Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? fórum

Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lehet akkor is randizni, ha nincs munkánk?

176. Böce (válaszként erre: 175. - Kilimcs)
2015. jún. 25. 01:12

Na, igen, a nők önmaguk legnagyobb ellenségei sokszor :-((


Azért sajnos vannak még olyan férfiak - főleg az idősebb generáció tagjai, de fiatal is akad - akik elvárják a nőtől a házimunkát.


Egyébként a nők szóhasználata is árulkodó, sokszor olvasom itt : "... persze a férjem SEGÍT a házimunkában..."


Basszus, nem segítségnek kellene venni, hanem az az ő része a közös élet munkáiból. Hát nem?

175. Kilimcs (válaszként erre: 169. - Böce)
2015. jún. 25. 01:08
Francot elvaras. A nok generaljak egymas fele az elvarast... hozzank pl hetente egyszer jon alapos takaritashoz segitseg. Szerinted hany pasi szolt meg erte?? Bingo, egy se.sot 5 bol 4 szerint igy van rendjen. Pedig melo es erdeklodesi kir miatt en jo sokat ismerek. Es vajon hany no szolt mar be? Bingo 5 bol 4.... mert jajj miert n3m te takaritasz? Azt neked kene otthon nem masnak... pff... szal nagy fraszt a ferfiak varjak el.
174. Böce (válaszként erre: 171. - Antarez)
2015. jún. 25. 01:03
Nem tudom, miért személyeskedsz, én nem ezt tettem. De ha annyira tudni akarod, a saját lakásomban élek és a keresetemből, plusz 120 ezer Ft örökségből (szülők utáni örökség) vettem.
173. Kilimcs (válaszként erre: 168. - Laprincipessa)
2015. jún. 25. 01:02

Azta sztereotipiagyujtemenyt amit felsoroltal :o :)))


Tudod vannak akik tesznek a dolgaikert. Es vannak akik nem. A pasik ugyanugy dolgoznak otthon is ahogy a nok munkshelyen...


Amugy meg valszeg sokkal tobb not ismersz. Legalabbis ez jon le. Pasikrol meg galottal a noktol. Ilyanoktol akik vagy egyedul vannak vagy marhara mellenyultak a valasztasnal ;)

172. Antarez (válaszként erre: 171. - Antarez)
2015. jún. 25. 00:55
Mit tettél azért, hogy te ott lakhatsz?
171. Antarez (válaszként erre: 169. - Böce)
2015. jún. 25. 00:53
Otthon vagy a férfi lakásában élsz, amit örökölt vagy megvett. Te vetted meg a házat? Egy nőnek könnyű beköltözni egy házba, sokkal könnyebben el tud helyezkedni, mint pl. egy otthonban. Kinek a lakásában élsz és mennyit ér?
170. Antarez (válaszként erre: 169. - Böce)
2015. jún. 25. 00:49
Ja ja, menjen bevásárolni, mint a facebookot böngéssze és az udvarlókat biztassa titokban otthon... Mert a nők telhetetlenek, ugye tudod? Sosem elégszenek meg semmivel, mindig a magasabb kell. Csak a magasból nagyot lehet zuhanni.
169. Böce (válaszként erre: 165. - Antarez)
2015. jún. 25. 00:28

Mondjuk az tény, hogy a háztartási munka éppen olyan munka, mint bármi más.


Mondjuk, egyedül élsz, és ha te nem csinálod, és nem akarod, hogy megegyen a kosz, legyen tiszta ruhád, főtt kaját, akkor megfizetsz érte valakit, nem?


Nem értem, hogy a közvélekedés szerint a takarítás, mosás, bevásárlás, főzés-mosogatás, vasalás miért nem tekintendő munkának? Nagyon is fáradságos és lélekölő meló, aminek az igazi értékét csak akkor lehet felmérni, ha fizetni kell érte.


De ugye, ha van feleség, akkor ez már elvárás vele szemben, még akkor is, ha ő ugyanúgy teljes munkaidős állásban is dolgozik, mint a férj.

168. laprincipessa (válaszként erre: 165. - Antarez)
2015. jún. 25. 00:23

A mondandód első fele nagyon nagy butaság. Valószínűleg te az ilyen típusú lányok iránt érdeklődtél. Én sokkal több nagy karrierről álmodó és azért keményen dolgozó nőt ismerek, mint férfit -Magyarországon.

Amúgy pedig a háztartásbeli anyák többsége nem napi 8 órát dolgozik, hanem 24-et. Ahogy szokták mondani: főz, mos, takarít, gyereket nevel és persze kiszolgálja a kenyérkeresőt. Ezzel szemben az otthon maradó férfiak egész nap a tv előtt ülnek, majd miután a balek hazaért a munkából, még ők követelik a vacsorát meg a tiszta otthont.

167. Böce
2015. jún. 25. 00:22

No, de hölgyeim! Hát hol van az a fennen kiabált egyenjogúság, ha más esetben meg azt követelitek, hogy a férfi fizessen, tartson el, legyen gáláns és egyebek.


Ha ezeket elvárjátok, akkor nincs egyenjogúság, mert ti magatok nem akarjátok!


De az nagyon nem fair, hogy legyen teljes egyenjogúság, de amikor úgy gondoljátok, akkor meg a férfiak legyenek családfenntartók, fizessenek mindent ők, stb, stb, stb.


Szerintem mindkét fél fizesse a saját számláját.


Lógós, munkakerülővel meg nő sem, férfi sem kezd szívesen, hacsak maga is nem az.

166. laprincipessa (válaszként erre: 164. - Magnumpi)
2015. jún. 25. 00:16

Itt pont nem arról beszél mindenki, aki mindent megtesz, hogy munkát találjon. Azokról volt szó, akiknek egyszerűen büdös a munka. Nekik annyi az ambíciójuk, hogy legyen egy ágy, egy tv, meg a mindennapi söradag, aminek a finanszírozását a szüleik után a kiválasztott nagy Ő fogja átvállalni.


Bárki elveszítheti a munkáját és itt tényleg nem egyszerű újat találni, de ezt nem is vitatta senki.

165. Antarez (válaszként erre: 164. - Magnumpi)
2015. jún. 24. 23:47

Nagyon igaz amit írsz, és ez jellemző a nőkre Magyarországon. Azt nézik kinek mije van. A csodát várják egy férfitól úgy, hogy ők semmit se tettek, semmit sem értek el azon kívül, hogy dicsekedhetnek a kinézetükkel. Egy sikeres férfi mögött egy erős nő áll. Nem pedig egy lehúzó munkakerülő háztartásbeli munkákra hivatkozó...

Nyomot kell hagyni a világban magunk után, és ez az egyik legfontosabb dolog az életben!

2015. jún. 24. 23:30

Szerintem az is megérdemli a boldogságot akinek éppen nincs állása. Ugyan is nem tudhatjuk, hogy mióta próbálkozik munkakereséssel, és mi vezetett oda, hogy éppen nincs neki.

Az is lehet, hogy pont mi adunk neki új lendületet, mert a hosszas munkakeresés nagyon le tudja bontani az ember önérzetét. Ilyenkor aztán még rosszabb lenne számára ha azért utasítják vissza, mert állástalan.


Sajnos a mai világban túl nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy kinek milyen értéke van, és nem az a lényeg, hogy milyen ember. Néha az ember azt hiszi, hogy azt akinek nincs munkája nem is veszik emberszámba. Itt is azért lehet látni, hogy van aki élből elutasító egy munkanélkülivel. Pedig sajnos ma ebben az országban nagyon sokan vannak ebben a helyzetben, s nem hogy javulna a dolog még rosszabb lett.


Belegondolunk e abba, hogy valakit elutasítunk, mert éppen padlón van pedig lehet, hogy igazán boldogok lehetünk mellette? Ha már eleve fenntartásokkal kezelünk valakit, akkor az már egy szemellenző lesz számunkra. Én úgy gondolom, hogy ha valakinek éppen nincs munkája annak még lehet bármikor és lehet, hogy pont mi adunk neki ehhez új energiát, lelkesedést és erőt. Persze ezért dolgozni kell, és nem mindenki szeret dolgozni egy kapcsolatért rögtön az elején :) Jó beülni a biztosba.

163. Antarez (válaszként erre: 162. - Michelle.r)
2015. jún. 24. 23:19

És mily meglepő, minden nőnek a hajával, meg a körmével vannak gondok :D

Azt hiszem azzal sokat elmondok, hogy a Loreal tulajdonosa a leggazdagabb nő európában, mióta a rendszerváltás megtörtént kelet-európában xD

162. michelle.r (válaszként erre: 155. - Antarez)
2015. jún. 24. 23:05
Némely esetben valószínűleg igen. Máskor pedig azt, hogy adott nő nem elégedett az eredeti hajszínével, töredezik a körme, vagy egyszerűen csak utálja hogy folyton pötsölnie kell a köröömlakkozással, az eredeti körme pedig nem szép.
161. Antarez (válaszként erre: 159. - Regin_a)
2015. jún. 24. 22:39
csak az elefánt sokkal több betegséget hordoz magában...
160. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 159. - Regin_a)
2015. jún. 24. 22:09
Na igen... ha már abban tartják a vásárt.
159. Regin_a (válaszként erre: 154. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 24. 22:06

Az elefántot viszont kedvelik amikor az ormányát nyujtogatja a kívánatos falat iránt.

:)

158. Kilimcs (válaszként erre: 156. - Globus)
2015. jún. 24. 22:05

én sose tartottam magamban semmit az első randin.. ha olvastad amit itt írtam, pont ezt magyarzom: ne hazudjuk más másnak magunkat mint amik vagyunk. Ha az ember társat akar, akkor őszinte. ennyi.


Amúgy randizik a fene, én unalmas háziasszonyka vagyok egy kertvárosban. :D

157. gyöngy:) (válaszként erre: 153. - Antarez)
2015. jún. 24. 22:04
Óóó.....
156. globus (válaszként erre: 151. - Kilimcs)
2015. jún. 24. 22:03

Felesleges ennyire bizonygatnod, kutya nem állított ilyent, az állatozás- barmozás csakis tőled származik. Milyen érdekes, hogy efféle szavak kibuknak férfi vonatkozásában, talán van valami oka? Költői kérdés.

Ha az első randin magadban tartod, később bemutatod a verbális szókincsed, igazi felébredés a krapeknak :) Rosszabb még a vakolatnál is.

Na jóccaka :)

155. Antarez (válaszként erre: 131. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 22:02

"Ugyan már...a műköröm gyönyörű és mutatós, a hajfestékek is nagyon jók. Mindezek azt jelentik, hogy a nő igényes."


Ez nem azt jelenti, hogy igényes, hanem azt, hogy a kinézetén kívül mást nem nagyon tud felmutatni...

154. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 149. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 21:59
A kicsi bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni... ezért olyan a chilipaprika is :)
153. Antarez (válaszként erre: 130. - Michelle.r)
2015. jún. 24. 21:57

Nem hiába bámulnak rám az angol nők, bronzbarna bőröm, kék szemem és szőke hajam miatt :D

Ilyen színt nem tud produkálni magára egy angol pali, mert csak meg pirosodik a napon, de nem barnul xD

152. Regin_a (válaszként erre: 149. - 2c5f60da64)
2015. jún. 24. 21:56

Szerintem meg éppen kicsit

A desszert mindig kis adag és az esik, már akinek, a legjobban. Mondhatni ire a pont

Persze ha te a nagy I-t akarod

:)

151. Kilimcs (válaszként erre: 150. - Globus)
2015. jún. 24. 21:55

???? cicuskám, mi a gond, sírd el. nekem írhatsz bármit. a net elbírja ;)


komolyan ennyire elviselhetetlen ha valaki nem ért egyet egy fórumon. nem mindegy neked, ha szerintem meg nem minden pasi barom? ;)

150. globus (válaszként erre: 144. - Kilimcs)
2015. jún. 24. 21:52
Állatok? Nálatok? :)
149. 2c5f60da64 (válaszként erre: 141. - Regin_a)
2015. jún. 24. 21:51
Erről jut eszembe... nagyon fontos a méret... a jóból nem kicsit adnak :)
2015. jún. 24. 21:50
Ne legyen nagy eltérés a before és az after között!
147. 2c5f60da64 (válaszként erre: 75. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 21:49

Egy hónapot laktam a szüleimnél, mert úgy jött ki sajnos, de ezerrel kerestem az albérletet mert most nem tudok lakást venni és egyelőre hitelt nem mernék bevállalni.


Most újra külön élek, albérletben, ugyan be kell osztanom rendesen a pénzt, de működik. Az önállóság mindennél többet jelent nekem is :)


Egyszerűen nem vagyok képes a szüleimmel élni. Most határozott idejű szerződésem van itt, ahol dolgozom, ugyan nagyon szeretem a várost, de ha nem találok itt munkát, kénytelen leszek elköltözni 200 km re legalább, hogy önálló maradjak és ne kelljen a szüleimmel élnem. Asszem inkább költözöm majd, egyedül. Talán jobb is. Nagyon sok emlék van itt, valaki akit szerettem és nagyon átvert, és vége lett, a közös emlékek, amelyek helyszínekhez kötnek... de inkább elköltözöm, mint vissza a szüleimhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook