igényük,amit ez a pasas nyújtani tud.
313. 6b006fc769 (válaszként erre: 312. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 10:00
Talán mert kedvesek, van bennük szeretet és nem úgy tekintenek a nőkre, mint valami gonosz trófeára, amit meg kell szerezni.
312. 50802b2a9d (válaszként erre: 311. - Gribedli***)
2015. jún. 28. 09:50

Már írtam, hogy vannak tőlem idősebb férfi ismerőseimnek is, úgy barátnője, hogy csak "lébecol". Otthon laknak, keveset keresnek, nem túl nagyon képzettek.


Miért van barátnőjük? (szerintetek)

311. gribedli*** (válaszként erre: 307. - Magnumpi)
2015. jún. 28. 08:49

Igen, ez egy bizonyos korig még elfogadható, tanul, abban a korban van, amikor még pályakezdő, és még nics egy egzisztenciája. Egy bizonyos koron túl már nem áll jól az ilyesmi és akkor már nehezebb a randizás mert míg egy 20 évesnél még oké, addig egy idősebbnél csak annak a jele, hogy még mindig lébecol mert többre nem jut.


Meglett ember (férfi, vagy nő) már úgy tanul, hogy mellette van egy élete, munkája, és önmagát fenntartja

310. gribedli*** (válaszként erre: 306. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 08:45

Anyád és nagyanyád is nők, akkor ők is gonoszak, nem?


Ja, ez a másik. Ha tetszenél is valakinek, nem fog egy olyan helyre menni, ahol őt kapásból utálják (anyád és nagyanyád), pláne még szexelni is ott veled a másik szobában.

309. gribedli*** (válaszként erre: 303. - 50802b2a9d)
2015. jún. 28. 08:43

Ez talán azért is lehetett, mert a százezrekről csak beszélsz, de nem fordítottál belőle semmit egy önálló életre, mert te nem vagy önálló. Így látszatja sincs. Nem mindenkiről mondod meg, hogy "alantas" munkát végez, bár a munka az munka, tehát nem alantas, hanem felemel.


De csak úgy dicsekedni azzal, hogy ennyit és ennyit keresel, amit mind hazaadsz és nincs egy önálló koncepciód, valami terved stb., ez nem vonzó tulajdonság. Csak szerencsétlenkedsz.

308. Zamila
2015. jún. 28. 08:29
Most gondolkozom,hogy hogyan is ismerkedtem meg a jelenlegi férjemmel.Őt neten ismertem meg,másfél hónapig csak leveleztünk,meg telefonon beszéltünk,millió dologról,tehát már akkor kitűnt,hogy nagyon összepasszolunk a munkáról viszont nem esett szó,egészen a második randiig.Tehát nem ez volt a fő szempont,és tudom,hogy a legtöbb nőnél nem az.Biztos vagyok benne,hogy akkor is tovább ment volna a kapcsolatunk,ha éppen nem dolgozik,és biztos vagyok benne,hogy nem tartott volna sokáig,ha azt tapasztalom,hogy esze ágában sincs dolgozni,csak él bele a világba.Szóval a tény maga,hogy valaki nem dolgozik,nem gátló tényező,sokkal inkább az ok amiért nem dolgozik.
307. Magnumpi (válaszként erre: 306. - 50802b2a9d)
2015. jún. 27. 21:19

Biztos vannak kivételek is. Mondjuk én abban hiszek, hogy ha valakit a személyisége alapján ismerek és szeretek meg. Persze fontos a külső, de ez most nem erről szól. Én nyugodtan összejönnék egy olyan lánnyal akinek nincs éppen munkája, ha tetszik nekem és jól kijövünk.


Az is érdekes, hogy ha valaki pl éppen tanul, akkor mondjuk nem keres pénzt, de ettől még nem lesz az "kifogás" az ismerkedésnél, hogy tanul :) Nem tudom érthető e mire gondolok. Lehet, hogy ugyan ez a srác 3 év múlva munkanélküli lesz, és már nem fog tudni ismerkedni úgy, mint amikor még csak tanult.

306. 50802b2a9d (válaszként erre: 305. - Magnumpi)
2015. jún. 27. 20:48

Le fogják sz.rni a személyiségét!!!

Ilyenkor bezzeg, nem a belső a fontos. Munka, karrier, igényesség (izom, márkás menő ruha).


Csak akkor jönnek a belsővel, ha te egy jobb csajt megnézel magadnak, különösen ha tőlük szebb!!


Nagyanyám, és az anyám is azt mondta, hogy vigyázzak mert a nők szemetek, és gonoszak!! Igaz!

305. Magnumpi (válaszként erre: 299. - Gribedli***)
2015. jún. 27. 20:33

Én csak arról beszéltem/kérdeztem, hogy ha egy nő ismerkedik egy olyan férfival akinek éppen nincs munkája, akkor hogy viszonyul hozzá. Vajon belemegy e abba, hogy jobban megismerje azt a férfit úgy is, hogy az éppen nem dolgozik, de mondjuk nem is csóró?

Amit te mondtál az már túlmutat azon amire gondoltam. De személy szerint nem ítéltek el egy nőt sem azért, mert esetleg kimondottan a pénzre hajt. Azoknak a nőknek csak ezen jár az agya, de ez nem azt jelenti, hogy mindegyik ilyen. Én az ilyenekkel nem is foglalkozom.


Csupán az érdekelt, hogy túl tudnak e azon lendülni űltalában egy ismerkedéskor, hogy a pasinak éppen milyen a viszonya a munka világával, és érdekli e őket annyira a személye, hogy ezt félre tudják tenni.

304. 50802b2a9d (válaszként erre: 301. - 2c5f60da64)
2015. jún. 27. 20:25
Hogyan lehetséges, hogy a pasi ismerőseimnek van barátnőjük, mégis szülökkel laknak együtt, és idősebbek tőlem?
303. 50802b2a9d (válaszként erre: 300. - Gribedli***)
2015. jún. 27. 19:48

Én nem a pénzre gondoltam, hanem az adott munka társadalmi megitéltesére. Ha nem túl hangzatos a melóm, akkor leírnak miatta a nők. Mikor külföldön "tipikus bevándorló" munkát végeztem, itthon lenézte miatta, hiába kerestem több százezret kint.


"de a lányokat is úgy nézd, hogy talán jobb egy kicsit a hozzád hasonlókhoz közeledni. Ezen belül legyenek csak elvárásaid neked is, de te is legyél méltó ezekhez az elvárásokhoz!"


Szép a széppel, átlagos az átlagossal. Erre én is rájöttem...

302. gribedli*** (válaszként erre: 301. - 2c5f60da64)
2015. jún. 27. 18:19
Igen, a külső szerintem is fontos. Igaz, erre a cikk nem tért ki, de akkor is:)
2015. jún. 27. 13:05

Az a baj, hogy ezt magyarázni kell... bár ebből remélhetőleg sokat tanulnak a saját gyengeségük és esetlenségük miatt tehetetlen és nőgyülölővé vált pasikák, akik remélhetőleg férfiakká érnek egyszer.


Nem szabad így gondolkozni drágáim!


Törekedjetek arra, hogy több legyen nektek, dolgozzatok, tanuljatok, nem a szülőkön, a szülők által meghatározottan és árnyékában élve, egyfajta látszat-önállóságot megteremtve magatoknak, ami abban merül ki, hogy max. magatokra mostok.


Nem, legyetek igazán önállóak... vállaljatok be munkákat, és menjetek külön lakni. Ez az igazi nőknek bejön :) mellé persze fontos a testi értelemben való igényesség, a férfi igénye arra, hogy egészséges legyen és fizikailag is kihozza magából a maximumot. Mert ki lehet.


Én is ki akarom hozni magamból.


Ugyan nem ide tartozik, de megint ismerkedni próbáltam valakivel, és megint nem egyenes illetővel, szóval az első jelnél tipli. Ilyenkor jön az edzés ezerrel...

300. gribedli*** (válaszként erre: 297. - 50802b2a9d)
2015. jún. 27. 09:33

Tegyük fel, hogy összeakadsz egy lánnyal, aki jobban keres nálad. Részéről megengedhetné magának, hogy elmenjen egy adott helyre nyaralni, de te meg nem. Ha ő szóvá teszi, hogy kereshetnél másodállást, kereshetnél jobban, mert miattad nem mehettek oda nyaralni, ő akkor egy számító, lehúzó, pénzéhes görény? Szerintem nem, mert egyedül már megtehette volna, hogy oda megy nyaralni.


Ha neki ez már megfordul a fejében, hogy a jövőben egy csomó közös program ugrik a te csóróságod miatt, és ezt kivédve szóba sem áll veled (mert a vonzalom meg azért nincs annyira, hogy mindezt kompenzálja), akkor ő egy felszínes pitsa, ugye? Holott egyedül nagyon is megtehet dolgokat, neked kell felemelkedni hozzá.


Te nem keresel szinte semmit de mindig azon kattogsz, hogy a nők a pénzedre pályáznának, holott nincs is! Nemlétező pénz! Még meg sem kerested! De már azon izélsz, hogy ők ezt látnák csak.


Nos, ha van munkád, és úgy gondolod, hogy nem olyan jó, nem keresel annyit, mint szeretnél, tegyél érte, hogy jobb legyen, de a lányokat is úgy nézd, hogy talán jobb egy kicsit a hozzád hasonlókhoz közeledni. Ezen belül legyenek csak elvárásaid neked is, de te is legyél méltó ezekhez az elvárásokhoz!

299. gribedli*** (válaszként erre: 283. - Magnumpi)
2015. jún. 27. 09:22

Tessék, eljutunk oda, hogy nekünk semmi se jó. Szerintem nem olyan nagy elvárás, hogyha egy nő jól keres, akkor talán olyan pasit keres, akivel egyformán keresnek, vagy a pasi egy kicsit jobban. Mivel alapvetően több férfi dolgozik mint nő és a férfiakat jobban megfizetik mint a nőket, nem hiszem, hogy valóságtól elrugaszkodott dolog ez.


A férfiak fröcsöghetnek arról, hogy némelyik nő kevesebbet keres náluk vagy otthon van, és meg se sértődjünk az ilyenen, de ha a nők mondják ugyanezt, az már sértő a férfiakkal szemben mert akkor mi mind lehúzó pitsák vagyunk?


Az a férfi, aki kevesebbet keres a barátnőjénél (vagy akit szeretne barátnőként), az nem lehúzó pöts?


Mi nem tarthatunk pénzéhez pötsnek egy pasit, akinek se pénze, se munkája, se semmije, de mondjuk mi dolgozunk és keresünk? Mi vegyük alapként, hogyha otthon maradunk, lusta pitsák vagyunk, akik eltartatják magukat, egy pasi, ha otthon van még a szüleinél, munka nélkül, az meg valami hős? Ne már! Használjuk ugyanazt a mércét.


Szerintem nem pénzéhség, nem lehúzás, ha egy nő szelektálja azokat a pasikat, akikkel szerinte nincs egyformaság anyagi részről vagy nem tud rá felnézni, hogy a pasi többet tesz le az asztalra! Én nem ezek miatt nézek fel valakire, de kell az, hogy a képességei, tulajdonságai miatt felnézhessek rá (ezt, hiába is akarjuk függetleníteni, az anyagiak is tükrözik), és szeretem, ha ő is fel tud rám nézni számára fontos dolgok miatt. Pl ez lehet az is, hogy ő is tiszteli az én munkámat vagy aki meg nem dolgozik, annál a párja felnéz rá amiatt, hogy milyen jól gondoskodik más téren a közös életükről stb.

298. gribedli*** (válaszként erre: 290. - 6b006fc769)
2015. jún. 27. 09:03

:DDD


Álmodj, királylány! Ilyen sose lesz, mi vagyunk nekik az éltető közeg.

2015. jún. 27. 05:25
Azért az sem mindegy, hogy az ember milyen jellegű munkát végez. Olyat, amit esetleg szégyel, vagy olyat, ami mellett "kihúzhatja magát".
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook