Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
296. d7c1719ff7 (válaszként erre: 274. - Laprincipessa)
2015. jún. 27. 03:01
azért van mert a női lélek oly szép és tiszta tisztelet a kivételnek, a férfiaké meg mocskos főleg mikor megmondják a véleményüket no és látni itt is ffi gyűlölő nőket csak tudni kell olvasni viszont ez ő gondjuk,
295. Érdekes73 (válaszként erre: 294. - Érdekes73)
2015. jún. 26. 23:22
Kieg. Mint pl. az Édes Annába : a cselédlány sorsa
294. Érdekes73 (válaszként erre: 289. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 23:17
Nem új jelenség ez csak most látszólag nem annyira élesek az osztálykülönbségek mint mondjuk 100 éve.
293. Érdekes73 (válaszként erre: 292. - 6b006fc769)
2015. jún. 26. 23:15
A lócar meg a veréb esete :)
292. 6b006fc769 (válaszként erre: 291. - Érdekes73)
2015. jún. 26. 23:13
Csak a közönség annyira nem igényli őket. Ámbár.. trolletetésre jók.
291. Érdekes73 (válaszként erre: 290. - 6b006fc769)
2015. jún. 26. 23:11
:) igénylik a közönséget is...
290. 6b006fc769 (válaszként erre: 285. - Érdekes73)
2015. jún. 26. 22:54

Ahogy mondod.

Visszatérő vendégek, nincs sok, de mindig visszatalálnak, aztán itt örvendeznek egymásnak. Pedig bátran nyithatnának egy sikzo-klubot, aztán sz***hatnák ott egymás ***t, senkit nem zavarva.

289. Magnumpi (válaszként erre: 287. - Érdekes73)
2015. jún. 26. 22:49
Az is igaz, hogy azok a nők akikre céloztál már eleve nem azt nézik, hogy milyen ember az illető hanem, hogy van e elég pénze, az az elsődleges :) Ez már egy másik téma anyaga.
288. Magnumpi (válaszként erre: 287. - Érdekes73)
2015. jún. 26. 22:43
Mondjuk nem mindegy, hogy milyen a helyzete, mennyire csóró az illető. Mert lehet úgy csóró, hogy nincs pénze buszjegyre sem, de lehet úgy, hogy csak hetente egyszer tud tankolni az autójába 2 ezer Ft-ért. Amúgy ha emiatt hajtanak el valakit, akkor annak nem is kíváncsiak a személyiségére csak azért, mert éppen nincs jó helyzetben. Pedig lehet, hogy később lesz jó helyzetben, és amúgy egy különleges ember.
287. Érdekes73 (válaszként erre: 283. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 21:38
Szerintem változó ki milyen igényekkel ismerkedik. Van nő akinél alap a ffinál egy biztos egzisztencia : jó állás, jó kocsi stb... Semmi kivetnivalót nem látok ebbe se. Legalább nem árul zsákbamacskát : csórókra nem kíváncsi.
286. Érdekes73 (válaszként erre: 252. - Gribedli***)
2015. jún. 26. 21:25
Van aki szerint a nőnap is csak egy k.ommunista csökevény ezért ők azt nem tartják...
285. Érdekes73 (válaszként erre: 242. - 2c5f60da64)
2015. jún. 26. 21:22
Micsoda véletlen hogy ennyi nőgyűlölő karakter váltogatja itt egymást :) Beindult a szokásos skizo buli :(
284. Érdekes73 (válaszként erre: 274. - Laprincipessa)
2015. jún. 26. 20:09
Nem új fazonok itt vannak már évek óta csak új karakterekkel :(
2015. jún. 26. 19:13

Úgy gondolom, hogy sokan talán azért sem mernek ismerkedni vagy belekezdeni egy kapcsolatba, mert éppen nincs munkájuk és félnek attól, hogy emiatt értéktelennek látja őket a másik fél. Persze nem tudni mikor lesz melója és sokszor akár hosszabb ideig eltarthat a dolog. Viszont mindenkinek jár a boldogság lehetősége. Csak ugye sokszor hallani, hogy aki nem dolgozik az nem ember, léhűtő, nincs benne akarat és ehhez hasonló hülyeségeket. Számtalan esetben nem az illető hibája, hogy éppen nem sikerült állást szerezni, lehet bármilyen külső oka ami rajta kívül áll.


Viszont szerintem nagyon fontos a tolerancia és ha összeismerkedünk egy ilyen emberrel, nővel vagy férfival és szimpatikus, akkor nem szabad meghátrálni emiatt. Persze ezt én gondolom így de az, hogy ki hogy látja már más tészta. :) Sőt ha egy álláskereső éppen megismerkedik valakivel és szerelmes lesz, akkor az hatalmas lökést adhat akár ezen a téren is. Ezért is kérdeztem, hogy elsősorban ti nők, hogy álltok ehhez a kérdéshez. Sajnos igen aktuális probléma manapság.

282. gribedli*** (válaszként erre: 278. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 08:57

Többen írták, hogy a szimpátia is fontos és az adott ember hozzáállása. Szerintem, ha valaki még csak ismerkedési fázisban van, és esetleg nem volt még randi, akkor is volt már annyi beszélgetés köztük, hogy már az első randi előtt is kiderül, hogy ki hol dolgozik. Nem is tudom, ez nekem furcsa csak, hogy már beszéltek annyit, hogy kiderült, hogy tetszenek egymásnak és randi lesz, de azt nem mondják el, hogy nem dolgoznak??


Szóval kérdésedre, szerintem már hamarabb is derüljön ki. A hozzáállás is lényeges, egész máshogy jön ki, hogy állást keres és választ vár, vagy nem is keres, mert semmi se jó, vagy mert a szülei türelme végtelen. Én nem tudtam volna kihagyni 1 hetet se nagyon, amikor szingli voltam, mert azért vannak folyamatos költségek egy ember életében, addig is, amíg várja a jobb munkát, vagy a választ egy már megpályázott állásra, mindig legyen valami ideiglenes elfoglaltság. Nem is csak azért, mintha nem lenne szükség ilyen esetekre annyi tartalékra, ami fedezi, hanem azért is, mert nem biztos, hogy fel akarja élni azt a tartalékot. Legalábbis én úgy gondoltam mindig, hogy ahhoz csak abban az esetben kell hozzányúlni, ha még ideiglenes állást SEM találok, addig, amíg nem kapok választ a komolyabb helyektől. Ez szingliknél nagyon is így van, ha nem a szüleikkel élnek, mert az albérletet és a többit ki kell fizetni. Mert ugye a randizós kategóriáról beszélünk most, nem azokról, akik párkapcsolatban élve, támaszkodhatnak egy ideig a partner segítségére is (bár olyankor is a legtöbben azt választják, hogy ideiglenes meló, ami kitölti az űrt a 2 állás között, ha van erre lehetőség).

281. michelle.r (válaszként erre: 278. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 08:43

Kérdés, miért és mióta állástalan. De nem is az állás a fontos, hanem az, hogy életképes-e vagy sem.


Az egyetlen ami garntáltan kizáró tényező nálam a felelősség nem vállalása és az állandó gyalázkodás, ki és mi miatt olyan szerencsétlen amilyen.

280. szandra8676 (válaszként erre: 278. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 07:26

Pasitol fugg.


Igen, mondja el ha ilyen temarol beszelgetunk, de nem kell mindenáron az elso 5percben elohozakodnia vele.


Hogy ez kizaro tenyezo? Pasi es csaj fuggo.

Lehet azt erezni, latni hogy azert nincs meloja mert a legutobbi munkahelyere is piasan vagy kesve jart be, vagy teszem azt leepites volt.

279. 6b006fc769 (válaszként erre: 278. - Magnumpi)
2015. jún. 26. 06:49
Én nem ismerkedek.
2015. jún. 25. 23:30

Hogy a topik témájában is legyen pár kérdés ami segíthet.


Ha olyan férfival ismerkedtek aki éppen állástalan, akkor az a jó ha rögtön elárulja ezt, vagy ha kicsit kivár vele és később közli?


Ha megtudtáktok, hogy nincs munkája akkor nem kap esélyt emiatt, vagy ettől még meg szeretnétek ismerni őt? Mitől függ ez esetben az esélyadás?

277. michelle.r (válaszként erre: 263. - 6b006fc769)
2015. jún. 25. 21:21
Wowwww, az apukával élő 30+-os partiarc? :o)))
276. 50802b2a9d (válaszként erre: 124. - Antarez)
2015. jún. 25. 20:58

Ez a lány nagyon csinos. :)


Angliában milyen természetűek 20-30 év közötti lányok?


Ott is az kell pl. egy ilyen csajnak, ha már őz linkeltek, mint nálunk (státusz, pénz, izom, öltöny, helyiszájbab.sz stílus)??

275. 6b006fc769 (válaszként erre: 274. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 20:39

ugye?:D

Betegek ezek.

2015. jún. 25. 20:17

Nem is értem. Mikor regisztráltam a hoxára a fórumok babavárásról, fogyásról, hüvelygombáról szóltak, mivel ez ugye egy női portál hivatott lenni. Most meg azt látom, hogy elözönlötték a minden nő k**va típusú topikok, és a kóros nőgyűlöletben szenvedő felhasználók. Mennyire kell ahhoz betegnek lenni, hogy egy férfi csak azért regisztráljon egy női oldalra, hogy naphosszat szapulhassa a nőket?


Én is csalódtam már többször, de ezért nem megyek fhm oldalára csak azért, hogy azt fröcsögjem mindenfelé, hogy a férfiak k*cs*gök.


(???)

273. kristo_f (válaszként erre: 269. - Dea0cd9569)
2015. jún. 25. 19:55

Mondjuk egy iskolázatlan, Bp-re felszakadt hp.

Mert a normálisabbja esetleg visszaszól azon a nyelven ls máris fagyás

Másfelöl meg szegényes aki más "nyelven próbál" kefélni

272. kristo_f (válaszként erre: 240. - Antarez)
2015. jún. 25. 19:53

Több dologban van igazad és én külföld felöl nem látom Mo-got, de alapjában véve hülyeség amit következetesen kommentelsz.

Mintha csak a kurváirol lenne ismert Mo. külföldön.

A digózás jellemzően a 70-es években volt divat, nem mintha egy pénzes pasi nem kapna könnyebben nőt, de nem egy normálisat hanem csak az éjszakában.


Ugyanakkor ellent is mondok magamnak ezzel a cikkel

[link]

de mégis tartom, hogy nem úgy van ahogy írod

271. dea0cd9569 (válaszként erre: 270. - Gribedli***)
2015. jún. 25. 19:28
Nem vágyom ilyesmire.
270. gribedli*** (válaszként erre: 269. - Dea0cd9569)
2015. jún. 25. 19:25
És te nem tudsz semmilyen idegen nyelven? Ha igen, rád hogyhogy nem tapadtak a csajok??
269. dea0cd9569 (válaszként erre: 262. - Gribedli***)
2015. jún. 25. 19:21
Bár így lenne, de sajnos vannak olyan srácok, akik úgy csajoztak, hogy idegen nyelven beszéltek, mert akkor simán akadt csaj.
268. gribedli*** (válaszként erre: 265. - Globus)
2015. jún. 25. 19:03
:D
267. gribedli*** (válaszként erre: 257. - Antarez)
2015. jún. 25. 19:02

Persze, de azért ennyi idő alatt akkor is látnám, mindenféle megnyilvánulásokból, ha annyira ez lenne a helyzet, amit te mondasz. Végülis a sztorizgatás az megy így is úgyis, bármilyen nemzetiségű csajokról van szó, mert ez a sztorizgató férfitől függ. Ha ő csak szexet keres, amiről sztorizhat, azt bárhol a világon megkapja. De most arról beszélünk, hogy globálisan milyen helyen vannak a magyar lányok és nem olyan rossz helyen.


Neked rossz tapasztalataid lehetnek, mert nem jössz be nekik, és így szeretnéd magad kisírni, hogy fúj, milyenek már...Csak mert nem tudsz nekik úgy udvarolni mint más pasik, azért nem a pasik vagy a nők a hibásak. Mert azért valljuk be, hogy a mediterrán pasasok már csak hírből is jók, nem mind gazdagok. Sőt, a görögök, olaszok, spanyolok nem tartoznak az eu gazdag országai közé. Tehát már itt megdől az elméleted, hogy a csajok csak a pénzre vannak kiéhezve. Szerintem nem. Inkább tetszenek nekik az ilyen pasik udvarlási szokásai, életfelfogása, stb. Ami nincs kapcsolatban a pénzzel, hanem a kultúrájukkal. Te meg kevered a bontont a bonbonnal.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook